0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Opruzeniny u 10-letého dítěte

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Fillla (anonym)
Dobrý den, prosím o radu. Všimla jsem si u mé 10-leté dcery, že má velké opruzeniny pipiny a zadku, ale říkala že to nic není a ať se na ní nekoukáme. Jednou když spala tak jsme s manželem k ní přišli a já jí začala mazat krémem pipinu. Ale ona se vzbudila a odstrčila mně. Tak muž rozsvítil a řekl jí ať si lehne na záda ona lehla, on jí roztáhl nohy, a já žasla nad těmi opruzeninami. Lehce jsme namazala zadek, to bylo v poho, ale jak jsem si nanesla na dva prsty ohromnou vrstvu krému a začala jsem mazat, tak začala vřískat a brečet že to hrozně pálí, ale já přád mazala protože muž jí držel nohy, a mazala jsem důkladně a pořádně, každý vnitřní záhyb a někde jsem i přitlačila a další a další vstvy jsem nanášela až byla pipinka krásně žlutá po tom krému...ale teď už si dává dcera pozor a nenechá se namazat co máme dělat, jsme zoufalí
14. Listopad 2010 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
jarmila (anonym)
Dobrý den, prosím o radu....dobry večer pokud by jste měla zajem domluvíme se na zítra večer a ja by se vam ozvala cermakova 8788
14. Listopad 2010 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Dobrý den, prosím o radu....Výborný je na tyto věci Imazol krém,stačí jen slabá vrstvička,no a dohlížet na hygienu,bavlněné prádlo,utírat se po čůrání.A taky si o tom v klidu promluvit,bez táty,důvěrně.
14. Listopad 2010 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Iva ma pravdu, nektere veci chteji klid, a u kluku chlapa a u holek zenskou :)
15. Listopad 2010 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Vaše dcera se nenechá namazat možná proto, že ten zážitek byl pro ni ponižující. Musela se v tu chvíli cítit bezmocná a naštvaná, že jí berete její soukromí. Může vám pomoct upřímná omluva, slovní a emoční podpora.
31. Prosinec 2010 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Rony (anonym)
To vam to nepřide ani trochu divny ? Nestydíte se za sebe ošahavat dceru vy pedofilové být dcerou už to běžim nahlasit a měli by ste to ! Jak se mohla asi chudak dcera cítit .
28. Srpen 2011 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Pochopila jsem dobře, že jste svou dceru nenaučila jak se má starat o ontimní hygienu? Desetiletá slečna je ještě dost dítě na to, aby vás požádala o pomoc, pokud má nějaký takový problém. Tedy, pokud jste jí až doteď neradila, že dotýkat se intimních míst je hřích. Musí si opruzenou kůži nejprve pořádně omýt, utřít dosucha jemnou bavlněnou látkou a buď zasypat Avirilem a nebo použít mast nebo olejíček. V lékárně vám rádi poradí. A potom si představte situaci, jak se vám stane něco podobného, do pokoje vám vtrhnou vaši rodiče, otec vám roztáhne nohy a matka vás začne mazat na intimních místech. Příjemná představa? Vaše dcera začne tátu nenávidět a divila bych se, kdyby už nikdy nevěřila ani vám. Váš muž je hnusák, protože tohle se dceři nedělá. Připadáte mi oba velmi podivní.Příště můžete dceru držet vy a muž ji třeba znásilnit. Nevzrušuje vás to? Pokud jste skuteční, tak mazejte k psychologovi, pokud to psal nadržený pedofil, který se při představě ukájel, tak mu doporučuji, aby táhl do...........p.r.d.e.l.e.
28. Srpen 2011 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
doufam,ze to je nejapny vtip .popis tehle situace mi pripada pedofilni !!!neni problem osetrit sve 10 lete dite na intimnich partii,ale tohle zavani pedofilii .takze doufam,ze si delal nekdo nejapnou srandu ,jestli ne doporucuji nastevu psychiatra ci psychologa u obou !!!
24. Září 2011 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Fuj je mi z toho zle, "pipinka byla krásně žlutá"...běhá mi mráz po zádech jste úchyláci, chudák dítě...doufám, že se od vás brzy dostane, aniž byste jí stačili víc ublížit!!!
6. Říjen 2011 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Maminka (anonym)
Má dcerka ve stejném věku,jak v prvním příspěvku uváděli,má ty potíže také,ale to chce čistotu a důkladně promáchat spod.prádlo,může působit na jemnou pokožku i zbytek pr.pr.Stačí aby běhala a trochu se zpotila aje zaděláno na potíž...prostě je náchylná,ale jako mimčo tyto potíže nebyly,častá výměna pl.kalhot a zase omývání a mazání,to je samozřejmnost.Toto může způsobit i spol.koupání ve vaně se sourozencem,když byly děti malé koupali se spolu a děvče mnělo potíže,p.dr.radila,každé zvlášť a ve své čisté koupeli.
8. Říjen 2011 - 4:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Máku (anonym)
Ahoj, mne je 13 a myslím ze mám také opruzeniny. Mám červenou kůži s pupínky. Někdy to svědí a někdy pálí a občas mám i výtok. Měla jsem s tím problém i když jsem byla menší, to me máma ještě mazala i zadek (bylo mi asi 10 11) ale teď se stydím to říct, nechci aby me mazala.
19. Únor 2012 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Ahoj, mne je 13 a myslím ze...Zeptej se v lékárně na vhodný zásip či krém. Namazat se můžež sama. Ale nejprve je nutné se důkladně umýt a usušit. Někdo je k tomu náchylný a stačí když se spotí. To je potřeba se hned umýt a převlíct do suchého.
19. Únor 2012 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Podle mé zkušenosti, je nejlepší a nejrychlejší léčba mastí Pytiol..Navíc stoji v lékarně asi jen 30.- Už po 24-hodinách je výsledek znát hodně.
19. Únor 2012 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Zase (anonym)
se tu ukájí úchyláci, copak to nepoznáte, že to je jen provokace?
20. Únor 2012 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Máku (anonym)
Já opravdu žádný úchyl nejsem, je mi 13! No namazat sama jsem se nemohla, protože máma je gynekolozka. Prohlídla mě sama, bylo to dost nepříjemný když mi mokrýma kapesníkama a uchošťourama vytírala ty uschlé povlaky nebo co a vynadala mi, že se špatně myju, pak mě namazala jednou mastí okraje, pak nějakou jinou vevnitř (a to úplně vevnitř) a nakonec i zadek a pak mi do obojího dála čipky. Pak ve vaně mi pipinu myla ona. Prostě trapas
21. Únor 2012 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
pipino? (anonym)
Já opravdu žádný úchyl...A byla jsi zvlhlá z mechanickýho vzrušení,když ti strkala prsty do p**i?
21. Únor 2012 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Máku (anonym)
Asi trochu jo ja nwm
28. Únor 2012 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Prostě se (anonym)
tu ukájíš, úchyle.
29. Únor 2012 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
jipu (anonym)
chudák malá takhle ji ponížit to moje dcera si do pipini necha sahnout i od brachy a to je ji 10 večer běha i po bite naha a vsem ji ukazuje
11. Leden 2016 - 13:26
Obrázek uživatele Valmonta
Valmonta
oporuzeniny nemusí mít jenom dítě, ale i puberták a dosplěný člověk
20. Červen 2018 - 11:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama