18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

OVESTIN

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jajka (anonym)
Máte někdo zkušenosti s hormonálním poševním krémem OVESTIN, který se užívá v menopauze kvůli suchosti poševní sliznice?? Pomohl některé z vás? Za jak dlouho? Měly jste nějaké nežádoucí účinky??
7. Březen 2009 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
evieta (anonym)
S hormonálním poševním krémem OVESTIN mám velmi dobrou zkušenost. Měla jsem trhlinky a pálení v oblasti vagíny a roční aplikací tohoto krému jsem bez problémů. Mohu vřele doporučit. Žádné vedlejší nežádoucí účinky jsem nepociťovala.
10. Červen 2009 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
ludmila (anonym)
ovestin užívám dlouho a jsem s ním velice spokojená ,lékař mi ho doporučil celoživotně ,nežádoucí účinky žádné,jednu dobu jsem ho přestala aplikovat av krátké době nato jem musela i 5x za noc na malou stranu ani jsem se nevyspala po znovu aplikaci to ustalo ated už se i vyspím
13. Srpen 2009 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
gynekolog mi předepisuje Ovestin tabletky 1mg, balení po 30 ks,které jsou určeny k užívání. Mám si zavádět 2xtýdně/jednu,že působí jen lokálně a příznivě v pochvě a je to vhodnější než užívání.Nechápu ale, proč mi přímo nepředepíše ty, které jsou určeny k zavádění. Má někdo tuto zkušenost?
4. Listopad 2011 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Máte někdo zkušenosti s...uzivam ho 3 mesiace a mam pozitiv.skusenost dost mi pomohol co sa tyka krcku maternice.super sa zavadza a som spokojna.zlepsuje sa mi stav ale pijem aj zenske caje pre istotu.zabera to.
15. Březen 2014 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
uzivam ho 3 mesiace a mam...Krém ovestin uzivam dlhodobo, vsetky moje problemy prestali. Vysledok sa dostavil az po pol roku. Prestali zapaly, citim sa lepsie aj ked neviem, co bude v buducnosti, ci sa nedostavia vedlajsie ucinky.
20. Září 2014 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Gynekolog mi předeúsal čipky Ovestin. Dostala jsem 2 balení po 15 ks. Měla jsem to užívat 2x týdně a druhé balení jednou týdně. Po měsíci užívaní mě bolela pořád polovina hlavy - oko, ucho, horní nebo dolní čelist. Bolesti byly nevydržatelné. Navštívila jsem zubaře, zda to není od zubů - zuby v pořádku. Na ORL mi řekli, že je to taky v pořádku. Vzhledem k tomu, že mám jít na operaci žil a dočetla jsem se, že před operací se to musí vysadit, opět jsem leták dočetla, kde jsom s hrůzou zjitila, že tyto příznaky mám z Ovestinu, tlak jsem měla až 160/100 a lékaři jsi nevěeli rady, protože nevěděli, že beru toto svinstvo. Přečtěte jsi pozorně celý leták - hrozí i rakovina. Ovestin jsem vyhodila a klidně budu žít bez nedostatku hormónů.
4. Leden 2016 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
mery (anonym)
gynekolog mi předepisuje...Dobrý den, tabletky Ovestin 1mg se polykají..po večeři ...
13. Duben 2016 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslava Pasko (anonym)
Ovestin ozivam 7 let po vyjmutí vaječníků jsem se bála užívat hormony ale pak jsem musela.Chodila jsem pořád na záchod a nespala jsem a jiné potíže.Ovestin mě to dost zlepšil hlavně s tím chozením na záchod.Je mě 57 a nevím jestli ho mám přestat užívat chodím do práce a nechci aby se vrátilo nespani atd.Nekdi říká že je slabý jiný že také škodí
11. Září 2016 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Ovestin -krém užívám 3měsíce a cítím se spokojená,prý jde do těla jen minimum.Uvidíme co bude dál.
5. Prosinec 2016 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Hodálová (anonym)
ovestin užívám dlouho a...Viete o tom že dlhodobé užívanie tohto krému výrazne stupa riziko karcinomu prsnika alebo ovárií?.
1. Březen 2017 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Ovestin krém používám dlouhodobě, ale ne pravidelně, jen když mám v pochvě pocit sucha, případně pálení při močení. Čípky mají trochu jiné složení a naprosto mě nevyhovovaly a také lékařem ani nebyly doporučeny (koupila jsem si je sama :-(. Jsem po hysterektomii již delší dobu, je mi 63 let a nemám žádné potíže a to ani s únikem moči.....
16. Říjen 2017 - 18:32
Obrázek uživatele Janaa
Janaa
Já používám ovestin krém taky kvůli častému močení a pocitu sucha a pálení.je zajímavé,že když mi lékař předepsal globule Ovwstin,tak ty nemůžu brát protože mě bolí celý podbřišek a pálí uvnitř.A krém je úplně suprový.no a tento rok krém zvedly na cenu 286 Kč!Vloni byl doplatek 19 Kč.Tak to je tedy hrozný.Tak malý krém a globule nezdražili.A jiná varianta také neexistuje.Jen linoladium a to mi taky nedělůá dobře,protože je tam vícero přidaných látek.Takže mě to bude měsíčně stát skoro 600Kč!Nechápu,jak mohli takhlemaličký krém zdražit o tolik peněz...
10. Leden 2018 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
maria magatova (anonym)
len jednu otazocku mozu kdem ovestin pouzivat aj celiaticky??
17. Únor 2018 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Libuše (anonym)
Dá se někde koupit Ovestin krém bez receptu ?
8. Březen 2018 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Božena (anonym)
Je to hnus a sprostota vůči českým chudým důchodkyním.Dát za 15g 300 Kč a za týden je pryč která si to může asi tak dovolit??? Já tedy ne z 9 tisíc důchodu. Takže trpím dál. VZP je sprostá odejdu od nich!!
19. Květen 2018 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Je to hnus a sprostota vůči...máte někdo zkušenost s Ovestin, vaginální kuličky? díky za odpověď
26. Červen 2018 - 22:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama