Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
437 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Odběr semene

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Byli jste někdo na odběru semene pro vyšetření? Jak to probíhá? Kolik dní se před tím nesmí.... Je nějaká dieta před tím?
4. Březen 2009 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
5 dní nic.Dieta ne.
4. Březen 2009 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Přesně tak. Pět dní si to šetřit a potom na záchodě odevzdat do skleničky, poté se skleničkou v ruce projít do ordinace napříč plnou čekárnou :-) Nic složitého.
4. Březen 2009 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Szölgay (anonym)
Já měl nadstandardní služby. Doktor mi ho sám vyhonil, mrdku dal pod mikroskop a na monitoru mi hukazoval a vysvětloval, co a jak.
4. Březen 2009 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak já jsem na tom byl 2x, jednou ve státní nemocnici a jednou v soukromé. Ve státní to bylo skutečně buď vyhonit na záchodě nebo byla možnost to udělat i doma a max. do hodiny přivézt. V soukromé na to měli extra zařízený pokoj a tam mě to udělala manželka.
5. Březen 2009 - 5:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Já byl 3x. Poprvé taky ve státní nemocnici. Úroveň příšerná. Sestra nám dala v čekárně kelímky a se slovy "až budete tak zaklepejte". Čekárna byla společná i pro internu, takže ženy, důchodci atd. Záchody společné bez možnosti zamknutí. Natož se pak na "to" soustředit. Dost ponižující a trapnej pocit. Naopak na druhém a třetím odběru úplná pohoda. Soukromé zařízení. Pouze jeden člověk (já i s manželkou) v ordinaci, jednání jako s "váženým klientem". Odběrová místnost vybavená videem, pap. ručníky, umyvadlem, lůžkem křeslem. Pochopitelně s možností se zamknout. A kelímek v naprosto diskrétním obalu. I když po celou dobu jednání i odběru je člověk v celém areálu sám (krom recepční a lékaře). Proč to tedy někde jde a jinde ne?
5. Březen 2009 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Já byl i s partnerkou....jí odebírali vaginální sekret, přerušit a já do zkumavky....docela příjemná atmosféra, jen přes dveře bylo slyšet na chodbu ty dva před náma, tak jsme se snažli být potichu, což bylo škoda....ale vydržet to 5 dní přede tím nedělat to, to bylo nejhorší
7. Březen 2009 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
rebel (anonym)
normálně chtějí abstinenci 3dni,potom vyhonit do kelímku v zamklé místnosti u videa takže pohoda, všechno ukazují pěkné sestřičky, hned bych šel znovu.
7. Březen 2009 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Tak už jsem byl..... žádnou sestřičku mi k tomu nedali, ale byl jsem po těch 5ti dnech tak nadrženej, že to byla fakt strašná úleva....kelímek, kumbálek s jednou fotkou ženské v plavkách a jinak nic..a ještě to nést v ruce přes čekárnu, kde čekali další na to samé....8,5 ml je to hodně nebo málo? 32 mil. spermií v 1 ml, pohyblivost ale jen 60%. Máte někdo podobné výsledky?
9. Březen 2009 - 9:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
A jak se tam dá prosím Vás dostat, kdy mě na tohle to mohou pozvat na ty odběry, hm? Teda chtěl jsem se zeptat, to jenom tehdy, když nevím, jestli jsem plodný? Nebo vlastně kdy?
9. Prosinec 2009 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzanka (anonym)
Buď v případě,že se vám s manželkou nedaří počít tak jako první odešlou Tebe na odběr,teprve pak začnou vyšetřovat jí.A nebo pokud chceš sperma darovat.
9. Prosinec 2009 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Fero (anonym)
Nic na tom není. Nechápu ty chlapy,kteří kvuli tomu vyšetření dělají,jak kdyby se svět bořil. Pokud se ženě nedaří otěhotnět, je vyšetření chlapa jednodušší a rychlé.
9. Prosinec 2009 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
A ještě si zahoníš, což je velmi příjemné a já to oceňuji. Proto už jsem tam několikrát byl.
9. Prosinec 2009 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Roubrt (anonym)
A co Honoči, přidělili ti pěknou sestřičku?
