11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Očkování proti pneumokokům s příspěvkem VZP

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Máme 3letou holčičku, která začala v září chodit do školky a už tam chytla dvě virózy. Prý je po nich více náchylná k pneumokokovým nákazám, tak nám doktorka doporučila očkování. Do konce roku na to VZP přispívá 700 Kč bez omezení věku. Máte někdo zkušenost s očkováním proti pneumokokům u předškolních dětí?
16. Listopad 2013 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
My jsme taky nechali děti očkovat, než šly do školky, a myslím, že jsme dobře udělali. Nemocné sice bývaly, ale nikdy to nebylo nic vážnějšího. Takže doporučuju.
19. Listopad 2013 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Běta (anonym)
To je dobře, že VZP taky přispívá na něco smysluplného.
19. Listopad 2013 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Myslím, že očkování proti pneumokokům je vhodné pro všechny věkové skupiny, zvláště pokud chodíte často mezi jiné lidi. To, že na to VZP přispívá, je super. Bohužel ale o tom asi mnoho lidí neví.
21. Listopad 2013 - 0:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Máme 3letou holčičku,...My jsme je očkovat nenechali, bydlíme na malé vesnici, a tak nám to nepřišlo nutné. Být vámi, asi bych se zeptala doktorky, jestli je to ve vašem případě vhodné.
23. Listopad 2013 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobrý večer, chystám se taky využít příspěvek na očkování pneumokoka od VZP. Myslíte, že to vůbec do konce roku stihnu???Díky M.
7. Prosinec 2013 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Tak to jsem netušila, že na...Ty asi netušíš víc věcí, ale snižovat se na tvou úroveň nebudu. Předpokládám, že tvé děti jsou vychovávány hlavně k úctě k jiným lidem. Jen jsem chtěla tazatelce říct, že pokud se děti nedostávají do různých kolektivů, kde je riziko větší, nepovažuji toto očkování za nutné. Malá má 4 roky a na uši nikdy netrpěla. Do většího kolektivu se dostane až skoro v 7 letech, kdy půjde do školy, a to už to pro ni nebude tak nebezpečné. Zato jsme třeba očkovali klíšťovku, protože u nás v lese je klíšťat plno.
8. Prosinec 2013 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ve 3 letech je očkování určitě vhodné, protože nejohroženější jsou děti do 5 let a senioři. Dobré je, že ta akce VZP teď platí pro všechny bez omezení věku. A do konce roku se určitě stihnout dá, na VZP stačí jen donést potvrzení o zaplacení a aplikaci vakcíny, jen si možná budete muset vystát frontu u svého doktora. :-)
10. Prosinec 2013 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Dobrý večer, my už očkování máme zdárně za sebou. Syn bude mít 3 roky a zvládl to bez problémů. Příspěvek od VZP je vyřízený okamžitě,ale pochybuju, že budou mít o Vánocích doktoři otevřený. Tak kdo máte zájem, tak asi tento a příští týden a pak finito.
11. Prosinec 2013 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Gábina (anonym)
Až teď jsem se tu dozvěděla, že je nějaká akce VZP na očkování proti pneumokokům, na které jsem chtěla jít, protože každý rok lehnu s nějakou infekcí horních nebo dolních cest dýchacích a doktorka už neví, co mi dávat za antibiotika. Naštěstí nemá mezi svátky dovolenou, tak snad to ještě stihnu. :-)
20. Prosinec 2013 - 16:57

Přidat komentář

Reklama

Reklama