318 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

očarování,neboli někdo mě uhranul

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
Od jisté doby se mně nedaří.To jistě každý může někdy říct,ale přesto,cítím,že je za tím něco víc.Jsem vnímavá a cítím jak se kolem mě něco stahuje a tak se ptám,jak se bránit proti uhranutí?
28. Srpen 2006 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vestigia (anonym)
Ahoj Eli, není to až tak nepravděpodobné. Při pocitu ohrožení je dobré se zklidnit a představovat si, že je kolem Tvého těla energetické vajíčko. Můžeš to udělat tak, že si představíš, jak se uzavíráš do křišťálového, průhledného vajíčka a nic přes něj na Tebe nemůže dosáhnout. Dá se i vysledovat, jestli na Tebe někdo magicky neútočí, ale to je pro trochu zkušenější osoby.
28. Srpen 2006 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Taylor (anonym)
Mou kamosku jedna cakla zenska uhranula pohledem, proste vzdy, kdyz ji potkala, tak ji pak bylo cely den spatne, nemohla jist, bolela ji hlava... Lidi jsou zakerne mrchy
28. Srpen 2006 - 23:55
Obrázek uživatele Návštěvník
J-K. (anonym)
Proč to dělají?
29. Srpen 2006 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
niky (anonym)
Muj bratranec si mel vzit svou dlouholetou znamost, ale nakonec z toho seslo, z jeho strany. Po par letech si nasel jinou zenu, vzal si ji a kdyz byli na dovolene, potkal pry matku sve nekdejsi divky. Ta matka byla stale plna zloby a nenavisti a bratrancova nova zena tvrdi, ze na ni vrhla uhrancivy pohled, na ktery pry nikdy nezapomene. Po asi roce mel bratranec a jeho rodina osklivou autonehodu, auto nadranc, v nem dve deti. Nikomu se nic nestalo, ani skrabnuti. Ale ta manzelka si poranila pater a je dodnes na vozicku. Asi po peti letech se rozvedli, deti svou matku nenavidi (ona musi chodit k psychiatrovi, ma ted velke problemy, pry nedokaze byt opet matkou) a bratranec se znovu ozenil a ma novou rodinu. Ale ta byvala manzelka stale dokola opakuje ze nemuze zapomenout ten pohled, presne jak tady pisete - napadlo me ze musela byt uhranuta.
29. Srpen 2006 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
A nemůže se toho zbavit?
29. Srpen 2006 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
To křišťálové vajíčko,jak radí Vestigia,muže být dobrá obrana,ale nevím jestli úplně dostačující.Možná bych potřebovala pomoc od - zkušenější osoby -,ale kde ji nalézt,anebo mě napadlo,co třeba nějaké kouzlo (jednoduché).Zkrátka kouzlo,které zvládne i osoba magicky neškolená.Čarodějníci,ozvěte se mi.
29. Srpen 2006 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Hledající (anonym)
To je hrozně zajímavé,co tu čtu.Zajímalo by mne více o tomto tématu.Ví někdo něco konkrétního?
15. Září 2006 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Poraďte přece někdo!Je mi Eli líto,ale já bohužel v tomhle moc zběhlý nejsem.
20. Září 2006 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Eli, jednoduché kouzlo, které zvládne osoba magicky neškolená, se nepoužívá v takových případech, jako je uhranutí. Neházej hned flintu do žita, ten ochranný obal bude účinný, jen je třeba to natrénovat. Určitě to zvládneš, chce to pravidelnost a trpělivost. Nic nejde hned, jen opakování dělá mistra. Třikrát denně si kolem sebe představuj světelný ochranný obal, věř si a věř, že tě chrání. A hlavně - nezkoušej to, ale udělej to. Tvůj výtvor poslechne tvoji vůli.
20. Září 2006 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Je pravda, že pak ta zloba se vrátí zpátky k tomu , kdo ji vyslal?
21. Září 2006 - 8:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tato práce by měla být oproštěna od přání, aby se zloba vrátila k tomu, kdo ji vyslal, zvlášť, podezřívá-li dotyčný někoho konkrétního. S touhou po satisfakci není možno účinně pracovat výše uvedeným způsobem, protože by pravděpodobně docházelo k neustálým a nekončícím vzájemným atakům více či méně vedomým a velmi vyčerpávajícím. Ochranný obal je lépe umístit v úrovni vyšší, než je úroveň osobních přání, která bývají často ovlivněna a zkreslena emocemi atp. a není moudré je promítat do tohoto obalu. Ten se dělá s přáním ochrany od všeho zlého a škodlivého. Zda to nějakého domnělého útočníka vyškolí, či ne, a jakým způsobem,to už je lépe nechat na silách vyšších, ony už si s tím "nahoře" poradí.
21. Září 2006 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Filomena (anonym)
Ježiši, to je na mně moc složitý... Stačí si při tom nic zlýho nepředstavovat?
21. Září 2006 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
G.R. (anonym)
Proč tyhle krávoviny nenapadají muže, leda tak super výjimečně? Bláznivá ženská si začne namlouvat jak ONA a JENOM ONA je mimořádně citlivá (obyčejně na cokoliv), jak jí je ubližováno, resp. jak je ohrožována. Nejbližší pomocník přitom sedí na psychiatrii. To jí nenapadne? Ale připojí se k ní stejně postižené kreatury. Nepochopitelné.
21. Září 2006 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Era (anonym)
:-)))) Mnoho mužů o těchto "krávovinách" napsalo mnoho knih. Žen je mezi nimi menšina. Pomocníci na psychiatrii ochotně předepíší medikament, jehož hlavním účinkem bude to, že problém bude sice přetrvávat, ale dotyčné osobě jaksi přestane vadit. Musela by užívat prášky do konce života, při vysazení by se podobné stavy přihlásily znovu. Jsou způsoby, jak se s tím vypořádat vědomě. Jsou lidé, kteří si mimořádnou citlivost skutečně namlouvají, v tomto případě tomu tak asi nebude, zato G.R. si namlouvá mimořádnou inteligenci.
21. Září 2006 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pro Filomenu: stačí.
21. Září 2006 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Nemocný člověk by se měl léčit a ne přenášet nemoc na druhé !!! Prostě tady píšete pičoviny ... :) Máte bugr v mozku :)
21. Září 2006 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Mám s těmihle věcmi své jisté osobní zkušenosti. Možnosti řešení je několik. Jedna už tu byla popsána. Je jí vizualizace ochranného energetického obalu kolem člověka. Já ji praktikoval už před více jak deseti lety. Funguje. Ale je to na síle víry ve své schopnosti a představivosti. Další možnost je, poprosit své Ochranné anděly o pomoc a ochranu, anebo přímo ABSOLUTNÍ SÍLU o pomoc a ochranu. To ale zase záleží, v co konkrétního ten který člověk věří. Katolík může třeba prosit Ježíše Krista o pomoc. No a další z možných variant je prsten Atlantů, ten už snad zná dnes pomalu každý. Já ho používal už přet sedmi lety, kdž ho tu ještě nikdo neznal. Dnes ho nabízejí v každém čísle časopisu spirit. K xxcd: chlapče když něčemu nerozumíš, tak raději mlč než řekneš nějaký nesmysl. To že něco neznáš nebo s tím nemáš zkušenosti, neznamená, že to neexistuje.
21. Září 2006 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Honzo,díky za kvalitní příspěvek.
21. Září 2006 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
pozorovatel (anonym)
Mrkněte na http://cirilla.blog.cz a pak klikněte na rubriku Ochranná kouzla.
21. Září 2006 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
Moc děkuju za rady. Zkouším vajíčko. Zatím nic,ale asi to chce čas a trpělivost.
22. Září 2006 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
to Eli (anonym)
zkus se ozvat wiccanovi Zahradovovi, ten ti určitě pomůže... Viz Deník zmateného čaroděje - nenech se odradit názvem, Zahrada má přehled.
16. Leden 2007 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
ppjoe"seznam.cz (anonym)
Potkal jsem ženu. Oba jsme zadaní. Je to už dva roky.Mám ji pořád v hlavě a nejde se toho zbavit.Je to vzájemné a zkličující.Je to v zaměstnání . Vím, že bych měl odejít, ale zatím není kam! JE PROTI TOMUHLE NĚCO? Ani ubližování sami sobě nepomáhá ....PP.
3. Leden 2008 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Mojí sestřenku napadla manželka tetina milence. Projevilo se to akutním úbytkem červených krvinek. Poslali ji i na léčení do prahy, ale nikdo si nevěděl rady. Když se o tom dozvěděla mamka, tak kontaktovala svou známou, která to zkoukla a potvrdila, že to bylo způsobeno temnou silou, kterou se jí podařilo odvrátit od sestřenky, ale už ne od její původkyně (manželky tetina milence), tam jí to nepustilo. Každopádně jak se sestřenka zničeho nic začala zhoršovat, tak se po tomto "zákroku" začala zničeho nic zlepšovat. (placebo vyloučeno - nikdo krom mamky, se kterou se neviděla, a té její známé o tom nevěděl) Doktoři doteď neznaji příčinu. Nechť si to každý přebere jak chce:) Vajíčko je dobrá věc, ale když se setkáte s někým silnějším, tak neodolá - vajíčko většiny "běžných" lidí dokážu prolomit i já a to ani nemusím moc trénovat. Pro každodení použití - do metra, při setkání s tchýní (energetickým upírem)- je dostačující, ale při cíleném útoku silnějšího může nastat problém, při kterém bych doporučoval, krom vajíčka, obrátit se na ty, kdo nám přijdou kdykoliv na pomoc, jak zde již někdo zmiňoval. Stačí jim otevřít své srdce a požádat o pomoc - to je taky první věc, kterou bych udělal já, kdybych se domníval, že jsem napaden. Dobrý taky je, když si člověk lehne/sedne - prostě se zastaví a uklidní a pozoruje tok svých myšlenek a pak vzpomene, co ho trápí a nechá své myšlenky plout dokud neobjeví odpověď, pak bude vědět, co se děje a co má dělat. Samozřejmě je v případě ohrožení vhodné, před jakoukoliv meditací apod. požádat o ochranu.
4. Leden 2008 - 0:01
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
teda pardon, ale jste normalni???????????? Vy tomu verite???????????? Vse spatne si privolavate samy!!!!!! Neexistuje nic co dokaze ovlyvnit osud cloveka vic nez on sam. Lidi druhe nemuzou uhranout. Nic takove neexistuje. Dari se tomu , kdo veri sam sobe a takovy clovek nepotrebuje kouzla ani vajicka!
4. Leden 2008 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Nemáš pravdu Ivo, neznamená - že když tomu nevěříš ty - tak to tak opravdu je. Tyhle věci se opravdu dějí. Nechod? na tuhle diskusi, když tomu nevěříš a nejsi ještě na takovém stupni duchovního vývoje, abys byla schopná tu s námi diskutovat.
4. Leden 2008 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
Čáry máry fuk...A jste všichni začarovaný. A i ti, co měli vajíčko. Zachránili se jenom ti, co měli k snídani míchané vajíčka...
4. Leden 2008 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
doktore, diky! Nahravas mym slovum. A SARO: proc bych nemohla chodit do teto diskuse? Nemas snad strach ze lidi jako jsem ja nedokazes presvedcit argumentama? A co se tyka stupne duchovniho vyvoje: Clovek na vyssim stupni duchovna nema zapotrebi lidi jak jsem ja vyhanet z teto diskuse. Takovy clovek VERI v to co je, co rika, co citi a nema zajem na druhe utocit. A to si myslim se clovek uci jeste na zacatku duchovniho vyvoje- VNITRNI VYROVNANOST.
4. Leden 2008 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
No dobře Ivi, my tě chápeme, ale o tomhle tahle diskuze neni, že jo. Tuhle diskuzi založil někdo, kdo tomu věří a chce pomoc. Ne příspěvky, které všechno zpochybňují a zesměšňují. Tvůj názor už známe, tak můžeme jet dál.
4. Leden 2008 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
Tak evidentně ta osoba, co to tu založila před dvěmi lety, tu není, tak komu chceš tedy pomáhat?
4. Leden 2008 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
A hlavně nevidím od tebe tady ani jeden příspěvek, který by dotyčné mohl nějak pomoct, tak nechápu, proč se ozýváš.
4. Leden 2008 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Vestigia (anonym)
Kdo chce věřit, věří, kdo ne, nevěří a že se na diskusích VŽDYCKY najde někdo, kdo nutně musí ostatním cpát svou pravdu, to ponechám bez komentáře. Prostě to tak je.
4. Leden 2008 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zapalte hranici, směle, pro čarodějnici, plamenem ať chytne její šat, zapalte hranici, měla rytíře v ložnici, chtěla šlechtice očarovat.. A když se bude smát, že ským chce může spát, smrt jí tak vykoupí z hříchu, teď má co chtěla mít, ztrestejte tu její pýchu!
4. Leden 2008 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
pro Lucie: dobre, zda se ze jste me zaskatulkovali jako cloveka ktery tomu neveri. Ja sice neverim, ale neodmitam. Rekneme ze chci skusit experiment. Ceka me monalne tezke obdobi, kde musim vyuzit vsech sil abych zvladla zivotni vyzvy. Rekni co mam udelat, jake kouzlo pouzit, nebo talizman a ja to tak udelam. Budu tomu verit, sustredovat sily a pak reknu vysledek. Pokud na tom neco je, uznam vasi pravdu a sama budu jine lidi pobizet verit v skryte sily a energie. Tedy, nejaky navrh? Konkretni kouzlo? Talizman?
4. Leden 2008 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Talizman? Monálně? ???
4. Leden 2008 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Ivo, kdybys byla VYROVNANÁ a duchovně vyspělá a moudrá, tak bys nejenom napsala svůj názor, ale také bys respektovala názory ostatních. Ale tys místo toho přesvědčovala ostatní o tom SVÉM názoru a urážela jsi ostatní, kteří Tvůj názor nesdílejí, že nejsou normální. Tak kdo tady napadá ostatní, když napíšou svůj názor - nejsi to náhodou Ty VYROVNANÁ Ivo?
5. Leden 2008 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Mr. Prejudice (anonym)
.....prosim pomozte mi, jsem nejspise uhranut, na meho kolegu v praci spadl strop, dalsi byl vcucnut rozhnevanym televizorem a za trest musi neustale hrat kdykoliv je zapnut, to vse se vzdy deje pouze v me pritomnosti, navic jsem objevil na hrudi treti bradavku, na ramenu mi puci druha hlava a nekoncici zima ovlada me vedomi, prestoze mam svetr a teplou beranici..... Vim to..... Jsem uhranut! Najde se nekdo, kdo prasti mne lopatou do obliceje a zazene ono prokleti? Uz nevim jak dal...............
6. Leden 2008 - 2:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Mr. Prejudice (anonym)
.....vysedel jsem uz asi tri vajicka a stale nic, zacinam byt zoufaly!? Byla mi doporucena sarlatanka jmenem Fifi, zkusila se mnou vsechno mozne, ze predu, ze zadu, se skolni brasnou a bez, v modrych puncochacich a opet s brasnou, dokonce ani cervene strevicky nezabraly! Nakonec podala mi malou lahvicku, na niz skvel se napis Vestigia, inu barva vskutku magicka, privonim: ewww! Je to citit jako piss...............
6. Leden 2008 - 2:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Iva Evidentně jste se s tímto ještě nesetkala, tak nezbývá než Vám přát, ať se s tim ani nesetkáte
6. Leden 2008 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Správně tu bylo řečeno, že jsou tu lidé, kteří na magii a uhranutí věří. Myslím, že v tom je ten zakopaný zajíc...neboli, právě proto, že v tyto jevy věří, jimi také schází(zažívají různě nepříjemné zážitky s lidma, cítí se bez energetické ochrany, jakoby vydaní na pospas, oběti zla a zlých úmyslů) Není divu. Já věřím,že tu jsou vysávači a uhranovači a jejich oběti ano. Je to jedna sorta lidí většinou s neradostným životním příběhem. Neboli..dělají si to navzájem. A není jich málo...středověk neskončil. Ivo jsi odvážná, chtěl jsem ti to napsat už při tvé první poznámce, ale měl jsem strach. Z čeho? Ze síly magie, z uhranutí přes internet.
7. Leden 2008 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Znám případ, kdy dítě cca 10let začalo trpět akutní anemií, přičemž nikdo z doktorů nevěděl, čím to je a co s tím. Potom se na to "podívala" známá, která se tomu profesionálně věnuje a odstranila kletbu. To dítě se samozřejmě začalo zničeho nic zlepšovat a doteď nikdo neví, čím to bylo. A zajímavé je, že o tom jejím "zákroku" věděli jen lidé, kteří se s tím dítětem nesetkali a nemohli mu to nijak sdělit, čímž odpadá jakýkoliv placeboefekt. A odpusťte si řeči o náhodě, stejně je náhoda jen výraz pro něco, co neumíne jinak pojmenovat.
7. Leden 2008 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
ta.. (anonym)
Ja bych zas nebyla ze wsím tak hotowa(jako ti hlupaci co si tu delají legracky)Sem clowek kterej werí w hodne wecí ale "urknutí,ocarowaní atd"sem nebrala zas tak "wazne".Ale potkalo to i mne,za dwa roky se zme osobnosti stal uplny opak,byla to doba kdy sem se dotkla dna a hledala pricinu/y jak je mozne ze stalo takowych zwlastních weci a nahod(neexistují,wsechno ma naky smysl)Az jednou sem si wzpomela naholku ktera udelala "wúdů" na nasí ucitelku,ta byla 3mesíce w nemocnici,newím presne ale tykalo se to zenske stranky.Cos oto ucitelka to byla oprawdu hrozna-ale tohle bylo hodne drsne.(nehazim to na tu slecnu,ale myslenka a wsechno co me potkalo(napr.fyzicky-mi zacli wypadawat wlasy,rasy(nejkrasnejsi weci na me-tim padem i ZAWIST, a lehce obocí)(dusewne-zacla sem mit pocit ze nejsem sama doma,a treba kdyz sem si myla wlasy tak me najednou napadlo jak je nekdo zamnou a chce me "treba" kopnout.Neprectawuji si konkretní osobu,jen proste neco zleho co neni widet..Zwlastní je ze kazdemu komu sem to rikla to ani jednou newywratil ze bych treba mohla byt paranoidní ci neco we stylu..To "neco" me donutilo se objednat k lidem kteri se otohle zajimají..Teprwe se natom dela..Ale uz ted mam lepe napocitu uz jen ztoho duwodu ze sem zacla stím neco delat..Ti kteri si tu delaji "srandu" mají asi stestí..Ale i to by se melo zatukat..
18. Duben 2008 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Shledávám, že většina pisatelů této diskuse je zralá na psychiatrii.
21. Duben 2008 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Maškrtný kohúti (anonym)
A nevěřící ať sem radši nelezou. Pro ně tyhle stránky nejsou.
15. Červen 2008 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mr. Prejudice (anonym)
.....kdo by to byl rekl ? 21. stoleti a jsme tak blby a zhorsuje se to..........:-)
20. Červen 2008 - 2:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřich (anonym)
Jak se odborně nazývají ti, kteří se profesionálně zabývají odstraňováním kleteb? To jsou šamani?
12. Srpen 2008 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
MacFly (anonym)
Nikoliv, sarlatani. Samani jsou magici opirajici se o prirodni silu.
30. Říjen 2008 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Woodoo (anonym)
Lidi poradte, jak nekoho uhranout? :D
30. Říjen 2008 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel88 (anonym)
Uhranutí nebo kletba je jednoduchá , učinek se projevuje až po nějaké době. Vyslat kletbu lze jak slovy tak i pohledem. Učinek záleží jakou rychlostí se odrazí od centra ( osoby ), která kletbu vyslala a jak rychle se poselství zpracuje.
8. Leden 2009 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Kozina (anonym)
Mně se osvědčilo: Lomikare, Lomikare, do roka a do dne zvu tě na Boží súd. Hin sa hukáže!
8. Leden 2009 - 20:08

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama