59 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Obřízka u dětí

Dobry den,mam 6 mesicniho syna a mame v planu do budoucna mu udelat obrizku.chtela jsem se zeptat v jakem veku je nejlepsi tento zakrok podstoupit.dekuji za odpoved

Dana
22. Srpen 2019 - 9:53

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Ve věku naprosto žádném, za prvé se jedná o nezvratné zmrzačení pohlavního orgánu a za druhé za naprosté pošlapání práva Vašeho syna na jeho sebeurčení a sexuální integritu----------škoda, že mi Váš nechutný dotaz o týden unikl.
30. Srpen 2019 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
Pam Mgr. Vlas je naprostý laik. Obřízka u dětí je vhodná do maximálně 30.tého měsíce věku
30. Srpen 2019 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Toto píše jeden webmaster stránek o obřízce, který se dobrovolně nechal obřezat a podruhé více na těsno přeobřezat, takže ho nikdo nemůže podezírat z toho, že je odpůrcem obřízky-----------kopčím...................Obřízka u dětí Je docela zajímavé, jak takové zdánlivé málo dokáže rozpoutat rozruch... ale k věci. Já zastávám názor, že by se obřízka u dětí měla provádět jen v případě zdravotních potíží, které není možné řešit jinak. (A v tomto nevyhnutelném případě, bych se snažil to odkládat, dokud synu nebude aspoň deset let.) A to z už jen z toho principu, že každý by si měl rozhodovat o sobě sám. Společnost se ohání nějakými základními lidskými právy a přitom dovolí aby některé důležité rozhodnutí (mezi ně patří obřízka), za nezletilé rozhodovali jejich rodiče.
31. Srpen 2019 - 5:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
obřízku je vhodné provést co nejdříve, ideálně krátce po narození. U novorozenecké obřízky se neprovádí šití, není třeba, tělo v tomto věku má úžasnou regeneraci, postupně se zmenšuje. Konzultujte lékařské pracoviště, kde to provádí, samozřejmě specializované na děti. Nemá smysl čekat déle, v tomto věku téměř bez bolesti, nebude později viditelná jizva, ani problémy s erekcemi. Pokud není obřízka ze zdravotních důvodů, budete muset platit. U takto malých dětí opět bude výrazně levnější, než kdyby se čekalo třeba do puberty.
31. Srpen 2019 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
A současně s obřízkou mimina provést obřízku matce, která si tam dítě přivede.
31. Srpen 2019 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Tady jsou na to specialisté .......... https://zvraceny.cz/content/83828-obrizka
31. Srpen 2019 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Tady jsou na to specialisté .
výborně, nesouhlasí se mnou někdo, kdo našel poučení jinde. Já třeba na perverzní (česky zvrácený) stránky nelezu, ale třeba úchylové i jiní tam chodí. Nevím, pro koho je ten odkaz, já tam klikat nebudu. Jestli argumenty proti mému psaní jsou z perverzních www stránek, tak mi to jen těší.
1. Září 2019 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
krátce doplním, na obřízku nikoho neposílám, ani neagituju proti ní. Pouze na dotaz kdy je vhodné ji provést odpovídám: co nejdříve. Co nejmenší děti znamená snazší provedení zákroku, rychlé hojení, výrazně menší bolestivost, není pak žádná jizva atd. Jestli má nebo nemá jít dítě na obřízku, tak o tom rozhodují jiní, lékař, rodiče - ale doufám že ne samozvaní poradci z internetu, hlavně ne návštěvníci perverzních stránek. Vůbec, toto je lékařský zákrok, takže konkrétní radu hledat zejména u lékařů specialistů. Laik může poradit jen ve smyslu dobré nebo špatné zkušenosti s konkrétním zařízením, lékařem ap., odborně to posuzovat nemůže. Nežijeme v Africe, aby takové zákroky prováděl šaman starou žiletkou.
1. Září 2019 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Odpověď na výborně, nesouhlasí se mnou
To umístění na "zvrácených" stránkách, je v souladu s problematikou dětské obřízky. To je taky zvrácenost, amputovat kousek těla dítěti, které z toho nemá rozum. Když se tak rozhodne dospělák, je to jeho věc. Jsou různé zvrácenosti. Dobrovolná kastrace, rozpůlení žaludu a mnoho jiných. Ale měly by být s vědomím majitele orgánu. Ne u mimina, nebo dítěte v raném věku.
1. Září 2019 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Odpověď na To umístění na "zvrácených"
Kdyby mi něco takového nechali udělat rodiče, asi bych je v dospělosti neměl rád.
1. Září 2019 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na To umístění na "zvrácených"
tak někdo se v perverzích vyzná, já bohužel na zvraceny.cz nechodím. Přerostly mi vlasy, zítra půjdu k holiči a nechám si je amputovat. Taky budu amputovat nehty, mám je moc dlouhé.
1. Září 2019 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Kdyby mi něco takového
žádná starost, beztoho je nemáš rád i bez toho.
1. Září 2019 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na obřízku je vhodné provést co
To je nehorázný cirkumfetišistický blábol nejnovějšími vědeckými poznatky naprosto vyvrácený.
2. Září 2019 - 1:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Milý Petře, pervezní jsi tu především ty, dle argumentace a stylu psaní mi vyplývá, že se za jménem Petr zkrývá pokrytecký úchylný evangelikál Joe---------------Nové výzkumy ukázaly, že pravdou je úplný opak, než tu blábolíš a papouškuješ.
2. Září 2019 - 1:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na obřízku je vhodné provést co
Opravdu rukopis pokryteckého evangelikála - a co ti muži, vím o velké fůře, kteří kvůli té obřízce své rodiče, zvláště matky těžce nenávidí. Na Západě jsou dobročinné organizace, které se takto postiženým mužům věnují. U nás je to zatím raritní, protože 99,999% českých matek přes stupidní propagandu má v tomto zdravé mateřské instinkty. Ale občas se najde nána, která takové stupidní propagandě podlehne.
2. Září 2019 - 2:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Matka z Písku (anonym)
Třeba já a znám mnoho jiných z mého okolí. A žádný propagátor nás neovlivnil. Jen zdravý rozum. A nikdo z synů tím netrpí. Vaše propaganda je velmi diskutabilní a účelová.
2. Září 2019 - 7:05
Obrázek uživatele Návštěvník
matka (anonym)
To snad ne. V dnešní době nechat obřezávat mimina? Jen tak, když to není zdravotně nutné? Ach jo
2. Září 2019 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Mezi lety lety 1950 až 1980 obřezávali v USA hned v porodnici každé mimino aniž by se doktoři rodičů na cokoliv ptali. Pak se mnozí muži začali s těmi doktory soudit, že je zmrzačili a ti muži začli ty soudy vyhrávat a tak mnozí doktoři museli cvakat těžké odškodné a tak doktoři začli vyžadovat souhlas rodičů, málokdo se bude soudit s rodiči. Od roku 1980 počet novorozeneckých obřízek v USA rapidně klesl na polovinu nororozenců, je to však regionálně odločné. Na východním pobřeží je to zhruba padesát procent, na západním pobřeží novorozenecká obřízka už prakticky vymizela a nejvíce jí je na americkém středozápadě. Dodnes je to pro americké doktory báječný byznys, který jim vynáší na dvě miliardy dolorů ročně. Ze sklizených předkožek se dělají krémy proti vráskám. Čím je dítě menší, tím je ta předkožka cennější. Předkožka dospělého muže je pro takový účel prý bezcenná.---------------V rámci amerického kulturního imperialismu se toto rožšířilo i v americké zóně západního Německa. Například svého času v porodnici Fakultní nemocnice v Giessenu též obřezávali všechny novorozence aniž by se rodičů něco ptali. Využívat sklizené předkožky na výrobu krému proti vráskám EU na rozdíl od USA zakazuje. Pokud se v Evropě něco takového děje, tak jde jedině o černé kšefty doktorů.
2. Září 2019 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Třeba já a znám mnoho jiných
Nevěřím. Dle mých zjištění má drtivá většina českých matek zdravé mateřské instinkty a zvrácené cirkumfetišistické propagandě nenaletí. Takové nesmysly píší pouze jetí cirkumfetišisté.
2. Září 2019 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Já mám 3 syny,6,8,9 let. Všechny obřezány a jsou v pohodě. Tak proč tady pane Tony tvrdìte takové nesmysly?!
2. Září 2019 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Já mám 3 syny,6,8,9 let.
A vy můžete vědět, zda vás za to nebude některý z nich v dospělosti kvůli potížím s sexuálním životě proklínat. Nebo když kvůli tomu přijde o ženu, kterou miluje, protože ta s obřezanými muži trpí bolestmi při pohlavním styku, což poslední dobou též vešlo ve známost jako odvrácená tvář té obřízky. Pokud se nechá dobrovolně obřezat dospělý muž a pak kvůli tomu bude mít potíže, tak může nadávat pouze na svou vlastní hloupost, že se nechal napálit stupidní cirkumfetišistickou propagandou ale vlivem té stupidní propagandy to udělat dítěti, které se samo nemůže rozhodnout považuju za zvěrstvo. JE TO HRUBÉ POŠLAPÁNÍ ZÁKLADNÍHO LIDSKÉHO PRÁVA DÍTĚTE NA JEHO SEBEURČENÍ A GENITÁLNÍ INTEGRITU. Žel, najdou se i tací doktoři, kteří na tomto bezostyšně rejžují.
2. Září 2019 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Nesouhlasím. Ale jak vidim,jste fanatický zastánce sveho názoru. Budiž. Mám dva dospělé syny a zákrok prodělali jsou šťastně ženatí a jedno vnouče už automaticky obřízku prodělalo na roce.
2. Září 2019 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Nesouhlasím. Ale jak vidim
s některými lidmi se nedá diskutovat. Krátce jsem se snažil zareagovat na někoho, kdo čerpá své vědomosti z www.zvraceny . Pak se objevil další - nebo stejný, jen jiný nic, který sem stačil napsat 6 příspěvků jen za dnešek. Nemám potřebu na ten obsah reagovat, nemá to ani hlavu a patu. Bohužel tu takto tapetuje celou diskuzi a asi nejen zde. Ať si každý řeší hlavně svoje děti. A děti druhého leda když ho někdo požádá o radu. Dotaz zněl, kdy je nejlepší doba. Dotaz nebyl, jestli to někdo z internetu bude schvalovat. Já si říkám, že ty rodiče těch dětí to musí rozhodnout sami. A jestli to je vhodné, to jim zas poradí lékař. Můj první příspěvek byl nakonec tím, co řekne každý lékař. Někdo žije sledováním stránek zvracený.cz, někdo zas štve proti obřízkám, ač sám je naprostý ignorant a jeho psaní má hodnotu hospodských keců a politického školení od komunistů nebo spd.
2. Září 2019 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Odpověď na A vy můžete vědět, zda vás za
Co to meleš??? Jaké bolesti při pohlavním styku s obřezaným? Kde jsi na takovou kravinu přišel???
2. Září 2019 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
A Tony je obřezán? Samozřejmě. Ale jeho intimní problém je daleko hlubší,když byl ponižován a zneužit jiným mužem a ženou,která ho nakonec necitlivě podrazila. Mám pokračovat? Myslím,že není třeba.
2. Září 2019 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jekyll a Hyde (anonym)
Dle stylu psaní ti dva protiobřízkoví štváči jsou nejspíš jedna osoba, takoví Jekkyl a Hyde, jeden naveneku slušný, druhý zločinec a vrah. Ten slušný je povoláním lékař, což ovšem o zdejším muži dvou nebo více tváří říci nejde. On i v té slušnější verzi má k Dr. Jekkylovi dosti daleko, sprostou spíše jak pan Hyde. Pár věcí ho prozrazuje, a nechce v té "slušné", ve skutečnosti nanejvýš sprosté a arogantní verzi přiznat, jaké že perverzní stránky rád pročítá. Takže pokud se takový člověk pokouší urážet, tak osobně se mi to nedotýká. Ovšem pokud např. napadá kvůli údajné náboženské orientaci, tak musím připomenout, že je na tenkém ledě a za hranou zákona. Dle GDPR je náboženská víra citlivý údaj, její zveřejnění o jiném je trestné. Takovou věc smí o sobě člověk říci jen sám. Rovněž je trestné někoho kvůli víře nebo údajné víře urážet nebo jinak pronásledovat. Pokud by šlo o nepravdivý údaj, šlo by navíc o trestný čin pomluvy. Já osobní věci nebudu sdělovat zde, kam chodí psát lidi, kteří sledují perverze na www.zvrácený.cz. S normálními lidmi bych se o věcech klidně bavil, ale kdo chodí na zvrácený.cz, tak z mého pohledu zcela normální není. Sledovat perverze ovšem trestné není, ale k dobrým mravům to nepatří, dobré mravy, to je opět právní termín.
2. Září 2019 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na s některými lidmi se nedá
Milý pokrytecký evangelikále Joe, který ses schoval pod jméno Petr, v tomto tu spolu zápolíme už několik let. Vědecké výzkumy prokázaly, že jde o mrzačení pohlaví. Jenže jak tě znám, v tobě se zesnoubila tvá úchylnost se špatně pochopenou evangelikální vírou.
2. Září 2019 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Co to meleš??? Jaké bolesti
Vešlo to ve známost, paní doktorka Christiane Nothrupová z USA o tom napsala své, v češtině jí vyšlo pět knih jednu z nich, tlustou bichli má moje sestra doma. Jenom okopíruju kousek z jejího článku, který mám na svých webových stránkách: Znám to moc dobře. Jako gynekoložka jsem v prvních letech své lékařské kariéry provedla stovky obřízek novorozenců a už přes 25 let stojím v čele debaty proti novorozenecké obřízce (článek vyšel v roce 2004). I když už po dlouhá léta podávám nastávajícím rodičům pravé informace obřízce, tak je mi už dlouhý čas jasné, že rozhodnutí, zda má být chlapec po narození obřezán nebo ne, se opírá o emociální a ne o racionální základy. Přesto se však tento list obrací a stále více a více lidí, ať už z vnitřku nebo z vnějšku lékařské profese je ochotno o tomto tématu nově přemýšlet. Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/ucinky-obrizky-na-zenskou-sexualitu-jak-muze-muzska-obrizka-ovlivnit-vas-milostny-zivot/
2. Září 2019 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Nesouhlasím. Ale jak vidim
Ještě před šesti lety jsem byl zastáncem obřízky. Jsem tu na doktorce už dvanáct let a tak nevěřím, že by jste se vy jako takové zčista jasna vyrojily, dle mne je váš příspěvek blábolem úchylného cirkumfetišisty, multinicka Zkoumala.
2. Září 2019 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na s některými lidmi se nedá
K nezvratnému zmrzačení pohlavního orgánu žádný optimální věk neexistuje. Budu se s tebou bavit, až mi dáš stránky na toho odborníka. Pokrytecký evangelikále, který se tu schováváš za jméno Petr, svým stylem psaní ses naprosto prozradil. To řekne opravdu každý lékař? Pouze v tvých vlastních očích. Pana docenta MUDr Oldřicha Šmakala jsi tu nazval nýmandem, ty anonymní internetový hrdino.
2. Září 2019 - 23:14

Stránky

Přidat komentář