Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Panicky strach ze všeho

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Dobrý den. Jmenuji se Jakub. Mám panický strach ze všeho. Nedokáži vůbec fungovat. Měl jsem ze začatku strach o své zdraví. Měl jsem vsugerovanou rakovinu. Psychitr mi zdělil že mám neurozu a že trpím panickou úzkostnou poruchou. Četl jsem knihu jak překonat panické ataky. Jakmile jsem si ji přečetl tak jsem si ten strach vsugeroval. Dnes trpím obrovským děsem ze všeho. Že nic nezvládnu, že dostanu strach, mám strach se vůbec pohnout. Já si ty strachy nevědomky vytvářím, čeho se dnesnebojím toho se budu bát zítra. Nevím jak z toho ven. mám strach ze života. mám strach se ráno probudit.Prosím poradte mi. Léčím se v PL Kroměříž, ale je to ještě horší. Prožívám peklo. Je mi 36 let.
3. Červen 2013 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
máš (anonym)
duševní poruchu,proto se také léčíš.Co nějakou relaxační hudbu,třeba s mluveným textem od Moravce.Ale jestli by to tobě pomohlo,netuším,asi je to už vážnější.Věř doktorům,ti se ti budou snažit pomoci.
5. Červen 2013 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Janule (anonym)
Ahoj Kubo, jak dlouho u tebe takové strachy trvají? Také jsem zažívala podobné období, kdy jsem ráno v posteli měla pocit, že nic nezvládnu a měla jsem strach vyjít ven, každý den jsem měla strach z něčeho jiného... teď mám pocit, že jsem měl strach snad ze všech věcí, ze kterých to jen šlo, např. že na zem spadne meteorit, přijdou záplavy, nikdy už nebudu normálně žit atd. :D ale prášky mi pomohly a já normálně funguju. Věřím, že teď se musíš cítit hrozně, ale ty úzkosti pominou. Nebude to hned, ale musíš věřit, že bude líp, nevzdávej to. Jestli máš kolem sebe rodinu, kamarády, tím líp. Najdi v sobě sílu a uvidíš, že to zvládneš. Asi bude lepší, když budeš brát AD a k tomu něco na uklidnění. Pak napiš, jak je :-)
11. Červen 2013 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Dobrý Kamarád (anonym)
Ahoj Jakube. Podle mého názorů máš připoutaní ke strachu. V hlavě se ti honí různé existenční otázky a to není dobré. Musíš se tohoto připoutaní zbavit. Aby ses ho zbavil potřebuješ metodu. Já tu metodu znám, ale má to cenu jedině pokud jseš duchovně zaměřený člověk.
12. Červen 2013 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
....... (anonym)
Dobrý den. Jmenuji se Jakub....Vyser se na psychiatry a hlavně na léky!!!!!!skus meditací.....vyčistí si hlavu a ovladni své myšlenky!!!!
14. Únor 2014 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
(_I_) je to v (anonym)
Vyser se na psychiatry a.....vyčistí si hlavu a ovladni své myšlenky!!! Bože,ty jsi taky kus VOLA! On je plný humusu;kvasinek ,virů,chlamydií,boreliozy,parazitů.......a chodí od jednoho idiota k druhému,protože podle nich nic takového NEEXISTUJE......a podle tebe se má toho svinsta zbavit MYŠLENKOU??? To by asi nikdy neonemocněl...ty si dokážeš vyléčit záněty v celém těle MYŠLENKOU?
15. Únor 2014 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Dobrý den. Jmenuji se Jakub....Zkus myslet na neco hezkyho a zkus nejaky sporty, treba posilovat, budes mit vetsi sebevedomi a budes vic v pohode. Strachy si nevsugerovavej, namlouvej si neco dobryho, ze jsi zdravej a ze jses v pohode treba. Ja si taky prosel hnusnym peklem a musel jsem svy myslenky zmenit a mit je dobry. Ted mam dobrej zivot.
26. Červen 2014 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Adris (anonym)
..vyčistí si hlavu...Nemoci přicházejí z emocí. Nic se nedeje náhodou. Vse je v hlavě atd...
5. Srpen 2016 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Adris (anonym)
kecálistoPanickýma atakama, jsem trpěla 2 roky. A jeste ted se občas objeví. Nic příjemného to fakt neni!!!!! Ale je to v hlavě, jestli ten strach budeš krmit jeste větším strachem. A nebo to ustaneš, což vubec neni jednoduché. Kecalisto
7. Srpen 2016 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Poznej (anonym)
Sám sebe. Vnímám sam sebe jako cizince ve vlastni zemi.Jinymi slovy KŘÍŽENCE. Pokud plati každý ke svému stádu tak moji zemi by musela byt země, ktera akceptuje jinakost.
8. Srpen 2016 - 5:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Poznej (anonym)
sám sebe.Mym partnerem by musel byt bud kříženec nebo cizinec.
8. Srpen 2016 - 5:16
Obrázek uživatele Návštěvník
krizenec (anonym)
Kříženci muže porozumět a jeho obavy sdílet zase jedině kříženec a nebo cizinec.Oba jsou vlastně cizinci v zemi a proto si porozumí.
8. Srpen 2016 - 5:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
duševní poruchu,proto se...Ahoj Jakube pracuju jako relaxační terapeut a mám s panikou osobní zkušenost z minulosti. Je to přesně jak říkáš-cítíš to správně-navozuješ si to svými vlastními myšlenkami. Pokud chceš můžu Ti být nápomocná. Nejdůležitější je,abys dokázal ztišit mysl. Není to snadné když máš strach,ale strach je jen určitá forma energie, která nás ovládne když ji věnujeme pozornost. Tvůj strach je strach ze smrti. Bojíš se,že umřeš...no a co? Když se při příštím ataku tohoto strachu "podvolíš" ať se tedy děje to co se má stát bude pomalu krůček po krůčku mizet. NIKDO a NIC Tě nemůže ovládat-takto to nefunguje. Život pramení "zevnitř-ven" takže záleží hodně na tom,čemu věnuješ pozornost. pokud ji věnuješ strachu-on nabývá na rozměru a ovládne Tě. Pokud mu pozornost nebudeš věnovat bude slábnout. Tak to je. A nebudeš potřebovat žádnou "léčbu". Ale chce to velkou trpělivost. Pokud chceš můžu Tě naučit různé techniky jak si sám pomoci. Můj mob. 732 918 388. Drž se! Zvládneš to! Lída
13. Srpen 2016 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Sarka (anonym)
Ahoj Jakube pracuju jako...Dobry den lido.. Tepim uplne tim stejnym co lukas.. Mela jsem mesic zanet prudusek a s tim se zvetsil i sraxh z toho ze vyjdu ven a zkolabuju.. Zkoncila jsem i v praci.. Ted se lecim doma.. Napsala jsem si vase cislo.. Mohla by jste mi prosim nejak pomkci at to prekonam a muzu. Normalne fungovat?
10. Březen 2017 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobry den.. mam syna je mu 11 let ma strach skoro ze vseho boji se koupat nespi sam na wc nejde proste jak uz sem zminila skoro ze vseho nevim co je to za nemoc jelikoz ziju v GB je tezky zajit k detskemu psychologivi ci psychiatrovi nevim co snim dal.. dokazal by nekdo odhadnout co to muze byt za nemoc a nebo ma s tim nekdo vzkusenost? Dekuji
2. Leden 2018 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Czikr (anonym)
Dobrý den. Jmenuji se Jakub....Čau. Taky tím trpím 2 mesice po užití lsd, začal jsem se věnovat jacobsonovi relaxaci. Trochu to pomáhá, je důležité věřit a spojit se s tělem, aby mysl nelitala někde mimo. Takže uzemnit se.
26. Červen 2018 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
pro czikr (anonym)
po užití LSD? , aha takže bývalý feťák. Fuj. No jo, aspoň žes to přiznal, hi hi , vrků vrků
26. Červen 2018 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Takhle to udělej, tento postup a hned jedeš!
27. Červen 2018 - 4:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Kam ??? No kam asi $ !
27. Červen 2018 - 4:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Ty takový nejsi. .. Tak dobře ..ještě to s tebou zkusíme,ale uz musíš byt hodny,slibujes?, slibují ,slibuji slibují, slibuji . .. . ......Muže to tak byt...?
27. Červen 2018 - 4:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Jedině tak..&/b...a ne jinak.slibil? Asi ano...a o co šlo. .? Nadpis znám. ..ostatní. ..Neee.Byl to sen,to se mne zdálo. ........NO popravdě probudil jsem se ,děkuji, děkuji, děkuji,
27. Červen 2018 - 4:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Další život bych už radeji vedl s přihlédnutím k tomuto SNŮ ,riziko RELAPSU je poměrné vysoké. .... Děkuji, děkuji, děkuji
27. Červen 2018 - 4:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Tak proc se do toho ten ..... sral.?děkuji, děkuji, děkuji.
27. Červen 2018 - 4:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Jedině tak..&/b...a ne...3x a dost....Děkuji, děkuji, děkuji.
27. Červen 2018 - 5:01

Přidat komentář

Reklama

Reklama