9268 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
To není žádný zákrok! Ale přirozená pigmentace a pigmentové skvrnky související se změnami kůže žaludu. Četl jsem třeba o tom, že je normální, že při keratinizaci žalud trochu zhnědne.
12. Květen 2020 - 15:34
Tina (anonym)
Odpověď na To není žádný zákrok! Ale
Zhnědne, ale není to na škodu. U mých synů má takovou pěknou karamelovou barvu.
12. Květen 2020 - 16:42
Tony (anonym)
Odpověď na To není žádný zákrok! Ale
Ale pouze u hemofiliků nebo osob s tromchobradikální blokací a vzácně při cervikulární deportaci ulnatárního pletence periférního krevního oběhu. Martine máš pravdu pouze okrajově. Víc literatury vřele doporučuji.
12. Květen 2020 - 16:53
Martin (anonym)
Za jak dlouho po obřízce začne žalud hnědnout? A jak to probíhá? Postupuje to najednou anebo se začnou dělat flíčky na nejvíce otíraných místech a postupně to pokračuje? Snižuje se tím citlivost?
12. Květen 2020 - 18:02
Martin (anonym)
Majsnere, a kdy pustíš mě?
15. Květen 2020 - 20:02
Návštěvník (anonym)
Neuvěřitelné, 14 dní bez jediného příspěku ... To tu ještě nebylo ... že by se obřízka přehoupla do recese ?
29. Květen 2020 - 15:42
Obrázek uživatele Steve
Steve
To je tím, že už tu nedebatuje Tony ...
29. Květen 2020 - 18:36
Tony (anonym)
Odpověď na To je tím, že už tu
Jen sleduju. Je to na jiných.
29. Květen 2020 - 18:44
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ty nejsi pravej Tony ... Pokud jsi, tak se prosím přihlaš.
29. Květen 2020 - 21:15
Zkoumal (anonym)
Odpověď na To je tím, že už tu
Steve, vypadá to tak, že on už nedebatuje nikde, což je přinejmenším podezřelé proč ? a zároveň podivné a tudíž i vysvětlení hodné. Berouc v úvahu jeho pošetilost a posedlost předkožkami, byť i zcela negunkčními, navozuje myšlenky, že se muselo přihodit něco mimořádného, aby opustil toto a jiná tomu podobná předkožková fota. ...
30. Květen 2020 - 14:16
Tina (anonym)
Odpověď na Steve, vypadá to tak, že on
Asi se už konečně nechal obřezat, tak už cizí předkožky neřeší...hi hi prčááááááááááááááá
30. Květen 2020 - 17:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Asi se už konečně nechal
Tomu se nedá věřit, on se bál víc obřízky než čert kříže! Ale je nutné s tebou souhlasit, že on tu obřízku opravdu moc potřeboval. Na druhé straně je nemyslitelné, že by sám od sebe rezignoval! On byl urputnější víc než "bolševník" na záhonu. Jeho náhlé zmizení je podivné. ...
30. Květen 2020 - 18:44
Návštěvník (anonym)
Existují důkazy, že obřízka podporuje čistotu a zdraví v závislosti na celkové čistotě, morálce a zdraví muže.
30. Květen 2020 - 18:48
Vítězslav (anonym)
Je jasné proč sem přestali diskutující chodit. Především v mezidobí, kdy to tady nechutně spamoval jistý Tonda Vlas a všechny odrazoval od obřízky, tak si našli potřebné informace na řadě kvalitních servrů odborně pojednávajících o obřízce. Například, když navštívíte server erekce.cz, tak se dozvíte úplně všechno o zákroku a navíc si obřízku si lze on-line objednat!!! Podle Vašich představ, už i na více klinikách. Po provedeném srovnání cen, odborníků atd. si je možno vybrat i lokalitu v ČR, kde lze tento zákrok přinášející řadu benefitů podstoupit.Ze své zkušenosti vím, že z estetického hlediska, obřízka představuje i velmi efektivní řešení na předčasnou ejakulaci. Také si lze udělat jasný obraz, jak mnohonásobně u nás vzrostl zájem o obřízku, podle množství klinik které ji nabízí. Nabídka prostě odráží poptávku po kvalitním provedení obřízky a erekcecz je takovou heurekou pro srovnání.Proto i zjednodušují rezervaci na zákrok online systémy, nabízejí konzultace atd. Nakonec je dobré, že odsud zmizel škodlivý psychopat a také přestal přiživovat i své bezceně neodborné, až škodlivé stránky, na kterých jste se stejně nic nemohli dozvědět. Je zajímavé, že i na EREKCI CZ v části věnované obřízce zanechal GIN alias Tonda Vlas svoji stopu, ale jeho argumenty nebyly nikdy vzaty v úvahu jako relevantní a byly odborně rozporovány, což sami můžete posoudit.
2. Červen 2020 - 6:30
Martin (anonym)
Tony R.I.P. Děkuji za vše.
3. Červen 2020 - 18:15
Kikina (anonym)
Už jsem o tom slyšela. Nevěřila jsem že je to pravda. Nemám co říct... Snad jen odpočívej v pokoji.
3. Červen 2020 - 18:42
Nona - Touha (anonym)
Ano odešel jeden z již zřídka se vyskytujících mužů, staromodní gentleman, chlap s rozervanou duší a bojovník s větrnými mlýny. R.I.P. rytíři Don Quiote.
3. Červen 2020 - 18:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tony R.I.P. Děkuji za vše.
tak byly tu nějaké zvěsti, že není už naživu, varianty byly dvě. Admin to smazal, asi to nebyla pravda, tak proto to šlo pryč. Je to divné, že nepíše, ale třeba je někde v léčebně. Pokud někdo takovou věc o něm napíše, tak by to měl vědět. Ne tlachy z internetu, ale třeba dotaz v místě bydliště nebo z úřední desky ap.
3. Červen 2020 - 19:31
Martin (anonym)
tady se snad za mě někdo vydává! Já jsem pořád ještě v lochu, kam mě nechala zavřít Tina.
3. Červen 2020 - 21:59
ZK (anonym)
Odpověď na Ano odešel jeden z již zřídka
Nono, krásně napsáno....byl to zcela bezpochybně nekonečný almach životních zkušeností, příběhů a velký kontributor, bohužel takový je život... lidé přicházejí a odcházejí
13. Červen 2020 - 8:45
Visitor (anonym)
Ták.. , konečně jste zamáčkli poslední slzy a diskuze je otevřená všem příznivcům obřízky bez toho, aniž by je za to někdo hned ukřižovával o:)))
16. Červen 2020 - 14:26
Martin (anonym)
A že jich tu je....těch příznivců....:-D :-D s tím jak sem přestal chodit Tonda tak to tady umřelo....
26. Červen 2020 - 9:15
Tondo... (anonym)
....moc mi scházíš. Co se stalo,že jsi musel odejít? V.
30. Červen 2020 - 16:44
Martin (anonym)
Tonda mi taky moc chybí i ve své konfrontaci. Rád bych taky věděl,co se přihodilo,pokud to někdo ví a kde je pochován,abych mu mohl donést kytičku a vzpomínku. Opravdu moc schází a není mi to jedno.
30. Červen 2020 - 22:57
ZK (anonym)
Rozumím ti,Tonda chybí i mně. Pátrala jsem a můžu potvrdit úmrtí 22.března, náhle na srdečně cévní příhodu. Ten datum už tady byl vnesen,ale nějací blbečkové autora zpochybnili. Tondo je mi taky po tobě moc ,opravdu moc smutno. Taky bych ráda dala kytičky a poděkovala, ale jestli do Jirkově? Budu pátrat.
1. Červenec 2020 - 12:51
Adam (anonym)
Prosím dej vědět. Já taky půjdu k němu s kytičkou a poděkováním . Takhle se to nemělo stát. Toníku...
1. Červenec 2020 - 14:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prosím dej vědět. Já taky
Já se připojím také velmi rád.
1. Červenec 2020 - 16:12
Jakub (anonym)
Tonda Vlas chybí všem. Bez něj je tato diskuze mrtvá.
1. Červenec 2020 - 22:47
Obrázek uživatele Steve
Steve
Budu hnusnej, ale budu: Mě tu teda nechybí ... S tou jeho trapnou osvětou už byl pěkně trapnej a radil totální neodbornosti a hrál si přitom na velkého oborníka a znalce - a samotné odborníky označoval za blbce a hlupáky.
1. Červenec 2020 - 23:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Budu hnusnej, ale budu: Mě tu
Jeho averze vůči obřízce byla přímo patologická .
2. Červenec 2020 - 0:06

Stránky

Přidat komentář