10030 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A proč ano , protože
Co to meleš? Židé ženy neobřezávají a všichni muslimové taky ne.
23. Září 2020 - 15:22
Mulťák (anonym)
Odpověď na A proč ano , protože
Potřeboval bys více poznávat svět, tradice, různé kultury a vzdělávat se a pak vyhodnocovat informace, nežli ti uklouzne mentální prd z již ze-sra-čkovatělého maločeského přitroublého mozku, který má do Evropy ještě hodně daleko...
23. Září 2020 - 17:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Potřeboval bys více poznávat
Podle těch sraček co tečou z Bruselu bych řekl , že jim sračkovatí mozky v evropské centrále . Už jsou z toho humanismu a multikulturalismu tak zpitomělí , že vědomě podřezávají větev na které sedí .
23. Září 2020 - 23:19
BlanickýRytíř (anonym)
Odpověď na Podle těch sraček co
Zajímavý názor...hmm, gin na jednu stranu miloval Německo, dělal pro Holanďana a zároveň hltal kebaby od obřezaných turčíků a přitom se scházel s intaktivistama v Moabitu a navíc kontroverzně sympatizoval s polojaponskou Kvoka-múrou, která nám nutí čekzit, korunu krytou tak leda prací úkáček a přitom se snažící přibouchnout dveře do Evropy ..."no Future for you, no Future for me..."God safe the King, God safe us all! Proč Bůh přikázal obřízku?
24. Září 2020 - 23:20
Tony (anonym)
18:24 conficius
29. Září 2020 - 18:24
Martin (anonym)
Kdoví, jestli se objeví nějaký jeho následovník a bojovník za život pro předkožku? On tvrdil že v české buňce jejich téměř podzemního hnutí byli tři....a s oběma dvěma dalšími byl rozhádaný....
19. Říjen 2020 - 18:34
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Kdoví, jestli se objeví
Tak extrémně vyhrocený vyznavač předkožky se opravdu už asi nenajde. On se nikdy s nikým neshodl a jeho posedlost vedla k tomu, že se spíše rozhádal. Je vidět že zde dokázal eliminovat diskuzi na dlouhou dobu a přezdívka “tchoř” to docela výstižně reflektovala.
9. Listopad 2020 - 10:43
Tony (anonym)
Odpověď na Tak extrémně vyhrocený
10:48
9. Listopad 2020 - 10:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zajímavý názor...hmm, gin na
Rytíři, to máš pravdu ohledně gina, ale že by Bůh přikazoval obřízku? O tom nic nevím....
9. Listopad 2020 - 12:50
Tony (anonym)
Vy neznabozi !
9. Listopad 2020 - 13:40
Stejně (anonym)
Stejně je to zvláštní...už po několikáté jsem se na internetu setkal s takovou zvláštní postavičkou... vzpomeňme třeba pana M.K. a jeho neustálé diskuze o plavajících ženách....a pokaždé v jisté chvíli a naprosto nečekaně ta dotyčná postavička zahynula nějakým zvláštním způsobem a za velice podivných okolností..... je to zvláštní....
9. Listopad 2020 - 16:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Stejně je to zvláštní...už po
A jak si takovou "zvláštnost" vysvětluješ zejména v tomto případě?
15. Listopad 2020 - 23:43
Tony (anonym)
Zase plácáte nesmysly. Zkoumale už jsi trapnej.
16. Listopad 2020 - 5:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zase plácáte nesmysly.
Hm, to je zajímavé... nesmysly? Tony V. používal svůj modrý přihlášený nick, tak.nepruď, když si trapně používáš ten samej v anonymní verzi. Není to tak trošku trapný a ubohý? ...potom všem
16. Listopad 2020 - 18:00
Tony (anonym)
Odpověď na Hm, to je zajímavé...
22:09
16. Listopad 2020 - 22:09
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Tak extrémně vyhrocený
.... protože byl bohužel zaslepenej Aktivista. Aktivista je vždy zaslepenej, tvrdohlavej, naprosto amatér ... cosi křičící a dělající potíže či bordel. Jsou to všichni pičusové aktivisté ... (Duha, Zelení, Děti Země atd ...) !!!!!
17. Listopad 2020 - 16:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na .... protože byl bohužel
...a příznivci Donalda Trumpa :-)))))
17. Listopad 2020 - 23:54
Návštěvníku (anonym)
Vysvětlení pro to nemám žádné.... spíše se ve mě perou dva pocity / názory - buď jsou takoví lidé pouhým fejkem někoho, kdo se dobře baví a ve chvíli kdy ho to přestane bavit, nebo už to začne být neúnosné, tak tu postavičku prostě "nějak zabijí".... druhý pocit, že je to reál a že jsou to prostě smolaři a opravdu se stane nějaká nešťastná nehoda.... třetí možnost je sebevražda... ale to mi k Tondovi jako věřícímu nesedí... navíc proč? Zabít se kvůli tomu, že neumím prosadit svůj pochybný názor? Kvůli předkožce? Kvůli tomu, že si z mého aktivismu všichni nesedli na zadek a neřekli si: "to je borec, ten má pravdu, toho budeme poslouchat a následovat ho"... kvůli tomu že si někdo dovolí oponovat? ...... to dělají šibnuté děti, že se třeba mlátí kamenem do hlavy, protože je jiné dítě na písku nechce poslouchat.... to by se Zkoumal a evangelikán museli zasebevraždit nejméně 10x....jak na ně T. také kolikrát pěkně ostře útočil....přitom obřízka.... taková úplná blbost....
18. Listopad 2020 - 23:40
Kamala BLM (anonym)
Odpověď na ...a příznivci Donalda Trumpa
Na Trumpa mi neshahej !
26. Listopad 2020 - 16:37
Tony (anonym)
Odpověď na Na Trumpa mi neshahej !
Já jsem asi blbě slyšel.
26. Listopad 2020 - 16:40
tak (anonym)
Odpověď na .... protože byl bohužel
třeba ekologie, ta má své odůvodnění. Před lety psal jistý zubař Ludvík Souček o zaostalých lidech, kteří v době vzniku továren tvrdili, že ten kouř škodí. Bohužel, neměl pravdu omezenec Souček, ale ti lidé, co od počátku varovali před tím čmoudem. U zelených a dalších jde bohužel o ideologii, mnohdy mi přijde téma ekologie spíš jako záminka. Do jejich agendy se přibalilo hodně toho, co s ekologií nebo přírodou nemá naprosto co dělat. Takže ano, jsou to fakticky křiklouni, kteří škodí skutečnému problému. Je to složité, nejde zastatovat výrobu ale ani vyrábět bez omezení, nevšímat si výfuků a kouřících komínů. Pamatuji na souseda, co hubil krtka litím petroleje do země. V Milovicích po rusácích zbylo v zemi plno vylitého oleje a nafty, oni byli neskuteční dobytek. Takoví antiekologické typu Klause, co budou toto hájit, to je stejný extrém jako zelení. Typický aktivista o problému zas tak moc neví, je naučený hesla, která vehementně opakuje nebo křičí a napadá ostatní, co se dovolí nesouhlasit.
26. Listopad 2020 - 17:32
Kamala BLM (anonym)
Konečně rozumný příspěvek. Jen k těm komínům - údajně více sazí a prachu (popílku) v atmosféře generuje více mraků a srážek. Takže z hlediska našeho "hydrologického labůža" byla asi nejlepší situace "z doby Dickense" - fůra malej komínů (na západě od nás) ze kterých stoupá černý smolný kouř a u nás pak "chčije a chčije". A ne ta současná krásně modrá, ale ve výsledku suchá "pouštní" obloha.
2. Prosinec 2020 - 8:40
Kamala BLM (anonym)
Až to v USA vezmu do teplejch, tak v každý osadě a městečku nechám nastavět spoustu malých čoudících komínků a možná i těch malej čínskejch (čínské retro z dob Maa) železářskejch pícek. A bude po suchu. Teda jestli se Chuckovi N. podaří odstavit Zelníčka.
2. Prosinec 2020 - 8:44
Anonyme (anonym)
Odpověď na Já jsem asi blbě slyšel.
Jasně, pod vodou je opravdu blbě slyšet!
17. Prosinec 2020 - 20:53
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Na Trumpa mi neshahej !
Trump po volbách ted' ze ssebe udělal a dělá nadále pěknýho debila ... On je vážně nemocnej na hlavu.
18. Prosinec 2020 - 0:51
Obrázek uživatele tom12345
tom12345
.
2. Leden 2021 - 18:21
zkoumalovo nick (anonym)
Odpověď na Trump po volbách ted' ze
a to Trump ho má obřezanýho....
4. Leden 2021 - 17:31
Ha!!!! (anonym)