9. Prosinec 2009 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Oprava (anonym)
...Honiči...
9. Prosinec 2009 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
Já nejraději honím sám, takže jsem žádnou sestřičku nikdy nechtěl.
10. Prosinec 2009 - 4:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Je ten kelímek dost velkej? To víte, po pěti dnech... :-)))
11. Prosinec 2009 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Mně to stačilo, ale jestli máš strach, tak si vem pětilitrovku od okurek. Na druhou stranu po mě chtěli abstinovat jen tři dny.
11. Prosinec 2009 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
igelit-nylon-bo (anonym)
Vite me by docela zajimalo,jestli bych jeste oplodnil partnerku.Vizualne mam uz ejakulatu o dost mene,nez zamlada,ale je husty,bily,ale kolik a jake jsou v nem spermie nepoznam.Navic si snizuji sam plodnost tim ze si prehrivam varlata celodennim nosenim latkovych plen a tesnejsicch celoigelitovych kalhotek proti urgentni inkontinenci.Pro zneviditelneni si obcas oblekam i damske stahovaci kalhotky a pokud je chladno tak jeste silnejsi(30-40 DEN)silonove puncochace,pres ktere si casto take natahnu tesnejsi-o 15-20cm mensi stahovacky,protoze silonky po tom hladkem igelitu sjizdeji.Chci zkusit latexove transparentni plenkove kalhotky,ty snad tolik neklouzou.Mam strach z vysetreni,ze se budu muset v ordinaci pred lekarem a sestrou svlekat pro vysetreni zevniho genitalu-nebo se to nemusi?Nechci slyset otazky a kritiku na moje netradicni pradlo a po prohlidce si ho zdlouhave oblekat a upravovat,aby plenky a gumove kalhotky byly zpet na svem miste a ochranily me pred unikem moci a tez ostatni pradlo aby bylo znovu spravne obleceno a nebylo pod svrchnim oblecenim videt.K obvodnimu jdu na kontrolu jen s 1 velkou plinou a v gumovych kalhotkach,kdyby me chteli preockovat na tetanus.Mam to 200 metru,takze to prebehnu i v zime bez silonek,ikdyz me jeste v plenkach nevidel,asi ho to bude zajimat.Ja ale zadne jednorazovky nechci.Z detsvi mam overene celoigelitove kalhotky-kupuji pres internet a detske plenkove osusky-kupuji v kojeneckych potrebach.A podle toho jak a kdy se pocuram,tak se dam do poradku"prebalim" do suchych plinek,pripadne si vezmu jine gumove kalhotky-to vse s kremem proti opruzeni a se zasypem nosim stale s sebou a tak ziji.Od nikoho se nic neprosim,jen o toleranci,pokud nekdo objevi,ze nosim plinky.Takze to telesne vysetreni neni nutne? Nebo jak? Stastny Novy rok preje Mila
31. Prosinec 2011 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
lze muzi odebrat semeno kdyz nechce spolupracovat a odber odmita je to proveditelne poradte
9. Listopad 2012 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
lze muzi odebrat semeno kdyz...muži lze provést odběr semene i když nechce manželka si pozvala na chatu kamarádky byl jsem připoután mezi dvě pryčny a i když jsem se pěkně vztekal nebylo mi to nic platné podařilo se mi teměř pul hodiny vzdorovat potom jsem do nastavené odběrky ejakuloval i proti své vuli
8. Leden 2013 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
muži lze provést odběr...A bylo to v rámci dobrovolné hry nebo jsi vážně nechtěl? Nechce se mi věřit, že by se ti postavil proti vůli
8. Leden 2013 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A bylo to v rámci...pokud to byla hra tak jejich pro mne to byl násilný odběr semene který byl u mne proveden jako u samcú hospodářských zvířat kozla, kance, osla, nebo býka se také nikdo neptá jestli chtějí prostě je proveden odběr věř tomu že se mi postavil a celkem čtyřikrát ze mne vyšlo semeno dráždily mne orálně žalud masírovaly mi varlata a stimulovaly mi prostatu robertkem zavedeným do konečníku opravdu velice ponižujicí když s tím skončily byl jsem úplně vyřízený pokud nevěříš nech na sobě provést rekonstrukci mého případu
9. Leden 2013 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
carlos (anonym)
pokud to byla hra tak jejich...Obávám se, že celý příspěvek je jen jakousi masturbační fantazií... nevím co k tomu více napsat. Snad jen to, že v případě znehybnění by orgasmus muž těžko zastavil. Je to v podstatě přírodní proces, těžko ovlivnitelný vůlí. I proto tolik "nespokojených" žen s "předčasnou" ejakulací muže. Celá tato "předčasnost" je způsobena právě nemožností vůlí zastavit tento přírodou nastavený rozmnožovací proces.
9. Leden 2013 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
A bylo to v rámci...muži to lze udělat i když nechce jeden pubertální hoch nás šmíroval ve sprchách když to bylo opakovaně chytily jsme ho přivázaly šnůrama od zupanů mezi sprchy stáhly kalhoty a několikrát jsme mu ptáka vyhonily poprvé to vystřiklo hodně pak už to bylo méně víckrát nešmíroval ani si na nás zřejmě nestěžoval
9. Leden 2013 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Obávám se, že celý...věřím že se to Petrovi opravdu stalo a není to masturbační fantazie sama jsem se stala divačkou takových hrátek čtyři zralé ženy zpracovávaly takovým způsobem muže kolem dvacítky silně jsem se vzrušila a musela odejít Petr se zřejmě potřeboval svěřit zde si to může dovolit jinak je pro muže nepředstavitelné veřejně přiznat že mu bylo odebráno semeno způsobem obvyklým u samců hospodářských zvířat
10. Leden 2013 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
věřím že se to Petrovi...já bych zase nevěřila.Podle mě,tohle všechno píše nějaký muž,který by si možná přál,aby ho holky znásilnovaly,nebo nevím.Ženská není takové prase,aby někoho přivazovala a dělala takové věci.Jen chlapi jsou úchyláci,vždyt to pořád čtete,znásilnění atd.,nikdy to není naopak.Jasně,že ženská se neubrání,nemá sílu jako chlap,ale i kdyby měla,ženská si pomůže jinak,ale chlap,když to potřebuje,tak se asi nedokáže ovládnout,nebo co.
10. Leden 2013 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
věřím že se to Petrovi...> jinak je pro muže nepředstavitelné veřejně přiznat že mu bylo odebráno semeno způsobem obvyklým u samců hospodářských zvířat Vazne? Mne teda nikdy nebylo semeno odebrano zpusobem obvyklym u samcu hospodarskych zvirat, ale pokud by mi semeno bylo odebrano zpusobem obvyklym u samcu hospodarskych zvirat, nevim, proc bych mel mit problem tuto skutecnost dat verejne na vedomost. Krom toho si ale myslim, ze konkretne treba chovni byci byvaji spise lakani ke kopulaci a ejakulaci skrze pohyblivy fantom kravy.
10. Leden 2013 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
já bych zase...I zeny mohou muze nasilim prinutit k ejakulaci nebo soulozi. Jedna-li se vsak o chlapce v puberte, takto prinucene nejakymi starsimi a vyspelejsimi divkami, nerika se tomu "znasilneni", ale spis "iniciace".
10. Leden 2013 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
pokud je muži odebráno jakýmkoliv způsobem semeno a nevznikne mu tím žádná újma na zdraví myslím že to muži spíš prospěje než uškodí jako tomu býkovi
10. Leden 2013 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
pokud je muži odebráno...Geneticky material lze i zneuzit...
10. Leden 2013 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
kluk (anonym)
Geneticky material lze i...Nedovedu si to představit, jak by mi proti mé vůli odebrali semeno, když se mi nepostaví tak nemůžu vystříknout?
10. Leden 2013 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Nedovedu si to představit,...samozřejmě že ti to neudělají na WC u pisoáru ale na privátě tě svléknou bondáží znehybní a potom ti dráždí penis tak dlouho až se ti postaví a pokračují až z tebe vypustí semeno což lze provést i několikrát a vůbec nemusíš chtít samozřejmě že semeno získané násilným odběrem může být zneužito pokud někdo za takovým účelem odběr provedl pokud je odebrané semeno udrženo při teplotě těla a do hodiny aplikováno ženě ve vhodné části cyklu do pochvy je velká šance na oplodnění
11. Leden 2013 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Nepiš (anonym)
samozřejmě že ti to...hlouposti,tak to vůbec není.Při odběru si musíš pomoci sám,ne,že to někdo udělá za tebe.
11. Leden 2013 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
hlouposti,tak to vůbec...čti pořadně při dobrovolném odběru máš pravdu při násilném je to jak píše Aleš
11. Leden 2013 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
> jinak je pro muže...těžko lze nalákat muže který nechce na fantom ženy pokud nemá být vzorek znehodnocen slinami,nebo poševním sekretem je nejlepší řešení ženská ruka
11. Leden 2013 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
samozřejmě že ti to...Ejakulat lze navic i zmrazit, nebo treba zanechat na nejakem miste cinu, kde doslo k sexualnimu nasili na nejake zene (aby byla policie uvedena na falesnou stopu, a dopaden a potrestan byl nikoli skutecny vinik, ale puvodce drive odebraneho ejakulatu).
11. Leden 2013 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Je tez nutno s pokorou priznat, ze bezneho heterosexualniho muze mohou nasilim primet k ejakulaci dokonce i obstarozni homosexualni zvrhlici nebo odpudive stareny.
11. Leden 2013 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Romča (anonym)
I zeny mohou muze nasilim...v jakém věku má být u chlapce proveden první odběr semene?
13. Leden 2013 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
v jakém věku má být u...mezi jedenáctým a dvanáctým rokem může být u zdravého chlapce proveden úspěšný odběr semene
13. Leden 2013 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
mezi jedenáctým a...A proč chcete tak mladým klukům odebírat semeno?
13. Leden 2013 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
A proč chcete tak mladým...Asi s nim chteji ochucovat majonezu...
13. Leden 2013 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
pokud to byla hra tak jejich...Petře nemusíš se vůbec pohoršovat,že ti bylo semeno odebráno jako u samců hospodářských zvířat po sedmnácti letech asistence na veterině ti mohu říct že po fixaci samce se provádí dráždění genitálu až pustí semeno lhostejno jestli se jedná o kozla z vesnické ohrady nebo o muže s akademickým vzděláním
15. Leden 2013 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Petrarca (anonym)
Petře nemusíš se vůbec...Tady ale snad nejde o fyzický problém, ale o psychiku a důstojnost. Stejně tak asi u znásilnění žen je ve většině případech (pokud to není nějaké velmi brutální)ta horší stránka věci psychická a nikoli fyzická. Mimochodem to, co Petrovi provedly (pokud je to pravda), je definičně trestný čin.
15. Leden 2013 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Petře nemusíš se vůbec...Jaka fixace samce? To i muzi s akademickym vzdelanim byvaji na veterine predtim, nez jim je drazden genital, upoutani remeny k nejakemu nabytku ci podlozce?
15. Leden 2013 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
A proč chcete tak mladým...zřejmě si z nich chtějí vychovat plemeníky,podle známé poučky funkce vytváří orgán fyzicky jim to neublíží o psychice se dá spekulovat
15. Leden 2013 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Jaka fixace samce? To i muzi...a proč ne co někoho stresuje a uráží jeho ego jiný uvítá jako zpestření,masochista signovaný zoofilií rád dobře zaplatí za praktiku na něm vykonávanou právě na místě kde se to dělá zvířecím samcům
16. Leden 2013 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
a proč ne co někoho...Solventni masochista "signovany" zoofilii? A nemel by to byt jeste zaroven i Belgican, trpaslik a levak? Myslim, ze tvoje predstavy jsou prekombinovane...
16. Leden 2013 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Solventni masochista...si nedovedu představit že mě někdo bude dráždit a měl bych pustit semeno, natoš aby se mi vůbec postavil.
16. Leden 2013 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Jaka fixace samce? To i muzi...co je na tom divného já to dělala klientovi uvázanému v stání pro koně
17. Leden 2013 - 9:17

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama