7857 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Tak co kdybys změnil strategii a mezi cik.ny propagoval obřízku? Dle tvých pseudo-teorií by se jich posléze minimálně 99% stalo anorgasmických, impotentních a dá s říct neschopných plodit potomstvo.....dostal bys ocenění - nejlépe přímo od Čunka;-) Čunkovu cenu....
18. Červen 2019 - 21:52
Tony (anonym)
Odpověď na Tak co kdybys změnil
Co mě to podsouváš za nesmysly - takové blboviny jsem nikdy netvrdil.
20. Červen 2019 - 21:33
Tony (anonym)
Tu v Německu byl obrácený problém, podnapilý čtrnáctiletý si do zipu skřípl předkožku a doktoři její poranění vyléčili tak, že mu ji kompletně vodpižlali. On pak žaloval a chtěl náhradu škody 5000 Éček, po tom prodavači, co mu ten chlast prodal. Samozřejmě, že u soudu neuspěl.
20. Červen 2019 - 21:37
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Tu v Německu byl obrácený
No vidíš a měl to zadarmo s full servisem... teď už se mu to nestane, protože nemá co skřípnout. To je dobrá prevence a další důvod k obřízce. A ty nezapomeň dát náctiletým radu na své stránky od "dobrého" strýčka - Lewisky mají knoflíky...ne Zip o:)
21. Červen 2019 - 2:12
Tony (anonym)
Teď si může skřípnout přímo žaluda.
21. Červen 2019 - 5:06
Tony (anonym)
Já mám na svých stránkách pouze překlady. Ani poradenství pro náctileté vůbec neprovozuju. Rejpeš marně.
21. Červen 2019 - 5:08
,,, (anonym)
Stav zastaveného nebo neúplného duševního vývoje‚ který je charakterizován zvláště porušením dovedností‚ projevujícím se během vývojového období‚ postihujícím všechny složky inteligence‚ to je poznávací‚ řečové‚ motorické a sociální schopnosti. Retardace se může vyskytnout bez‚ nebo současně s jinými somatickými nebo duševními poruchami. Stupeň mentální retardace se obvykle měří standardizovanými testy inteligence. Může to být ovšem nahrazeno škálami‚ které určují stupeň sociální adaptace v určitém prostředí. Taková měření škálami určují jen přibližně stupeň mentální retardace. Diagnóza bude též záviset na všeobecných intelektových funkcích‚ jak je určí školený diagnostik. Intelektuální schopnosti a sociální přizpůsobivost se mohou měnit v průběhu času a i snížené hodnoty se mohou zlepšovat cvičením a rehabilitací. Diagnóza má odpovídat současnému stavu duševních funkcí.Následující podrobné členění na čtvrtém místě je určeno pro užití s položkami F70–F79 k vyznačení rozsahu současných poruch chování. Stevve diág noza vnuka- MENTÁLNÍ RETARDACE (F70–F79)
21. Červen 2019 - 12:17
,,, (anonym)
Stav zastaveného nebo neúplného duševního vývoje‚ který je charakterizován zvláště porušením dovedností‚ projevujícím se během vývojového období‚ postihujícím všechny složky inteligence‚ to je poznávací‚ řečové‚ motorické a sociální schopnosti. Retardace se může vyskytnout bez‚ nebo současně s jinými somatickými nebo duševními poruchami. Stupeň mentální retardace se obvykle měří standardizovanými testy inteligence. Může to být ovšem nahrazeno škálami‚ které určují stupeň sociální adaptace v určitém prostředí. Taková měření škálami určují jen přibližně stupeň mentální retardace. Diagnóza bude též záviset na všeobecných intelektových funkcích‚ jak je určí školený diagnostik. Intelektuální schopnosti a sociální přizpůsobivost se mohou měnit v průběhu času a i snížené hodnoty se mohou zlepšovat cvičením a rehabilitací. Diagnóza má odpovídat současnému stavu duševních funkcí.Následující podrobné členění na čtvrtém místě je určeno pro užití s položkami F70–F79 k vyznačení rozsahu současných poruch chování. Stevve diág noza vnuka- MENTÁLNÍ RETARDACE (F70–F79)
21. Červen 2019 - 12:17
Tony (anonym)
Odpověď na Stav zastaveného nebo
A toto odněkud okopčené, co je tu off topic má význam jaký?
21. Červen 2019 - 15:52
Tony (anonym)
Zkoumal je bestie nelidská!
21. Červen 2019 - 16:01
Tony (anonym)
Vidím Zkoumala! A vedle něj je druhý a za ním třetí a čtvrtý!
21. Červen 2019 - 16:04
Tony (anonym)
Přesně tak fejkařila "Sabina" na rakouském netdoktorovi. Jenže tam admin zveřejnil, že nesmysly pod mým jménem a nickem napsala ona.
21. Červen 2019 - 16:21
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Vidím Zkoumala! A vedle něj
Koukám že sis dokonale vytvořil svého D'ábla. :-D
21. Červen 2019 - 17:38
Tony (anonym)
Odpověď na Koukám že sis dokonale
Steváku, to sem já nepsal. Jenom nevím, jestli to nebyl Hvězdoun.
21. Červen 2019 - 18:14
Anonym (anonym)
Odpověď na Vidím Zkoumala! A vedle něj
Když ho neustále vidíš, tak jak si takového zkoumala představuješ?
21. Červen 2019 - 21:48
Tony (anonym)
Já Zkoumala vůbec nevidím, ani ho vidět nemohu. Je to pouťouchlý multinick, agresivní cirkumfetišista, který tu čmárá rozličné báchorky, často i pod ženskými jmény.nicky.
22. Červen 2019 - 2:17
Zkoumal (anonym)
Baf! :-D
22. Červen 2019 - 19:06
Zkoumal (anonym)
Zkoumal bohužel žije jen v tvé hlavě, vytvořil sis ho sám.....spojil sis 3, 4, možná 5 lidí do jednoho a ještě jsi mu dal tak pitomé jméno.:-) to je ten důvod, proč se tu ti 3 nebo 4 lidi tak baví a proč ty si myslíš, že je "poťouchlý" :-D.... Je to jenom tvůj problém a tvoje mysl ;-)
22. Červen 2019 - 19:16
Tony (anonym)
MULTINICKU, jsi opravdu směšnej.
22. Červen 2019 - 19:27
Tony (anonym)
Ke všemu rozeznám Zkoumala od pokryteckého evangelikála a Hvězdouna. Hvězdoun ale není agresivní cirkumfetišista, i když vopižlanej. Ten má zcela jinou motivaci. Psycholog toli s OSACRu o něm napsal, že je psychopat.
22. Červen 2019 - 19:31
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Baf! :-D
Ano, Zkoumal vždycky vybafne, když Gin dává rady mdlého rozumu typu : "lékaři lžou a hrabou".... ale když má někdo pocit, že mu lékař nesedí, má další volbu ... minimálně obejít několik lékařů a to i na pojišťovnu a soukromých a porovnat názory. Kdežto Gin je jen jeden a ještě " je to jedovatý gin", prosazující jen zájem vedoucí k jeho vlastnímu uspokojení, takže není co porovnat. Navíc je to samozvaný zástupce jakéhosi pseudohnutí, které u nás ani neexistuje a před jehož negativním působením odborníci varují.On sám obřízku ani neprodělal, tak nemůže říct ani "ň". Ať tak či onak, jak kojenci, tak starší muži obecně dobře snášejí obřízku a během období hojení pociťuji jen mírné, až střední nepohodlí. Chirurgické komplikace jsou vzácné.
24. Červen 2019 - 8:27
Tony (anonym)
Milý Zkoumale. od tebe, který jsi tu mnohokrát napsal, že tě rajcují mladí vopižlaní kluci je křivé obvinění, že sleduju pouze vlastní uspokojení naprosto směšné. Opak je pravdou, já byl dříve cirkumfetišistou ale teprve až jsem narazil na případy mužů, kterým ta obřízka zničila jejich sexuální život, tak jsem na ni změnil názor o celých 180°. Vím o případech mužů, kteří se kvůli ní dokonce zasebevraždili.----------------------------V jedné věci máš pravdu, pro starší muže je to banální zákrok, sám jsem toho byl ve špitále svědkem ale pro kojence je to pekelně bolestivé a může to u nich vyvolat psychické poškození.
24. Červen 2019 - 10:11
Tony (anonym)
To je jako s jehovistama. Někdo mě může vytknout, jak je mohu kritizovat, když jsem jejich likusáku, co mají místo kostela, nikdy nebyl. Ale já přesto, že jsem tom jejich likusáku nikdy nebyl ani bych tam nikdy nevkročil, tak jejich zcestné učivo velmi dobře znám.
24. Červen 2019 - 11:32
Obrázek uživatele Steve
Steve
Toni, proč řešíš furt jen pitomou obřízku ale vůbec nijak se nevyjadřuješ k sexuálnímu stylu života u věřících - jak to má či nemá být, souhlasíš s tím nebo ne? Lépe by bylo hlásat tuto sexuální osvětu mezi věřícími u kterých jako křest'anská nauka totálně selhává.
24. Červen 2019 - 16:56
Tony (anonym)
Odpověď na Toni, proč řešíš furt jen
Kdyby tu Zkoumal nečmáral nesmysle, tak bych neměl co řešit.
24. Červen 2019 - 17:17
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Milý Zkoumale. od tebe, který
Ty nic o nikom nevíš, ty si jen domýšlíš a komentuješ cokoliv někdo napíše o obřízce a to negativně, neboť tě uspokojuje roztahování nepřetažitelné předkožky u mladíků a proto tvé stránky "pro kluky", kde náctiletým radíš . Těch tvých tisíců příspěvků a různých nicků na gay stránkách. Ne nadarmo ti kluci píší anál a "šílený úchyl". Nikdo se u nás kvůli obřízce nezavraždil! Prostě píšeš bludy . Žádnýho kojence si naštěstí neměl a mít nebudeš, ukájíš se nesmyslama jako "pekelná bolest" , máš ještě něco z pekla? Třeba něco čertovského, nebo plameny pekelné, lucifery a belzebuby...ap...? A pak piš že kojenci mají psychické poškození, zatímco ty žvaníš o pekle. Kdo je tady blázen?
24. Červen 2019 - 23:20

Stránky

Přidat komentář