44 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Já jsem zkoušla před lety kde co a vyhodila spoustu peněz. Po nemoci,stresu, antibiotikách mi padaly vlasy šíleně. Lékárnice mi nakonec poradila za šedesát korun Biostil Plus..Je tam 50-sát tablet, brala jsem nejdříve dvě denně. Asi po měsíci vlasy přestaly padat. Beru to už 4 roky, vlasy mám dlouhé, vůbec nepadají.Ale jako přírodní blondýna jsem měla vždycky vlasy slabé a málo podrostlé. Dnes mám vlasů mnohem více, podrosty pěkné a už nikdy bez Biostilu...Jen občas na týden zapomenu dokoupit,pak beru týden dvě tbl..Jinak dávno jen jednu každé ráno. Chce to trpělivost a vydržet. Radím to tady i jinde dlouho,ale lidi nemají trpělivost. Jak to nezabere okamžitě, přestanou to používat. Při mých tehdejších diagnozach bych nevěřila nikdy, že se tak levný přípravek postará o moji hřívu:-))
5. Červen 2011 - 8:21
Liška (anonym)
já bych k tomu ještě poradila starou dobrou kopřivu. 2x denně pít šálek čaje (sypaný) po dobu 3 týdnů, pak stejně dlouhou pauzu a pak znovu. K tomu si vždy po mytí vlasy ještě přelít výluhem z kopřiv, jemně masírovat pokožku hlavy a neoplachovat. Dělám to tak i preventivně a vlasy paráda. Do pasu a zdravé. Taky mi padaly a stará dobrá babská rada se fakt osvědčila. I kamarádka měla obrovské problémy s padáním vlasů, že se jí dokonce dělaly i lysiny. Měla od lékařky nějaké prášky, ale to bylo na nic. Tak začala s kopřivami, do dvou týdnů to úplně přestalo. Navíc se jí i upravilo menstruační krvácení. Takže osobně doporučuji fakt tu kopřivu (teď jsou i čerstvé) a klidně s biosilem.
5. Červen 2011 - 8:42
Martin82 (anonym)
Už jsem vyzkoušel několik přípravků i různý vitamíny. Používám teď krátce věci od toppik www.toppik.cz a už mě to trochu pomohlo. Co jste vyzkoušely z přírodních věcí?
12. Červenec 2012 - 15:08
Michal (anonym)
Už jsem vyzkoušel několik...mě pomohla Thermál vlasová kúra, kopřiva a lopuch z přírodních rad mi moc nezabraly. Oplachoval jsem tím vlasy, pil jsem čaje a nic. U té vlasové kúry mi přestaly zatím padat. Tak uvidíme, jestli se to nevrátí.
13. Červenec 2012 - 9:17
Eva (anonym)
Mne taky padaji vlasy a nevim...Zdravím všechny, také jsem skoro rok řešila podobné problémy s nadměrným vypadáváním vlasů, diagnoza - alopecia areata. Na doporučení jsem vyzkoušela používat dermaváleček a musím upřímně říct, že je to skvělý a vlasy začaly dorůstat. To byl důvod, proč jsem tento kosmetický dermaroller sama začala nabízet svým zákazníkům mého e shopu. Pokud by vás zajímaly další informace vše je na www.vseproplet.cz
20. Červenec 2012 - 17:11
jan (anonym)
zdravim vsechny mam take problem z vlasy je my 19 let a uz to 2 roky mam udela jse my ples vzadu na hlavje byl jsem po doktorech vzali mne vzorky krve a nic nenasly vse je v poradku, daly mi nejakou mast ta nepomohla neporadil bi mne tu nekdo?? dekuji
23. Srpen 2012 - 0:01
Petr (anonym)
zdravim vsechny mam take...mám podobný problém, ale u nás v rodině je to dědičné, takže se s tím nedá moc nadělat. Vlasy mi přestaly padat, lae pleš zůstává. Známá mi doporučila tento přípravek Haarette Q. Jí začaly vlasy postupně dorůstat (měla takové vylysané místo nad uchem), ale ocenil bych nějaké doporučení od chlapů. Nemá s tím někdo zkušenosti? http://www.euphorie.cz/shop/vlasova-kosmetika/256-haarette-q-vlasovy-balzam-100-ml.html
23. Srpen 2012 - 7:42
urgelka (anonym)
zdravim vsechny mam take...Dobrý den,mě padaly vlasy rok,pomohl mi Kordyceps,je to přírodní antibiotikum od čínské medicíny.Trochu se tím zabívám a toto mi bylo doporučeno.Padání vlasů může být i od ledvin,když nepracují na 100%.Symptomů je hodně,ale mě toto zabralo.V balení je 100 tablet a stojí 1549,-.Můžu poslat i odkaz co je Kordyceps zač a na co se užívá.Je čistě přírodní.a.janderkova@seznam.cz.
23. Srpen 2012 - 8:25
Mia (anonym)
Pricinou vypadavani muze byt i celiakie,pomuze i uzivat rakytnikovy olej.
23. Srpen 2012 - 9:33
Ondra (anonym)
mě pomohla Thermál vlasová...tu Thermál vlasovou kúru teď používám. Vlasy se po 3 týdnech lepší a přestaly padat.
23. Srpen 2012 - 9:57
Kristýna (anonym)
Dobrý den, v březnu jsem prodělala horečku Dengue, pár týdnů potom mi začaly extrémně vypadávat vlasy. Po třech měsících se vypadávání zastavilo, ale mám na hlavě tak o polovinu míň vlasů. Existuje nějaký ověřený prostředek na podporu růstu nových vlasů?
30. Říjen 2012 - 10:45
568 (anonym)
A jak víte že to bylo zrovna z minoxidilu?? To nemusí mít vůbec žádnou souvislost! Minoxidil užívám a v pohodě
11. Září 2015 - 18:47
Marus (anonym)
Když člověk něco bere tak to hnedka svede na to. A kdyby se nebralo nic tak za to může počasí nebo co?
12. Září 2015 - 20:30

Stránky

Přidat komentář