Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Otěhotnění při nevěře

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Manželka chodí na taneční divadlo a už od léta si píše s mladším klukem se kterým tancuje, ona jí píše třeba sms i v noci a ona mu odpovídá. Také omezila sex se mnou, někdy už na podzim. Milujeme se tak jednou, dvakrát měsíčně. A teď nedavno zjisitla, že je v jiném stavu.
6. Únor 2015 - 1:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Cactus (anonym)
hm... asi by jste si měli promluvit
9. Únor 2015 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
to máš blbý (anonym)
Manželka chodí na taneční......
9. Únor 2015 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
To je nepříjemná situace. V takových případech je běžným řešením potrat, pokud se nechcete rozejít.
9. Únor 2015 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
To je nepříjemná situace....Blbost, to bych se radši rozešel. Podle mě by měl věřit, že je jeho, po porodu si nechat udělat testy DNA a teprve potom řešit následky. A toto říci té ženě už teď, protože pokud nemá čisté svědomí, tak se to nejspíš pozná.
9. Únor 2015 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
smolař (anonym)
Blbost, to bych se radši...Vyhnat kurvu a najít si mladší,hezčí a hodnější.Toto mne vyléčilo.
9. Únor 2015 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenže (anonym)
ženská manželka to klíďo může hodit na manžela. Avšak nevěrný manžel a jeho těhotná milenka to je daleko horší situace. Br.
9. Únor 2015 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Manželka chodí na taneční...No tak to se to stará bude snažit hodit na tebe, že toho haranta's jí udělal ty. Máš prachy na testy DNA, he he?
9. Únor 2015 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
Manželka chodí na taneční...Dost pravděpodobné a blbá situace. To každý normální chlap vycítí. Asi bych jí řekl své, v klidu a aby počítala s testy DNA. To dítě může být Tvé a když budeš bláznit a dělat dusno a potom ti po testech spadne čelist, budeš za kreténa. Budeš sám sobě za vola. Nech to a dej tomu čas.
9. Únor 2015 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Kdyby (anonym)
No tak to se to stará bude...jenom hodit. Ono totiž podle zákona je otcem dítěte manžel i kdyby oba manželé tvrdili, že spolu nespí. Nevím teď přesně, ale za otce dítěte se počítá automaticky manžel, pokud porod proběhne do určitého počtu dní po rozvodu. I když z praktického života, je to nesmysl,tak právo to vidí jinak. A manžel musí platit i alimenty.
9. Únor 2015 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
jenom hodit. Ono totiž podle...To je blbost. Po roce si necháš udělat testy a pokud to dítě není Tvé, tak to budeš řešit. Nejspíš jí s kufry pošleš za ním. Bude nějaký soud, rozvod, papírování. Nebo budeš mít pod střechou kukačku a denně to mít na očích.
9. Únor 2015 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Každé čtvrté (anonym)
To je blbost. Po roce si...dítě je "kukačka" v ČR.
9. Únor 2015 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
zákon o rodině (anonym)
To je blbost. Po roce si...Zákon o rodině, § 51 (1) Narodí-li se dítě v době od uzavření manželství do uplynutí třístého dne po zániku manželství nebo po jeho prohlášení za neplatné, považuje se za otce manžel matky. (2) Narodí-li se dítě ženě znovu provdané, považuje se za otce manžel pozdější, i když se dítě narodilo před uplynutím třístého dne potom, kdy její dřívější manželství zaniklo nebo bylo prohlášeno za neplatné
9. Únor 2015 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman2 (anonym)
Manželka chodí na taneční... Skvělý. Tvoje ženuška se nechala vystříkat od nějakýho floutka, teď s ním čeká dítě a nejlepíš na tom je to, že on teď s největší pravděpodobností vezme roha a dle rodinného práva jsi otcem dítěte ty a budeš mít teď na krku jednu divadelní děvku, kukačku a budeš makat jako barevnej, aby jsi je uživil, zatímco ten zmrdík, co si ulevil do tvé manželky uteče za jinou, vdanou, rovněž si užije bez zodpovědnosti a pokud ji taky našoustá, půjde zase o dům dál... Nezávidím ti tu situaci. Můžeš se teď jen modlit, aby to děcko bylo tvoje a s nevěrou manželky pokud už to nikdy neudělá a ty ji miluješ, se dá naučit žít, ale žít s děvkou a kukačkou, to už je trochu větší záhul na psychiku. Přeju hodně štěstí kámo...
9. Únor 2015 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zákon o rodině, § 51...Automaticky ano, ale když se udělá test DNA a potvrdí se, že ten manžel otcem není, může soud požádat o zrušení otcovství. Navíc může uvést jméno otce pravého. Potíž je v tom, že v ČR soudy jsou z hlediska rodinného práva na straně žen, otec má práva mnohem menší.
9. Únor 2015 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
A jak vono to vůbec je s těma testama DNA? Dokud se ten prcek nenarodí, tak se nedá zjistit, kdo je jeho fotr?
9. Únor 2015 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Zákon o rodině, § 51...No zkrátka a dobře: Podle našich zákonů je otec a otec rozdíl, he he.
9. Únor 2015 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Testy DNA (anonym)
A jak vono to vůbec je s...se dělají obvykle u ročního dítěte. Ale manžela nezbavuje vyživovací povinnosti i v případě, že není prokázáno otcovství. Ono to totiž nejde určit nikdy na 100%. Je to zkrátka malér.
10. Únor 2015 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pomoc s početím (anonym)
Jsi sympatická žena, která ví co je muž a má skutečně zájem o své oplodnění. Nebráním se Ti pomoci.Hledám ženu hledající přirozenost. Můžete být samozřejmě i dvě kamarádky, které chcete být těhotné současně. Jsem zralý muž, chlap 190 cm vysoký,robustní postavy a slovo držím. Snad to solidní ženě, ženám takto k oslovení stačí a ví o co mi jde.O skutečné setkání.Těším se na Tebe, Vás.Jsem plodný muž mající děti s partnerkou v dlouhodobém vztahu.Geny -dcera je například lékařka.Můžete být z celé ČR. Na místě setkání se jistě domluvíme. Jde o přirozené početí, stříkačky jsou pro mladé a nezralé muže a to předpokládám nehledáš, nehledáte. Piš jen na email: najduzde12@centrum.cz. Těším se.
7. Červenec 2018 - 11:28

Přidat komentář

Reklama

Reklama