5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

operace žlučníku včas

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele alunamadona
alunamadona
Přečetla jsem si několik diskuzí k laparoskopické operaci žlučníku a protože se mě to aktuálně týká, jelikož jsem právě 18 dnů po zákroku, tak bych vám všem chtěla sdělit své pocity. Byla jsem operována 30.1.2013, dnes je 19.2.2013 a již 6.2.jsem byla sice ne ve 100 % stavu, ale v práci. Dnes jsem již naprosto v pohodě. Druhý den po propuštění t.j.3.2. jsem měla k obědu smažený vepřový kotlet s bramborovou kaší a od té doby žádnou dietu držet nemusim.Asi budu nepříjemná, ale veškeré problémy, které po operaci nastanou jsou podle mne na každém jedinci, který jde na operaci na poslední chvíli a pak se tomu hrozně diví. Já jsem se odhodlala k operaci hned jak mi bylo při vyšetření zjištěno, že mám kámen cca 2cm, aniž bych měla kdy jaké žlučníkové problémy. Operaci mi provedl MUdr.Hajas, kterému jsem se svěřila a jsem naprosto šťastná, že vše takto dopadlo.
19. Únor 2013 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Alois Hochmann (anonym)
Je možná operace žlučníku u osoby po mozkové mrtvici / 1 rok /.Jak velké riziko to představuje? Děkuji
7. Červenec 2017 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Přečetla jsem si několik...Jsem 1 měsíc po laparoskopické operaci žlučníku.Také jsem neměla problémy a chronický zánět tzv.porcelánový žlučník mi byl zjištěn na sonu.21 dní jsem dodržovala žlučníkovou(netučnou) dietu.Potom jsem pomalu začínala zkoušet "co vydržím" a zatím bez problémů.Dnes k večeři moje milované sushi se vším co k tomu patří. Řízek a smažené pokrmy jsem zatím nezařadila. Také hořtici, česnek,majonézu,vajíčka a podobné ostřejší pochutiny jsem zatím nezkusila.
13. Květen 2018 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Dobrý den mám dotaz : otec je týden po laparoskopické operaci žlučníku furt ho bolí celé tělo a má normální (pevnou), ale černou stolici, je to normální ? Předem děkuji za odpovědˇ.
11. Prosinec 2018 - 20:34

Přidat komentář

Reklama

Reklama