24 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Opakované virózy - jak na ně alternativně?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
V poslední době chytám několikrát ročně nepříjemné virózy, rýma, zánět hlasivek, oteklé dutiny,ve finále mi to všechno sleze na průdušky, což mi pak zaručí cca dvouměsíční kašel, který vyčerpává. Nevím, co stím. Zkoušela jsem otužování, inhalace, echinaseu, lichořeřišnici, citrogrep...Už nevím, co s tí,...
29. Říjen 2008 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
AndreaMěl jsem podobné problémy, akorát to bylo co dva týdny něco přes půl roku. Také jsem zkoušel vše možné, ale bez efektu. Až když mi byl vysvětlen můj psychokarmický blok, tad do druhého dne jsem byl v poho.A myslím si, že u Vás taky bude potřeba podívat se hlouběji na tyto problémy.
29. Říjen 2008 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lolča (anonym)
Ahoj Andreo, tak jestli ti nepomůže nalézt psychokarmický blok, jak radí Granvin, zkus se zaměřit na hledání podstaty svých problémů v imunitním systému. Doporučuji ti kouknout se na internetové stránky www.imunologie.cz a poradit se s odborníkem (např. doktor Nouza).
30. Říjen 2008 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Piky Piky (anonym)
Jaký psychokarmický blok? Kdo a jak to vysvětluje?
18. Květen 2009 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Jaký konkrétně je celkem osobní věc, což ale nevadí, protože u každého je ten blok trochu jinde. Je mnoho lidí, kteří jsou schopni daného člověka dovést k pochopení tooh bloku, jde jen o to hledat.Pokud máte podobný problém a chcete ho řešit, tak pokud mi napíšete odkud jste, tak Vám někoho můžu doporučit.
18. Květen 2009 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Praha
18. Květen 2009 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Taky Praha
18. Květen 2009 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
V Praze bohužel zatím nikoho prověřeného neznám. Nejbližší je v plzni kineziolog Racek. Ale určitě i v praze se bude dát někdo najít;)
18. Květen 2009 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Já se virózám bráním homeopatikem OSCILLOCOCCINUM, které je k dostání snad v každé lékárně. Navzdory imunosupresivní léčbě jsem při jeho braní byla celý podzim a zimu "zdravá", teď zjara akorát mírná rýma. Důležité je vzít si ho co nejdřív, když člověk cítí, že na něj "něco leze". Pak účinkuje nejlépe. Když je problém rozvinutý, urychluje průběh. Jinak souhlasím, že je dobré hledat jádro problému, pomoci by mohly různé alternativní směry - homeopatie, autopatie, etikoterapie a mnohé jiné.
19. Květen 2009 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Andreo, mám přesně to, co Ty už asi 7 let. Na imunologii mi zjistili, že téměř nemám nějaký IgA, který je prý zodpovědný za imunitu sliznic, takže každý virus, který jde kolem mě, je můj. Bohužel léčit se to nedá, léta jsem s úspěchem užívala Imudon (při prvních příznacích, zkrátilo mi to virozu na cca 4-5 dní a hlavně to nepřešlo do zánětu dutin, ale jako prevence to stejně nefungovalo), teď se ale Imudon přestal vyrábět, náhrada za něj žádná není. Zásoby mi už došly, tak nevím, co budu dál dělat.Takže jediná rada: vyhýbat se co to jde okolí, zejména nejezdit MHD. Nejlepší by bylo přestěhovat se někam na jih, tak aspoň Sicílie, kde tyhlety virozy nemají. No to jsem asi moc nepomohla, ale kdybych byla mladší a neměla rodinu, tak to udělám.
17. Srpen 2009 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To chce posílit imunitu.
17. Srpen 2009 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Granvine, opravdu mi nemůžeš doporučit nikoho v Praze? (ohledně toho bloku)...
17. Srpen 2009 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenka (anonym)
Jaký konkrétně je celkem...Dobry den,ja mam take caste virozy, co dva tydny. Jsem z Brna. Znate nekoho v okoli, kdo by mi take pomohl muj psychokarmicky blok odbourat? Dekuji
18. Únor 2011 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jarmila (anonym)
Dobry den,ja mam take caste...Dobrý den, paní Zdenko mohla by vám doporučit produkty z bylinek které jsou bez chemie a účinné.Napište mi na email :odpovím pokud věříte bylinkám -vy už mate v sobě zadělano antibiotiky tak se vam vše vrací a antibiotika už nezabírají - mandy08@centrum.cz
18. Únor 2011 - 7:00
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Dobrý den, paní Zdenko...Jarmilo, mně taky Alveo prodáte?
18. Únor 2011 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
V poslední době chytám...Zkuste akupunkturu. Nic to nestojí, jen musíte nabrat vědomosti.http://aktivni-stari.cz/index.php?s=akupunkturaNebo odhalte skutečnou příčinu svým obtíží.http://aktivni-stari.cz/index.php?s=amp
25. Únor 2012 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Nana (anonym)
mně pomohl Elixír mládí.30 stroužků česneku rozmixovat a zalít jedním litrem horké vody. Nechat přejít jednou varem. Po zchladnutí přidat šťávu z pěti citronů. Ještě jsem tam nalila asi 2 dc domácí pálenky.Ráno tři týdny jsem si dávala na lačno panáka, potom týden pauza a potom pokračovala až do vypití.Česnek není z úst, ani z potu cítit.Minulou zimu jsem protrpěla se setrvalými virózami, ale v letošní zimě jsem neměla ani rýmu.
25. Únor 2012 - 16:52
Obrázek uživatele sobillka
sobillka
Tak já mám nejlepší zkušenosti s českými bylinnými produkty. Vyčistí tělo od toxinů, nastolí rovnováhu orgánů..ty začnou opět fungovat jak mají. Detoxikují tělo, působí jako přírodní ATB, posílí střeva - základ imunity, doplní vitamínky (obsahují betaglukany, které mají na imunitu také velmi kladný vliv). Moje děti tuto zimu skoro nemarodily a když už náhodou, do pár dnů jsou fit bez antibiotik (ty jsme neměly ani jednou). A to starší dcerka chodí do školky, kde se to letos bacily jen hemžilo. Vím, že sem ihned někdo napíše, že je to podvod apod...ale já si za tím stojím, mám vyzkoušeno a nedám na ně dopustit. Nejen co se týká imunity, ale i různých chronických potíží ať už s trávením, močovým systémem, alergiemi, ekzémy, migrénami...výsledky jsou obdivuhodné:-)Podívejte se sem: http://www.zdravicko-harmonie.cz/zdravicko-harmonie/eshop/7-1-ZKUSENOSTI-S-PRODUKTY/25-2-Kondice-obranyschopnost
28. Březen 2013 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Dobrý den..jsem nešťastná s opakovaných nemocí..jako je bolest v krku zánět průdušek apod..nevím už co mám dělat strašně mě to vyčerpává.. Jak mám normálně fungovat? Když jsem opakovaně nemocná a lítám po doktorech?? Do toho mívám velké migrény..jsem mladá 22 roků nepřijde mi to normální :( poraď te mi prosím..
5. Únor 2016 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Nikolo, pokud je všechno v pořádku , sedimentace, krevní obraz, rtg plic, zuby a nosní dutiny, tak vyzkousejte to, co jsem já sama zkoušela: cetebe se zinkem, koenzym Q10 60 mg denně, a wobenzym po dobu 2 měsíce 3 krát 6 dražé ne s jídlem. V létě a na podzim buďte co nejvíc venku v přírodě. V zimě jen na horách, kde je čerstvý vzduch, pomůže i týden. Zlepšíte si odolnost. Nejhůř to bylo u mé v lednu a únoru částečně březnu. Moc vás chápu, já jsem tak jak to líčíte vy prožila kus života. No něco z toho vyzkoušejte.
5. Únor 2016 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pokr (anonym)
Nikolo, i maldí mají problémy a cítíse hrozně. Není příjemné slyšet: jsi mladá co ti ma co být.....zdravím.
5. Únor 2016 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Dobrý den..jsem nešťastná...Mě z opakovaných viróz vyléčila akupunktura. Není to zrovna nejlevěnší záležitost, ale funguje.
6. Únor 2016 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Nikolo, i maldí mají...Jak - co jí má co být? Já jsem taky kdysi chytala každej moribundus, co kolem mě proletěl... Přešlo to až po třicítce.
6. Únor 2016 - 0:18

Přidat komentář

Reklama

Reklama