7938 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Tam nejsem kvůli seznamce ale jsem tam jen kvůli drbárně, jako mnoho jiných, multinicku. I když to popíráš, tak ten zlotřilý multinick evidentně jsi. Policii by musel upozornit ten, který byl u toho ne já tu od Hamburku, který pouze něco četl.
26. Červen 2019 - 4:45
Obrázek uživatele Steve
Steve
Já rovněž netuším o jakého Jakuba že se to má jednat ... ani nevím zda je to někdo reálný, nikdy tu snad nenapsal ani písmenko.
26. Červen 2019 - 18:04
Tony (anonym)
Odpověď na Já rovněž netuším o jakého
Tu psal před pěti lety, to tu ještě Zkoumal neoxidoval.
26. Červen 2019 - 18:26
Obrázek uživatele Steve
Steve
Asi jsme se těsně minuli ... Já tu jsem 5 let a 1 měsíc. (dle profilu)
26. Červen 2019 - 18:34
Tony (anonym)
Ale neminuli, já vás tu dohromady pamatuju ale on na toto téma psal jen krátce. Ve dvanácti letech unikl vopižlání jenom o vlásek ale jestli ko teď odkrouhli, tak co je mu to platné. Já bych do takové pasti nikdy nevlezl.
26. Červen 2019 - 18:39
Tony (anonym)
Krkem tam Jakubovi nezakroutili, jenom ho tam pod krkem chytli. Dali mu na vědomí, že tam má po poslední návštěvě závazek, malé dětíčko, holčičku.
27. Červen 2019 - 2:28
:-) (anonym)
Ty jsi opravdu komik multinicku Tony:-D psal jsi to tak jakoby se zapletl s drogovou mafií a přitom ho pod krkem skřípla jenom zhrzená a po alimentech lačnící ženská :-D :-D Dlužno dodat, že příčinou všeho byla jeho bravurně citlivá předkožka:-D :-D Jsi směšnej Tony, víc než ten, co tu psal, že měl fimozu z levného piva:-D.... Nejspíš tvůj brácha ;-)
27. Červen 2019 - 6:53
Tony (anonym)
Jde o zcela jiné věci. Ty drogy mě napadly kvůli tomu, že musím zůstat na lodi o týden déle, protože mého mladého střídače - feťáka, šéf vyhazuje. Jinak jsi naprosto směšnej a ubohej. S multinickem z OSACRu byla alespoň sranda. Teď už nepíše, psal, že je v pralese v Brazílii. Třeba si myslí, že ho pozřela anakonda. V každém případě, jak je vidět, ho od té ústavní wifiny odstřihli.
27. Červen 2019 - 8:28
Quick (anonym)
Anebo i mně
27. Červen 2019 - 9:35
Alice (anonym)
Odpověď na Krkem tam Jakubovi
Já bych mu krkem nezakroutila. Mám na to jiný názor. Žena, která zjistí, že snadno ovládá svého muže, ho pak lehce může přesvědčit, aby podstoupil obřízku podle její představy. Nejlepší je velice těsná a nízká.Takovému muži je tak dána možnost snadno projevit oddanost, podstoupit obřízku podle představ své ženy, čímž žena zvýší jeho sexuální disciplínu, která přináší pocit blízkosti a oba z toho mají užitek. Pochopitelně bych nechala obřezat i svého syna, což by bylo ještě snadnější a vedlo by to k jeho lepší disciplíně, vztahu s matkou a dobrým školním výsledkům.
27. Červen 2019 - 19:33
Marek (anonym)
Odpověď na Já bych mu krkem nezakroutila
Za čtyři týdny mě čeká obřízka. Přítelkyně mě objednala. Prý z estetického hlediska. Na soukromé klinice. Nevím. Stále na to musím myslet. Má to provádět lékařka, brzy tam jdeme na vyšetření. Vybrala na to prázdniny. A tak bude moje předkožka pryč a můj žalud bude trvale obnažen. Snad bude moje přítelkyně spokojenější. Nevím proč jí to tolik vzrušuje. Vás také?
29. Červen 2019 - 14:43
Tony (anonym)
Ta úchylka, když někoho vzrušuje penis zmrzačený amputací až 5/7 nejcitlivějších erotogenních zakončení se jmenuje acucullofilie. Mnoho mužů má kvůli takové obřízkochtivé náně zničený sexuální život. Jeden Slovák, když se tu ode mě dověděl, o co jde, tak radši vyměnil takovou obřízkuchtivou přítelkyni za normální.
29. Červen 2019 - 15:05
Tony (anonym)
Zato Tereza z jiného fóra to včera napsala rozumně---------------------Tereza říká: To se mi líbí! To se mi nelíbí! Ano, v zahraničí je běžné, žalud pěkně odkrytý. Nemyslím teď ty přičmoudlé, z těch mám strach a obřízka mi přijde dobré jen když je lékařsky nutná. Ne to dělat všem jak u muslimů. Hezký je penis s obnaženým žaludem, ale když ta předkožka tam zůstane.
29. Červen 2019 - 15:29
Tony, pochop to, že žádné "obřízkuchtivé nány" neexistují máš je jen ve své hlavě a jsou v mysli honičů....ano většině holek se obřízka líbí...ale to je kvůli tomu, že je to něco jiného a na pohled estetičtějšího...ale zároveň jim je úplně jedno jestli jsou s obřezaným nebo neobřezaným.....ve vztahu jde i o jiné věci než o to mít co nejlepší orgáč... Jenže ty tohle nikdy nepochopíš, když znáš jen honění...
29. Červen 2019 - 19:36
Tony (anonym)
Ve vztahu existují důležitější věci než bazírovat na zmrzačení partnerova penisu amputací předkožky. Jenže ty ses tu sám odkopal jako acuculofil.
29. Červen 2019 - 20:03
Jakub (anonym)
Nejhorší je obřízka duše.
29. Červen 2019 - 20:09
Ty jsi fakt neskutečný zaslepenec (jak to říct slušně??) proč by to proboha mělo být zmrzačení??? Protože ti to někdo řekl? Stejně jako ti někdo jiný řekl, že mu elektřina zničila zrak, sloup vysokého napětí vyvolal rakovinu a blízký vysílač způsobil průjem? je to stejná blbost a stejný nesmysl....stěžovatelé a divní lidé byli pořád a budou....jenže ty ses na to bohužel upnul, zasvětil tomu život a nechceš se toho vzdát.....zvláštní nátura a zvláštní smysl života... Ty máš bohužel obřezanou mysl.... Vzpamatuj se sakra už!
29. Červen 2019 - 23:19
Lidi mají bohužel vlastnost vytěsňovat z paměti to špatné a pamatovat si jen ty hezké chvilky.....proto třeba dnes i tolik starých lidí volá po obnovení vojny...pamatují si jen ty hezké zážitky, ale nějak zapomněli na to hnusný. Vsadím se, že 99 procent těch, co ti řekli, jak strašně jim obřízka zničila život už dávno zapomněli, že před obřízkou si díky problémům s předkožkou možná ani neštrejchli vůbec....
29. Červen 2019 - 23:29
Tony (anonym)
Odpověď na Nejhorší je obřízka duše.
Naopak, obřízka duše, vlastně hercny, je to nejlepší, nechutný provokatére.
30. Červen 2019 - 0:46
Tony (anonym)
*Ty jsi fakt neskutečný zaslepenec (jak to říct slušně??) proč by to proboha mělo být zmrzačení???*------------------------- Milý multinicku, co teď používáš tuto pitoreskní značku. MIKROSKOP NELŽE!!! --------------*. Ty máš bohužel obřezanou mysl..* ------------------- Mysl ne, ale hercnu. A pokud někomu vadím, tak jsi to agresivní cirkumfetišista v ČR číslo jedna, multinicku Zkoumale!!! Dle mne i ten Marek byla pouze další vyplozená chorobná báchorka z tvé jeté cirkumfetišistické řepy, co místo hlavy nosíš na krku.
30. Červen 2019 - 0:56
Ty fakt nejsi normální, nejsem žádný Zkoumal! Ani cirkumfetišista ty předkožko-fetišisto!! Je mi to úplně jedno, jestli někdo kuzicku má nebo ne.. Já jsem obřezaný a vím že mi to pomohlo!! (a nebylo to taky bez problémů). Jen mi příjde absurdní to tvé škatulkování: obřízka = zmrzačení. Jsi fakt hlupák, který svůj život zasvětil naprosto nepodstatnému ho.vnu a přitom milion jiných věcí mu uniká....to nejde jinak říct.... Dopadneš bohužel blbě, protože veškeré šance tě probudit jsou marné! Tak si tu dál bojuj za ten nejlepší sexuální zážitek, který stejně nikdy nezažiješ...protože ten ti nezpůsobí tvoje bravurně citlivá předkožka...... Jsi strašný materialista, zaslepenc a hlupák...už se s tebou vůbec nebudu bavit. Přijdeš na to jednou bohužel sám...až se tě tam nahoře někdo zeptá, jak jsi prožil svůj život, čemu jsi ho věnoval a jak ses choval k ostatním lidem....měj se hezky ty Zkoumale!
30. Červen 2019 - 6:34
Tony (anonym)
Žel, ty ten multinick jsi. Jeden čas i Stevák o tobě napsal, že JSI PRŮHLEDNÝ JAKO PRVOK----------nebudeš se se mnou bavit a ryješ do mě pod různými nicky soustavně------------------na rakouském netdokdorovi už to zabalili---------- Wir schließen!---------------- Liebe Users!-------------Leider müssen wir das netdoktor.at-Forum ab jetzt schließen. Sie können zwar nicht mehr aktiv posten, dafür weiterhin stöbern und nachlesen. ---------------ZAVÍRÁME!------------ Vážení uživatelé! --------------- Bohužel musíme od nynějška uzavřít fórum netdoktor.at. I když již nemůžete aktivně psát, ale pokračujte v procházení a čtení.
30. Červen 2019 - 9:29
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Ve vztahu existují
Ty sám jsi zmrzačen od malička. Jsi duševní mrzák. Nikdy jsi pořádný , vlastně žádný vztah nepoznal, kromě chorobného vztahu ke své předkožce. Nejsi, pro tebe bohužel, ani normální heterosexuální muž, což by však nevadilo, kdyby ses se svojí sexualitou dokázal sám srovnat, ať je jakkoliv zaměřena a buď si našel partnera nebo psychiatra. V tvých letech a s tvojí úchylkou, už spíše toho psychiatra.
2. Červenec 2019 - 1:49
Tony (anonym)
Odpověď na Ty sám jsi zmrzačen od
Kde chybí argumenty, tam přijde napadání AD HOMINEM. Jsi ubohej.
2. Červenec 2019 - 4:00
Bobřik (anonym)
Jak mali kluci pořád dokola.
2. Červenec 2019 - 4:52
Tony (anonym)
Já si nezačínám, jenom se tomu individuu bráním.
2. Červenec 2019 - 5:06
Bobrik (anonym)
Aspoň se nemusíte.
2. Červenec 2019 - 5:16
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Lidi mají bohužel vlastnost
Anonyme [taky Zkoumale o:) hehe] máš pravdu, akorát po studiu intaktivistických šovinistů se dopělo k tomu, že lékařská věda před nimi varuje jako před jehovistickými fanatiky, slovníky je popisují třeba takto : "Vyznavači kultu předkožky, většinou "pokřivené" ženy, které věří, falešným webovým stránkám na internetu, když jim řeknou, že jsou všichni obřezaní kluci rozbití a nemohou cítit sex, Intactivisté často používají termíny jako "pedofil" "Knife raper", přesně to co dělá Gin : obřízkový križáci, hraboši bodový, hloupé nány, krkavčí matky a pekelná bolest způsobená obřízkou... porovnávají mužskou obřízku k mrzačení genitálií, říkají jim oběti, nabádají , aby nenáviděli své rodiče a mnohdy mohou dohnat slabší jedince až k vraždě rodičů nebo sebevraždě...a seznam pokračuje." A takový je názor Gina - nevědecký ,hloupý a úchylný. A vesměs ty nemyslí mu nikdo nesděluje, on to kopíruje z fejkových intaktivistických zpráv, typu " jé paní no slyšelaste to? A co? ...oni to psali, né ? no to je ale hrozné..no jo pani. Obřízka je strašná... hotové radio Jerevan a Gin k tomu. A taky opilec a alkoholik.
2. Červenec 2019 - 10:13
Tony (anonym)
Mistře Zkoumale, to je teda cirát. Od tebe, který jsi ti mnohokrát napsal, že si rád užíváš s mladými obřezanými muži je to od toho pravého.
2. Červenec 2019 - 10:55
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Mistře Zkoumale, to je teda
Obřízka je naprosto normální záležitost a volba preference. Důkaz toho, že všechno překroutíš i to, že multinick jsi ty sám. A navíc je to projev tvé pusté závisti. Přestaň chlastat, blouznit, choď cvičit, sezeň si trenéra a kouče, uč se angličtinu, změn jídelníček, zvedni věkovou laťku své věkové závislosti z náctiletých, vyraž do světa a uč se toleranci a začni se usmívat a ne strašit obřízkou . Doporučuji vzít si dovolenou a místo do stanice Zoo, zajet za kmenovým odborníkem a začít kúrou "Ayahuasca" a pak ti půjde všechno samo, až vyzvracíš všechnu jedovatou slinu a žluč.
2. Červenec 2019 - 21:02

Stránky

Přidat komentář