Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ochranka v hypermarketech

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
Dnes jsem šla do jednoho hypermarketu, při vchodu dovnitř jsem "pískala", jeden chlap z ochranky tašku ani nic jiného ukázat nechtěl, když to bylo při vstupu, po nákupu a zaplacení jsem opět u východu "pískala" a jiný chlap z ochranky se ke mně rozběhl, tak jsem se zastavila, řekla mu, že jsem pískala i při vchodu, a on hnusným tonem, že ho to nezajímá a že jsem nechtěla před tím ukázat tašku, no choval se ke mně, jako kdybych vykradla celý hypermarket. Bez řečí jsem mu ukázala tašku a během toho se mnou pořád jednal jak ze zlodějkou. Nicméně samozřejmě nic nenašel, měla jsem v tašce jen peněženku, diář a klíče, ale pořád moje taška u východu "pískala", já samotná ne. Nakonec mě normálně pustil. Teď sedím doma a jsem z toho pořád rozhozená a brečím. Proč si tohle ochranka dovoluje, to jsou to opravdu samí zakomplexovaní blbci? Nemám nic proti kontrole, když člověk, když detekrory řvou, ale měli by se chovat slušně, ne? Máte někdo podobnou zkušenost?
1. Červenec 2007 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Vis, oni hlavne - at si tvrdi, co chteji - ani nemaji pravo ti prohlizet tasku! Pokud ji chteji videt, pak musi zavolat policii a ty jsi povinna ukazat tasku pouze na vyzvani policistovi. Ver mi, jsem pravnicka:o) Ale podobnych zkusenosti jiste, bohuzel, existuje nespocet...
2. Červenec 2007 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
v (anonym)
s moji mamčou sme byly v nemovnici mamce delali nejakou kontrolu nejakým přístrojem , když sem na ni čekala tak sem si tam přečetla leták že může nějakou dobu vizařovat zní zaření, tak že by se měl člověk vyhýbat určitým..... po hodině jsme šli pryč a že pudem nakoupit jídlo, pískala tam i zpět ale ochranka ani nikdo jiný ji neprohlížel, ale byla to sranda proto že sme šli do dalších obchodů a furt pískala. :) ale je fakt že v našem městě v peny marketu , prodavačky prohlížej tašky- teda jen nakouknou,mamka mě to říkala, ale prý to udělat můžou nevím.
2. Červenec 2007 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Ilono, a musí se čekat na policii ? Mám tušení, že civilní osoba může jiného zadržet pouze tehdy, pokud ho PŘISTIHNE při spáchání trestného činu nebo přestupku, nikoli když má pouze PODEZŘENÍ. Nebo důvodné podezření ? A co je důvodné podezření ? Jednou jsem nakupoval u Alberta a 2 kovbojové tam dusili staršího pána, že prý tam fotil a že se to nesmí. Pospíchal jsem a šel jsem dál, už je to dloho, ale dodnes si vyčítám, že jsem mu nepomohl. Tihle pistolníci by měli dostávat pěkně zabrat, aby si uvědomili, jaká mají práva.
2. Červenec 2007 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
Díky. Mě tak mrzí, že jsem mu něco od plic neřekla, popř. jsem si měla nechat zavolat jeho nadřízeného.. Ale to všechno mě napadlo až potom :-( Vzpomněla jsem si i na jeden případ před nějakou dobou, kdy ochranka tehdejšího Carfouru na Smíchově (dnes Tesco) zkopala bezdůvodně jednoho chlapa, že si musel volat záchranku. Ani nevím, jak to tehdy dopadlo..Hajzlové.
2. Červenec 2007 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Je to hnusnej systém, sprostota všude, když si jdu něco koupit a kolem začne procházet člen ochranky a očumovat,jdu pryč. Te?mne tu seřvěte, ale socialismus byl lepší.
2. Červenec 2007 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Dežo (anonym)
Aj mě uži piskalo,šak ma nědohónili.Len ma mrzí,čo ja vo? som pri tom utěkani poztrácal.Kurňa.
2. Červenec 2007 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Ilona a Petr mají naprostou pravdu. Nikdo mimo subjektů zákonem stanovených nemá právo zasahovat do svobod jedince. Takovým subjekty jsou hlavně policie a městská policie. Nikým se nenechte prohledávat, nemusíte na žádnou policii čekat...jen v případě, že by vás zadržela ochranka podle ustanovení §76 odst. 3 trestního řádu při spáchání trestného činu či bezprostředně po té. Bohužel kvalifikace toho, zda pácháte tr. čin je v té chvíli na té ochrance, ale i tak musíte být v podstatě ihned předáni policii. I když tyhle security mají uniformy nenechte se jimi šikanovat, prohledávat nebo legitimovat, protože jsou to v podstatě stejní zaměstnanci jako prodavači nebo skladníci v obchodě, ve kterém se třeba akorát nacházíte.
2. Červenec 2007 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
Nejlépe je do Super Hyper vůbec nelézt. Kdyby to jeden měsíc všichni vydrželi a nic tam nekoupili, prd by se nám stalo, ale Super Hyper by to mohli zabalit. Pak bychom se vrátili do našich železářství, drogerií, textilní galanterie, koženého zboží, smíšeného zboží, malých samoobsluh, zelinářských tržnic, elektry, papírnictví, HRAČKÁŘSTVÍ (pamatuje si vůbec ještě někdo jak to krásně vonělo v hračkářství?) etc. To bude ušetřených nervů a času, protože to bude v místě bydliště a ne 10km za městem. Tohle všechno jsme si nechali ukrást. Kamenné obchůdky zaplňují vietnamci a jiná pakáž. Tohle vám vyhovuje? K tématu: cca 4x jsem volal státní policii když chtěl guma v supermarketu vlézt do mého batohu. Pozor, nenechat se zblbnout jeho návrhem, že on zavolá městskou policii. Je to smluvená banda a ve skladu vám namlátí. Vždy po příjezdu státní policie gumy zkrotnou jak beránci a jejich nadguma se přijde omluvit. po těchto zkušenostech nelezu hlavně do Globusu.
2. Červenec 2007 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
Také nelezu do Globusu,dělá se mi tam špatně z uzavřeného vzduchu a odcizených vytřeštěných lidí a těch navršených vozejků!Pampaliniho návrh, abychom tam i do jiných svatyň konzumu nelezli, je dobrej.Každý může zvolit - zatím. Chodím do malé samošky, papírnictví, na Zelný trh nebo do zelinářství, do řeznictví. Občas musím vlézt do Alberta,ale nerada a projdu to velice rychle. Víc mi vadí supermarkety než Vietnamci. Kam to došlo, že je člověk ohrožovanej když je zákazník? Ohrožovaný zmlácením ve skladu? To je rub toho načančanýho zboží: AGRESE.
3. Červenec 2007 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Normalka (anonym)
Jeeeezismarja vy zase hned se svatynema konzumu... Samoska s dobrym vyberem jidla a lahudek, zadny vase "maly (a prazdny) samoobsluhy" a dalsi kramy realsocialismu mne teda nechybi.
3. Červenec 2007 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
no ja nevim jak vy, ale ja rozhodne nemam cas obihat vsechny ty zelezarstvi, drogerie, zeleniny, uzenarstvi.....takze mne superhyper absolutne vyhovuji
3. Červenec 2007 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
katko, moje maminka chodila nakupovat do malých krámků, prala v neckách, neměla telefon a televizi a měla mnohem víc času než ty. Čím to asi tak bude?
3. Červenec 2007 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
impozanta (anonym)
že nechodila do práce?
3. Červenec 2007 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
mozna tim, ze nechodila do prace, jak pise impozanta, nebo tim ze nemela cas na nic jineho...mela svoje konicky? mohla delat kazdy den, co ji bavi? ja radeji jedu nakupovat do tesca a usetreny cas venuju necemu jinemu takze, pampaliny, ty per v neckach, ja budu jezdit nakupovat do supermarketu, kazdemu, co jeho jest, ne?
3. Červenec 2007 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
impozanta (anonym)
Tak pampalini per si v neckách,já hodím prádlo do automatky a jdu s dcerou na zmrzku.Zavolám si z mobilu,kouknu na romantický filmeček,uvařím si napeču uklidím a ještě stihnu z práce skočit na pedikůru.No a pak ti ještě stihnu napsat co se dá stihnout když přijdeš z marketu.
3. Červenec 2007 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
Češi jsou mi cizinci.Vymazané mozky, prázdná srdce, žrouti, konzumenti. A konzumentky.
3. Červenec 2007 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
Je to tak, nechodila do práce. Protože otec v pohodě uživil rodinu a nemusel nutit svou ženu k otročině ve fabrice. Na děti měla dohled a nevyrůstali jsme jako cikáni na ulici. Mimochodem, to: Zavolám si z mobilu,kouknu na romantický filmeček trochu nechápu. Proč by si někdo volal sobě z mobilu? To bude asi tím, že žádný mobil nemám. A tak si nezavolám, abych si řekl jak se mám báječně.
3. Červenec 2007 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
pampalini, vis kolikaty mame stoleti? :-))) lekce cestiny? zavolam si z mobilu je neco jako napr. vezmu si neco k jidlu...to taky neznamena, ze sama sobe ukradnu nejaky pokrm :-)) obavam se, ze chyba bude jinde, nez v tom, ze nemas mobil :-)))
3. Červenec 2007 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ted me tak napadlo, pampalini, nejsi velky odpurce mikrovlnek, aut a nespis s krochnou pod polstarem?
3. Červenec 2007 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
Krochna je drůbež? Vím které je století a nemyslím si, že člověk je schopen se vyvíjet tak rychle jak se vyvíjí moderní technologie. S tou češtinou je problém. Problém je ve schopnosti popsat obecné pojmy tak nedokonalým dorozumívacím prostředkem, kterým jazyk je. Řeknu např. mám kliku, ale kterýkoliv posluchač si může představit kliku od dveří v mé kapse. Nebo, že mám štěstí, nebo jsem hlavou nějaké zločinecké kliky. Ale, řeknu-li sním něco k jídlu, tak si nikdo nepředstaví, že jsem si ten pokrm odcizil ze své ledničky. Mikrovlnku opravdu nemám. Auto používám denně, protože opravdu nevěřím bludu o globálním oteplování. Nebo má snad někdo rozumné vysvětlení jak se CO2, který je těžší než vzduch dostane do stratosféry?
3. Červenec 2007 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
impozanta (anonym)
Bože pampaliny,tohle nejde ani komentovat.Jdi na diskuzi "návštěva psychiatra.
3. Červenec 2007 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
psychiatr (anonym)
já s pampaliny úplně souhlasim.
3. Červenec 2007 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
Chápu, že jedince srostlí s moderní civilizací a cybertechologiemi moje názory mírně řečeno
3. Červenec 2007 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
V sobotu jsem zazila tez v tescu na Skalce jak ochranka mlatila nejakyko kluka ktery asi neco ukradl.Mela jsem z nej ten dojem ale prece ho nemuzou mlatit.Nejaky pan co k nemu nepatril se uplne vytocil a nechal si zavolat policii na kterou si tam pockal.Rvaů na ochranku ze je to prece clovek a ze ho nemuzou mlatit.Facku jsem videla na vlastni oci jeste kdyz ho tahli pres kram ale zrejme jich bylo vic. Ten kluk rval na cely kram au au proc me mlatite.Ochranka s vyrazem nadrazenosti, cisel z ni nezajem se o cemkoliv bavit.Zachranka dorazila tez a taky dalsi policejni vuz.To jsou desny sraci ty z tech ochranek.
11. Červenec 2007 - 3:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Národ sobě (anonym)
Pampalini,také s Vámi hodně souhlasím,ale,ano,ale,ta auta jsou také pěkný zlořád,to si přiznejme.Jsem také ze staré školy,ale jednou z ní budou všichni a budou se také muset srovnávat s novotami i s těmi,které jim budou proti srsti.
11. Červenec 2007 - 4:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
važení,chápu,že pohled na ječícího týpka vlečenýho ochrankou pryč není nic moc a neříkám,že není mezi nima nikdo kdo si nejspíš léčí komplex bůh jí jaký.Vezmě však v potaz i druhou stránku situace které jste neviděli nejspíš začátek či neslyšíte co dotyčný vzpouzející říká či dělá tak šikovně aby byli oni ti chudinkové.Jenže tito chudinkové vám z pomsty,že je přistihnete při trestném činu začnou močit,plyvat a ošahávat zboží velice náchylné k těmto situacím a dotoho vám šeptají,že vlastní žloutenku typu jakéhokoliv převážně C.Ta ochranka pak má jediný cíl přimnět dotyčného co nejrychleji prodejní plochu neb z 99%ten dotyčný danou nemoc má a nechce více ohrozit zákazníky(nejspíš Vás)Tím neomlouvám Ty co se nedokážou ovládnout a nezvládají svou profesi,nemají mezi nima co dělat.Prosím nestavte je však do jedné řady,může se Vám stát,že vám jednou zachrání život či majetek!!!
5. Červen 2008 - 4:37
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
mě jednou prohlíželi tašku v drogerii, bylo mi asi 15. Rozhodovala jsem se jestli si koupím nebo nekoupím nějakou řasenku či co, furt jsem se vracela k těm regálům, a když jsem odcházela tak mě zastavili že si myslí že jsem něco vzala... zavedli mě dozadu do místnosti a prošli všechno co jsem měla v tašce. Pak se jenom omluvili. Taky jsem z toho tehdy brečela. Dneska už jsem otrlejší, když pískám, tak zásadně tehdy, když si vezmu do kabelky novej parfém a zapomenu předtím odlepit ten kód, tak to hned říkám:-)
5. Červen 2008 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
prodavačka (anonym)
Jsem prodavačka mnoho let.V každém zaměstnání mám,nebo jsem měla podepsanou hmotnou zodpovědnost za zboží.To pro mě znamená,co si neuhlídám to můžu taky po inventuře zaplatit.Množství zlodějů je tak vysoké,že denně zjištujeme ztráty v obchodě,které jsme neuhlídaly.Vě větší míře jsou chyceni zloději právě lidé,do kterých by to člověk podle vzhledu neřekl.Mnohdy pěkně vifintěné paničky.A měli byste vidět reakci zloděje,když ho chytíte při činu.Místo aby sklopil oči a propadl se hanbou,tak vám ještě vynadá,co jste si ho dovolili chytit a ztropí scénu ze které vám to hlava nebere.To jsou moje zkušenosti.Mohla bych vyprávět celé hodiny.Ale nikdy bych nešla za člověkem at mi ukáže tašku,dokud si nejsem opravdu jistá ,že jsem ho viděla.Ale taky neschvaluju bití zákazníka od ochranky,to by si měla řešit policie.Tak zatim..
5. Červen 2008 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
dara (anonym)
taky mě zadrželi a odvedli do kanceláře když jsem pípala brečela jsem taky po tom že mě obvinili jednali se mnou jako se zlodějkou ani se pak neomluvili.nejřív mi prohlédli kabelku a pak provedli důkladnou osobní prohlídku.chtěla jsem zavlat policii,ale oni že to vyřeší sami a že ji zavolají až něco najdou a určitě že něco mám když jsem pípala.
16. Leden 2009 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Akia (anonym)
Myslím, že ochranka tímto jednáním překračuje své pravomoce a tudíž je na místě podat trestní oznámení a obrátit se i na média - tisk, televize. To pomůže - z obchodního hlediska nikomu nepomůže, když má na krku soudy a když se propírá v tisku.
16. Leden 2009 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
mě se stalo taky něco naprosto nepřípustného, bylo to v Globusu, kde raději říkat nebudu, bylo to v pátek odpoledne a bylo tam moře lidí a všude neskutečné fronty, já měla plnej vozík a byla docela nervozní nebot jsem pociťovala nutkání na malou, třikrát jsem přecházela do ktrtší fronty ale pořád to bylo hodně pomalé, nakonec jsem musela jednat neboť potřeba byla víc a víc naléhavější, tak jsem tan nechala košík i s nákupem a mazala jsem k expresní pokladně, kde jsem se prodrala mezi lidmi bez vozíků a hned jak jsem se dostala ven tak mě chytil chlap z ochranky za paži a že mě sleduje už delší dobu že půjdu sním dozadu že mi prohlédne tašku, byl to teda podle vyjadřování člověk bez kouska inteligence, no ale já měla opravdu problém s tím jak se mi chtělo na záchod slušně jsem ho poprosila aby mě pustil na WC a pak mi klidně může prohlídnout tašku, a na to mi sprostě vynadal, že mám držet hubu že takové fígle na něj neplatí, já byla naprosto zoufalá a nemohla jsem uvěřit tomu co se děje, pak mě dotáhnul do nějaké místnosti ve skaldu a tam mě zavřel a začal na mě řvát co jsem ukradla že se mám přiznat než zavolá policajty řekla jsem že nic a že mě klidně může prohledat a znovu jej prosila aby mě pustil na WC, nepustil mě a já se tam nakonec pomočila , tašce nic nenašel a kdž viděl co se mi stalo vynadal mi a vyhodil mě že mám zmizet a v jejich obchoďáku se už neukazovat, byla jsem naprosto v šoku jednak z toho chování a jednat z toho že jsem se pomočila, nebýt té trapné situace tak bych ihned volala policajty, ale v téhle situaci jsem se snažila co nejrychlejc a nepozorovaně dostat domů, byla jsem z toho dost na dně několik dní a dodnes se mi dělá špatně když je v supermrketu plno lidí.
16. Leden 2009 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Sabino, běž si na toho kreténa stěžovat, to mu nesmí projít!!
16. Leden 2009 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
... je to už víc jak rok a já tam přestala chodit uplně
16. Leden 2009 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Sabino, tak to je mi líto, když takhle dopadne normální, slušná holka, která jen potřebovala čůrat. Po bitvě je každý generálem, ale já bych mu to pak asi dala pěkně sežrat - tedy ne v mokrých kalhotách, ale po tom, co bych se doma převlíkla... No teď už je to jedno, tak se tím netrap. Blbci jsou všude a Tys nic neprovedla! jen je škoda, že kvůli takovému idiotovi se tomu obchodu musíš (nebo chceš, což chápu), vyhýbat...
16. Leden 2009 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Před deseti lety jsem byl pracovně delší dobu v Praze a protože byla velká zima, tak jsem si v Tescu na Národní koupil vestu, kterou jsem řádně zaplatil a poté si ji hned oblékl. Když jsem sjiížděl po eskalátorech dolů, hned si mne v přízemí všiml jeden z ochranky a cosi promluvil do vysílačky. U východu mne zastavil a požadoval od té vesty lístek. Ten jsem mu ukázal, ale jeho neuspokojilo, že na něm je jen částa a oddělení, kde byl nákup realizován, nikoliv přímo "vesta". To už mezi tím přišel nějaký jeho vedoucí, kterému jen řekl "ten pán v té vestě nepřišel" (což jsem ani nepopíral) a že musím s nimi jít někam dozadu. Tam jsem účet znovu ukázal také jemu a on řekl že je to v pořádku a že mám odejít zadním vchodem. Nikde jsem "nepískal", jen ten horlivý trouba si mne odchytnul. To že to bylo ponižující a nějakému kolegovi v novém zaměstnání, který by byl náhodným svědkem bych asi těžko vysvětloval, že nejsem zloděj. Žádná omluva, nic. Tenkrát jsem byl truhlík po škole, dneska už bych se po tý ochrance asi zkusil trochu projít. Alespoň od té doby řetězec Tesco v nákupech vynechávám...
16. Leden 2009 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Měl nový pražský uličník,který nosím stále u sebe. Uličník měl asi špatně znehodnocený kód, tak prostě jsem pískal kamkoliv jsem přišel. Při vchodu si mě všimla ochranka a když jsem šel ven tak mě pustili i bez prohlížení batohu. Nikdy jsem s tím problém neměl achovakli se ke mě slušně. Asi po roce a půl mi to jeden z ochranky sundal, pochopitelně s mým svolením. asi záleží na tom jak člověl vypadá, možná působím solidním dojmem, nikdy si na mě nikdo nevykakoval, já jsem také nikdy nic neukradl. To jsou moje pocity, nevím si to jinak vyložit.
16. Leden 2009 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
Proboha Sabino proč sis nestěžovala, to drsný to si přece nemůže dovolit aby nenechal jít ani na záchod
17. Leden 2009 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
Proboha Sabino proč sis nestěžovala, to drsný to si přece nemůže dovolit aby nenechal jít ani na záchod
17. Leden 2009 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Na mě ta hovada zkoušela v průběhu let různé věci,ale měřím 185,vážím 100kg a dělám bojový sport,takže jsem s nimi vždy rychle hotov.Uvědomte si,že tuhle práci jsou vzhledem k jejímu velmi mizernému ohodnocení dělat jen naprosto vypatlaná individua!!!Mají "slušivé uniformy",na zádech nápisy SECURITY!!!To je síla.Mě do těch obchoďáků odrazuje chodit už právě to,že u vchodu potkám nějaké takové individum,kterým je "vycpaná" uniforma!Toto individum je vlastně placeno z mých peněz,které tam utratím!Když už nestojí nějaký dement u vchodu,zase mám jiného(tentokrát v civilu),za sebou mezi regály!Dělá že nakupuje a je mi věčně za prdelí.Jak píšete zážitky Vy nademnou,tam by bylo dobré to medializovat!Nic jiného nedonutí obchodní řetězce,aby tyto věci řešily!
17. Leden 2009 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Ochranka v obchodním domě nemá skoro žádnou pravomoc. Je to normální kolemjdoucí, který je placený za to, že dává pozor nalidi. Když s váma ochranka jedná, tak si uvědomte, že to není policie, ale jen normální člověk ve služebním obleku - a nechali byste se omezovat nějakým kolemjdoucím? Ne. Ochranka často hřeší na neznalost lidí, proto je dobrý si zjistit jaká mám práva. A poznámka k prvnímu příspěvku - to, že pípáte, podle mých informací bývalého pracovníka ochranky, není samo o sobě důvod k zadržení - není to důkaz, že jste něco ukradli. A dál, pokud vám pípá kabelka, tak by vám měl prodejce této kabelky zdarma odstranit kód, který tam pípá - je to jeho povinnost a trval bych na tom. Souhlasím s Lubošem v tom, že tuhle práci dělají jen lidi, který momentálně neseženou nic jiného anebo pitomci,který na víc nemaj.
17. Leden 2009 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
sára (anonym)
hele Sabino to je fakt silné kafe to co Ti provedli, ale vím že já dělala v jednom nejmenovaném řetězci a tam byl taky takovej jeden idiot u security a tan zavíral lidi do mrazícího boxu a smál se tomu, pak ho vykopli a myslím že na něj někdo podal i trestní oznámení, oto horší je že jsem ho nedávno viděla že dělal v ochrance v předvolební kampani jedné nejmenované strany
18. Leden 2009 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
radek (anonym)
bohužel zatím stížnosti nepomohly. viz před lety reportáž tv nova,když securiták zveřejnil záběry kamer,bylo to dost drsný.Navíc jsem šel před lety na brigádu dělat ochranku a po dvou dnech jsem utekl nemám žaludek na to co po mě chtěli.A ty případy který tady jsou uvedeny je jen malá kapka. Například když jsem tam dva dny byl chtěli po ě abych lepil štítky s kody na lidi, aby pískali, nebo podstrkávali zbožínenápadně zákazníkovi hnus už bych tam nešel.
1. Květen 2009 - 9:20
Obrázek uživatele Návštěvník
janka (anonym)
někdy je to fakt drsný a nebezpečný nakupovat v supermarketu.Mám taky špatné zkušenosti,byla jsem před pár lety taky obviněna z krádeže,nic jsem neukradla,šla jsem si stěžovat k vedoucí a ta samá ochranka mě zadržela po druhé, že obtěžuji a odvedla mě. A to jsem kvůli tomu přišla pozdě do práce.
1. Květen 2009 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
nedávno bylo v tv že zmlátila ochranka, jen proto, že neměl někdo košík.
20. Srpen 2009 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ja už chodim do normálních krámů , do tesca ,apod už ne. A mam klid
27. Září 2009 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Ochranky v super a hypermarketech jsou úplně vylízaný paka, se kterýma nemá smysl se dohadovat. Nejlíp poradit se s advokátem a podat trestní oznámení. Ale chce to svědky a důkazy. Mně se u nás nestalo nic, ale mám příhodu z Německa, takže nemá smysl si myslet, že to bude lepší. Stála jsem asi půlhodinovou frontu a dovolila jsem si kritizovat způsob práce pokladní. Ta zavolala ochranku a ta mne vyvedla z hypermarketu s tím, že když se mi nelíbí fronta, můžu jít někam jinam. Stěžovala jsem si na ředitelství řetězce a po měsíci mi přišla odpověď, že jsem nedělala dobrou atmosféru. Takže jsem byla spravedlivě vyvedena z nákupního centra. Pokud se polepším, můžu u nich příště zase nakupovat. Nezapomeňte, že u ochranek dělají největší vylízanci, které nevzali ani ke státní nebo měwstské policii.
27. Září 2009 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Artemio (anonym)
U ochranek všeobecně pracuje výhradně odpad.To,co nevezmou ani jako metaře,jde k ochrankám.Podle toho to také vypadá.Moc bych se divil,kdyby jejich IQ bylo alespoň v plusových hodnotách.Mám s nimi zkušenosti,máme je v práci jako strážné,váží nám auta a náklad a někdy je to na zabití.Těm nelze nic vysvětlit,jen tupě zírají.
27. Září 2009 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
U ochranek všeobecně pracuje...Dobrý den, nedá mně to, abych nereagoval. U jedné velké bezpečnostní firmy pracuji asi 6 let na vedoucí pozici, máte pravdu, že všichni zaměstnanci ostrahy nejsou vždy profesionálové, ale za ty peníze a s těmito zákony, co bysme chtěli ? Zaměstnance se snažíme maximálně školit a ty špatné "eliminovat" z našich řad ven. Víte, je zajímavé, že se z novin ani televize nedozvíte žádné pozitivní věci, které ostraha udělala (zadržení celostátně hledané osoby, zadržení zlodějů kabelek, poskytnutí první pomoci atd...), ale jakmile nějakej "trouba" udělá něco špatně, média to rády prezentují. Chci tím jen říct, že není dobré tyto lidi házet do jednoho pytle, protože je hodně lidí z řad zákazníků, kterým ostraha v nějaké situaci pomohla, což dokazuje spousta pochvalných dopisů za pomoc a profesionální přístup. Až bude v ČR schválen konečně nějaký kvalitní zákon o bezpečnostních službách, tak si budeme moci dovolit ještě zvýšit kvalitu v oblasti komerční bezpečnosti, kterou výrazně pocítí jak náš klient, tak i nakupující zákazník. Děkuji.
10. Prosinec 2009 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
buutttt (anonym)
Videl sem to same stalo se to panu přede mnou , pani pokladní mu řikala ža to delají boty od bate že v tom cosi nechajou v podrážce a pak to piska ty detektory v supermarketech. No v tšce nevím.
6. Leden 2010 - 18:39

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama