0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Američan z Vysočan , nic
Ten Američan z Vysočan je jistotně náš multinick Zkoumal. Styl psaní je evidentně jeho.
17. Srpen 2019 - 10:44
Jakub (anonym)
Odpověď na Ten Američan z Vysočan je
Entemele in fungi
17. Srpen 2019 - 12:36
No (anonym)
A je to. Tchoř to tady uzavřel. Amen.
19. Srpen 2019 - 17:55
Návštěvník (anonym)
Kerej tchoř?
19. Srpen 2019 - 18:18
No (anonym)
Odpověď na Kerej tchoř?
ty!
19. Srpen 2019 - 18:53
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Nepustili tě z myslivečkárny, pokrytecký evangelikále, nebo jsi tam a mají tam wifinu i pro pacoše?
19. Srpen 2019 - 19:25
nona (anonym)
Odpověď na Nepustili tě z myslivečkárny,
ale Tony, máš tohle zapotřebí?
19. Srpen 2019 - 23:02
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na ale Tony, máš tohle zapotřebí
Baf!!!!! Že na tebe pošlu kocoura? :))
19. Srpen 2019 - 23:06
Tonda Vlas
Nevím, kdo je to ten Ha!!!. Ale jestli Zkoumal v tom Berouně nakonec dostal za odškodnění štrůdl po kousnutí zákeřným kocourem, štrůdl, kafe a panáka, tak si může gratulovat, jiný majitel takového záludného kocoura by ho nakopal jedině tak do zadnice.
19. Srpen 2019 - 23:53
Tonda Vlas
Nevím, kdo je to ten Ha!!!. Ale jestli Zkoumal v tom Berouně nakonec dostal za odškodnění štrůdl po kousnutí zákeřným kocourem, štrůdl, kafe a panáka, tak si může gratulovat, jiný majitel takového záludného kocoura by ho nakopal jedině tak do zadnice.
19. Srpen 2019 - 23:53
Zkoumal (anonym)
Ty tomu fakt věříš? Zkoumal jako takový neexistuje. Je to tvůj nepřítel, kterého sis vytvořit a který žije jen v tvé choré hlavě. Představuje ho několik lidí, kteří se navzájem neznají a které sis ty spojil do jednoho nepřítele...jedine, co tyto lidi spojuje je to, že jim obřízka v minulosti pomohla, což ty nedokážeš příjmout, pobrat a pochopit...... Ano, napiš mi, že jsem smešnej a že to není pravda :-)
20. Srpen 2019 - 5:58
Tonda Vlas
Ale existuje. Kdo byl tak pohoštěn v Berouně po napadení záludným kocourem? ------------------------Už žije svým životem.--------------------Ve skutečnosti jsou tu agresivní cirkumfetišisté pouze dva. Pokrytecký evangelikál a pak jeden multinick, píšící tu nehorázné nesmysly pod rozmanitými mužskými a ženskými nicky, který tu na konci července před čtyřmi roky začal psát pod nickem Zkoumal. To samé dělala Sabina na rakouském netdoktorovi, jenže v jejím případě se jednalo o vyšinutou ženskou, kterou nakonec odtajnil tamní admin, že píše pod i různými mužskými nicky jako například Patrik, Erik a jiné a dokonce se vydávala za Dr Vopižlávače Maxe, německého lékaře, který už dlouhatánské roky žije a působí v Thajském království.
20. Srpen 2019 - 7:18
Tonda Vlas
Ale existuje. Kdo byl tak pohoštěn v Berouně po napadení záludným kocourem? ------------------------Už žije svým životem.--------------------Ve skutečnosti jsou tu agresivní cirkumfetišisté pouze dva. Pokrytecký evangelikál a pak jeden multinick, píšící tu nehorázné nesmysly pod rozmanitými mužskými a ženskými nicky, který tu na konci července před čtyřmi roky začal psát pod nickem Zkoumal. To samé dělala Sabina na rakouském netdoktorovi, jenže v jejím případě se jednalo o vyšinutou ženskou, kterou nakonec odtajnil tamní admin, že píše pod i různými mužskými nicky jako například Patrik, Erik a jiné a dokonce se vydávala za Dr Vopižlávače Maxe, německého lékaře, který už dlouhatánské roky žije a působí v Thajském království.
20. Srpen 2019 - 7:18
Zkoumal (anonym)
No tak jestli věříš té - možná vtipně napsané - ale naprosto nepravděpodobné historce s kocourem, který vyskočil a někomu se zakousl do zadku a jestli opravdu věříš tomu, že Zkoumal je jenom jeden, pak se naprosto všechno vysvětluje a je mi jasné proč věříš a zveličuješ ty historky o tom jak obřízka ničí životy ;-) už je opravdu vše jasné... Mimochodem já nick Zkoumal používám jenom proto, že jsi mě jako Zkoumala sám označil, i když jsem pravého Zkoumala nikdy neviděl :-D :-D ty sám sis ho totiž vytvořil..... Jsi strašně naivní a strašně jednoduchý člověk Tony....a nevím proč do toho taháš nějakou Sabinu???
20. Srpen 2019 - 8:15
Sabina Zkoumalová (anonym)
Odpověď na Ale existuje. Kdo byl tak
Ne, nejsou dva, jejich hodně a ty to víš! Všem obřízka pomohla a tady se nejedná o typickou rutinní obřízku kojenců, ani o masivní obřezávání jen tak, jak to bylo zavedeno kdysi účelově v 'Americe' a kde logicky proti tomu vzniklo intaktivistické hnutí. A to je tvůj problém, ty o tom čteš co můžeš, a co tebe nesmírně dráždí - chlapci a přetahování. Právě proto jsi zaháčkován na všech vláknech, kde se jen mihne slovo "obřízka" + "chlapci", nevynecháš samozřejmě ani gay seznamky "na kluky" ( děvčat se to netýká, ty tě sexuálně nezajímají) . Kromě toho také vyhledáváš a vkrádáš se jako zloděj i přímo na stránky lékařů, zahalen do pláště " intaktivisty" . Lékaři kteří s tebou nehodlají ztrácet drahocenný čas a ještě, tak přiživovat tvoji úchylku tě prostě bloknou a to by bylo nejlepší aby udělal admin i tady. Tobě nestačilo, že ti zrušil modrý nick , že jo. Jedeš dál, jsi starý ,nemocný a sobecký politování hodný zoufalec. Číháš jen na příspěvky , jak píšeš "obřízek chtivé nány", a které jsou stejně fiktivní, ale bohužel, které však jako jediné, vedou k ukojení tvého chtíče.
20. Srpen 2019 - 8:36
luci (anonym)
Odpověď na Ne, nejsou dva, jejich hodně
správný odhad a jak si ho na jednu stranu vážím, tak vím,že je to sice úchylný, ale hodný člověk
20. Srpen 2019 - 8:55
FM (anonym)
Odpověď na Ale existuje. Kdo byl tak
Agresivní ? Jdi ty, především ty sám jsi fetišista a agresivně si hájíš předmět svého zájmu obřízky . Nesmyslů jsi tu navalil tolik, že už se v nich topíš. Chlapci ti dávají titul "šílený". Lékaři se s tebou o obřízce nebaví, jsi v ignoraci. Multinicky jsou tvým dílem, Sabina je vyšinutá, a ty sám jsi letadlo, vlastně 'gin,' viď? A vopižlávač Max je tvá oblíbená komiksová postava...odhalení, odkopávání...Ty kdybys dal ty koucoury, pižlače , nány , krkavčí matky , Patricky, evangelikány a cirkumfetišisty se Zkoumalem a hraboši na papír do komiksu i s Jakubem, tak by to byl vtipný a zábavný obřízko - anti komiks ...na pokračování a vydával bys ho multijazyčně....ale pospěš si, máš už za mořem konkurenci, určitě se při tom i uděláš : "Foreskin Man," a controversial comic book by one of San Francisco's anti-circumcision proponents, has driven away would-be supporters of a proposed ban on the practice of removing the foreskin of boys under 18.
20. Srpen 2019 - 9:15
Martin Zkoumalů (anonym)
Já taky věřím tomu, že Tony je v jádru hodný člověk a myslí to ve své podstatě dobře. Jenže to dělá naprosto špatně a jako slon v porcelánu.
20. Srpen 2019 - 9:24
Tony (anonym)
Šašku počmáranej, marně se snažíš. Tvé intriky ti tu na doktorce nevyšly a nikdo tě tu nebere vážně. Co vytvořil Ha!!! s tím kocourem v Berouně je samozřejmě cipovina ale furt je to pravděpodobnější než ty báchorky, které tu jako multinick pod rozmanitými mužskými a ženskými nicky čmáráš.----------------------Zeznal jsem, že na tebe podávat trestní oznámení je zcela zbytečné, na tebe, šaška počmáraného, kterého kromě vyšinutého pokryteckého evangelikála vůbec nikdo nebere vážně.
20. Srpen 2019 - 9:33
Tonda Vlas
upřesnění: tvé intriky vůči mé osobě
20. Srpen 2019 - 9:54
Eva (anonym)
Odpověď na správný odhad a jak si ho na
Úchylný, ale hodný. ... rozdává snad koblihy? Nebo co to znamená?
20. Srpen 2019 - 15:47
Kuba (anonym)
Odpověď na Šašku počmáranej, marně se
Podej ho na sebe, uleví se ti )))
20. Srpen 2019 - 15:50
Max (anonym)
Odpověď na správný odhad a jak si ho na
Turci ze šišjebebábu ho maj taky rádi, a to je důležitý.
20. Srpen 2019 - 15:58
Evo (anonym)
Znamená to, že Tonda je takový... Hmm něco jako Toy pudl, zaštěká ale nekousne... Navíc má dobrosrdečnou povahu a myslí to dobře, jen je to takové zmatené trdlo... A když vidí nastavenou nohu, hned po ní skočí a ojede jí.....naopak Zkoumal - tedy ten pravý, to je typický řeznický pes ;-)
20. Srpen 2019 - 17:11
Evo (anonym)
Odpověď na Znamená to, že Tonda je
Všichni, kteří měli problém s předkožkou a kterým obřízka pomohla, aby si mohli užívat normální sexuálnímu život jsou sťastní. Děkují za to lékařům. Tonda sám ani neví co je zač, nenávidí ženy, všechny by je vopižlal, a píše o chlapcích, ale to je jeho problém, ať se z předkožky třeba po*ere, může s tím zajít na sexuologickou poradnu a oni mu řeknou, co je za pudla. Rozhodně ale není "trdlo", tomu se říká úplně jinak, když starej dědek lítá po hajzlech a nuda plážích a čumí mladejm klukům mezi nohy. Tak ať sem neleze a když tak, ať se nechová jako na Džbánu a ať sem přinese něco pozitivního než ty jeho paranoidní bláboly o intaktivismu.
20. Srpen 2019 - 17:45
Tonda Vlas
Odpověď na Všichni, kteří měli problém s
Lžeš, mě se mladý koce líběj a nikdy jsem tu nečmáral, že bych je vopižlal. Znám spoustu mužů, kteří jsou těžce naštvaní,že se dověděli, že se jejich fimóza dala řešit jinak než úplným vopižláním, kvůli kterému ho teď mají míň citlivého než patu.
20. Srpen 2019 - 17:51
Tonda Vlas
Odpověď na Všichni, kteří měli problém s
Na tom Džbánu jsem starej nebyl, to jsem byl ještě mecítmák stejně jako ten Němčour s tou americkou obřízkou.
20. Srpen 2019 - 17:54
Ale (anonym)
Odpověď na Na tom Džbánu jsem starej
Já tě tam mám zvěčněného...
20. Srpen 2019 - 18:04
Tonda Vlas
Odpověď na Já tě tam mám zvěčněného...
Nemůžeš, v tý době jsi ještě tahal na provázku kačera na kolečkách.------------Teď budu psát z Berlína jedný mladý krásný devětadvacetiletý inženýrce Natálii email. Napsala totiž do svých článků o obřízce úplný nesmysle.
20. Srpen 2019 - 18:19
Máš smůlu (anonym)
Tondo Vlasi Úchylasi, rád bys žužlal kůžičku náctiletým, ale žádnej náctiletej kluk tě na sebe nepustí, ty starej úchyle :-)))))))
20. Srpen 2019 - 18:29

Stránky

Přidat komentář