72 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Orgasmus ve sprše

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Chci se zeptat na názor ostatních dívek a žen. Při sexu a dráždění klitorisu partnerem jakýmkoli způsobem se mi nedaří za žádnou cenu dosáhnout orgasmu. Jakmile však jdu do sprchy, dosáhnu jej při dráždění klitorisu sprchou během pár minut i několikrát za sebou. tak co s tím?
15. Červenec 2004 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
Myslím, že ti to ten přítel nedělá tak dobře. Nemá v rukách cit. To není u chlapů nic neobvyklého. Oni to berou podle sebe. Teda někteří, ať neurazím ty šikovnější.
15. Červenec 2004 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Zkus jiného partnera.
15. Červenec 2004 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
kl (anonym)
Tak to zkus nekdy jenom rukou. Organy podobne proudu vody bohuzel nemame:)
16. Červenec 2004 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pan L (anonym)
proste to neumi :-)
16. Červenec 2004 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ajax (anonym)
Co radíte hned jiného partnera.... Problém je, že srovnává sprchu s rukou (partnera). Otázkou je, jestli ona se umí přivést RUKOU k orgasmu.
16. Červenec 2004 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Je to fakt, protože jsem to sama na sobě zkoušela rukou a to mi bohužel taky nejde. Ale stejně díky za rady.
17. Červenec 2004 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Ajax (anonym)
Tak vezmi do sprchy partnera a experimentujte...
17. Červenec 2004 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Najáda (anonym)
No a co to zkusit pusou? Je to jemnější a příjemnější než rukou ;))
17. Červenec 2004 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lily (anonym)
Milá Jani, jsem na tom úplně stejně jako ty. Ve sprše za minutu a partner se může přetrhnout a ne a ne a ne. Zkoušela jsem ještě vibrační vajíčko a to taky uspělo. Přemýšlela jsem a nejspíš bude nějaký blok ve mě. Asi se nedokážu úplně uvolnit, ale nevím proč. Jsme spolu 4 roky, milujeme se , rozumíme si, sex je krásnej (až na ten neorgasmus). Je pravda, že když jsem ve sprše s ním, tak mi to taky trvá o dost déle, ale zase je to o moc krásnější. Až bude čas a koupím si baterky :)), vyzkoušíme ještě při souloži to vibrační vajíčko. Dám vědět.
6. Srpen 2004 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
jiří (anonym)
Ty nemáš čas na koupi baterek?
6. Srpen 2004 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Jani, já jsem na tom byla do svých 19 úplně stejně. Pouze sprcha, přítelova ruka, pusa, moje ruka - nic. Byli jsme spolu 2 roky a nikdy jsem s ním neměla orgasmus. Pak jsme se rozešli, já potkala jiného a při našem asi pátem sexu mi to pusou udělal. Takže rada by asi měla taky znít: najdi si jinýho. Ale to ti radit nebudu. Já jen až díky tomu dalšímu klukovi zjistila, že ten předtím neměl hlavně trpělivost. A taky že ho to vlastně moc nebavilo (snažit se o mé uspokojení) a v tom byl kámen úrazu. Rozhodně bych ti ale radila zkoušet a zkoušet vlastní ruku:-), lépe než u sprchy tím poznáš, jakým způsobem to má tvůj klitoris rád. Nemůže to vědět tvůj přítel, když to asi nevíš ani ty. A pak se můžeš klidně vrátit k té sprše jako já, protože tak je to stejně nejlepší..:-)Hodně zdaru, Lenka
6. Srpen 2004 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Jsem na tom úplně stejně. Je mi 19, pohlavním životem žiju rok. To co mi dělá přítel je PŘÍJEMNÉ, to co sprcha je VZRUŠUJÍCÍ. Vím, že přítelova ruka ani jazyk nemůžou napodobit ten proud vody, který si sama nastavím, sama nasměruju. Orgasmus jsem nezažila, dnes jsem si to dělala sprchou - nejdříve jsem pocítila jakoby pálení na přirození a na chodidlech (nebylo to horkou vodou), změnil se mi dech, měla jsem potřebu něčeho se chytnout, potom mnou "projel" takový blažený pocit, a potom se mi začalo stahovat břicho, cukat nohy, když to začalo jakoby vrcholit, vždy jsem sprchu oddělala, měla jsem pocit, že to už nezvládnu - byl to orgasmus, nebo ještě ne (vím, že je to těžké říct, že každý ho prožívá jinak). Nutno ještě říct, že ani rukou jsem se ještě neudělala. Je to PŘÍJEMNÉ ale NE VZRUŠUJÍCÍ. Sama ještě pořádně nevím, jak na to sama rukou, natož abych dokázala navést partnera, který je trpělivý, snaživý, vždy se nějak "trefí", nastane příjemný pocit, ale stačí se hnout o kousíček vedle a je to pryč. Když si to dělám sama (a ani tak jsem se nikdy neudělala, tak můžu snadněji najít to nej). Já sama jsem ještě nepřišla na nějaký "fígl", takže pořád ho navádět trošku víš, trošku tak,... Nemůžu mu tu ani předvézt, když to sama neumím...
10. Únor 2006 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Zkuste s partnerem použít lubrikační gel nebo krém povzbuzující orgasmus. Možná se potřebuješ jenom "odblokovat" a pak to půjde i bez pomůcek.
10. Únor 2006 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
schopný sexuolo (anonym)
Taky jsem už dlouho nedokázal uspokojit ženu. Vím, že je to trapné, ale jsem vždycky hrozně rychle hotový a orální sex mi taky moc nejde.
10. Únor 2006 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
rara (anonym)
Masturbace je každopádně dobrý začátek. Pokud se na ní s partnerem shodnete (a může to být i bez předchozí slovní dohody, prostě začni a on se přidá) a pak už to možná půjde líp, než čekáš. Uvidíš, držím palce, měla jsem podobné problémy jako ty, ale pár věcí jsem vyzkoušela a teď už jsem celkem spokojená. Trochu mi vadí jen chuť spermatu v puse, ale to je už z jiného soudku.
15. Únor 2006 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kočička (anonym)
Taky jsem začínala se sprchou, potom jsem se naučila poznat svoje tělo i rukou a teď to kombinuju a přítel ví kam sáhnout. Můžu vám jenom poradit, nejdřív až budete sami a budete v klidu si vyzkoušet co vás vzrušuje, abyste to pak mohly říct i partnerovi. Vemte si třeba zrcátko, prohlédněte se, dejte si skleničku vínka ať se uvolníte a zkuste se prostě dívat kam saháte a snažit se vnímat, jaké máte pocity. DOKUD SAMI NEBUDETE VĚDĚT, CO SE VÁM LÍBÍ, TĚŽKO MŮŽETE CHTÍT PO VAŠEM PŘÍTELE, ABY VÁS PŘIVEDL K ORGASMU.Mě to samozřejmě taky trvá dlouhou dobu, než mě k orgasmu přivede přítel a to si musím ještě pomáhat rukou, ale má trpělivost a už ví kam sáhnout. To samé u sprchy, sama si to udělám rychle, ale také to ze mě rychle vyprchá. Když mi to dělá on, mám ruce volné a můžu se soustředit sama na sebe, na své představy, trvá to déle ale o to je to krásnější. Tak do toho, poznávejte se, to je nejlepší rada:)
15. Únor 2006 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
lus (anonym)
Já jsem začínala taky se sprchou. Jak píšeš kočičko o tom, že to máš ve sprše rychlejch a že to rychle vyprchá tak já to tak mám i při sexu. Jsem třeba několikrát za večer,ale rychle to vyprchá. nevim co s tim...
14. Srpen 2007 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Agáta (anonym)
Partner se snaží a je trpělivý. Když se mu to podaří, je to opravdu silnější zážitek, než se sprchou. Vypozorovala jsem, že když si na pár dnů sprchu odpustím, je větší pravděpodobnost, že mi přítel orálně uspokojí. Někdy ale nemám dost vůle. Je to tak jednoduché. Za pár minut je po všem.
15. Leden 2008 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
alena (anonym)
jak to mam ve sprse delat poradte mi
14. Listopad 2008 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jessika (anonym)
o´dšroubuj si hlavici a a pust si jemny proud..ja si napustim nejdřív trochu vody do vany a to snižuje sílu proudu a pak postupne zesiluju proud a tak do minuty jsem udělana
7. Únor 2009 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Yossarian (anonym)
Já jsem se teda v životě sprchou neudělala a nechápala jsem jak se může někdo udělat .....normálně orgasmy jinak mám....jen né se sprchou...Ale jednou jsem to zkusila na Barrandově v aqaparku........tam jsou masážní proudy pod vodou a v různé výšce.....aby masírovaly nohy, nebo ledviny, nebo zadek atd...tak jsem se nastavila nenápadně pod vodou, jako že se masíruju.....a najednou to přišlo....to byla síla........měla jsem jich asi 5 ve dvou minutách .....nejhorší bylo tvářit se jakoby nic, jakože si masíruju břicho, nechat neutrální výraz ....hrozně jsem se bála že to na mě všichni vidí...ale byla to fakt síla, mokrej krásnej .......přiznám se, že když tam jdu, tak občas zhřeším.....je to docela prd*el.....kousek od vás lidi a vy máte orgasmus jak prase:):)Doufám že plavčík nemá pod vodou kamery a nekouká na mě :):)hihihi
7. Únor 2009 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
taky (anonym)
No děvčata,u vás je výhoda ta,že dosáhnete několika orgasmů za sebou,my chlapi to máme trošku jiný.Potřebujem po orgasmu pauzu,aby přišel další.Ale sprchou nám to jde taky a je to hoooodně silný kafe,vystříkat se bez dotyku na péro.Fakt moc pěkný a silný jako káva.Člověku se z toho až zatočí hlava.
7. Únor 2009 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
dd (anonym)
taky a jak to děláš mě to nejse bez dotyku ruky
7. Únor 2009 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
taky (anonym)
No nevím jak hodně seš citlivej na sprchu,ale já jak si na něj pustím silnější proud sprchy,okamžitě se vzruším a už mám chuť na sex. Jen jak se mi postaví,tak sednu,nebo kleknu,sprchu si pustím na nejsilnější proud a nechám si to na něj stříkat, většinou ze spodu od kulek až po špičku, to až bere dech a stupňuje se to.Do pár minut to tam postříkám a ani po milování se mi tak neklepou nohy,jak po tomhle.Je to fakt neskutečně silnej orgasmus,to sem při milování ještě nezažil.Když chci,prodlužuju to a jen si užívám vrušení,když chci,zvětším proud a lítá to ven.Možn by sis měl koupit štelovací sprchu,která má různý trysky a uvidíš to čóro :-))
8. Únor 2009 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Boy (anonym)
Sprchou si to delam moc rad, je to lepsi nez onanie a este pri tom mit neco v zadku. Aaach
1. Březen 2009 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
a jak to delas???na nej strikas kam presne prosim chci to zkusit poradte,dik
2. Březen 2009 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
KAte (anonym)
ahojte...kluci to jsem nevěděl že se taky se sprchou uděláte?tak to je mazec..no já zažívat ve sprše luxusni orgasmy....a mate odsroubovanou hlavici nebo normalne sprchou?popiste mi to prosim...skusim to na svem chlapovi:)dekuji...kdybyste mohli tak i napiste co vas osobne nejvic vzrusuje kdyz vam zena dela(hlazeni zadku, oliovani varlat....)
7. Březen 2009 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Mě nejvíc vzrušuje, když mě moje žena jemně hladí mezi pytlíkem a konečníkem.
9. Březen 2009 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
dělám si to taky sprchou a je to super. Orál je taky fajn, ale to musí chlap umět.
9. Březen 2009 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Někdy se mě ten chlap tak rodivočí,že mě to bolí.Fakt se to musí umět.
9. Březen 2009 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Adél (anonym)
Dělal vám to někdy ve sprše tou sprchou partner. Nedosahuji při milování orgasmu, ale ve sprše vždycky. myslím si, že to je nějaký blok tak mě napadlo, že když bych orgasmus prožila s partnerem ve sprše tak by se to potom třeba zlepšilo. Co myslíteZdarec
9. Březen 2009 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Koupeme se spolu stále a děláme spolu vše, tedy pokud nejsou děti doma. Od předehry, vzájemného holení, až po milování. Když mě to sprchou dělá manžel, je to ještě silnější.
9. Březen 2009 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Nuklíčková (anonym)
Zkoušela si jezdit po zábradlí? Já si sjedu z pátého patra do přízemí a mám šest orgasmů. Tedy pokud nikdo neukradne ty zatlučený hřebíky!
9. Březen 2009 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak to ji máš potom až k podbradku, ne?
9. Březen 2009 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Nuklíčková (anonym)
To ne, jen po prsa.
19. Březen 2009 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
a jak to delate me to neprichazi a chci to umet kam vodu smerujete,teplou,bez sprchy nebo jen hadici,dik jana
19. Březen 2009 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tak odpovi nekdo???
20. Březen 2009 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Novomanžel přije večer domů, manželka sjíždí po zábradlí. Ptá se: -Miláčku, co to děláš? -Ohřívám ti večeři.
20. Březen 2009 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ina (anonym)
je mi přes třicítku a jsem zvyklá si to dělat od puberty sprchou. Mám problém si to udělat sama z rukou, povedlo se mi to poprvé před měsícem po 20 minutách, ještě jsem nezažila, aby mi to někdo udělal jazykem, nevím ani jestli mi to jde.Máte holky někdo stejný problém?
21. Březen 2009 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Kotlár Laco (anonym)
Ina-to zní krásně,hned bych si to udělal s tebou.
22. Březen 2009 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
jenik (anonym)
pro inu... nestyd se a pisni na 606380872
22. Březen 2009 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
sandy (anonym)
jo jazyckem.... Tak to je neco!!!
13. Duben 2009 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
pepík (anonym)
Chci se zeptat na názor...Chtěl jsem se zeptat nějaké ženy,jaký je rozdíl mezi klitoriálním a vaginálním orgasmem?Dokážu plně uspokojit svou partnerku klitoriálně.Při souloži ji stimuluji rukou klitoris a má orgasmus,ale prý to není vaginální:-(
13. Září 2010 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
elis (anonym)
Chtěl jsem se zeptat...Vaginální orgasmus je silnější a ukončený. Klitoriální orgasmus je skvělý, ale jakmile jsme poznala vaginální, tak už mi také nestačí. Najednou mi přijde jako kdyby mi orgasmus v tom nejlepším přestal. Po dráždění klitorisu se cítím skvěle, ale brzy mne ty pocity opustí. Vaginální orgasmus zaručí dobrou náladu na celý den. Také právě proto, že není lehké ho dosáhnout. Vaginální orgasmus záleží na mnoha faktorech a ty můžeš ovlivnit jen pár z nich.
14. Září 2010 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
carlos (anonym)
Vaginální orgasmus je...Tak který je tedy "ukončený"??
15. Září 2010 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Elina (anonym)
Tak který je tedy...ten první.
15. Září 2010 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
carlos (anonym)
Vaginální orgasmus je...Někdo tu říkal, že některé ženy se silnými orgasmy je používají trošku jako drogu. Ty také píšeš, že udělá dobrou náladu na celý den. U mužů to bohužel takto nefunguje...
16. Září 2010 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
No já když si ho ráno pořádně vyhoním, tak mám taky dobrou náladu skoro celej den.
18. Listopad 2010 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
tak bych chtela rada vedet, jaky je rozdil mezi klitoralnim a vaginalnim orgasmem.Ponevac klitoralni jsem zazila urcite ale vginalni si netroufam rici. I kdyz partner na mne lezel a vyborne se pohyboval i pres se muj klitoris o nej drazil a na konci jsem dosahla tedy klirotalniho orgasmu. Jaky je v tom rozdil??? Prosim vysvetlit
18. Listopad 2010 - 13:06

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama