5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Obstřiky pod CT

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mona (anonym)
Dobrý den,jaké máte zkušenosti a jak to probíhá? Příští týden jdu poprvé,ale mám strach:( Předem všem děkuji...
9. Listopad 2009 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
podívej se na stránky nemocnic, na radiologii, kde mají popsány jednotlivé obstřiky. Mám udělaný tak rameno a ještě, že jsem neměla brýle a neviděla tu jehlu, se kterou na mne šli. Ale před samotným obstřikem mi to znecitlivěli, takže jsem nic necítila. Měla jsem jít i na kříž, ale to jsem nešla, dočetla jsem se ,že může dojít na přechodnou dobu k ochrnutí a to jsem dostala strach.
9. Listopad 2009 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Dobré odpoledne, minulý týden jsem prodělala obstřik pod CT S1. Dodnes jsem se nevzpamatovala. Všude se píše, že se obstřik provádí pod CT, aby se přesně našlo místo postižení. Šla jsem tam s odhodláním, že už jsem něco prožila a že mi jistě pomůže. Po zaměření mě paní doktorka vpíchla jehlu a já v tu chvíli myslela, že mi vyskáčou bolestí nehty z nohou. Nemohla jsem ani dýchat. Po celou dobu, kdy se CT kontroloval vpich jsem nemohla bolestí ani dýchat. Samotný vstřik bolest jen znásobil. Chic se zeptat, takto to má být? JITKA
11. Listopad 2015 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Dobré odpoledne, minulý...No nevím, ale takto asi zcela ne. Osobně bych doporučil návštěvu kvalitního čínského tradičního lékaře. Tohle je o ničem.
11. Listopad 2015 - 19:03

Přidat komentář

Reklama

Reklama