57 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

OPRAVDOVÍ MUŽI, kde jste?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Terinka (anonym)
Ženy, dívky, děvčata, holky, taky koukáte po chlapech? Já jo. A to co vidím, mně v 90% případů esteticky neuspokojuje. Nějak nevím, kam se poděli CHLAPI, žiju v Praze a mám pocit, že je plná nějakých divných bezpohlavních tvorů. Samé odbarvené vlásky,gelíčky, řetízky, náušničky, vyholené hrudníčky,růžové košilky s jemným vzorečkem. Kolikrát jsem na vážkách, stojí-li přede mnou žena, nebo muž. Pánové, neříkám, že musíte vypadat jako něco, co právě holou pěstí skolilo kance a vleče ho do jeskyně, to ne, ale měli byste se přece od ženských vzhledem LIŠIT! Myslím, že chlapovi sluší sprcha, čisté prádlo, antiperspirant a zubní kartáček, čisté nehty a uši, případně mužný parfém a zásyp na nohy. Nechcete nám zase předvést, že jste opravdu jiní než my a přestat se fintit? Chlap, který ví o módě víc než já, zato neumí vzít do pracek vrtačku, mi tedy neimponuje. Nebo vám se to líbí, trávit takovou dobu pěštěním vzhledu? Či proč to teda děláte?
16. Listopad 2006 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
TERINKO ALE JSOU TACÍ,JEN MUSÍŠ MOŽNÁ KOSEK OD PRAHY.
16. Listopad 2006 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Terinko, nevim, jestli splnuju tvou predstavu o "chlapovi" (nejsem chlupatej hromotluk), ale souhlasim s tebou, ze co se sebou dnes kluci provadi je desny.
16. Listopad 2006 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
No jo, když jak ti kluci mají vypadat, když mají takový komplex z Vás žen :-)
16. Listopad 2006 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
JiRka (anonym)
Terinko chlapy jsou,neboj, musíš dát nosánek dolů a koukat očima,myslet mozkem,pokud nějaký máš.Já holku mám a jakou to bys čubrněla,jakpek asi vypadáš ty,třeba ráno,když vstáváš?
16. Listopad 2006 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
XL (anonym)
Ja jednoho mam doma ,musite se vice snazit:-)Kdo hleda ten najde!
16. Listopad 2006 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Já teda taky žiju v Práglu, ale to co popisuje Teri rozhodně netvoří 90% mužské populace. Jestli kolem sebe máš Terinko 90 procent takhle zoufale předizajnovaných metrosexuálů, tak zkus občas na chvíli vyjít z toho kosmetického salónu :) Mám na chlapy stejný vkus jako ty (tzn. přitažlivý chlap je pro mě takový, který se co nejméně podobá ženě) a při procházení Prahou se mám za kým otáčet. Chlapů je tu rozhodně dost, a pohledných.
16. Listopad 2006 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Terinka (anonym)
to Michal: no, chlupatej hromotluk taky nemusí bejt, hlavně když se na první pohled pozná kdo je kdo:-). to Jirka: představ si, že mozek mám (nedávno mi to řekl doktor :-). I chlapa, nemám potřebu lotiv v cizích vodách, jen se prostě dívám. A po ránu vypadám děsně, tak radši ven nelezu, až po částečné kultivaci. Je prima, že se chlubíš přítelkyní, ale tady nejde o vzhled žen... to Prober: no dobře, tak né 90%, ale je jich prostě hodně. Vylézt z kosmeťáku? Chachá, tos mě dostal. Naposledy jsme tam byla v r. 99. Blbý, co? Já vím, nic ke chlubení, ale když já nemám ráda, když na mě sahají cizí ženský. Tak se aspoň snažím doma sama. Myslela jsem, že "předisajnovaní" (opravdu supervýstižné slovo :-)metrouši se chtějí líbit hlavně sobě, pak okolí, ale když už se nelíbí ani ženským, ani chlapům, pak už nevím, proč to dělají... No ale když říkáš, že jich je dost, zkusím se líp koukat, třeba přijdu na to, že chyba je na mém přijímači.
17. Listopad 2006 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
MARTINA (anonym)
Můj názor je že chlapů je dost,ale spousta z nich ještě přežívá v hlubokém komunismu,tj.práce,pivo,noviny,tv...Neříkám,že všichni!!!!!Žila jsem dlouho v zahraničí,a po návratu do Čr mám problém s partnerem..Prostě se mi nelíbí žádný chlap a hlavně mě nenapadejte,že hledám milionáře atd..Hledám chlapa,který chce v životě neco dokázat,umí o sebe trošku pečovat,nemyslím metrosexuála,prostě ten život umí prožit a ne přežít..Bohužel většina chlapů co poznávám,umí právě jen přežívat..Žádná mužská akce...nic...je to hrůza
17. Listopad 2006 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Terinka (anonym)
No, je pravda, že je tu hodně pivních taťků - přežívačů. Ale v mladších ročnících už se to snad tak nedrží, doufám. I když oni koníčky - posilko-solárko-kosmeťák taky nejsou to pravý. Vždyť se dá dělat tolik zajímavějších věcí, tak proč se ti mužský zaměřujou jen na svůj zevnějšek (a ještě s pochybným výsledkem)? Vysvětlí mi to někdo?
17. Listopad 2006 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj maminky :o) Máte problémy se svými dětmi? Prosím pomozte mi s odhalením jedné z příčin - kdy a jak tyto problémy vznikají. Podívejte se na net: www.janyb.wz.cz a zodpovězte anonymní dotazník. Výsledky, které zjistím bych chtěla stručně shrnout zde na Doktorce. Třeba se dozvíme něco nového. Děkuji Vám a zdravím :o) Janča
17. Listopad 2006 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
taky nestačím koukat koho občas potkám, cheche... nicméně chlapa mám doma - chlupatýho přesně tam kde má být /i holej tam kde má být/, pečuje o sebe, chodí sportovat, občas na pivi, a jak se drží vrtačka - to taky ví, práci má OK, dokonce měří skoro dva metry a je mladší než já - ideál ne? že je tvrdohlavej mě neva - to já taky...
17. Listopad 2006 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
No jo, my ženy pořád tvrdíme, že chceme téměř dřevorubce, jenže z telky vidím, jak krásná maminka s krásným uhlazeným tatínkem mají krásné dětičky... takže chlapcům opravdu nedivím, že jsou zmateni z toho, co po nich vlastně společnost chce. Nedávno jsem měla zkušenost s jedním echt metrosexuálem a faakt stačilo, já nevím, kdo po nich jede, možná ještě tak dvacítky... Jo a není to taky tím, že většinou řídí módní svět homosexuálové (proti kterým absolutně nic nemám), ale je to tam cítit, holky, kluci, všechno vypadá stejně.
18. Listopad 2006 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
blue (anonym)
Jo jo je to pravda, někteří dnešní muži jsou šíleně zženštělí. Naštěstí jsem potkala toho, který tohle vyloženě nesnáší,ale přesto se o sebe stará. akorát že mě už nechce.
18. Listopad 2006 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
katak (anonym)
Tak já nevím ,ale rozhodně dávám přednost upravenýmu chlapovi před neupraveným třeba s pivním břichem. Kluk, který na sebe dbá, občas jde do posilky, ale má i jiné zájmy mi je rozhodně milejší než chlupatec, co letí po práci mezi sobě podobné do hospody.Rozhodně v Praze nepotkávám mnoho metrosexuálů, spíš ty upocený , břichatý taťky.
18. Listopad 2006 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Ponekud nechapu pouzivani pojmu "chlupatec" coby synonymum neupraveneho a zanedbaneho muze, ktery chlasta po hospodach. I ten upraveny muz za telni ochlupeni muze zrovna tak, jako "plesatec" za to, ze nema vlasy.
18. Listopad 2006 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Terinka (anonym)
Chlupy jsou fajn, právě proto že chlapi je mají a ženy ne. Ten můj jich má požehnaně, a že by mi přišel neupravený to ani náhodou. Ať žijou chlupy !!! (teda pokud zrovna nerostou na mých nohách:-)) Myslíte teda, že ti chlapi, co se předisajnovávají, jsou prostě jenom úplně stejně zmatení jako ženy, co vypadají jako produkt továrny na umělé hmoty? Že módní diktát funguje na obě pohlaví stejně? Že si jen obě prostě neumějí najít zlatou střední cestu a snaží se za každou cenu vypadat jako z módní přehlídky? To by to snad jedině vysvětlovalo. Ale vždycky jsme si myslela, že chlapci by byli na ty hodiny strávené šlechtěním příliš pohodlní. No tak asi ne. Škoda, že tu energii neinvestují do něčeho užitečného....
19. Listopad 2006 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
RUR (anonym)
Věř tomu, že takoví jedinci jsou všude, ale je jich méně. To je pravda.
19. Listopad 2006 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
RUR (anonym)
Omlouvám se, špatně jsem to umístil. :-( Přísluší to k druhému příspěvku.
19. Listopad 2006 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenička (anonym)
Pořádnej chlap má postavit dům, zplodit syna a zasadit strom! Kolik je dnes ještě takových? Kolik by jich zvládlo postavit dům? Dnes všichni chodí do posilovny, voní se jak ženský. Fuj to je hrozná doba. Ještě, že mám doma pořádnýho chlapa z vesnice!
19. Listopad 2006 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Barak by asi dneska neumela postavit vetsina chlapu ale zato muzou bejt odbornici v tisicich jinejch oboru, doma muzu mit tri skvely dcery a s tim stromem... Treba zase pomaham na charite. Mozna zrovna takovej nakej co je levej s zednickou lzici ti dokaze odoperovat zhoubnej nador, vis? Lenicko to byl prispevek hodny blbky. Pokud to cely bylo mineny ironicky tak se omlouvam.
19. Listopad 2006 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Terinka (anonym)
No, já bych vám klidně odpustila i dům, i strom, i syna (teda, to plození ne, to bych nechala :-), ale holčičky jsou taky fajn). Hlavně když chlap dokáže dělat se zaujetím něco jinýho, než zírat do zrcadla. To je pro mně podstatné.
19. Listopad 2006 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Lenicko, jestli ses s tim tvym Mamutikem spokojena, tak bud rada, ale vetsina zen ma asi vyssi pozadavky, nez aby jeji manazel umel postavit dum, vykydat hnuj a podriznout prase. Vetsina zen asi chce, aby mel vyssi IQ, "nevonel" jako mastal, koupal se casteji nez jednou tydne, cistil si zuby, nemel velky bricho, neoziral se atd.
19. Listopad 2006 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Presne Michale, ja bych chtela aby se muj partner o sebe staral, vonel, s vkusem se oblekal, myl se, mel spravene zuby, nemel drsne paty, plisne...umel se o sebe sam postarat, inteligentni, umel vydelat penize, miloval sex, potentni, sportovne zalozeny, a byla jsem pro nej jen ta jedina....to same mu samozrejme chci dat ja:-))
19. Listopad 2006 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Jano, takového chlapa by asi chtěla mít každá. Jenže takoví mužský nejsou. Já znám ve svém okolí jen jednoho, který takový je. Můj můž to ale, bohužel, není. Opravdový muž nejen zjeven, ale hlavně povahou. To je dneska neřešitelný problém.
20. Listopad 2006 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Jano, "nesmí mít drsné paty"?? To jsi jako patolízalka, nebo tak něco? No, přeju ti, ať ho najdeš, ale moc růžově to nevidím...
20. Listopad 2006 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Leničko ,tak si to ho svýho chlapa nech,dovedu si ho představit. Já chci chytrýho a voňavýho, takovýho, co o něm píše Jana.A myslím, že ho mám. Na dům si vyděláváme oba.A pokud se to nepodaří, tak budeme dál v paneláku, je nám tu všem dobře.Manžel je lékař a opravdu nevím, proč by měl stavět barák, radši si spolu ve volných chvílích povídáme a chodíme na výlety. Náhodou máme syna a dceru, ale kdybychom měli jen dcery, tak o to menší chlap nebude.Důležité je, aby se o děti taky staral.A stromy jsme spolu sázeli v Krkonoších. Tvoje názory mi připadají poněkud jednoduché.
20. Listopad 2006 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Cinty blinty, slepice se sešly u kurniku
21. Listopad 2006 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
..a ty u toho nesmíš chybět, viď Jano? :) :) :)
21. Listopad 2006 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Spokojená Renat (anonym)
Všichni ti chlapíci nejsou tak příšerní...
13. Duben 2007 - 14:54

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama