44 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

padání vlasů

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Jan Dohnal (anonym)
Manželce je 45 let a během dvou měsíců jí vypadalo více jak 80 procent vlasů.Je pravda ,že chodí k lékaři, používá spoustu podpůných přípravků pro růst vlasů, chodí na ozářky,ale po nových vlasech ani památky.Má někdo stejný problém? Je nějaká pomoc?
6. Říjen 2005 - 7:38
Alexandra (anonym)
Převážně to je vnitřní problém,stres,hormony...Manželka má rakovinu,že chodí na ozařování?V tom případě slézají vlasy po tom.Vím o něčem co by mělo zabrat,je to za pár tisíc.Ale věřte,že vnější lečba tj. mastičky atd. to nevyřeší.Maximálně podpoří.Jste-li z Prahy napište na lenka-email2"centrum.cz.
6. Listopad 2006 - 19:36
Cicamica (anonym)
Mne taky padaji vlasy a nevim z ceho to muze byt, skousim vsechno mozny ale nic nepomaha, ani vitaminy.... nevi nekdo nejakou radu?
6. Listopad 2006 - 22:36
Eva (anonym)
Bezkonkureční je Revalid.
6. Listopad 2006 - 23:10
Alexandra (anonym)
Byla jsem kvůli kvalitě vlasů a své kůži u jednoho léčitele,který mi poradil jak na to.Je to dost obsáhlé a sem se to nevejde,je to docela levné,ale časově náročné.Koho to zajímá ať napíše na lenka-email2"centrum.cz.Tam jsem pochopila,že se musí léčit sama nemoc a její příčina a ne projev nemoci tj. v tomto případě třeba padání vlasů.
7. Listopad 2006 - 11:58
monika (anonym)
mě pomáhá Biosil. Vítamíny z lékárny a jsou za pusu.
7. Listopad 2006 - 12:01
Jana (anonym)
souhlas s Monikou,vzdy na podzim(nevim proc)mi zacnou padat vlasy,jeden Biosil denne to za par tydnu spravi.
7. Listopad 2006 - 22:19
Lucajda (anonym)
Ahojky, o padání vlasů vím své, v poslední době mi také pekelně padají (myslím, že snad i víc než avizovaný normál 100 vlasů za den) a taky mi nic nepomáhá! Zinek, křemík, šampony, prostě nic! Poradíte? Děkuji!
21. Listopad 2006 - 16:22
Martin (anonym)
Já bych zkusil Ajurvédský čaj. Hair Loss.
21. Listopad 2006 - 17:13
Darca (anonym)
A ten ti pomohl?
22. Listopad 2006 - 11:15
Iva (anonym)
Tak jak se vede Darčo, už jsi našla toho pravého léčitele?
22. Listopad 2006 - 11:31
Jitulieta (anonym)
dneska jsem česala.svou 4letou dcerku...a myslela jsem že mi vypadnou oči...měla na temeni něco jako dredy..myslela jsem že si to jen ve spánku smotala..ale najednou mi na hřebenu zůstávali opravdu velké chomáče vlasů.Může mi někdo poradit co to může být a co s tím..jsou jí 4 ročky tak oparvdu nevím...dkuji moc za případné vysvětlení či rady :o)
17. Únor 2008 - 11:10
Jitulieta (anonym)
pokud můžu poprosit kdyžtak mi pište své nápady a rady na Jitulieta"seznam.cz díky moooc
17. Únor 2008 - 11:14
pavla (anonym)
jaký přípravek proti vypadavani vlasu muzu užívat v tehotenstvý ve forme vitamínu.dekuji
15. Srpen 2008 - 8:58
marcela (anonym)
Pavlo, jedině 100% přírodní,ne syntetické,ty naopak v organizmu škodí.Já doporučuji firmu Nutrilite.
15. Srpen 2008 - 9:38
Anča (anonym)
Jsem zdravotnice, a mám také problémy s padáním vlasů, takže neustále studuji knížky a různé články o padání vlasů. Takže pitím mléka a konzumací mléčných vyrobků je správné pro výživu vlasů. Ale nic se nesmí přehánět, a navíc to není všechno. Dále by jste měli jíst hodně zeleniny a ovoce denně, pro vlasy jsou důležité minerály - stopové prvky, vitamíny... Dále pohyb na čersvym vzduchu, zkrátka nějaký ten sport, aby se tělo dostatečně prokrvovalo. Pravidelný sport je velmi důležitý, např. běhání, tělo se prokrvuje, a navíc se začne prokrvovat i vlasová pokožka. Vlasové zábyly jsou dobré, např. Hena,koupít v drogérii, má vysoké regenerační účinky. Dále vodičky z lékáren pro masáže jsou dobré. Ale základ je zelenina, ovoce, mléko, sýry jogurty, sport a nestresovat se. Hodně štěstí pánové! Peťule
12. Listopad 2008 - 18:12
Anča (anonym)
Teda hodně štěstí pánové a DÁMY!!! :-) také je důležité omezit v jídelníčku cukry. Je lepší nahradit je medem např. Jestliže padání vlasů je hormonálního původu, zajdete si za endokrylegem, který vám vše už naordinuje. Dalé pokud je příčina stresového původu, chce to začít zbavovat se stresu (ať už je to za pomocí odborníka psychologa) . Protže je zbytečné léčit padání vlasů, když vám padají ze stresu. Já osobně to zažila před maturitou, měla jsem jich o polovinu méně než normálně. Hrozně jsem se trápila kvůli tomu. Jak na to jste se dozvíte u lékaře, při odběru krve, kde si v krvi necháte zjistit všechny vaše krevní hodnoty, jako jsou cukry, tuky, vitamíny, minerály v těle. Sice to bude investice pár korun, ale myslím že to za to asojí, aby jste zjistili nejprve příčinu padání vlasů Přeji Vám všem , aby Vám přestali padat vlasy a zvládli to!
12. Listopad 2008 - 18:23
lenka (anonym)
mě nepomohl
2. Červenec 2009 - 9:21
Lenka (anonym)
Dobrý den, nemáte někdo osvědčený účinek na ppadání vlasů?? Né že by mi nějak hodně ppadali, ale zdá se mi že poslední dobou je jich více vypadaných. Za vaše nápady budu ráda děkuju
4. Červenec 2009 - 18:39
Návštěvník (anonym)
Barvíš si je ? Kolik je ti let ? Každý den nám vypadají vlasy česáním,mytím. Taky,že chybí vitaminy.
4. Červenec 2009 - 21:27
lnka (anonym)
mam barvene vlasy na blond uz roky je me 40,ted to mam spaleny uplne strupy,lypy,padaj me silene moc,na koznim me dala masticku bez efektu,,,jo a mam strasne nervy uz dlouho,depky a tak,mate nakou radu,co vam pomohlo?dekuju moc
7. Červenec 2009 - 19:07
lenka (anonym)
tak lidicky zadny napad?dik
14. Červenec 2009 - 17:32
bara (anonym)
ahojte,no mne trapy padani vlasu,kdyz to tak vezmu uz od nejakych 15let,s pauzamy!vzdy jsem brala vitaminy,-od zinku,zelezo,biotin,...nini beru uz 6 mesicu chllorelu a piju zeleny jecmen coz jsou preparaty jak s vitaminy tak mineraly,stopove prvky.No to jsou veci ktere nesmi cloveku chybet,ale pokut se jedna o leceni alopecie-zvyseneho padani vlasu,tak na to mne vzdy pomohla antikoncepce a androcur-coz jsou ale hormony.Byla jsem na testovani vlasovych korinku,mela jsem 40%odumrelych,coz by se nikdy nevylecilo jen vodickami a vitaminy!Je potreba zajit za dermatologem,ten vytrhne maly praminek vlasu a pomoci mikroskopu zjisti jak je to procentualne s vlasovymi korinky!pokut jste nekde pobliz Olomouce,tak tam je Profi-pani Helena Korandova-Nova Ulice,dermatolozka!jinak nejake vodicky se daji koupit v lekarne,ale to je spise jako prevence,na prokrveni vlas.pokozky!Take vas posle dermatolog na krevni rozbor,a take na stitnou zlazu-to je take casty problem padani vlasu!No a stres,tak to je jasne,snazit se vice relaxovat,a spat pravidelne,a predevsim v noci-ponevedz v noci se tvori v organismu jeden velice dulezity hormon ktery take ovlivnuje padani vlasu,nechty a plet!!!drzim palce a vyrazit za dermatologem!
14. Červenec 2009 - 23:13
to-bara (anonym)
diky,nekoho najdu sem z Kolina
15. Červenec 2009 - 20:11
alena (anonym)
ahoj,když jsem byla v šestém měsíci vypadalo mi dost velké kolo vlasů,po porodu se vše vrátilo do normálu,ale bohužel po dvou měsících mi opet vypadalo kolo vlasů a zase zarostlo a tohle vše už se opakuje skoro tři roky.Byla jsem u doktorů,léčitelů a jediné co zjistili je že mám autoimunní system,mé tělo vytváří protilátky proti mému tělu.Jsem informována,že to nelze léčit,dále mám,hormonální poruchu a prodělala jsem zánět štítné žlázy.Vlasy dost prořídly,ale mám je dlouhé tak vypadané kolo vždy zamaskuji.Beru Gynex a Fytomineral a díky těmto kapkám mám menstruaci a působí to i na vlasy.Při padání vlasů doporučuji jíst dýnová semínka,nejíst sladkosti,posílit ledviny.Čínská medicína říká vlasy kvetou v ledvinách a ledviny ve vlasech.Vždy když přestanu jíst sladké padání vlasů ustoupí,ale jsem neponaučitelná.Dále doporučuji koupit omega3 mastné kyseliny.Chtěla bych ještě napsat,že za hormonální poruchu si můžu sama,nustálé držení diet a hladovění v pubertě mi narušilo normální chod těla,tímhle totiž začalo mé první roční vynechání menstruace a tohle byl jen začátek,zbytek už znáte.
27. Březen 2010 - 21:19
Petra (anonym)
Ahoj s tím padáním vlasů tom užeš mít ze stresu, měla jsem to samé před maturitou.. Všechny vyšetření (štítná žláza,hormony, vitamíny, minerálný) byly v normě.. Vyzkoušela jsem snad všechny vodičky a vitamíny co existujou, i ten Alpicort.. A nic mi nepomohlo.. Měla jsem na hlavě o polovinu míň vlasů, než mám normáně.. Tenkrát mě ,,tchýně,, navedla na Herbalife, je to pixle s všemi vitamíny co vůbec existují.. Míchá se z toho koktejl (prášk+ mléko).. Stojí to hodně, 950,- . Bohužel nemám moc peněz, tak jsem neměla na další koupi.. Známá mě nevedla na mnohem levnější věci, které taky dost pomáhaj! Piju bylinné čaje, (směs na vlasy,zuby a nehty) a taky si ten silný vývar z čaje vtírám do pokožky. Čaj stojí asi 30,- a obsahuje všechyn byliny,co vlasy potřebují k zástavě padání a zlepšení kvality, je tam důležitá hlavně přeslička, pro zastavení padání vlasů.. Pak piji mladý ječmen a zároveň beru tablety vodní řasy Chlorelly, je to čistě přírodní, obsahuje to přírodní vitamíny, ty samý co má Herbalife, ale je to čístě přírodní, takže tomu věřím více. Je to hodně o detoxikaci organismu. Když má člověk stres, zanáší se mu v těle volné radikály a pak je často nemocný a padají mu vlasy.. Takže to chce pořádnou dotoxikační kůru.. Mladý ječmen, Chlorellu a čas na zuby vlasy a nehty najdete všude ve zdravé výživě. V lékárnách málokdy.. Dále mi velice pomohlo dlouhodobé užívání sušených pivovarských kvasnic, koupíte v lékárně. A samosdřejmě vyvážená strava, hodně zeleniny, ovoce, rybí maso, ořechy, luštěniny.. A samosdřejmě si nemohu vynachválit časté nanášení francouzské henny, moc mi na vlasy pomáhá.. Zlepšila se kvalita i struktura.. Doporučuji. Když si někdo stěžuje na vysušené konečky, stačí do henny pár kapek olivového oleje a vlasy jsou krásné!
9. Červenec 2010 - 11:54
pettinkaaa (anonym)
Zdravím všechny, chci se podělit o moje zkušenosti se všemi co mají problém padání vlasů a zdravotně jim nebylo nic zjištěno. Mě začaly padat vlasy po porodu, po injekcích pantenolu se vše vrátilo k normálu. Po delší době opět začaly vlasy padat, né nějak strašně moc, ale za pár let to bylo jaksi znát. Po zdravotní stránce (štítná žláza, krevní obraz, stres, aj...)vše ok. Takže lékaři moc nepomohli, hledala jsem dál. 1.Studovala jsem chem. složení všech klasických šamponů, které jsou k dostání všude (nivea, dove, shauma...aj) a také šampony v lékárně. A došla jsem k závěru, pozor na ty firmy , které prodávají šampony a zároveň přípravky proti padání vlasů (lidi uvědomte si, že tady v tom světě jde firmám o co největší zisk, je jim jedno jak, hlavně že se toho prodá co nejvíc).2, hlavně farmaceutické firmy). Používala jsem občas zinkovou mastičku na obličej, ale mastička vysušuje kůži jak obličeje, tak pokožky hlavy a i bohužel vlasy (při dlouhodobém používání.) 3. Chce to opravdu vynechat mléčné výrobky...enzym laktázu, který štěpí laktozu, totiž v dospělosti nemá nikdo. Enzym tělo přestane produkovat v 5tém roce života (vemte si jiné savce , pijí mléko pouze jako malé , žádný savec nepotřebuje mléko v dospělém věku a ani ho nepijí ...) a tím, že mléko pijeme si pěkně škodíme. Já co mohu doporučit je objednat si Panthenol od Solgaru obsahuje 550mg panthenolu v jedné kapsly, je čistý, bez jakýchkoli přísad, bohužel je jen k dostání přes internet v cizině (německo, anglie...) U nás v čr se neprodává. Panthenol co prodávají u nás v lékárnách je slabý a má zbytečně moc dalčích přídavných látek, které vám moc neprospějí. A také co mám vyzkoušeno je šampon, úplně obyčejný vaječný šampon DM, nevysušuje a je výborný i na melírované vlasy (mám hustě promelírované vlasy). Snad to někomu pomůže. Přeji všem fajnový den a hodně zdaru:)
26. Listopad 2010 - 2:11
Jitka (anonym)
Byla jsem kvůli kvalitě... Již několik let se trápím s problémem padání vlasů a jejich kvalitou, vyzkoušela jsem hodně preparátů s investicemi, které se šplhají do tisíců korun a výsledek nulový. Nyní zkouším čínskou medicímu, u které zatím nepozoruji žádné výsledky, ale experimentuji pouze pár týdnů. Jediné co zaručeně pomáhá je antikoncepce zn. Diane 35, kterou vzhledem k věku 40 let mi již lékařka nedoporučuje. Mám diagnostikovanou sníženou funkci štítné žlázy a dle mínění léčitelů špatnou funkci ledvin na které v současné době užívám bylinné preparáty a čaje. Pokud by jste znala nějaký prostředek, který funguje, budu Vám neskonale vděčná... Jitka Kubíčková, můj mail je: kubickova.jitis@seznam.cz
15. Prosinec 2010 - 15:35
Obrázek uživatele anet2010
anet2010
Mám takový dotaz. Je mi 15 a začaly mi vypadávat vlasy docela dost. Kdykoliv si prohrábnu mám tak 5-10 vlasů. Mamka říkala, že to je normální při pubertě, tak si chci ověřit jestli má pravdu. Nikdy jsem si vlasy nebarvila, 2-3x za týden si je fénuju a tak 1x za 2 týdně žehlím, myji si je 3-4x do týdne, používám šampon-Elséve,Nivea,Fructis a tu samou značku kondicionéru. Díky moc za odpovědi Anet
4. Červen 2011 - 12:16
iva (anonym)
Mamka má víceméně pravdu.Vlivem hormonů v pubertě se stává,že nastane větší padání,změna v kvalitě vlasů.Třeba se více mastí a podobně.Dostatek vitamínů,bílkovin.
5. Červen 2011 - 7:03

Stránky

Přidat komentář