Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ochrana proti infekci v supermarketu?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vlasta (anonym)
Četla jsem o nevhodnosti přehnané hygieny. Včera jsem byla nakupovat v supermarketu a zřejmě tam přede mnou byl zájezd nějakých montérů či co, všechny vozíky měly šíleně zaneřáděné rukojeti. Mám z těch vozíků děs protože stejnýma rukama co tlačím vozík potom vybírám rohlíky.Je to tak dva roky co vyšly nějaké články o tom že na vozících je nejvíc bacilů a velká šance infikace.Dnes jsem našla na netu nějaký kryt na tu rukojeť.Tady http://www.cartcover.eu. Nikde jsem to ale neviděla ke koupi.Máte to někdo a nebo je hloupost se těmi nákup. koši zabývat?
20. Květen 2008 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
alka (anonym)
Když už jsi to vydržela po celou dobu, co jsou supermarkety a nic se nedělo, tak snad se nebude dít ani teď. A na rohlíky si navleč na ruku obrácený sáček jako rukavici. Ono kolikrát jsou horší věci v potravinách, než bacily z vozíku. Jenže, co oči nevidí... Před více lety jsem stála na chodbičce ve vlaku, dobíhal číšník z jídelního vozu. Vlak se rozjížděl, tak milý pán naházel ty čtyři pecny chleba na chodbičku do vlaku a skočil za nimi. Netřeba připomínat, že je neměl zabalené.
20. Květen 2008 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
vlasta (anonym)
A proč by ta různá onemocnění,o kterých člověk řekne :"kde jen jsem to mohla chytnout",nemohla pocházet právě ze supermarketů.Spousta nemocí se šíří právě pouze fyzickým kontaktem s virem či bakterií.
20. Květen 2008 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
alka (anonym)
Tak to bys asi nemohla jezdit hromadnou dopravou včetně vlaku, neotvírat okénko u auta a vůbec - nosit si s sebou vlastní vzduch nebo nosit na obličeji něco jako Michael Jackson. Nebo žít v bublině jako děti, které se narodily s chyběním imunity.
20. Květen 2008 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
jo el rey (anonym)
Jo a taky žádné líbání.
20. Květen 2008 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Vlasto tak do tech marketu nechod,ja chodim do mensich prodejen ktere alespon na oko jsou cisté a pokud jde predemnou nejake prase se spinavyma rukama tak kolem neho projdu obloukem,jo lidi porad mluvo o hygiene a primo se mi hnusi spolecne prostory vcetne WC,kdyz se mi chce nekde na WC tak 0,5hod si ho musim obalovat papirem a kliku otirat abych se nepoblila,no a kdyz se na me nekdo divne diva,tak at si hledi sveho,ja se chranim je to moje telo a nehodlam chytit nejakou zloutenku atd... proto nakup si kapesnicky cistici a proste si madlo otri!čau
20. Květen 2008 - 20:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama