22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

panna a váhy

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahoj, zajímalo by mě, zda tu je někdo, kdo má zkušenosti s tímto spojením...nejlépe pokud bude žena panna a muž váha. Předem moc děkuji..
11. Leden 2008 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
já mám s mužem ve vahách dítě které nikdy nechtěl vidět ani na něj platit natož uznat otcovství.ženatý nebyl,ale neuměl se zachovat jako dospělý chlap a to mu bylo 28 let.holku jsem vychovávala sama 6 let a pak potkala svého muže je štír jsme spolu už desátý rok a máme pětiletou holčičku.oba jí moc milujeme je vpanně jako já a dobře nám to klape.
11. Leden 2008 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Já jsem Váhy a znám jednu Pannu, je to moje macecha. A je to moc fajn ženská. Táta je Štír, takže stejné spojení jako u Jany. A klape jim to moc dobře. I když od Panny to chce často trochu toho sebezapření a ovládání se :)) Můj táta je totiž děsnej medvěd.
12. Leden 2008 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
no panna potřebuje děsnou volnost a šileně tolerantního partnera, na to většinou panna nemá. také jsou panny většinou víc hektické a to váhavé váze moc nesvědčí. ale vyjímka potvrzuje pravidlo :o)
12. Leden 2008 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
omlouvám se, v první větě jsem myslela váhu
12. Leden 2008 - 10:05
Obrázek uživatele Návštěvník
panna (anonym)
já jsem panna a váha by mi šla děsně na nervy,než se ona rozhodne,já už mám dávno hotovo,váha je prostě moc pomalá.vlastně jsem zažila býka-taky pomalej, blíženec-taky pomalej....no nevím,co by k panně pasovalo,asi někdo,kdo ji nebude brzdit a omezovat.
12. Leden 2008 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahojky, mooc vám děkuji za vaše postřehy....buhužel máte pravdu:((....já mám z toho stejný pocity a jsem asi fakt na váhu hodně rychlá:). Takže díky a hezký den.
14. Leden 2008 - 7:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Ahoj, já jsem panna, manžel váhy. Podle mojí kartářky - vražedná kombinace. Vztah manžela váhy se synem štírem katastrofa. Manželství vydrželo 20 let, pak váhal mezi mnou a tou druhou. Rozhodnout se neuměl.
14. Leden 2008 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha (anonym)
Já jsem Váhy, můj táta Štír, macecha Panna. Jejich vztah je myslím hodně dobrý, já s tátou dost bojovala, uklidnilo se to až když jsem dospěla. Ke mně jdou nejlíp Vodnáři. A jednoho mám, je to moc fajn.
14. Leden 2008 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
evik (anonym)
Ahoj,já jsem Panna a můj muž blíženec,Já jsem rychlá,s ničím se nepáram! blíženec je ospalec lenivec,katastrofa?Donutit ho něco udělat je síla!Je to normální?
24. Říjen 2008 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Iri (anonym)
Já jsem Váha milenec Panna a zatím to klape dobře. Abych pravdu řekla rozumím si s ním skvěle. Manžel je Váha jako já a žádná sláva.
25. Říjen 2008 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Dona (anonym)
Ma tu niekto skusenosti ze - vztah zena vahy a panna tiez zena? : )
12. Únor 2009 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Gi. (anonym)
nejsem sice ve znamení panny, jsem blíženec, manžel je váha a ta jeho neschopnost se rozhodnout mě už po x let ničí.....
12. Únor 2009 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ve znamení panny sice nejsem, ale jsem také zemské znamení - kozoroh. Váha je tudíž pro mě tou nejhorší kombinací, jak se aspoň píše, protože jsme každý úplně jiný. Další problém byl, že byl o 16 let starší, ale něčím mě okouzlil a krásně jsme si rozumněli. Vydrželi jsme spolu skoro tři roky. Ovšem poslední dva roky byla (nejen) z mé strany nevěra a on byl tou ,,jistotou a zvykem." Nemůžu říct, že by to byl zlý muž. Byl citlivý, když měl svůj den, tak pozorný, udělal pro mě mnohé a nejvíce jsem obdivovala jeho naslouchavost, mezi přáteli byl skvělým společníkem. Ovšem byl skvělým společníkem i pro ostatní dámy. Nikdy mi nedokázal přiznat, že byl nevěrný, i když jsem mu ukazovala smsku ve které bylo napsáno od jiné ženy, jak moc ho miluje a je skvělej - i v tomto případě mi lhal do očí. Nejsme spolu přes rok a dodnes mi zarytě tvrdí, že nebyl nevěrný - svým způsobem je to i padavka a velice snadno ovlivnitelný. Třeba ani nebyl nevěrný v sexu, ale dosmrti nedokáže nemít muž váha minimálně zadní vrátka a podle něj to není nic špatného. Jsou to všechno umělci, kteří lítají vysoko nad zemí, obdivují krásy života a do ní patří i ženy, samozřejmě a nepřestanou ho zajímat ani v 90-ti. Dále mi vadilo, že se s ním dalo cloumat, jak kdo chtěl, neměl svůj názor a byl ovlivnitelný, nebyl sám sebou a byl přesně takový, v jaké společnosti zrovna byl. Dále mi vadila jeho rozevlátost a poletování. Proto jsme k sobě nepasovali, já jsem tvrdě na zemi, až pesimista, on lítá v astronomických výškách a je optimista. Pro mě je v životě nejdůležitější jistota, pro váhu zábava. Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti vy s muži ve znamení vah, není tu totiž samostatná diskuze.
26. Únor 2010 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Ona (anonym)
Já mám zkušenosti takové, že je úplně jedno, v jakém je kdo narozen znamení, protože vlastnosti dědí každý po rodičích, jsou dané geneticky. Záleží ale dost na tom, v jakém vyroste prostředí a jak na něj nebo na ni kdo působil. A protože jsme každý vyrostl v něčem jiném, těžko se můžeme s některými protějšky srovnat, i když nás jinak přitahují. Přitažlivost zajištují feromony, ale nemůžou zajistit to ostatní. A proto vznikají mezi lidmi problémy.
26. Únor 2010 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Orchis (anonym)
Já mám zkušenosti takové,...A někdo se tím řídí?Jo i když horoskop říká, že je to fajn tak to potěší..Jestli tu si ale někdo předem přebírá podle znamení tak mám pocit že je trošku magor:)Lidi buďte sami sebou a nevěřte každý mršině co se kde píše..
4. Březen 2010 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj, zajímalo by mě, zda...Já jsem panna a manžel váha.Jsme spolu 9let a máme super manželství,doplňujeme se a podporujeme na vzájem,vzal si mě s dítětem s prvního manželství a nemůžu proti němu říct křivý slovo.Mám za sebou manželství s blížencem a DĚS!!!Ale je pravda,že záleží na člověku samotném ne jen na znamení.Musí vědět co od života,od vztahu,rodiny očekává,jak si ten život vlastně představuje.To jsme si s manželem vysvětlili už na začátku vztahu.Vše je o komunikaci.
4. Červenec 2011 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Mám kamarádku, která se narodila ve stejný den i ve stejný rok jako já. Ale těžko byste hledali nějaké společné povahové vlastnosti. Pouze prvotní a druhotné pohlavní znaky jsou společné. :-)))
4. Červenec 2011 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
evi (anonym)
omlouvám se, v první větě...dobrý den ja sem taky váhy žena mám kamaráta v muže Pannu ja by to klapalo?
23. Květen 2015 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Je neuvěřitelné, jakými blbinami se lidé dokážou zabývat.
24. Květen 2015 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
ž....ena (anonym)
Miluju jednu váhu. Ale asi to nedávám dostatečně najevo. Na jednu stranu za to můžu sama a asi i nevědomky, ale je i plno věcí, které mi kolikrát brání v konverzaci :) Jsme oba rozdílní, ale v mnoha věcech stejní. A on mě stále něčím překvapuje. Píše mi básničky. To on umí. A mě to táák těší. Dívala jsem se na fotky co mi poslal. Chybí mi.
7. Prosinec 2017 - 3:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama