5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ODLOŽENÁ OPERACE

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
MILA (anonym)
MÁM PROSBU.MŮJ 4LETÝ SYN MĚL ZÍTRA NASTOUPIT NA TRHÁNÍ ZOUBKŮ V NARKOZE.VŠECHNA PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ JSME ABSOLVOVALI,VŠE PŘIPRAVENO NA ODJEZD DO NEMOCNICE-A RÁNO SE PROBUDIL S PLANÝMI NEŠTOVICEMI.NEVÍM KDY DOSTANEM DALŠÍ TERMÍM,TRVÁ TO DOST DLOUHO.NEVÍTE O SOUKROMÉ KLINICE KDE TYTO ZÁKROKY PROVÁDĚJÍ?V OSTRAVĚ A OKOLÍ.DĚKUJI
19. Březen 2006 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
gloglo (anonym)
Už bych se objednala teď, je jedno , kam u soukromníka se také čeká, - stějně, akdyž ne tak nebude tak dobrý, aby měl dost klientů. ,-)
19. Březen 2006 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
A ta operace je nutná? Po své vlastní zkušenosti mám podezření, že si jeho podvědomí řeklo, že to není vhodné. Před třemi lety jsem se taky rozhodl pro jednu operaci s nohou. Měl jsem pocit, že je důležitá. První termín, kdy už jsem ležel na čekačce v nemocnici, mi zrušili lékaři, protože to nestihli. Další termín se zrušil protože jsem se náhle nachladil. Nakonec jsem šel na třetí pokus a důsledek byl zánět v noze a dosud se z toho pomalu dávám dohromady. Dneska chápu, že mé podvědomí mi dalo dvakrát najevo, že s tou operací bude víc škody jak užitku. Neznám ovšem Vaši situaci.
19. Březen 2006 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
irena (anonym)
Byla mi odložena operace žlučníku z důvodu anémie.Obvodní lékař odmítá odebrat krev na hematologické vyšetření. Nemocnice ho už dvakrát žádala, ale bez úspěchu. Užívám 3x denně Sorbifer Durules po kterém je mi velmi zle. Už nevím jak dál..
12. Duben 2006 - 11:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama