11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

osteoporóza

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Helena (anonym)
Je mi 57 let a zjistili mi těžkou osteoporózu.Má někdo stejný problém jako já? Ať mi napíše na email,nebo do diskuze.S pozdravem čtenářka Helena
14. Červenec 2005 - 11:20
Bohumil (anonym)
Vím o produktu, který by Vám mohl účinně pomoci.Kontaktujte mne na:bjaeger"tiscali.cz
27. Květen 2008 - 17:35
Návštěvník (anonym)
už zase dealer?
27. Květen 2008 - 18:45
Návštěvník (anonym)
Pokud mate zajem o jakoukoliv radu, konzultaci Vaseho zdravotniho stavu, ci nasazeni 100% prirodnich a ucinnych preparatu podivejte se na http://www.energy-nature.blog.cz nebo napiste na eva.jm"seznam.cz
27. Květen 2008 - 19:01
Dáša (anonym)
Na osteoporozu jsem brala lék FOSAMAX.Teď mi dělali kontrolní denzitometrii a je to OK.Zbylo mi jedno balení,můžu prodat za 140Kč.
10. Říjen 2008 - 17:21
Koupím lek na o (anonym)
Mám bolesti kostí, podle osteodenzitometrie mam lehkou osteopenii. Mám sníženou funkci štítné žlázy a nížší hladinu estrogenů, vzhledem k mému mladému věku (23let) je to špatné. Lékaři mi na muj problém předepisují pouze ibalgin. Léky na osteoporozu jsou pouze na předpis. Ráda bych tento lék od někoho odkoupila. V případě zájmu zde je muj mail: kard.kard@seznam.cz
26. Únor 2011 - 13:28
KARD (anonym)
Mám bolesti kostí, podle osteodenzitometrie mam lehkou osteopenii. Mám sníženou funkci štítné žlázy a nížší hladinu estrogenů, vzhledem k mému mladému věku (23let) je to špatné. Lékaři mi na muj problém předepisují pouze ibalgin. Léky na osteoporozu jsou pouze na předpis. Ráda bych tento lék od někoho odkoupila. V případě zájmu zde je muj mail: kard.kard@seznam.cz
26. Únor 2011 - 13:28
Koupím Fosamax (anonym)
602 665 820
21. Březen 2011 - 22:06
petra (anonym)
Nevíte prosím Vás o jiných lécích na osteoporozu, které jsou taky na předpis a nepatří do skupiny bisfosfonátů? Zkrátka něco šetrnějšího k tělu. Děkuji předem za odpověd!
21. Březen 2011 - 22:08
peta (anonym)
Nevíte prosím Vás o jiných lécích na osteoporozu, které jsou taky na předpis a nepatří do skupiny bisfosfonátů? Zkrátka něco šetrnějšího k tělu. Děkuji předem za odpověd!
27. Červen 2017 - 20:21

Přidat komentář