Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Odběr spermatu

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Alena K. (anonym)
Dobrý den, zajímalo by mě několik otázek o odběru spermatu, byla bych ale ráda o odpověď na email whoareyou(zavinac)seznam.cz kvůli další případné komunikaci. Děkuji. 1. jakou trvanlivost má lékařsky odebrané sperma? (může vydržet např. dva roky beze změny?) 2.dá se nějakým testem nebo jiným způsobem zjistit, před jakou dobou odebrané bylo? 3. Dále by mě zajímalo, na jaká všechna vyšetření se sperma odebírá a u jakého lékaře se to děje. 4. Jak se odebrané sperma uchovává, aby vydrželo? 5. Po jaké maximální době se dá v těle ženy zjistit přítomnost spermatu? Píši knihu a potřebuji tam dát nějaké lékařské informace. Proto prosím o infomace od někoho kompetentního, děkuji za Váš čas, Alena K.
17. Leden 2011 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena 36 (anonym)
Dobrý den, zajímalo by......Kolik ti je? Ty nejsi v sexu moc vzdělána, viď...
18. Leden 2011 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
:D (anonym)
Dobrý den, zajímalo by...K čemu to všechno potřebuješ vědět? To s tím budeš kšeftovat?
18. Leden 2011 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří Hradil (anonym)
Nechte ji být. Uvádí, že píše knihu, tak potřebuje informace. Kdyyž jí neumíte poradit, nereagujte.
18. Leden 2011 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena K. (anonym)
...Kolik ti je? Ty nejsi v...Vážená paní Zdeno, v sexu jsem zkušená dostatečně, ale kdybyste Vy byla trošku více chápavější a nezdržovala se zbytečnýma otázkama, do kterých Vám nic není, tak byste pochopila, že má otázka se sexu netýká. Týká se lékařství. Je vidět, že na většinu diskuzí na internetu chodí lidé, kteří nic neví a snaží se dopřát svému egu tím, že budou napadat ostatní.
19. Leden 2011 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleno Aleno... (anonym)
Ježiši ty s tím naděláš. Normálně si chlap vezme mističku, erotický časopis, zavře se na záchodě, vyhoní si a nastříká to tam, víš, paní CHYTRÁ??????
19. Leden 2011 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Albert (anonym)
Jediný zajímavý případ jsou muži na vozíklu, kde metoda časopisu nic platná není, když má muž anejakulaci. Tam se prý semeno získá z varlete operací nebo elektrostimulací.
19. Leden 2011 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Filozof Petrman (anonym)
Ale nejpřirozenější cesta a hlavně nejpříjemnější je přece navodit u muže vzrušení, aby se sám vystříkal. Třeba nad nějakým erotickým časopisem. Proč dělat nějaké zásahy injekcí do varlat? Jen mi to přijde zbytečné.
19. Leden 2011 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Albert (anonym)
Filozofe-pochop že muž s postiženou míchou se sám neudělá i se stovkou časopisů. v 98procentech. přečti si něco o tom..
19. Leden 2011 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Bc. Luděk (anonym)
Dobrý den, nabízím možnost osamělé ženě, lesbickému páru nebo heterosexuálnímu páru, který má problémy s mužskou plodností. Mohu darovat sperma stříkačkovou metodou. Případně se přizpůsobím jakýmkoliv potřebám ženy. Po domluvě mohu zaslat můj nedávný test odběru ze spermobanky, který má vysokou kvalitu. Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685 Touto metodou jsem již pomohl k narození třech miminek. Zkušenosti tedy mám. Věřím v naše bezproblémové jednání, osobní setkání, popovídání, porozumění, vyslechnutí. Uvědomuji si vážnost výběru pro ženu. Proto udělám maximum pro to, aby vše proběhlo co nejpřirozeněji a žena byla šťastná :-) Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685 Daroval jsem již do spermobanky, kde jsem vyčerpal možný počet dávek - rád bych ale dále umožnil narození dalších miminek a pomohl tak dalším ženám, které touží po miminku. Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685 Ženy, kterým jsem již daroval jsou velmi spokojené a mohou případně potvrdit osobní zkušenost :-) Ženy mne kontaktují především kvůli mým parametrům a specifikaci, které uvádím zde: Věk: 26 let Výška: 179 cm Váha: 75 kg Postava: sportovní, atletická Bezproblémový zdravotní stav = zdraví 100 % (bez dědičných zatížení) Vystudovaný vysokoškolák VŠ Nekuřák Zájmy: především sport = běh, plavání, turistika, cyklistika, dále také hudba, zdravý životní styl. Pro další informace mne kontaktujte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle. Rád Vám další podrobnosti sdělím, které Vás budou zajímat :-) Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685 Můžeme využít formu, která Vám bude co nejlépe vyhovovat. Například klasickou cestou přes stříkačku nebo rychlou inseminací. Pomůžu Vám pouze bez mého zápisu do rodného listu dítěte. Dítě bude jenom Vaše a nekladu si tedy žádný nárok na dítě. Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685 Přizpůsobím se jakýmkoliv Vašim přáním. Uvědomuji si vážnost tohoto jednání, proto udělám vše pro spokojenost ženy. Je možné se před aplikováním několikrát sejít, popovídat si, vyslechnout, aby si žena byla jista správným výběrem. Mám s tímto již zkušenosti a za sebou tři spokojené ženy a tři zdravá narozená miminka. Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685 Cena dohodnou. Těším se na Vaše zprávy / volání. Krásný den. S pozdravem, Bc. Luděk.
15. Leden 2016 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Spravny vyber u (anonym)
ani se nemusi ten spam docist dokonce-vyplody pitomce! Jak tobe mohla nejaka normalni zena podrzet. Ty asi ojizdis jen mentalky,ale ty maji v ustavu pristup k pocitaci omezeny a ty si myslim,ze to budes mit brzy take. Oplodniteli v jeteli
16. Leden 2016 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Vik (anonym)
ani se nemusi ten spam docist...Ano mohla a obvykle podrží,jen když ten dotyčný pořád kecá a oblbuje.Proto většina světové populace jsou hlupáci.Může se nám toto konstatování hrubě nelíbit,ale je to fakt.Kvantita převyšuje kvalitu.
6. Prosinec 2017 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Issem (anonym)
Zdravím Vas, toutu cestou take nabizim
11. Červen 2018 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Issem (anonym)
Zdravím všechny neplodné páry, lesbicky a osaměle ženy! kvůli anonymitě přikládám pouze email: JanIseem@seznam.cz Touto cestou nabízím svoje spermie neplodným párům, lesbičkám či osamělém ženám, které chcou oplodnět. Nabizím stejné služby jako Bc. Luděk, s tím rozdílem, že jsem o dvě třídy lepší. Jsem sportovní typ fotbal, tenis, badminton 2x týdně běh. věk 30. Mám 2 vysoké školy a celkem 5 titulů, bc. ing. a Ph.D na strojárně na ČVUT a bc. a ing. jako Ajták na taktéž CVUT. IQ 154 podle mensa.cz oficiální sdrzžení lidí s IQ > 130 popvrvé měřen když jsem měl 18 a podruhý loni v roce 2017, oba testy nad 150. jen pro představu v Čr je takových lidi cca 3000tisíce z 10 mil. obyvatelstva. Nekouřím a nepiju, žádný alkohol!! Výška 172cm a váha 66kg. Pokud máte zájem určitě se mi ozvěte. S pozdravem
11. Červen 2018 - 13:23

Přidat komentář

Reklama

Reklama