7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

očkování - komentáře

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Berunka (anonym)
Očkování proti vážným nemocem jsou OK. Uvažujeme s manželem momentálně nad klíšťovou encefalitidou...rozhodnutí nejsme, ale spíš jsme pro.
20. Březen 2015 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Nevím, (anonym)
můj tchán jezdil často do lesa a je pravda,že kvůli klíštěti měl veliký problém,který má dodnes.Sama bych asi nešla,ale je to rozhodnutí každého z nás.
20. Březen 2015 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
N (anonym)
Očkování proti vážným...Já tedy nevím, pohybuji se stále v přírodě, na zahradě mám také spoustu klíštat a zima byla opět mírná. Tak jsem se chtěla nechat očkovat, i moje doktorka doporučila..Nebudu to dlouho popisovat. Jenže protože jsem ráda plně informovaná, hledala jsem na netu. Našla jsem něco pro mně děsného. To očkování obsahuje látku, ne kterou mám silnou alergickou reakci. A to mi jaksi moje lékařka nějak neřekla. Přestože to má poznamenané v mé kartě?! Už se stalo víckrát, že jiný doktor mi napsal naprosto nevhodnou kombinaci léků. Ale tohle je podpásovka, to mi jde o život. Zjistěte si složení, pokud jste alergičtí a přečtěte na netu příběhy lidí, kteří s tím mají zkušenosti-špatné.
20. Březen 2015 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza O. (anonym)
Zdravím všechny :) Ráda by přidala i můj příběh. Moje malá dcerka (3 roky) dostala po kousnutí klíštětem velkou horečku a vůbec to s ní nevypadalo dobře :/ Naštěstí to byl jen nějaký zánět, ani borelióza ani encefalitida. Nechala jsem malou radši očkovat proti encefalitidě a hned se mi spí o dost lépe. Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji :)
23. Březen 2015 - 10:18
Obrázek uživatele danuselokovicova
danuselokovicova
Očkování proti vážným...Já jsem pro.
30. Březen 2015 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Možná (anonym)
bych uvažovala,pokud bych bydlela někde na samotě u lesa.Ale jinak jsem spíš proti.
30. Březen 2015 - 17:57

Přidat komentář