32 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Otázka pro telepaty

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anj (anonym)
Nemyslím tím ty Zkopaného telepaty, ačkoliv ti se tu objeví asi hned.Jen mne tak napadlo, je tu třeba někdo, kdo o tom současném neštěstí v Asii předem dost tušil?Ptám se proto, že vím, že tací lidé jsou a kdysi jsem si i některá taková proroctví ohledně českých povodní od někoho vyslechla. Také občas někdo říká, že mívá sny o neštěstích co pak přijdou. No tak se docela vážně ptám, zažil jste teď někdo něco takového? Smysluplnou informaci co přišla předem a dala by se nějak použít?Děkuji.
3. Leden 2005 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Vědělo se to, minimálně můj kamarád mi říkal, že ke konci roku není dobrý jezdit k moři, možná měsíc dopředu. Ale dokud se to nestane, tak se nikomu nevěří. A když se to zveřejní potom, tak se hned říká, po bitvě každý generál.
3. Leden 2005 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný Aktuali (anonym)
Zkopaný Aktualizace 2!!! ktualizace 2!!! Datum: 30.11. 2004 4:54:53Dnes vecer me neznami telepate zkopali doposud nejvic od te doby co me zacali napadat!!! Nakonec jsem se zachranil utekem do vany, horka koupel, pena snorchl a hodina pod vodou az prestali kopat. Na pedikuru nebyl cas protoze hned ukryt pod stolem a pomazal jsem se dvojnasobek vrstvou olejem EXTRA VIRGIN coz v noci pomaha. Zabrousit smirklem cislo 2 nahladko. Sestra se od pitvy uz dlouho neozvala doufam ze je v poradku reakce zadna sousede zde v novem luxusnim byte Praha Bohnice mnohem lepsi nez v Olomouci. Ukradli bambusovou rohozku a vymena za slamenou coz vi kazdy alespon ja urcite ze hodnota je jina ale jinak klid pouze uveznei ve vytahu jiz 4 krat. Lana vydrzela a !!!dekuji!!! timto vrchnimu hasici panu Marakovi za zachranu sabotaz sam v protokolu nevyloucil!!! a take dvakrat sirka v zamku. Vylet autobusovym autokarem ridic se snazil nabourat do Podebradskeho mesta lazni vyborna voda ale slysel jsem nenavistive poznamky mnoha lidi kdyz me mijeli NEDUVODNE!!! a nakonec klid cukrova vata v usich pomohla bez zastrelu. Lazen byla blaha moc ale tepla chteli me drzet pod vodou, privolany doktor stiznost neuznal ale odvolam se na mestskem urade ci policii. Jim mnohem zdraveji uz ne chobotnicky dostal jsem zasilkou ze zamori Japonsko od pritele z internetu slonove hulky cervene a cerne s jemnym vyryvanim krasna prace nicmene v lacinych restauracich mi nedovoli jimi jisti! Opakovane stiznosti nepomahaji i v tech nejlepsich podnicich kde chci stravu vegetarianskou bez chobotnicek, zase cukani a rana do zatylku a privolana policie nepomaha minule mi chteli zabrat hulky nedal jsem je az se jedna zlomila!Vsechno je modre svet se meni pred ocima je stale tmavsi nevim proc baterka do oci nepomaha. P.S. Prosim vsechny kteri se mnou Zkopanym sympatizuji, aby tuto zpravu sirili siti!!!
3. Leden 2005 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Anj (anonym)
Děkuju Tome,já si myslím něco obdobného.Že vždy bývají lidé co to tuší, odhadují, jen ani neví co s tou informací dělat, protože tohle by jim stejně nikdo zodpovědný nevěřil. Na druhé straně, někdo si zas může vymýšlet a exhibovat a dělat zbytečnou paniku - těžko říct jak by se to dalo rozlišit. Ale možná by bylo zajímavé takové informace, tušení, sny, pokud se týkají tohoto - někam zapsat na nějaký web. - kdo chce vezme to vážně, kdo ne, nevezme, je to jen nápad, možná trhlý, já nevím, co vy?
4. Leden 2005 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Niky (anonym)
Zdravim Anj. Je znamo, ze mnoho i obycejnych lidi mohou prozivat urcite pretuchy pred nejakou katastrofou. Minule to bylo napriklad ohledne 9/11. Mnoho lidi melo zvlastni sny ci obavy atd. Ja napriklad asi na deset mesicu pred 9/11 jsem stale mela myslenku jak muze byt nebezpecne byt ve vyskaci. Ze takove budovy jsou nebezpecne, jelikoz kdyz se nejakym zpusobem poskodi jedno poschodi, ostatni poschodi se sesypou jako domino. (Vzddyt skoro vsecny vyskace jsou budovany timto zpusobem). A mela jsem i jine citeni, ale o tom nebudu psat. Mimo to, moje dcera si nedovedla vysvetlit proc ma opakovane sny ohledne letadel, ktere nebudou nikdy pristavat na letisti. Jinak ja mam casto vedeni ze se neco stane. Ale i kdyz jsem varovala, ty urcite, oni mi neverili. Ale pak kdyz se to stalo, obvinili me za dostani nekde tech informaci. Proste nekteri maji negativni postoj k vedeni, boji se.Spiritualni lide tvrdi ze positivnim myslenim, modlenim a medidaci muzeme zasilat lecitelskou energiji a tim pomoci predejit ruznym pohromam. Delaly se i ruzne zkousky v teto kategoriji a vysledky byly nesmirne dobre.
6. Leden 2005 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Anj (anonym)
Děkuju Niky, to je zajímavé.S těmi výškovými budovami to vnímám také tak, ale už dávno, né v této souvislosti. Ahoj
6. Leden 2005 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Srdečně zdravím a děkuji Anj za založení téhle rubriky. Co se týče předtuch - tedy mimosmyslových vjemů nečekaně a spontáně přicházejících - mám s nimi své zkušenosti. Na rozdíl od pendlu a virgulí mně nikdy nezklamaly. U mně k nim dochází zejména tehdy, když pravidelně, aspoň 3x deně medituji, nebo když při meditaci usnu. Medituji formou sankalpy. Mívám pak prorocké sny, které mi signalizují, v jaké jsem situaci a co mne v nejbližší době čeká. Vychází to 100%. Někdy dostanu podobné tušení i v bdělém stavu během dne. Vytuším, že mi např. přijde nějaká pošta, kam kdy a pro co jít do obchodu, kde bude kdy problém apod.. Taky vycítím, když má někdo zemřít. Pokud jde o katastrofy kdesi v cizině, to mně míjí, není to můj problém, podvědomí mi na to nijak nereaguje. Ani jsem netušil, že tu mají být před x-lety potopy. Prostě - šlo to mimo mně. Popisované jevy skutečně existují a bylo by dobré, kdyby zde ten, kdo bude nějakou předtuchu mít, tuto popsal. Samozřejmě by šlo o předtuchy katastrof ve státech, politické a finanční problémy, tedy o něco, co se týká aspoň velké skupiny lidí, nebo všech. Mohly by se tu psát samozřejmě i předtuchy pozitivní. Např. atentát na hovado Škromacha, nebo že se aspoň 5 let nebude zdražovat, že se zlepší podstatněji mezilidské vztahy nebo že nějaký společenský problém bude zdárně vyřešen apod.. Pokud někdo reagujete na zmíněné témata, pište sem!!
27. Únor 2005 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Niky se tu zmiňuje o možnosti odvrácení katastrof pomocí meditací, modliteb apod.. Skvělý nápad, Niky!! Dalo by se to zrealizovat formou telepatického vysílání. Zvednout obě ruce a někde na nějakém místě, kde jsme sami, odvysílat telepatému za odvrácení nějakého společenského zla, nebo takto přitáhnout určitá pozitiva, ze kterých budou mít lidští lidi užitek. Nejlepší by bylo, kdyby se dala dohromady skupiny lidí, kteří budou v dohodnutém čase vysílat společně. Odkud, to je jedno. POdstatné je, aby skupina vysílala totéž. Dalo by se tím i dosáhnout toho, že tenhle blbý "čecháčkov" přestane být národem "lokajů a služek," vždy porobeným despotickými šmejdy, ale stane se hrdým, prosperujícím a svobodným státem!
27. Únor 2005 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Jsem docela ráda, že jste tuhle rubriku založili a rozpovídali se tu. Alespoň vidím, že v tom nejsem sama. Předtuchy, které se vyplní, má moje mamka a určité schopnosti (nejedná se o předtuchy) jsem po ní jaksi zdědila. Léčitel mi kdysi řekl, ať své schopnosti rozvíjím a já jsem se bála. Teď jsem se rozhodla, že do toho půjdu a hned jsem narazila. Lidé, kteří tomu nevěří a za vším hledají jen logické vysvětlení, mě spíš odsuzují než aby se snažili pochopit, poznat. A to mě trápí. Takže je asi lepší všechny své schopnosti tajit a mít je sám pro sebe.
27. Únor 2005 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Taky mám kolem sebe takové lidi-moje matka byla schopna navigovat při cestě v cizí zemi.Za totáče jsme se ztratili v rumunském městě a matka nás odtamtud neomylně vyvedla.Vzbudila se a říká:tamhle doleva,tamhle doprava,tamhle projet skrz a jsme venku.A také přenáší své stavy na druhé,ale neumí to ovládat,pokud někoho nesnáší,tak dovede udělat zle.Jednoho člověka velmi nanáviděla-za dva roky bylo po něm.Byl to mladý chlap-těžce onemocněl z ničeho nic.Možná v tom měla prsty.Pokud ano, hádám,že za to ona jednou ponese následky.
27. Únor 2005 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Anj (anonym)
No vida, děkuji za příspěvky ... a pište dál, to se mi zdá dobré třeba sem napsat, bude-li někdo mít nějakou nepříjemnou předtuchu většího rozsahu.Já se s tím právě setkala u jednoho mládence před těmi povodněmi, on mimo jiné řekl něco v tom smyslu, že by to měl třeba někde říct ... ale kde, aby ho neměli za blázna. To je těžké, člověk by chtěl pomoci, pak se to z nějakých důvodů nemusí přesně naplnit a ještě ze sebe udělá pro mnohé většího blázna než za něhož už jej často mnozí mají, má-li tyto zážitky.Tak třeba, když někdo tuší něco a neví kam s tím, může to třeba sem napsat, alespoň si uleví a udělá aspoň něco a kdo chce tak si to přečte a kdo nechce ať nechá být. Třeba je to naivní představa, ale třeba ne. Mějte se hezky.
27. Únor 2005 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Mamka také věděla, že přijdou povodně. Ještě, než tu byly, řekla, ať vytaháme všechny věci ze sklepa na půdu, včetně těžké pračky a skříní... a vyplatilo se to... náš barák byl pod vodou. Teď tvrdí, že do několika let přijde vichřice a my budeme bez střechy :-) Tak uvidíme... pak se můžete vrátit k tomu, co jsem tu psala a popřemýšlet.
27. Únor 2005 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Toto jsou vlastnosti,které jsme kdysi běžně využívali,ale nakonec nám zakrněly-někdo se tomu vyhnul.
27. Únor 2005 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Vážení, nemá smysl vykládat informace získané mimosmyslovým vnímáním těm, kdož si nevidí dál, jak na špičku nosu. Přízemním mozkům nikdo nevysvětlí, že existuje ještě něco jiného a něco víc, než železná logika, neboli "racionální myšlení." Pokud z Vás někdo dělá blázny pro Vaše intuitivní schopnosti, nebo Vás považuje za šarlatány, pak nemá smysl se s ním o těchto věcech bavit. Chápu, že někdo něčemu nevěří, dokud se o věci nepřesvědčí. Jenže on taky musí mít zájem přesvědčit se, být přístupný a neodmítat cosi, o čem nic neví. Hospodští stádovití čecháčci-blbečci se všem hraničním jevům dovedou jenom pitomě vysmívat a odmítat je jako podvod, nebo jako projev "chorého mozku." Pokud takto "uvažují" nádeníci a řemeslníci či šmelináři (ó - pardon - "páni podnikatelé!") zavřu oči. Jenže když mají tuhle mentalitu (či spíše demenci) vysokoškoláci, často i s titulem MUDr, tak je to pro mně signálem, že tady cosi smrdí!!! Nenechme se srazit takovými přízemními mozečky dobrými tak nanejvýš na práci a na odstřel a rozvíjejme své intuitivní schopnost. Dělejme v hraničních jevech, ať se to někomu líbí nebo ne! Bez ohledu na tzv. "všeobecné" (stádovité) myšlení. Zásadně se nebavit na toto téma s blbci! Bavit se o tom pouze s lidmi, kteří s těmito věcmi sympatizují, nebo jsou ochotni a schopni poznávat nové a jim dosud nepoznané skutečnosti. Nebojte se v tomto dělat. Pokud to nebudete dělat nějak indisponovaní nebo nebudete dělat něco rizikového nebo nad Vaše síly, tak se Vám nemůže nic stát. Nenechte se strašit předsudky, šířené blbci! Jedenou jste dosáhli vyší duchovní úrovně, tak na sobě dělejte ať jste ještě lepší a vyčleníte se z toho tupoučkýho stáda, nemající jinou životní náplň, než se nabaštit a vysedávat v putyce. Svůj k svému!! Srdečně Vás zdraví - Peťa z Brna.
28. Únor 2005 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný UPDATE! (anonym)
Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!
1. Březen 2005 - 1:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Zkopaný, už jsi to tu psal aspoň tisíckrát a jednou. Svěř se s tím i psychiatrovi, jistě ti bude nápomocen.
2. Březen 2005 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Zkopaný nikdy nezklame:-))
2. Březen 2005 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopany (anonym)
Neustale jiz tri roky tady do mne kopou neznami telepati proudem a snazi se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentalne miri do srdecni krajiny, patere, ledvin, hlavy, koncetin, genitalii). Olomouc v okruzich ulic Karafiatova 1, Komenskeho 9, Kosmonautu 29 a v obci Zeruvky u Olomouce. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodniho centra "Senimo" okradli! V patek 10. 1. 2003 jsem na Karafiatove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nici v obci Huzova u Stemberka na Morave. Mousi se na me domluvily! Pokazily mi opet oba domovni zvonky. Dnes mi prokoply schranku. Jeste ten den zastrel na nohy + ukajeni hlasu. Rikaji mi ze jsem omyl, buzerant, "uchyle", kurvousek, kurvila, neknuba, hajzl, debil, zmetek, "zhlopni", "de s tim pokoj", "prosim te odendi", "mas picu", "soun", "uhon si", "devko", "masturbuj", "ticho bud", "gumo", "sbohem", "chci tvou smrt", "nudis", "nebud", "uhoris", "prasata", "mizere", "cikane", "spatniste", "koncist", "nebud", "hovadiku", "silen", "zdechni", "smrdis", "pruso", "hovade", "mizero", "otevri se", "spadniz", "nech nas na pokoji", "nechod tady", "pubertaku", "jdi do hajzlu", "hajzliste", "smoliste", "zrudo", "chces dite", "nedele me takovy vece", "vyser si voko", "brecilku", "sulinkove", "lisk ho po tlame", "sbohem", "bez do pate", "maluj se", "sou oraze", "soustavne podvadime te", "odsoudime te k smrti", "zabijeme te", "picneme te", "zakroutim ti krkem", "obesime te", "slapnem te", "mame granat", "pichneme ti injekci", a v neposledni rade "muz Vas prejede" od urednice! Pri sepisovani zastrel na tyl, do ledvin a do hlavy. Neustale mi cuka prave oko v pravem koutku. Ko pou mi take stridave do obou usi. Skodna mi kazi pristup na sit! Posmivaji se mi, ze jsem teplous, homosexual a nechteji mi dat divky o ktere stojim, ackoli jsem heterosexual! Nektere servery mou zpravu mazou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou postu. Dne 15. 2. 2003 mi neznami telepate zlikvidovali vysavac! Kopou take do meho psa a do kocky, kterym se tvori podkozni nadorky a bradavice! Dne 27. 6. 2003 mi otravili pejska, ktery na hodinu zcela ochrnul! Pes se mi nakonec ztratil uplne! Dnes jiz vim, ze mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemz jsem si myslel, ze jde o nahodu. Prolevam se mineralni vodou "Magnesii", odvarem z medunky, cajem "Zeleny drak" spim v alobalove krychli, pojidam horcikove tablety, ale to vse mou situaci pouze zmirnuje... tel.: 7327880, ktery je vsak odposlouchavan, nebo e-mail: voracek"tiscali.cz, kde mi zadrzuji postu! Kazi mi take praci, nechavaji vracet me postovni zasilky k odesilateli, rozdrbavaji pocitace,nevyplaceji vyplaty a nechteji dat socialni podporu do vyse minimalniho prijmu! P. S.: Prosim vsechny, kteri se Zkopanym sympatizuji, aby tuto zpravu sirily siti! Hledam fenku dlouhosrsteho jezevcika, je 16 let stara, hodna a neskodna, zluto, hnedo, cerne zbarvena, slysici na jmeno Laura, vybavena obojkem s napisy HANA DOG, s prosedivelym cumakem, tvoricim bilou masku, kolem cenichu a oci. Nalezci mrtveho psa, vyplatim 100 Kc, nalezci ziveho psa 2000 Kc (mozna i vice)! Zabehla se v prostoru kopce Mokreho hrbetu u Kralickeho Snezniku, byla videna v obcich blizkych Kralickemu Snezniku: Stribrnice, Novy Rumburk, Nova Seninka, Javorina, chata Olsanka, stanice Morava, Stare mesto, v uvedene mistopisne posloupnosti! Jakekoli informace podavejte na tel: 7278680, 5823563
3. Březen 2005 - 4:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
V poslední době pozoruji, že mívám kromě prorockých snů i předtuchy v bdělém stavu. Často vycítím, jestli vyhraji ve Sportce, či jestli jsem vyhrál. Nebo jak mi co dopadne. Když mám mít v něčem úspěch, přijde na mně jakási zvláštní euforie, těším se na to. Dokonce vycítím, jestli mně přijde nějaká pošta a od koho asi... Když mně nic dobrýho nečeká, tak mám pocit otrávenosti, prázdnoty... Občas vycítím i něco víc, než co se týče mojí osoby. Např. teď, když se chvilku zamyslím nad politickou a ekonomickou situací u nás v ČR, tak cítím velkou prázdnotu, problémy, špínu... Nedělejme si iluze, že tady bude někdy dobře. O svobodě nemluvě. A pokud to tu má nabrat jiný směr, pak už budem všichni (starší 20 let) senilní páprdi! Kdo má možnost, ať emigruje, čím dřív, tím líp. Včera bylo pozdě. Zdravím a přeju úspěchy a požitky, nejlépe 1.cenu ve Sportce a Euromiliónech. :-))
3. Březen 2005 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Zkopaný, patrně sis neuvědomil, že tady jsou telepati, telegnosti, mágové, čarodějnice, černokněžníci s mohutným knírem a jiné temné síly, které ti můžou vážně znepříjemnit už tak dost nepříjemný život. Jakmile se tu objevíš a vložíš další příspěvek, tak tě může okamžitě postihnout jejich kletba. A pak ti bude mnohem, mnohem hůř... Můžeš mít pak třeba potíže s dýcháním a to tak značné, že se můžeš začít nejen dusit, ale můžeš se i udusit! A pak by tě mohlo něco i sníst!! Je velice nebezpečné chodit na internet mezi čarodějníky a čarodějnice. Pro ně je totiž vrcholem blaha, když můžou někomu ublížit. Natož se jim svěřovat se svými problémy! Tím odkrýváš své slabiny, které pak může zkušená temná síla brutálně atakovat!!
3. Březen 2005 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Zkopaný, patrně sis neuvědomil, že tady jsou telepati, telegnosti, mágové, čarodějnice, černokněžníci s mohutným knírem a jiné temné síly, které ti můžou vážně znepříjemnit už tak dost nepříjemný život. Jakmile se tu objevíš a vložíš další příspěvek, tak tě může okamžitě postihnout jejich kletba. A pak ti bude mnohem, mnohem hůř... Můžeš mít pak třeba potíže s dýcháním a to tak značné, že se můžeš začít nejen dusit, ale můžeš se i udusit! A pak by tě mohlo něco i sníst!! Je velice nebezpečné chodit na internet mezi čarodějníky a čarodějnice. Pro ně je totiž vrcholem blaha, když můžou někomu ublížit. Natož se jim svěřovat se svými problémy! Tím odkrýváš své slabiny, které pak může zkušená temná síla brutálně atakovat!!
3. Březen 2005 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
stále mám pocit že ma niekto hipnotizuje...citim akusi ruku na čele...a druhu ne temene....a mám sklenené oči...neviem čo mám robiť
22. Červen 2006 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
ZZZ (anonym)
Zkus léčitele, nebo nějakýho duchovního.
22. Červen 2006 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Myslíte si, že kdyby měl někdo prsty nebo nějaké informace o povodních, tsunami apod. že by se s tím svěřoval tady v diskusi? Co by z toho měl, kromě toho, že by ho někteří označili za blázna? Ale jednu věc vím jistě. Ti oficiální političtí klauni, co vodí tuhle zemi celou dobu za nos a jejich drahá Biska mají informace a kontakty na tyto lidi. Ovšem lidem to říkat nebudou, lidem řeknou akorát: jděte hlupáci k volbám, a dejte nám vaši Svobodu a Váš majetek.A o víc se nestarejte. Ale kdo je vnitřně probuzený, ten ty lidi najde navzdory oblbovací kampani médií.
22. Červen 2006 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
marcel (anonym)
dOBRÝ DEN MÁM TAKOVÉ ZCHOPNOSTI VIZE TOHO CO PŘIJDE A VYPLNILO SE ZATIM VŠECHNO! i zemětřesení v číně-!víte dva roky jsem nejedl maso a naučil jsem se mozek navozovat do různých druhů myšlení... Přez to se dá zvládnout cokoli....cokoli...! prý je to sychzofrenie-ale díky ní jsem zjistil že neexistuje čas a že jsme prostě vesmír!zjistil jsem jak funguje a prostě umím plno věcí...ale potřeboval bych to cvičit ,no a na to bych nesměl chodit do práce abych byl nejlepší telepat....Umím se dostat do stavu náměsíčnosti a taky sledovat v polospánku energii v mém těle jak pracuje během spaní...
27. Prosinec 2008 - 1:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Jj, to je docela složité skombinovat duchovní a esoterickou praxi s běžným životem - zaměstnání, rodina, přátelé... Většinou je to na úplně odlišné vibraci:(
27. Prosinec 2008 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Marcela (anonym)
Tím, že jsi dva roky nejedl maso, se vše vysvětluje.
27. Prosinec 2008 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Granvina (anonym)
Máš pravdu, jsou to naprosto rozdílné vibrace, ale člověk se s tím naučí žít. Chce to vhodné zaměstnání, kamarády na pokud možno podobných vlnách ...no a s rodinou nic nenaděláš, ta původní je jaká je, ale případnou vlastní si už musíš vybírat podle vhodného vlnění :-), i když to přináší zase jiné problémy...ale to vztahy vždycky :-). A taky to chce čas. Časem se člověk i sám u sebe naučí přesně rozlišit co je jeho vlastní přání, emoce, myšlenka, hormonální bouře ...a skutečný duchovní zážitek ...nebo telepatie. I když s tou telepatií je otázka, jestli opravdu má cenu vědět něco, co stejně nemůžu ovlivnit.
27. Prosinec 2008 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Omlouvám se všem za bláboly, které jsem napsal v této a v jiných rubrikách.
27. Prosinec 2008 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Kdyby si alespoň na chvíli zapojila mozeček zjistila bys, že "onen hlupák" sedí mezi tvým monitorem a židlí. :-) Pokud jsi masožravec necita prosím, ale zanech trapné arogance. Sboheeeeeem. :0)
7. Květen 2009 - 3:11
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Tak nevím, jestli tady jsou telepati nebo telata?
10. Duben 2014 - 14:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama