432 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ochlupení v podpaží u žen a dívek

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
chloupek (anonym)
Líbí se mi a vzrušuje mě ochlupené podpaží u žen, a to alespoň trochu zarostlé krátkými dorostlými chloupky. Dnes to už není moc v módě, ale zdá se mi to přirozené. Miluji vůni ženských chloupků v podpaží. Je to normální? Zajímají mě názory žen i mužů.
30. Duben 2003 - 1:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
Není nic hezčího, jak přirozená krása!Navíc,komu se líbí oholené,je tak trochu pedofil-asi žijeme v takové úchylné době...
14. Květen 2003 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
:-)) (anonym)
Je to pravda není nad přírodní krásu
21. Květen 2003 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci
22. Květen 2003 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
evca (anonym)
Tak abychom se snad vrátili k tématu :-) Já osobně si vyholuji chloupky podpaží dvakrát týdně a myslím, že z hygienického a estetického hlediska je to pro mě jediné přijatelné řešení. Začínám být nervózní, když někdy nemám možnost a začne mi tam vyrůstat strniště nových chloupků. Při milování se mi moc líbí, když mě muž líbá a laská v podpaží, ale kdybych ho měla plné chlupů, nevím nevímm jak by se to těm chlapům líbilo :-))) Myslím, že si dnes převážná většina dívek a žen podpaží vyholuje ale "proti gustu žádný dišputát". Co na to ostatní dámy?
25. Květen 2003 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
Myslim ze je zpavne ze se zeny holi,Je to odporne byt zarostla jak opice
1. Červen 2003 - 1:58
Obrázek uživatele Návštěvník
linda (anonym)
Nesouhlasim, ja sama si vyholuji podpazdi hlavne v lete. A v zime nechavam chloupky rust a zda se mi to prirozenejsi.
7. Červen 2003 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
:-)) (anonym)
Lindo, kolik ti je let?
9. Červen 2003 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Fujky nedovedu si predstavit,ze bych chodila s chlupatym podpazim.Dobre si pamatuju ruzne vyjevy z mladsich let,kdyz dospela zena zvedlA ruku treba v tramvaji a ty chlupy upocene dlouhe ...............fuj fuj
9. Červen 2003 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
linda (anonym)
for :)) 23 mi je, proč se ptáš?
19. Červen 2003 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
:-)) (anonym)
No, že ocenuji tvůj postoj k tvému tělu.... Máš super věk.. :-)
25. Červen 2003 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor. (anonym)
Přiznám se že se mi to také líbí. Má partnerka pracuje jako manažerka a přesto má krásné jemné chloupky v podpaží, které mne vzrušují. není to žádná bába je mladá a krásná:-))). Já sám se občas musím oholit celý. Jsem totiž kulturista a tam se to vyžaduje. Takže je doba kdy se holíme oba. Když jsem jí poprvé viděl, bylo to právě to chloupkaté podpaží které mne zaujalo. Neměnil bych.
26. Červen 2003 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Vy všichni, co se zastáváte toho stupidního holení u žen, jste tak trochu "ujetoši" a ty ženy opravdu už neví, co roupama dělat. Je to pěkný hnus, např. vyholené přirození. Vypadá to, jako špatně zahojená rána po sekeře. A o té hygieně na kterou se to svádí ?? Když je ženské líno si to umýt, tak si to vyholí a myslí si, že je "in".
19. Srpen 2003 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Jednou jedinkát, jsem si vyholila část podpaží, jen kraje a hned druhý den to začlo dorůstat a ten nepříjemný pocit už nechci nikdy více zažít...
31. Srpen 2003 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Jsem trochu fetisista, a jeden z mych fetisu je prave neoholene podpazi. Z moderniho estetickeho hlediska uznavam, ze vetsina zen se chce holit a povazuje to za spravne. Ale je mnoho lidi, ktere ochlupene podpazi vzrusuje.
10. Září 2003 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Henry (anonym)
Také se mi líbí přirozeně zarostlé podpaždí u žen. Je to takové vzrušující a přitažlivé. Ty chlupy připomínají chlupy na přirození a proto je více sexy než oholená. Navíc z chlupatého podpaždí vystupují feromony a žena je přitažlivější,aniž si uvědomujeme proč. Rozhodně se na ulici otočím spíše za ženou s přirozeně chlupatým podpaždím.
30. Září 2003 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ahoj, delam to stejne jako Linda. V lete nekdy holim a v zime nechavam zarust. Vlastne se musim i nerada priznat, ze v lete se holim asi hlavne kvuli holkam, co blbe cumej. Vim, ze je to kravina a nemela bych na to hledet. Mate nektera stejny duvod? Je fajn, ze se chloupky nekterym chlapum libi.
30. Září 2003 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
Nelíbí se mi nevholené podpaží stejně jako nevyhlené dámské přirození!Chlupy jsou pozůstatek dob, kdy jsem žili na stromech, dnes je životní úroveň vysoká a oholené podpaží, popřípadě přirození je známkou toho, že osebe žena dbá. Chci říct, že holení podpaží a přirození ( u toho si nejsem jist, to se nedá nikde dokázat) není výmysl posledních let. Podívejte se schválně na americké předválečné filmy. A Americe tyhle věci začínají a končí, protože je tam nejvyšší životní úroveň střední třídy, jak se úroveň zvyšuje ve světě tak roste i počet žen které se holí. Není to ani nic pedofilního, protože se ženy začaly holit samy, bez cizího popudu. Mám rád hladce vyholené podpaží a alespoň uparvené přirození (chloupky zkrácené a upravené - do proužku, trojůhelníku...atp.) Nikomu ale neberu jeho názor, ať si každý vyznává co chce, ale ať neuráží ostatní za jiný názor. Nejsem, padofil a úchylák, jen proto, že se mi to či ono líbí. Navíc, kdo tady posuzuje, co je normální???!!!
30. Září 2003 - 15:14
Obrázek uživatele Návštěvník
t.m. (anonym)
Dalsi chycenej americkou falesnou moralkou. Chapu, ze se Ti nelibi chlupy, ale Tvoje argumenty jsou fakt trochu omezeny.
30. Září 2003 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
Nedokážu si představit že bych si neholila podpaždí je mě 29 let a holím si podpaždí od 17 let když bych se neholila a používala antiperspirant tak budu během pracovný doby cíti potem což by mě strašně vadilo když se holím tak je to O.K během celého dne i když se potím není to cítit.
30. Září 2003 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Lucy... jak jsem již psal má přítelkyně je manažerka a také se neholí a nemá žádné problémy s hygienou, řekl bych že voňavější dívku neznám... Musím říct, letos jsme byli na do volené u vody a chlapy se mohli zbláznit. Když je žena krásná, čistá a chloupkatá jako kuřátko... tak ...:-)))
30. Září 2003 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lep (anonym)
Libore, vasi zene preju, ze tak dobre "vychazi" se svymi chloupky, ale podle toho, jak to tady popisujete, tak to vypada, ze vase zena patri k tem stastlivkynim, ktere maji chloupky svetloucke a tenoucke jako to kuratko.Zatimco ja jsem treba brunetka a kdybych si chloupky v podpazi kazde dva dny neholila, tak se asi zblaznim. Jednak neni nic prijemneho mit v lete v podpazi hnizdo, ktere se poti a navic ja neshledavam ani na pohledu na zarostle podpazi nic extra estetickeho. Mam stejny nazor, ktery tu psala uz jedna slecna - zarostle podpazi - to mi pripomina ranne vyjevy z tramvaje a komunisticke soudruzky v satovkach bez rukavu - hrde na sve prirodny dary...Ale tohle je subjektivni pocit a hlavne je to asi kazdeho osobni vec... :)
1. Říjen 2003 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
Nevím, co je na mých argumentech tak hroznýho, ale hlavně nevím co je na nich nepravdivýho.To že to není výmysl a poslední móda je FAKT.To že ženy k vyholování nikdo nenutí je taky FAKT jak je vidět, protože je vás tedy plno mužů, kterým se to líbí, pak argument o americké globalizaci ztrácí smysl. Prostě ženy se holí, ptotože chtějí a jsou lidé, kterým se to líbí, mám za to, že jich je mnohem víc, než těch, kteří přeferují neoholené ženy. I žen ketré se vyholují je mnohem víc než těch, které to nedělají. Jak by se vám líbilo, kdybych vás jako menšinu začal odsuzovat a říkat, že jste divní?!Místo toho, abych se nechal osočovat z pedofilie, bych tvrdil, že jste zoofilové?! Nedělám to, je mi to jedno. Každý má rád něco jiného a s globalizací jděte do ... rovnou vyražte na Václavák a rozbijte okna u McDonald´s, třeba vám to pomůže vyrovnat se s realitou.
1. Říjen 2003 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
t.m. (anonym)
Co sem pletes globalizaci. O tom tu nikdo nemluvil. Nechapu, jak jsi prisel na to, ze neoholenych holek je mensina? Delal jsi celosvetovy nebo republikovy pruzkum? Mas pravdu v jednom, ze je to kazdyho vec. Zdravim vsechny chlupate i oholene.
1. Říjen 2003 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
Nevím jestli tu vůbec žiješ, nemusím dělat výzkum, stačí se okolo sebe dívat v létě, nedávno skončilo takže mám docela jsenou představu o tom kolik holek a žen je v podpaží (i jinde) vyholeno a kolik ne, jestli jsem za léto viděl 10 neoholených holek je to moc. Samozřejmě nepočítám ženské nad 40 let, ty už asi nic nezmění a zvyk je železná košile, i když veliká spousta i starších žen se v podpaží holí.A o té globalizaci se tu myslím vcelku mluví, však v mnoha příspěvcích je spousta o "americké nákaze" apod. Spousta z vás si totiž nedokáže přiznat, že když se jim líbí přírodní, tak jsou prostě v menšině.Kdo z vás kdy četl moje příspěvky tady na doktorce, ví, že jsem otevřený a nikdy jsem nikoho neurážel, jen jsem vždycky říkal svůj názor otevřeně a bez zábran, nikoho nenapadám, ale nemusím nechat napadat sebe, že jsem pedofil a pod.
1. Říjen 2003 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
t.m. (anonym)
Moc nechapu, jak muzes soudit vsechny lidi, podle toho, ze jsi si v lete prohledl par bab. Ja nevim, jestli jsou chlupati mensina nebo vetsina, pruzkum se zatim nevedl. Je mi to navic jedno, protoze to vubec nic neznamena. Jde o vkus kazdeho jednotlivce. Takze Tva poznamka na me nesedi. Jen mi pripada, ze sve nazory porad nenapadne vnucujes ostatnim. Je to koneckoncu Tva vec. Opoustim diskusi, tohle tema sem nepatri. Mej se fajn, nic ve zlem.
1. Říjen 2003 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
pro Lep: No má dívka( žena možná později):-)) je také brunetka, prostě to chápe tak jak to je. Občas i fotí a to se musí oholit, to je pravda...Pro Honzu a všechny:několik let se prakticky s mou partnerkou věnujeme tantrickému milování(pokud víte co to je)a musím přiznat na obrabu Honzy, že odstraňování chloupků je opravdu mnohem starší než moderní amerika, vždyť na indických chrámech kopulující bohové a bohyně, jsou dokonale holé. Proč? V taoističtí a tantričtí mistři a mistrně:-) uvádějí, že ochlupení brzdí proudění regenerační a omlazující energie... takže takový správný sexuálně magický rituál se neobejde bez dokonalé depilace celého těla. Ovšem V Indii existuje obřad kdy muž uctívá ženinu šakuntala joni, což v podstatě znamená v češtině nevyholenou joni čili jeskyňku. Takže chloupky na rozdíl od dnešních reklam jsou chápány jako součást těla a ne jako něco nežádoucího ba dokonce jsou svaté i když se při rituálu neboli maithuně odstraňují. Dnes myslím kolem toho panuje takobá malá hysterie, protože opravdu lidé jakoby se styděli za své intimno. Když se někoho zeptáte co dělá nejraději odpoví vám že nejraději plete nebo sbírá známky, ale nikdo neřekne, že se nejrafěji miluje... To se myslím týká i chloupků. Hygiena je myslím ten nejmenší problém a výmluva, tedy pokud se nadměrně nepotíte, spíš je tady takové to " co tomu řeknou lidi"... nebo kamarádky. Zkušenosti mé přítelkyně ukazují na jasně negativní stanovisko u žen a naopak pozitivní( ve většině případů) u mužů. Své také hraje agresivní reklama. Někdy mám pocit, že kdyby celebrity začali nosit bačkory se zipem a s kostičkama na hlavě, tak jak to nosila paní starostová v kocourkově, začalo by je veliké procento žen napodobovat... Co vy na to? Dočetli jste to až sem? Neodsuzuju nikoho, také se vlastně holím jak jsem uvedl víše, ale větu typu "nežádoucí chloupky" odmítám...Toť vše
1. Říjen 2003 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
a propo ty chlupy v tranvaji to také není ono, ale jak říkám všechno jde když se chce, nebo ne?
1. Říjen 2003 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
honza z Brna (2 (anonym)
Já nikomu nic nevnucuju. Říkám, že co se komu líbí a nelíbí je jeho věc. Rozhodně, pokud jste chlapi soudní, mi snad dáte za pravdu, že neoholených žen je dneska málo. Já osobně se neznám s žádnou a znám se se spoustou holek. Nevím kde všude se holí, ale v podpaží určitě! Taky říkám, že mě se nevyholené podpaží nelíbí a jsem rád, že když jsem řekl své milované, že mám raději když je upravená i dole (trojůhelník, proužek nebo třeba docela vyholená) tak vůbec nic nenamítala a vyholila se a dnes je to pro ni samozřejmost a dělá to zcela dobrovolně. I já jsem naoplátku svoje ochlupení zkrátil a upravil a jí se to líbí. Určitě není pedofilní, protože jsem o dost starší. Nechci nikoho osočovat a urážet, není to ani smyslem tohoto fóra, tak to prosím nedělejte vy, poznámky psané posměšným "tónem" si prosím nechte pro sebe. Smiřte se s tím, že existují lidé s jiným názorem, jako jsem já.
1. Říjen 2003 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Milda (anonym)
Čtu tady důvody proč holit,či proč neholit.Přiznám se,že i já v letošním horkém létě jsem si zajel při holení do rozkroku.A bylo mi hned lépe.Asi je třeba znát míru.Vymlouvat se na nějaké důvody estetické je hloupé.S ochlupením jsme se narodili a s ním také rosteme.Běžně chodíme k holiči si dávat zkracovat vlasy či vousy a "ujeté" nám to nepřipadá.Asi nejhlavnější hledisko je to,které zastává samotný jedinec.Někdo nosí dlouhé vlasy,jiný chodí dohola.Nevidím v tom úchylku.Holení přirození u žen má své výhody hlavně při orálním sexu.Přiznám se,že mít plná ústa chloupků je dost rušivé a pokud si někdo rád hraje s chloupky,tak není problém jich tam část nechat.Ale to záleží na vzájemné dohodě partnerů.Ano i mě se líbí ochlupené ženy.Nikdy jsem se neodvrátil pokud měla žena chlupaté nohy či ruce.Ale jak jsem již zmínil jsou situace,kdy ochlupení může rušit,neříkám vadit.
2. Říjen 2003 - 8:50

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama