6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ochlupení nohou u žen

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Maltz (anonym)
Je mi 49 let a po rozvodu jsem se seznámil s prima ženou.Má to však jeden háček.Přítelkyně má hodně chlupaté nohyhlavně na vnitřní straně stehen.Nevím co s tím.Dost mi to vadí a nevím zda to není známka její opačné orientace( myslím tím sexuální).O sex si myslím že moc zájem nemáale jinak je hrozně hodná a splňujevšechny moje představy.Poradí mi někdo, jak poznat ženu,která je, že to tak řeknu, spíšena holky.Možná řeknete, aby si partie těla oholila ale to není řešení.Za půl dne po oholení je to ještě horší než před tím.Když při milování se dotknu jejíchoholených nohou, tak tám ty chlupy stejně cítím a úplně mi přejede mráz po po zádech a erekce je pryč.
15. Květen 2003 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
jarka (anonym)
Ze ma tva draha vice muzskych hormonu z ni nedela jeste lesbu.Muzes se ji zeptat jestli nechce zkusit sex ve trech jeste s jednou zenou.Uvidis jak na to zareaguje.Na ty nohy bych nedoporucovala ziletku,protoze to bude jeste horsi,ale at si zajde ke kosmeticce na vosk.Pro trvalou depilaci se pouziva laser,ale ten prijde na par tisic.
15. Květen 2003 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
jestli jí opravdu za půl dne znovu narostou chlupy, není to hormonální porucha? nechtělo by to lékaře?
16. Květen 2003 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Majk (anonym)
Seš dost divnej. Já mít takhle chlupatou ženskou, tak se zblázním rozkoší. Je to tak vzrušující mít chlupatku. Určitě má i skvěle a bohatě zarostlý klín.
21. Květen 2004 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zzu (anonym)
nech si to neholi, bude to mat horsie, ked je to na vnutornej strane stehien, teda od rozkroku smer dole, to je hormon. porucha. treba navstívit gynekologa a endokrinologa, tí vam urobia testy.a poradia
29. Prosinec 2004 - 22:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama