47 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Objednávky z USA

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Baka Yarro (anonym)
Neví někdo, jestli celnice zadrží i objednávky třeba melatoninu, pokud na krabičce nebude napsáno že jde o potravinový doplněk ale o vyzkumnou chemikálii nebo sběratelský předmět? Vztahují se nová přísnější pravidla pouze na zboží které je prodáváno jako lék nebo potravinový doplněk, a nebo na samotnou účinnou látku? Co když ta "výzkumná chemikálie" bude už v tabletách, ale na krabičce bude napsáno surovina pro individuální použití, nutné další vědecké zkoumání? Projde to a nebo ne?
26. Listopad 2011 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Neví někdo, jestli celnice......mám správně pocit, že ti jde o nějaký hnusný drogy nebo o látky určené k výrobě drog??!! Jestli ano, doufám, že to neprojde!
28. Listopad 2011 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Neví někdo, jestli celnice...To záleží na celníkovi, někdy projde, někdy ne. Ale jakmile tam bude výzkumná chemikálie, tak to určitě kontrolovat budou. Melatonin stačí objednat z EU, nejlíp ze Slovenska, to ti kontrolovat nebudou. Potravní doplňky obecně procházejí. Ale musí to být suplement i u nás. Jakmile je to v Americe suplement a u nás léčivo, může nastat problém. V případě léčiv celníci kontaktují napřed SÚKL kvůli posouzení. Vyfotí obsah a pošlou jim to k vyjádření. Pokud SÚKL řekne, že to je suplement, je po problému a to i když je u nás nepovolený. Pro osobní potřebu se u nepovolených tolerují 3 balení, ale někdy projde i víc. Pokud to SÚKL uzná jako lék, je to horší, tam ti projdou jen 1-2 balení. A možná ještě hůř, můžou to označit jako nebezpečné léčivo a pak máš smůlu, celníci to nepustí.
29. Listopad 2011 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenny (anonym)
Neví někdo, jestli celnice...Dovoz potravinových doplňků je bez potíží a to i u nás nepovolených. Myslím, že jediná potíž by mohla nastat s chvojníkovou kůrou, která obsahuje efedrin. Ten je u nás výslovně zakázaný a v USA je povolený. Potravinové doplňky jsou zboží jako každé jiné a pro osobní spotřebu ti je musí pustit. Jo, Daniel má pravdu, celníci obvykle pouští do 3 ks, ale žádný oficiální limit neexistuje. U léčiv je to průser, z USA to vůbec nedoporučuju objednávat. Je to vždycky boj. Je to na posození SÚKLu a ten není moc přátelský. Já jsem jednou musela pro antibiotika s právníkem. Dali mi podepsat nějaké prohlášení a nakonec mi to vydali. V případě léků je to lepší objednávat z některé evropské lékárny, tam do toho SÚKL nemůže mluvit.
29. Listopad 2011 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Prodejce (anonym)
To záleží na celníkovi,...Tam ani tak moc nejde o bezpečnost nebo nebezpečnost, ale o zisky. Já jakožto obchodní dovozce nemůžu léky dovážet vůbec a na potravinové doplňky musím mít atest, který musí odpovídat seznamu v příloze vyhlášky. Ale je to vyhláška, nikoliv zákon, čili jednotliví spotřebitelé si pro "vlastní potřebu" mohou objednat v USA co chtějí. A vůbec nezáleží na tom, jestli to povolené u nás je nebo není. Jde jen o to, aby to bylo pro osobní potřebu. A to bývají ty 3 kusy, jak psal Daniel. Když si objednáte obyčejný vitamin C z USA v počtu třeba 10 krabiček, tak vám to taky nepustí, protože to už není pro vlastní potřebu. Cílem je preferovat předražené evropské výrobce a dealery. V AMERICE JSOU SUPLEMENTY MNOHEM LEVNĚJŠÍ A TO I S VYSOKÝM DOPRAVNÝM A CLEM. Teda pokud to máte do 150 EUR, tak fyzická osoba zaplatí jenom DPH.
29. Listopad 2011 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Louisiana (anonym)
Tam ani tak moc nejde o...Do 150 EUR nebo USD?
29. Listopad 2011 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Do 150 EUR nebo USD?Je to vždycky do 150 EUR. Všechny ostatní měny se přepočítávají. Ale bacha na věc! Celní kurs je poněkud jiný, takže nemusí odpovídat bankovnímu kurzu. Aby to někdo nehnal na "doraz" a pak se nedivil, že to celníkům vyjde nad 150 EUR. Nejde jenom o clo, ale pak se do celní hodnoty připočítává i cena za dopravu. A pak vám z toho všeho ještě vypočtou DPH. Takže jestli se to vejde nebo nevejde do 150 EUR, to je dost podstatné.
29. Listopad 2011 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Louisiana (anonym)
Je to vždycky do 150 EUR....Aha, tak díky!
3. Prosinec 2011 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
taky chci do am (anonym)
miluju tuto zem je tam krasne
2. Prosinec 2012 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ale (anonym)
miluju tuto zem je tam krasneprdlajs
2. Prosinec 2012 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Nona (anonym)
Kde na netu kupujete pycnogenol? Máte typ na USA nebo CAN stránky se slušnými cenami?
2. Prosinec 2012 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
MedaBeda (anonym)
Kde na netu kupujete...Chcete si koupit značkové zboží a zdá se Vám v našich obchodech předražené? Nakupujte přímo v Americe, je to levnější. Můžete nakupovat i v obchodech, které nezasílají do ČR nebo s extrémními poplatky. Využijte služby přeposlání zásilek do ČR za skvělou cenu. Více zde http://www.shipito.cz/id_affiliate=2870
28. Únor 2013 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Taky můžete nakupovat v číně,cena poloviční,poštovné většinou žádné, celníci malé zásilky nekontrolují, většina oblečení prakticky k nerozeznání.- Nevím jak je to možné legálně vystavovat a odesílat do čr např. na aliexpress.com , i jinde.
18. Březen 2013 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Blbost (anonym)
Taky můžete nakupovat v...Zatímco z USA projde skoro všechno, tak z Asie je to vždycky utrpení. Opakované jednání s celníky a jednou mi to rovnou vrátili zpátky. Z Asie kromě Japonska a Singapuru už neobjednávám vůbec.
18. Březen 2013 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Zatímco z USA projde skoro...a z Koree, krémy z ebay.com ? Objednávala jsi?
18. Březen 2013 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Zatímco z USA projde skoro...Známá takhle přeobjednává oblečení už od předvánoc cca 150 balíčků a ještě ji ani jeden nikdo nezabavil,
18. Březen 2013 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
a z Koree, krémy z ebay.com...Mě před několika roky přišly krémy Unt, ale to bylo myslím z Thaiwanu či odkud,asi týden od objednání.
18. Březen 2013 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenka (anonym)
Zatímco z USA projde skoro...z číny kontrola na celnici, hlavně oblečení skoro žádná,1x ze cca 100 balíků žádali fakturu k doměření cla, ale nic jsem neplatila.
1. Květen 2013 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
z číny kontrola na celnici,...Tak to je divné, protože mě kontrolují každý balík a platím, jako mourovatá.
1. Květen 2013 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
DPH (anonym)
Tak to je divné, protože...se platí vždycky, clo jenom nad 150 EURO
1. Květen 2013 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
se platí vždycky, clo jenom...No právě, že platím vždycky, pokaždé to přijde i rozlepené a zase přelepené páskou od pošty, takže jak to lidi děláte, že vy neplatíte nikdy nic a nekontrolují vám, co tam máte. Já si občas objednávám spešl hadry, tak 1-2 kusy, z USA i Asie, většinou ani nejsou moc drahé, ale vždycky je kolem toho plno cirátů, tak jak to, že u vás to jde tak lehce?
1. Květen 2013 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
No právě, že platím...Záleží na tom, kolik toho mají. Když celníci nestíhají, kontrolují toho málo, ale většinou teď toho mají méně a mají dost času se v tom hrabat. Další věc je faktura, pokud vypadá věrohodně, tak dají pokoj. Ale nelatit nic? To neprojde. DPH se musí platit vždycky, clo jde okecat. Zas nemají tolik času zkoumat, jestli to má hodnotu nad 150 EURO. Tedy pokud to nemáte vysloveně na faktuře. Pokud není vyplněná deklarace, tak téměř vždy chtějí doklad o zaplacení. Lepší je to vyzvedávat osobně než to nechat na poště.
2. Květen 2013 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ceska republika je jedna ze 3 zemi v EU, do ktere je dovazet melatonin zakazano, a to i v ramci EU. Kdyz ho objednas z UK, bude to totez. Jedina vyjimka je ze Slovenska, plati dohoda bezcelniho postovniho pohybu na zaklade predchoziho spolecneho statu. A ti troubove, co nevedi, co je to melatonin, at si to najdou na webu. I kdyz jde o hormon vyrabeny kvasinkami, a v USA je to nejdele pouzivany a nejvice sledovany potravni doplnek, ktery nema vedlejsi ucinky, u nas si na nej drzi prodejci monopol. Tam jde jen o to vybrat si takoveho prodejce, ktery do nej neprimichava dalsi zbytecne latky.
13. Červen 2013 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Mela (anonym)
Melatonin mně celní správa zadržela a oznámila mně, že ho nepustí do země.
7. Leden 2015 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Dobrý den Všem... ..jestli správně rozumím, tak v případě že bych si objednal z USA suplement, tedy doplněk stravy pro kulturistiku, který je povolen v USA a v celé EU zakázaný, pustili by mi pouze 3 ks.. respektive ... takže objednat si např 100 balení stimulantu je asi naprosto nereálné?? nebo existuje možnost? jakákoliv? Děkuji těm z Vás, kdo mají co říci za každé připomínky
27. Březen 2015 - 2:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Šabatová (anonym)
Nenašel jsem jiné téma o USa než toto a založit téma tak zde mohou jen vyvolení,tudíž k americkým volbám Hilary versus Trump se může diskutovat zde. Mně je z Trumpa zle,uráží všechny,vidláci mu věří,mluví jejich jazykem,co by se stalo s bezpečností na světě kdyby se tento cowboj dostal do oválné pracovny mám obavy.Jsou jeho voliči opravdu takoví burani a nechápou ,že tohle jsou vlastnosti nezdravého člověka s mnoha vadami,který se nehodí na prezidenta když je chamtivý,nenávistný,útočný,bezohledný,idolizuje sám sebe,má chtíč po penězích,vychvaluje se za to jak je bohatý jako by to byla ctnost a ještě se obrací k bohu. Obscéní ,bláznivé a hrubé řeči jsou v protikladu k křesťanským republikánkým voličům na které se obrací jako voliče.Nebo křesťani již volí v USa demokraty? Nebo sbírá jako dobrý herec protestní hlasy proti demokraty založené sociální rovnosti a korektnosti v americe,kterou by první prezidentka hned po prvním afroameričanovi dokončila,protože jé volí namlsaní černoši z Černých marxistických panterů na sloganu jako Černý život má cenu a jednoduše se bílí prostí lidé bojí vzrůstající agresivity černochů na veřejnosti k bílým a omezení zbraní ze strany demokratů
8. Květen 2016 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Neboj se o osud (anonym)
Těžko může ten pán s veverkou na hlavě zvítězit,když investoval do kampaně Hilary ,která má za sebou Kochovy bratry a Trump prostě neprodělá,jeho Tv show bude mít po volbách největší světovou sledovanost,protože nas*al půlku světa.
8. Květen 2016 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
analitik (anonym)
Pokrytec je v překladu z angličtiny dobrý herec a ten chce být oblíbený,kdyby ovšem náhodou zvítězil,což se prý nemůže stát,že ta podpora mu nevydrží,teoreticky by realizací svých myšlenek donutil půlku světa prdelí dříví šťípat až by třísky lítali.
8. Květen 2016 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Poštou (anonym)
Kde se dá koupit ta rudá kšiltovka s nápisem Make america great again?!
8. Květen 2016 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Hilary (anonym)
Podle mně to vyhraje na tu [jmu podváděné ženy,na které si tolik zakládá,pořád vypadá tak nějak ,že kouřit pod stolem prezidenta měla právo jen ona že tu nespravedlnost musí potrestat tím že se stane prezidentkou. No nevím čí voliči jsou více balamuceňi.
8. Květen 2016 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Hilari(y)ous Tr (anonym)
Hilary je obsoletní dáma,maximum má na to být velvyslankyňí. Potom co udělal ovšem rekord v blbosti republikán Bush,mají ostatní hned soutěž v blbosti,jak americké. Trump je Hilarious,něco jako Pitomio má místo úst kanón na laciné sprosté,nekorektní,urážlivé,domýšlivé,chamtivé ,sebeidolizující a démonizující kecy. Jak se to veme,jeden musí vyhrát,ale kdyby s oběma spadl vrtulník tak se celý národ víc radjie než truchlí.
8. Květen 2016 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Rudý kšilt (anonym)
Rudá kšiltovka s Trumpem je odvážný tah,protože on chce konsolidaci vztahů s Ruskem ,kde vládne novodobý Stalin a Evropa potřebuje zvláštní vztahy ne konsolidaci od politika co chce politiku izolacionismu od Evropy.
8. Květen 2016 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Buick (anonym)
v usa jde o program ne kdo tam bude,jinak by nezvolili spoustu prezidentů,s tím charakterem tolik nenadělaj jako v ČR,kde má prezident roli otce vlasti co má stmelovat národ. Republikáni chtěj svoje a demokrati taky svoje.Žádná věda to nejni.
8. Květen 2016 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Rudý kšilt je d (anonym)
Zárukou toho,že amerika bude svobodná tak i tak bude to,že si Trump na kampaň půjčil a pokud bude dělat co má jistě výhodně koupí a z toho se ziskem splatí půjčky.Nebo naopak jen tak neprodá,obchody mu nepůjdou.
8. Květen 2016 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Trump je showma (anonym)
Ten to nevyhraje,je lehce vyšinutej.Povídá vtipy,nemá úroveň.Tomu jde o něco jinýho,udělat se známější za pár milionu dolarů mu publicitu udělaj samy celosvětový média.Pak natočí pár reklam,prodá trička,hrníčky a bude zase bohatší a slavnější.
8. Květen 2016 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Trump je showma (anonym)
Trump bude jednou značka a ještě bude hodně vydělávat,prezidentura je jen fraška.
8. Květen 2016 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Trump je showma (anonym)
Jistě,že Hilary má své limity ,ale je to v vzdělaná,kultivovaná,schopná si nechat poradit a spolupracovat,to Trumpa ,kterého podle mexického prezidenta volí líní opilci,značně limituje vůbec získat ženské,vzdělanější,městské hlasy.Urbanizace je v USa okolo 75% a více.
9. Květen 2016 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Hilari(y)ous Tr (anonym)
Jistě,že Hilary má své...Hilary to nemá tak jisté,leze totiž nervy i demokratům,je okoukaná,má takový syndrom ambiciozních demokratek co dělali dlouho partnerky a doprovod a politicky mocnýým mužům,prošli si všechny to logické kolečko převýchovy manžela k rodinému životu místo milenek a teď přes kontakty s jinými vlivnými manželkami chtějí moc a převychovat celou společnost ,aby tvrději penanalizovala muže za milenky.
9. Květen 2016 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Hillary to má n (anonym)
Hillary je držák,pokud se nepletu,tak bojovala s Obamou v minulých primárkách,tek ji strana vytvořila lehkého konkurenta Sanderse,přestárlého hipíckého knihomola s nostalgii k východu a k SSSR porážce nacistů. Kdo ji může porazit,když se naučí od poradců jak má reagovat v super debatách na flanďáka marshal generála vrchního velitele vojenských sil USa v očekávání Trumpa s liščím příčeskem na hlavě.
9. Květen 2016 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Trump je showma (anonym)
Dle celostáních a státních průzkumů z 5.5.2016 v Ny Times má Clintonová z 270 potřebných mandátů navrch v poměru k Trumpovým 347/197 na Trumpa a je to stav 60% / 40% ,všude má tolik hlasů jako měl Obama kromě Ny,kde by ale stejně zvítězila. Trump je tedy celkem bez šance,leda že ba na Hillary přišel s něčím co si nechává až na předvolební úterý.
9. Květen 2016 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
zkušenost (anonym)
Nedávno jsem si z USA objednával zboží, které jsem tu nemohl sehnat. Nákupní cena byla na našich necelých 1200,- Kč. Doprava byla necelých 600,- Kč. A teď to "nejlepší". za odbavení zásilky jsem zaplatil poště 700,- Kč a DPH kolem 500,- Kč. Clo jsem naštěstí ještě platit nemusel. Tak potom si něco ze zahraničí objednávejte. Serepetičky okolo vás vyjdou na cenu samozného zboží. Nebo i víc, pokud vám napaří i clo.
10. Květen 2016 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Buka Yorra (anonym)
nic neprojde žádný balíček sraček, jedině když dáš lowe
10. Květen 2016 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
nic neprojde žádný...Až na to, že ty poplatky jsou děsné.
10. Květen 2016 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Melatonin za par korun, postovne 4 Eura....doporucuji http://www.iherb.com/nutralife-melatonin-3-mg-120-easy-chew-tablets/66215?rcode=fhf691
12. Květen 2016 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Jeste upozorneni musite objednat do 22EU i s postovnym, jinak platite DPH.....nad 120EU je CLO a DPH.
12. Květen 2016 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jeste upozorneni musite...Hm, to sice víme, ale i já většinou tuto částku přepísknu a produkt je dražší a pak platím, jak mourovatá.
12. Květen 2016 - 20:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama