30 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Olynth

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
ahoj...sem ráda, že v tom nejsem sama! Lituju dne,kdy jsem poprvé vyzkoušela Olynth. Nejdřív to bylo v pohodě, potřebovala sem je jen když jsem měla rýmu,tu z nachlazení, ale pak už si nevzpomínám ani kdy se to stal jsem musela si stříknout do nosu každý večer, pak ráno a večer a teď už musím několikrát denně! Když někam jedu, musím ho mít neustále s sebou a nejhorší je, když si zapomenu náhodu koupit..hrozný pocit a bezmoc! Když jsem se po několika letech konečeně dokopala a šla k doktorce, tak mě poslala na ORl a ti na trhání nosních mandlí! Vůbec to nepomohla a zbytečně sem strávila několik dní v nemocnici s bolavým podrážděným krkem! Pak mě poslali na alergologii,sice řekli že sem alegrická ale ty kapky ani prášky mě nezbavili té závislosti.. Tak dále používám to svinstvo a přemýšlím co dál! Zkusila sem abstinovat,ale vydržela jsem to jednu noc..pak už se to nedalo..asi nemám tak silnou vůli! Prosím o radu nějakých kapek, po kterých bych měla uvolněný nos, ale abych se jich pak mohla snadno zbavit.. Moc děkuji a držím palce všem, aby měli silnější vůli než já a těm kteří je nepoužívají přeji, aby to raději vůbec nezkoušeli!
19. Březen 2010 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Asi před 5 lety jsem poprvé zkusil olynth, bylo to skvělé, za 5 minut se mi nos uvolnil..... jenomže za nějaký čas se mi začal ucpávat každý den....... Dnes se bez olynthu neobejdu, ani na dovolené.... Vyzkoušel jsem snad všechny ostatní spreje, ale ty mi nneúčinkují...
5. Říjen 2010 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Ježiši tak ste si to posrali jako já minulej rok..no ale to ho berete strašně dlouho dyť vám to může rozleptat nosní sliznici.mě na to dal mudr.nosní kapky pamikon-sou to antibiotický kapky na předpis a sice hned první den úplně neuleví tak sem ještě při jejich braní pouze tu první noc olinth použila ale pak 2-3 den ucpání zmyzelo a ta závislost se odbourala a byl pokoj.
5. Říjen 2010 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
stříkl jsem si do nosu Olynth a okamžitě mě rozbolela hlava. Druhý pokus následující den - totéž, hlava mě bolela jako střep. Takže never more!!
5. Říjen 2010 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Též jsem si prošla několikaletou závislostí na olynthu/otrivinu, naštěstí bez zanechání následků na sliznici. Nakonec jsem se odhodlala, postupně během pár dnů vysadila, místo olynthu jsem si proplachovala nos několikrát denně mořskou vodou ve spreji a vincentkou, a dvakrát denně jsem šplíchala sprej alergodil, který je vhodný i pro dlouhodobější používání a který mi jako jediný nakonec zabral. Dnes jsem už půl roku olynth nepoužila a nos je průchozí v pohodě.
8. Říjen 2010 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Je mi 32 let a začal jsem običejnou rýmou v 17 letech koupil jsem si tenkrát sanorin a od té dobi se to semnou táhnena poprvé to pomohlo ale najednou jsem bez toho nemohl normálně fungovat na vojně se mi to povedlo asi na půl roku omezit a potom ještě v průběhu let několikrát ale nikdy tak abich se toho zbavil ůplně chodil jsem i k paní doktorce na orl unás a ta mi v podstatě zdělila že to že nemůžu v noci dýchat a pořádně se nemůžu ani najíst pokud si nestříknu olinth sanorin nebo otrivin( je to totiš vše na jedno brdo) tak to je prý můj suběktyvní pocit a jen si to namlouvám. Sice mi nabízeli dráty strkat do čela že prý mám zastydlou rýmu a tak podobně ale to že sám dovedu posoudit že se mi svýrá sliznice v nose brali jako žert, a kdyš jsem odcházel z ordinace koukali se na mne ještě jako na fetáka .Podle mého prodavači v lékárnách a doktoři mě měli upozornit že je tento přípravek takzvaný svoboda pro nosi z těch přiblblích reklam spíš pořádná koule na noze a pokud má takové negativní a dlouhodobé ůčinky je otázkou jestli bi se měl vůbec prodávat , ale jak výme návikové látky se prodávají sami právě proto že jsou návikové takže proč to stahovat z pultů lékáren kdyš to tak sipe.
29. Prosinec 2010 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina- lékár (anonym)
Kdyby pacienti poslouchali, co jim říkáme a nemávli jen rukou, že vše vědí, nemeli by tyto potíže, s pozdravem lékárnice:-)
7. Leden 2011 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan K. (anonym)
stříkl jsem si do nosu...U každého léčiva je příbalový leták, doporučuji číst; navíc pokud někomu rozbolí hlava či bolí hlava, může mít většinou vyšší tlak, v tom bych Olynth zcela vynechal.
8. Leden 2011 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
milan K. - doda (anonym)
Já na rýmu používám starý dobrý lék: "do každé nosní dírky jednu kapku citronové šťávy,... :-)
8. Leden 2011 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Je mi 32 let a začal jsem...Vím, že to k této diskusi úplně nepřísluší, ale Radku, když už něco vypustím do světa, tak si to po sobě alespoň zkontroluji. Tolik chyb nedělají ani děti v první třidě co se učí psát!!!! (mimochodem pokud by jste si přečetli SPC (příbalový leták), zjistili by jste, že po máte tento lék užívat maximálně omezený čas a pak ho na čas vysadit. Každý lék vám pomůže, ale nemůžete ho do sebe "sypat" jak se vám zlíbí. Proto jsou u všeho daná dávkování od výrobce. Závislost fyzická (jako třeba na cigaretách) vzniknout nemůže, protože nemá z čeho. Je to jen ve slabosti lidí, tak to nesvádějte na Otrivin/Sanorin/Olynth). Zdravím Kateřinu lékárnici a plně souhlasím (ač nejsem lékárník). Pěkný zbytek dne.
26. Leden 2011 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
molo (anonym)
ja jsem taky byla pul roku zavisla na olynthu vubec jsem bez neho nemohla byt, ale pak jsem se odhodlala, sice jsem jeste nejaky cas chodila s ucpanym nosem, ale pak to polevilo, musite vydrzet, dobra je vincentka
26. Leden 2011 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
asdfghjkl (anonym)
Tak já Olynth kapu už 4 měsíce vkuse, posledních pár dnů se mi to natolik zhoršilo, že Olynth kapu mnohem častěji, vnoci se budím s ucpaným nosem, musím si jít stříknout Olynth, ale pak - než to povolí, nemůžu usnout, tak se převaluju v lůžku. Štve mmě to, a hodně, a to nejen z důvodu, že to leze do peněz (ta 1 sklenička, která stojí cca. 80 Kč mi nevydrží ani týden!!!). Ale je to nepříjemné, mít pořád ucpaný nos. :-( Byla jsem u nosního, dal mi antibiotické nosní kapky Pamycon - samozřejmě bez výsledku, Olynth kapu dál. Koupila jsem si nosní sprej Vincentku - nosní sliznici zvlhčuje, ale toť vše - nos je ucpaný stále, takže nepomáhá. Za 14 dnů jdu k alergoložce, tak uvidím, co mi na to řekne, ale uvažuju, že ještě tento týden skočím ZNOVU za tím nosním. Je to děs! Nemůžu dýchat, o čich jsem teda přišla asi úplně. Štve mě to a ne a ne a nejde se toho zbavit. Zkoušela jsem i to, kapat si Olynth POUZE do jedné nosní dírky a do té druhé si nekapat vůbec, nechat ji odpočinout - že by se mohla sama zregenerovat a jakmile by se sama spravila, přestala bych kapat i do té druhé, jelikož s jednou nosní dírkou se žít dá. No, vydržela jsem to pouze 1 den a 1 noc a i tak jsem dost trpěla. Nakonec jsem to vzdala a kapu zase do obou. JSEM STRAŠNĚ NEŠŤASTNÁ, PROKLETÉ KAPKY!!!!!!!!!! JE TO PEKLO!!! :-( Prosím, poraďte ještě něco - co doopravdy pomáhá!?!?!?
15. Březen 2011 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
skús si nečo o tom prečítať na diskusii-Závislost na nosních kapkách su tam celkom zaujímavé rady,možno ti niektorá pomôže
15. Březen 2011 - 6:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Taky jsem měla takový problém,trpěla jsem na častá nachlazení a rýmy.Bez sanorinu ani ránu,pak mukonasal.šla jsem na orl a poslali ma na trhání krčnich mandlí a rovnou jsem vyřešila i nos.Doktor mi předepsal Tinkair stříkám ráno a večer,první noc nic moc ale pak se to zlepšuje a po 14 dnech dobrý.Používám je asi měsíc a jsem spokojená,doktor mi napsal další balení nevím jak dlouho je budu muset ještě používat ale nejsou návykový.Všem přeji hodně síly.
30. Březen 2011 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dano (anonym)
Nevím jestli je to závislost, ale musím si každej den stříkat do nosu jakýkoliv nosní sprej na rýmu. Jinak mám ucpaný nos a je to dost nepříjemný. Už asi 6 let... Většinou používám Olynht protože nejdéle působí. Začal jsem ho ředit s vodou ale stejně to moc nepomáha ale aspon to dýl vydrží.
18. Duben 2011 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
hari's son (anonym)
Viz muj prispevek v Nemoci-nachlazeni. Zadnou chemii nebrat.
17. Květen 2011 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já jsem taky byla závislák na Olynthu. Kapala jsem ho 4 měsíce vkuse, vnoci jsem se pořád budila s ucpaným nosem, bez Olynthu jsem nemohla usnout. Ta lahvička mi vydržela sotva týden. Bylo to hrozné - pořád jakoby nateklý, ucpaný nos, dýchala jsem pusou, z toho jsem hned měla vysušený krk. Byla jsem u nosního, dal mi nosní kapky Pamycon, ale bez výsledku. Koupila jsem si nosní sprej Vincentku - taktéž bez výsledku. Zkoušela jsem i to, kapat si Olynth POUZE do jedné nosní dírky a do té druhé si nekapat vůbec!, nechat ji odpočinout - že by se mohla sama zregenerovat a jakmile by se sama spravila, přestala bych kapat i do té druhé, jelikož s jednou nosní dírkou se žít dá. No, nebylo to špatné. Ale konečně jsem se Olynthu zbavila ÚPLNĚ! Na doporučení lékárnice jsem si v lékárně koupila volně prodejné tablety Sinupret (jsou to tablety s uvolňováním nosních dutin, indikují se při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin, jsou malé, zelené), brala jsem je 3x denně po 2 tbl. Ale současně s tabletami Sinupret jsem kapala nosní sprej Avamys, který mi dala moje alergoložka a řekla mi, že ho mám kapat místo Olynthu a Olynth už nemám VUBEC kapat. Jedno z toho (nebo obojí) mi pomohlo Olynthu se zbavit. Olynth už vůbec nekapu, ba dokonce už ho doma v lékárničce ani nemám! A už si to - s prominutím - svinstvo NIKDY nekoupím! Tak snad alespoň někomu z vás taky mým příspěvkem pomůžu! Hodně štěstí!
23. Květen 2011 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
Ja davam olynth pravidelne asi 8 let a to ze mam tak jednu lahvicku max na 10 dni :-O Nikdy jsem nepremyslel ze prestanu asi az jak mi ani toto nebude ucinkovat :-)
27. Červen 2011 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ja davam olynth pravidelne...zkuste Nosní olej, ten mi pomohl se zbavit závisloti na Olynthu. Ale zatím nevyléčil mou příčinu ucpaného nosu. Když tak tady info, kde na netu nakupuji: http://www.euphorie.cz/shop/344-nosni-olej.html Jinak ve větších městech bude asi k dostání i v bylinkárnách. Mnoho zdaru v boji s Olynthem.
27. Červen 2011 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
paula (anonym)
zdravím, já jsem byla na OLYNTHU závislá 15 let, až teď po roční ztrátě chuti a čichu ( je to peklo přijít o dva smysly vnímání, nevíte co jíte a nevíte co jak voní připadala jsem si jak invalida) jsem náhodou se synem zašla k jeho alergologovi i když se na alergologii léčím už taky 15 let , ten mi poradil a alergoložka napsala sprej AVAMYS a stal se pro mne ZÁZRAK a já po pár dnech používání poprvé znovu uctila a poznala opět chuť okurek, kokosu, sýra atd a znovu ucítila smrad i vůni. Vemte si ze mne příklad a nemučte se závislostí na Olynthu, mě i dokonce operativně odstraňovali zbytnělou sliznici... a za ty roky používání mám v dutinách polipy. Ať Vám lékař napíše AVAMYS mě pomohl. Hodně štěstí.
25. Srpen 2011 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
to je nas tolik...?já take zacala ted bojovat s kazdodením OLINTHEM...........!a vecne ucpaneho nosu :(
15. Únor 2012 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
dekuji moc za rady.....urcite skusim.olinth beru asi 3 tydny-a zavislost težce pocituji už asi tyden.
15. Únor 2012 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
zkuste Nosní olej, ten mi...http://www.euphorie.cz/shop/647-nosni-olej.html - já mohu doporučit zase tenhle Nosní olej.Vyměnila jsem ho za Olynth. Beru 2.týden a kapu 3 x denně a pak jednou v noci. Stačí kapička, tak moc neubývá. Zatím dobrý, nos se uvolňuje a neucpává.
15. Únor 2012 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
kacenka (anonym)
Samej fetak tady -_- ja si olynth strikam jenkdyz mam rymu..nikdy jsrm na tom zavisla nebyla..
31. Březen 2014 - 6:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Rozhodně doporučuji AVAMYS, když si stříknete ráno a večer asi 3 dny tak máte nos uvolněný na měsíc dopředu:) Já jsem si naštěstí závislost uvědomila včas nejdřívě to bylo - 1x za týden, potom 1x za den (každý večer) a potom snad už každou hodinu .. Olynth rozhodně NEDOPORUČUJI
5. Leden 2015 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Reloecc (anonym)
V létaku olynthu je jasně psáno, že se nemá používat déle než 7 dní. Je ostuda, že se někdo vůbec odváží přiznat, že ho používá roky.. :)) ale vtipné!
8. Červen 2015 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
xyz (anonym)
Samej fetak tady -_- ja si...ty seš normální píča
11. Listopad 2015 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Samej fetak tad (anonym)
Samej fetak tady -_- ja si...krávo
2. Březen 2016 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Asi před 5 lety jsem poprvé...Přesně tak teď mi nic jiného nepomáhá než olynth a nevím jak se zbavit závislosti na olynth
4. Březen 2017 - 13:06

Přidat komentář

Reklama

Reklama