0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Osplichavani zadku vodou ze zachodu

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
JaDi (anonym)
Mam velky problem, se kterym si nevim rady. Treba ho uz nekdo vyresil, a bude mi moct poradit. Pri vykonavani velke potreby v beznem zachode, kde je na dne misy voda, se mi pravidelne stava, ze me zespodu voda osplichne. Protoze to to povazuji za krajne nehygienicke, neprijemne a zdravi nebezpecne, chtela jsem se zeptat (a to zcela vazne), jesli nahodou nekdo nezna zpusob, jak tomu zabranit. Dostala jsem jsem uz nejake rady typu: pred usednutim nahazet do misy dostatek toaletniho papiru, ktery naraz ztlumi, ale to se neosvedcilo, nebot prvni davka :o) si prorazi cestu a vysledek je zase tentyz. Komu se to zda nechutne nebo malicherne, necht se laskave zdrzi komentare, me tento problem opravu trapi. PS: Zlate stare toalety, ktere maji tzn. zbrzdovaci plochu, na kterou to clovek muze v klidu vysypat a pak jen splachnout...
10. Květen 2008 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
teri (anonym)
Máš pravdu, mně to taky děsně vytáčí. Na druhou stranu děkuji za evropské normy. V USA je totiž norma taková,že je v míse voda skoro do polovičky. Normálně jako naplněné umyvadlo... To je pak nářez. Záchody tam pak mají náchylnější k ucpávání a když se pokazí hrne voda přes okraj toalety až vás vytopí. Je to humus.
11. Květen 2008 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
pv (anonym)
existují i normální záchody. říká se jim někdy nemocniční, protože mají plochu na kterou produkt dopadne a vlastní odtok je vepředu. stačí dát na tu dopadovou plochu papírový kapesník a ani se ta plocha neznečistí. je to určeno k pozorování a odběru vzorku stolice. dříve byly úplně běžné. dnes nevím zda se dají normálně koupit. mam takový doma a je to super. žádné šplouchání. ten záchod se spoustou vody jsem zažil v německu - hrůza.
12. Květen 2008 - 1:19
Obrázek uživatele Návštěvník
pv (anonym)
evropská unie má asi o nás strach abychom neviděli vlastní hovno a nezpůsobilo nám to nějakou újmu. :-)
12. Květen 2008 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ales Bares (anonym)
.....americkej hajzl jako ceskej.....
12. Květen 2008 - 3:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Vyměň si záchod za typ s plošinkou. Nebude to šplouchat, zato to bude smrdět. Nebo budeš muset splachovat dvakrát, jednou po stolici a pak po utření. My máme taky záchod s vodou uprostřed, tak to dělám tak, že si sednu trochu stranou aby mě to neošplouchlo. Zato to má velkou výhodu-stolice jde hned do vody, takže to na záchodě narozdíl od WC s "plošinkou" tolik nesmrdí.
12. Květen 2008 - 7:27
Obrázek uživatele Návštěvník
p (anonym)
Nechápu co se ti na tom nelíbí...mnoho lidí dáva kopu peněz za bidet a tobě se nelíbí multifunkční Wc s funkcí bidetu. Nepotřebuješ papír, voda hned po dopadu exkrementu omyje tvé genitálie automaticky. Buď blahořečen autor takové mísy.
12. Květen 2008 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
io (anonym)
jj, mísy s plošinkou se určitě koupit dají, naši si nedávno rekonstruovali koupelnu a záchod a mají tam právě tuhle úplně novou.
12. Květen 2008 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ty jo, to je zase pitomý téma. Už jen ten název....
12. Květen 2008 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Tohle mě taky děsně vadí!!! Dělají se vůbec ještě dnes ty záchody s plošinkou? Já mám naštěstí ještě takový starý doma...
13. Květen 2008 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
instalatér (anonym)
Dělají. A jinak se to řeší tak, že se dá čtvrtka novin nad hladinu, aby se nenamočily. I když je to na víc kusů, tak se prvním hovínkem z toho udělá jako miska a je tam minimum vody, takže další kusy nešplíchají. Akorát to chce trochu praxe s určením velikosti novin a pokládáním nad hladinu. Jak to máš v ruce, tak pak je radost srát. Ale plošinka je plošinka.
13. Květen 2008 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
ddd (anonym)
Kolik stojí takové multifunkční WC?
13. Květen 2008 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Prostě tam předtím pokaždé nahážu toaleták, je to logický, ne.
13. Květen 2008 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Peta (anonym)
Ja to neznasam tiez, hlavne vo verejnych zachodoch. Riesim to tak, ze ako to zo mna pada, zachytavam to do toaletaka a nezne pustam do zachodu. Este nikdy som sa neuspinila a voda nespliecha, ked to ide z nizsej vysky.
13. Květen 2008 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
JaDi (anonym)
Ja to resim tak, ze se hned po kazdem pouziti wc jdu osprchovat, horsi to je, kdyz neni ta moznost se hned umyt. Instalatere, to nevim, jak to pak splachujes, ty noviny. Neucpava se ti zachod?
15. Květen 2008 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřich (anonym)
Řešení je prosté,sežeňte si záchodovou mísu kde hovno nepadá do vody,ale na šikmou plochu a teprve z ní sklouzne dolů.Tentýž problém jsem řešil před časem a nyní je to bezva.Jediné mínus tohoto klozetu je, že se snáze znečistí, ale to lze jednoduše vyřešit položením jednoho útržku toaletního papíru na dopadovou plochu. Toto samozřejmě nefunguje někde jinde než doma a tak Vám nezbývá,než konat trochu na stranu mísy. Není to moc pohodlné a jde to a hlavně je to lepší než mít zadek a přirození od ...... Velké potřebě zdar.
21. Listopad 2008 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Johana (anonym)
Choďte srát do lesa a máte po starostech.
21. Listopad 2008 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tuzemské záchodové mísy se dělí na dva typy: typ PROHLÍŽEČKA a typ HOVNOŠPLOUCH. Komu nevyhovuje hovnošplouch, může si doma instalovat prohlížečku.
22. Listopad 2008 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chodte srat ven na mraz.a jste hotovi cobydub
22. Listopad 2008 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já nevím, co to je za problém. Petr má pravdu, odborně se tomu říká plošinové WC. Není problém ho sehnat, i když úplně všude ho nemají a do bytů se zásadně cpou "hovnošplouchy". Vyměnit ho je detail s minimálními náklady. S přítelem jsme se k tomu taky před časem rozhodli. Jinde než doma se to dá vyřešit koulí z papíru nacpanou do odpadu a nebo si sednout jen na kraj mísy, pak to do vody sjíždí taky postupně. A byli jsme u kamaráda v USA a i on tam dokázal sehnat evropskou plošinovou mísu.
22. Listopad 2008 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Díky bohu za prohlížečku. Jednou jsem si na ní svoje hovno pěkně prohlídla a uviděla jsem tam škrkavku!! Tak jsem jí vytáhla z prohlížečky a přinesla k doktorovi. Ten mi potvrdil, že je to škrkavka a dal mi prášky na vyhubení škrkavek v mém trávicím traktu. Měla jsem štěstí, kdybych to nezjistila, škrkavky by mi mohly zauzlovat střeva!
22. Listopad 2008 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Uplně jednoduše, až pujdeš na zachod tak tam hod kousek toaletniho papiru a pak to nebude šplíchat. Dělám to také tak, protože mám stejný problém jako ty.
22. Listopad 2008 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
nebo tesne pred vykonanim potreby splachnout, cimz te osplichne jen cista voda
22. Listopad 2008 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
Vzměnit tento typ záchodu za klasický,tzn.hovno viděti.Tyto hajzle se kdysi dováželi z Jugoslávie a naši pitomci je začali dělat.Kupte si novou klasik mísu pod stromeček cca 2000,- ale jde těžko sehnat.Já ji sehnal.Trvalo to rok.
22. Listopad 2008 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
no to ošplíchnutí je tedy nemilé... ale já to dělávám tak, že si sednu na kraj, takže hovno se sklouzne po okraji mísy. Sice za ním zůstane cestička, která mnohdy nejde spláchnout, ale je po šplíchání!
31. Prosinec 2008 - 4:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Jednoduše si pod sebe hodím trochu toaletního papíru a neřeším. Exkrement spadne do papíru a žádný šplouchání neřešim.
31. Prosinec 2008 - 6:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Pro ML: Měl ses mi ozvat a já bych ti ten záchod klidně věnovala. Měli jsme ho doma a v létě jsme ho vyměnili za ten s vodou uprostřed. Záchod s tzv. plošinkou sice nešplíchá, ale zato páchne. A na mytí a hygienu je mnohem horší. Zkusím ti to tak nějak shrnout. 1. Kromě mě jsme doma tři chlapi, mám manžela a dva kluky. Mužská část naší domácnosti samozřejmě čurá vestoje. Moč se odráží od plošinky, ulpívá na míse a cáká všude okolo. Záchod pak smrdí od moče, leda bych ho několikrát denně omývala. 2. Při velké zůstane stolice na míse a páchne, dokud se nespláchne. V paneláku není WC kam vyvětrat, takže se splachuje dvakrát a dost stoupá spotřeba vody. 3. Po velké se na takový typ záchodu musí vždy použít štětka. To znamená i zápach od misky pro štětku, kde je voda se zbytky fekálií. Ta se musí velmi často měnit. Záchod s vodou uprostřed tohle všechno odstraní. Moč teče rovnou do vody a necáká, výkaly taky takže tolik nepáchnou. Po velké většinou nezůstane mísa vůbec špinavá od stolice, takže štětka se používá minimálně. A když se dá splachovač s dvojím splachováním (na malou 2l a na velkou 8l) tak se ušetří i plno vody. A že to občas trochu šplíchne mi až tak nevadí. U nás je totiž normální si vždy po stolici zadek umýt vodou a sprchovým gelem.
31. Prosinec 2008 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
D.M. (anonym)
nejlepsi je, kdyz ma clovek poradny prujem a pak splachne - to ho osplouchnou cele ty srazky - no uzasne, krasne to smrdi a cely zadek je hnedy.
31. Prosinec 2008 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hygienik (anonym)
Tak ja to nechápem. Mnoho ?udí v rodinných domoch investujú množstvo peňazí za bidet. A keď geniálny konštruktér vymyslí ako skombinovať WC s bidetom a po vypadnutí exkrementu ostriekať vodou análny otvor čím sa navlhčí a potom ?ahšie utrie papierom, tak sa to fajnovkám nepáči.....
31. Prosinec 2008 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Kombinace WC s bidetem se mi taky moc nelíbí. Ve spršce mohou zůstat nečistoty a ty se pak následně dostanou do těla jiného člověka. Samostatný bidet v panelákové koupelně zase není kam dát. Tak používáme klasický postup. Otřít papírem co to jde a pak omýt v koupelně na kraji vany sprchou a gelem.
31. Prosinec 2008 - 20:26

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama