22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Operace stydkých pysků

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
slunce (anonym)
chtěla bych se se všemi podělit, případně pomoci s touto otázkou. nikdy jsem se tím netrápila, snad jen poslední 2ěsíce o jsem na to narazila na netu, že jeden pysk mám větší než druhý, sama sobě jsem se zhnusila nikdy mi žádný muž nic neřekl naopak, že jí mám krásnou atd..jde o to že se to nelíbilo mi a přiznala jse si pravdu, všem se libí pěkné věci také se mi libí pěkný rovný penis...mužům se libí pěkné pipinky,souměrné, žádné visící ohavy, já vím když milují bláblá..ale copak nechceme se líbit sami sobě?také miluji s přítelem točit se dělat fotečky a pak se sama sobě líbit,koukala jsem na porna a ve všech na úrovni mají pěkné, dokonce často i vycpané velké pysky silikonem jak je teď v americe moderní, no nevím,každého věc.každopádně já se svěřila svému gynekologovi-primáři a ten mi řekl, že si toho nikdy nevšiml, ale není problém... dnes jsem2den po operaci, už teď je krásná, není to an nateklé, leduji, koupu v heřmánku a celé to hradí pojišťovna, už teď druhý den je to krásné a pan primář říkál, žeza 2 týdny se vše zahojí a bude krásná navžd..je mi 30let, děti nemám, jsem žena co o sebe dbá a je atrktivní, proč nebýt i dole??všem ženám které jen uvažují chci vzkázat: běžte do toho, nebolí to tak moc, běžte kvůli sobě, nedělejte to pro druhé!! A věřte si, za tu dobu co nad touto operací váháte můžete ležet doma jako já, mít to za sebou a těšit se na brzké uzdravéní, ano měla jsem štěstí i na svého precizního pana doktora, který to uděla nádherně, tak jen doporučuji řádně vybírejte lékaře..snad někomu pomohu v tápání hezký de všem
14. Březen 2010 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Bara (anonym)
chtěla bych se se všemi...Dobry den, mam stejny problem jeden pysk ej vetsi nez ten druhy ale docela odost:( dost me to stve a nevim co stím mám delat a je mi 12 je mozene ze se to zpraví? nechci na zadnou operaci existji nake prasky nebo kapky? Dekuji
12. Srpen 2010 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
To se operuje na klinice plastický chirurgie? Nebo kde?
12. Srpen 2010 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
chtěla bych se se všemi...Dobrý den, ano mám stejný problém, je mi 19. Zatím si nikdo z partnerů nestěžoval, ale mě samotné se to nelíbí. Chci se zeptat,kde jste byla na zákroku a kolik stál?Děkuji.
10. Listopad 2010 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Chápu dobře, že zakladatelka diskuse narazila na internetu, že má jeden pysk větší než druhý? Ona na zjišťování takových věcí o svých pyscích potřebuje internet?
10. Listopad 2010 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
Holky myslíte si že nestejně dlouhé pysky je nějaká vada.Ja mám každou kulku jinak vysoko vůbec mě to nevadí.Velké pysky jsou krásné a nemusí být stejmě dlouhé.Děláte si zbytečné starosti.
22. Listopad 2010 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
jÁ (anonym)
Kdyby se raději zabývaly něčím užitečnějším než takovejma PIČOVINAMA !!!!
22. Listopad 2010 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Yossarian (anonym)
Tak kdepak jste,pánové,má nabídka stále platí.Když přijdete ke mně domů,dostanete vše.Vykoupu si vás,nakrmím a pak se můžeme oddávat čemukoliv.Hlavně mě nenechte čekat,jsem nadržená,žiji sama.Čekám vás na adrese - Markéta Sommerová Borovanského 2221 Praha 5 Stodůlky prosím dlouze zvonit a několikrát - těším se na vás.
22. Listopad 2010 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
chtěla bych se se všemi...ahoj ráda bych se zeptala kdo ti to dělal a kde?Také jestli nemáš nějaký kontakt jsem z toho úplně nešťastná...:-(Moc pěkně děkuji prosím aby si mě napsala na mail elitedeath@seznam.cz...moooc ti děkuju Vanesa
21. Březen 2011 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Tak kdepak jste,pánové,má...Máš smůlu Yossbábo, chlapi na tebe serou, ale nabízej se tady chlapům dál, aspoň je vidět, jak si ubohá.
21. Březen 2011 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
operace (anonym)
Ta plastika je fakt revoluce. Myslím, že pokud se jí podaří provést kvalitně, je to obrovská výhoda proti dlouhým pyskům. Tahle drobná změna je velice podobná obřízce, nad kterou se nikdo nezastavuje, myslím, že by to měla hradit pojišťovna a když moc koukaji ven nebo jsou třeba zdrojem častých mykóz a podobných problémů, či jiných problémů v sexu i v obyčejném životě, měli by být patřičně vymodelovány a zkráceny.
8. Duben 2011 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Chápu dobře, že...Taky jsem to musela přečíst několikrát, ale pak jsem pochopila, že jestli je zvyklá se natáčet při sexu a pak se prohlížet, tak asi potřebuje mít některá místa souměrná. Ostatně - proč si nepomoci tam, kde to příroda odflákla, nemám nic proti tomu. Jen tu češtinu mohla holka taky vylepšit. :-)
8. Duben 2011 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
souhlasím (anonym)
Myslím, že obřízka penisu a operace pysků a odstranění kapuce nad klitorisem jsou dost podobné. Tyhle operace jsou jen k lepšímu, pokud s tím někdo má problém, nebo se mu to líbí. Sám o něčem takovém uvažuji.
9. Duben 2011 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Operace (anonym)
Jsem moc rád, že nám příroda nadělila ženy s krátkými malými pysky. Je to jedna z věcí, co mám rád. A pokud máte dámy dlouhé pysky a už uvažujete o operaci, nechte si ji udělat. Kdyby to pro mě některá žena udělala, měl bych moc velkou radost a nikdy bych nechtěl jinou, protože bych věděl, že mě má ráda tak, jak to jen jde.
30. Duben 2011 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
daisyblue (anonym)
chtěla bych se se všemi...Take o tom uvazuju, muzes mi napsat kdo te operoval?
21. Květen 2011 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Zmenšit (anonym)
Partnerka má pysky čouhací ven. Už jsem ji naťukl jestli jí to nevadí a zkusil jsem jí vysvětlit proč se ptám a zatím to vypadá, že je to na dobré cestě a jsem rád, že se nezasekla na tom, že o ničem neví, když i já cítím, že ta délka je už trochu dost. Ještě popřemýšlíme, ale měl bych ohromnou radost, kdyby je měla kratší alespoň aby to nijak nevadilo.
26. Červenec 2011 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Holky nenechte se řezat chlapům se velké pysky líbí.Kun,,da má být košatá a je tak krásná.Nenechte se zvyklat a klidně se zeptejte známých a nestyďte se.
4. Listopad 2011 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Holky nenechte se řezat...No ono to tak jednoduché není. Já kvůli tomu měla obrovský mindrák a to i přítel říkal, že je to normální. Nakonec jsem na tu operaci opravdu šla a jsem nesmírně spokojená. Rychle se to zahojilo a mám o moc lepší pocity při sexu i jinak.
8. Listopad 2011 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
ALČA (anonym)
Pavlíno to že si šla na tu operaci to si si udělala dobře pro sebe,ale jinak pro většinu lidí je to pošetilost nechat se řezat,když to ničemu nevadí hlavně klukům se ty pysky líbí.
11. Květen 2015 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
S klukem, kterému by vadila nějaká nesouměrnost, bych se rozešla na dvědoby. A včas.
11. Květen 2015 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Alčo (anonym)
To děláš vobecní kurvu a nebo jí chodíš po domech za úplatek ukazovat?
11. Květen 2015 - 20:20

Přidat komentář

Reklama

Reklama