1733 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Oberon nebo Aurum 3x - máte zkušenost s diagnostikou?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Iva* (anonym)
Absolvovali jste vyšetření na těchto biorezonančních přístrojích?? Podělte se se svými zkušenostmi z tohoto vyšetření a léčení ...
31. Srpen 2006 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
vevo (anonym)
Ivo o Oberonu jsem napsala na CO mi vlastně je? Aurum 3x neznám, uvítám také nějakou informaci nebo odkaz.
11. Září 2006 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
I. (anonym)
Vyšetřovací přístroje Oberon jsou většinou na Moravě, hlavně v Brně! Nevíte někdo, zda se Oberon provozuje v Praze či ve Východních Čechách? V Praze a v HK je přístroj Aurum 3x, ale nevím, zda přístroje jsou srovnatelné ve vyhodnocování zdravotního stavu!
26. Září 2006 - 0:10
Obrázek uživatele Návštěvník
mercedes (anonym)
ahojky lidi, taky jsem byla na Oberonu a myslela jsem si, že tady nadju nějaký rekace komu to pomohlo a komu ne. Já na sobě zatim nic nesleduju. :)
2. Říjen 2006 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva* (anonym)
To mercedes: Podle toho, co jsem přečetla, tak léčebné působení je dobré několikrát zopakovat!! Buď celkově nebo pro orgán/y, které to potřebují. Ale alespoň víš, jak na tom jsi zdravotně, ne? Dostala jsi doporučení na nějaký preparát na podporu léčby?? Kde jsi byla na vyšetření? Prosím, napiš o tom víc!
3. Říjen 2006 - 6:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
11. 9. 2006 09:37:38, vevo Ivo byla jsem na Oberonu Před 14.dny a připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Ukazuje to postupně všechny orgány, kde je jaká potologie a stupeň poškození. Doporučí to přípravky (léky?)které je vhodné užívat, tak za měsíc-6 týdnů se jde na kontrolu, znova se provede měření a srovná se to s minulým Já byla u Mgr.,která se věnuje Starlife, tak tam má naprogramované jejich přípravky. Já se leta trápím bolestmi, teď vím konečně proč. Když zabere to co užívám, budu hrozně šťastná. 17. 10. 2006 21:37:51, angelika Ivo musím Ti říct, že jsem ca před měsícem byla také na vyšetření přístrojem Oberon. Vyšetření není účelové, je velice přesné - odhalilo všechny moje známé problémy. Přitom na naměřené zátěže jednotlivých orgánů doporučí přírodní preparáty i léky od různých výrobců - nikoliv pouze Starlife. Již po ca 14 dnech jsem pocítila zlepšení a při dalším přeměření mého zdravotního stavu bylo toto skutečně zřetelné. Veškeré informace můžeš získat na www.mariko.cz - odkaz Biolaz Oberon
31. Říjen 2006 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Prosím, můžete zde uvést kontakt, kde OBERON používají?
31. Říjen 2006 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva* (anonym)
Jájo, není ještě hodně rozšířený. Hlavně je provozován na Moravě, v Plzni, KV. Zadej si do vyhledávače Oberon, diagnostika či biolaz a hledej podle bydliště.
31. Říjen 2006 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Jsem z Benešova a v blízkém okolí asi ještě není. A že by nebyl ještě ani v Praze?
1. Listopad 2006 - 6:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva* (anonym)
Jájo, v Praze existuje při jedné kosmetické firmě, ale nyní ho neprovozují, lékařka je na mateřské. Možná, že se něco nového mohlo objevit, já to hledala někdy koncem srpna. Jinak v Praze, HK a Brně ještě provozují Aurum. Má to být obdoba, ale zatím se neozval nikdo, kdo na něm absolvoval vyšetření.
1. Listopad 2006 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepek (anonym)
Slyším jen samou chválu. Múže někdo uvées příklad vyléčení nějaké závažné nemoci - rakovina, klíšťovka, únavový syndrom,..., doložené lékařskou zprávou? Múže někdo nabídnout odprodej použitého přístroje za nižší cenu a zaškolení?
2. Listopad 2006 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
LIbor (anonym)
Určitě to umí popsat zdravotní stav a dost přesně. Mám skušenosti a jsem z Prahy.
3. Listopad 2006 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Může někdo zodpovědně prohlásit, že aplikací přístroje OBERON nelze nikoho poškodit?
6. Listopad 2006 - 9:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Libore, prosím, kde OBERON provozují?
6. Listopad 2006 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vyšetření se na Moravě probíhají i v Hranicích na Moravě.
8. Listopad 2006 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Oberon provozují na několika místech v Brně, v Bystřici pod Hostýnem.
9. Listopad 2006 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Taky jsem byla napojena na přístroj OBERON, a docela přesně seděly výsledky s porovnáním od lékaře... což jsem nechápala... začínám tomu věřit, že mi to pomůže, není to krátkodobá záležitost (týden, měsíc), tak až budu o.k. dám vám tady vědět co a jak ... ahoj Daniela (Ostrava).
15. Listopad 2006 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ahoj Danielo, můžeš mi prosím tě prozradit, kde přesně v Ostravě? Taky si chci na to zajít kvůli svojim zdravotním problémům, ale v Ostravě jsem na nikoho, kdo tento přístroj provozuje nenašel. Díky za případné info Martin
15. Listopad 2006 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
*Marek* (anonym)
Tak jsem na Oberonu dneska byl a nechápu jak může na tom někdo být pouze 1 hod dokonce u vstupní diagnostiky jak se avizuje na různých stránkách. Já byl na tom 3 hodiny a to jsem neprocházel úplně všechno do podrobna jenom nejdůležitější orgány a u každého orgánu je dobré potom opravný cyklus projet 3x po sobě, aby to mělo vůbec nějaký efekt. Údajně aby vás přístroj důkladně prověřil byste na tom museli být aspoň 8 hodin a s opravou bloků potom ještě více. Skvělá věc je na něm také to, že umí vybrat nejučinější lék (homeopatikum nebo jiný preparát) pro váš organismus na míru. Pěkně se kouká taky na to, jak se přístroj snaží o opravu bloků na jednotlivých orgánech. Každopádně vím dobře, kde mám problémy a taky to bylo dosti objektivní. Nicméně já na sobě zaznamenal účinek asi hodinu poté v podobě naprosté pohody a uvolnění, ale to bude asi individuální.
16. Listopad 2006 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Moje 7 mesicni dcera je vazne nemocna, doktori poradne nevedi co ji je. Byla jsem s ni v Litovli u homeopata, ktery ma tento pristroj a byla jsem jako Alenka v risi divu. Vetsina priznaku a testu u doktora se shoduje s diagnostikou Oberonu. Dalsi testy ted delame. Verim tomu, je to suprova vec. Bohuzel doktori si stale jeste mysli, ze neni nad ne a neradi o takovychto novinkach slysi.
20. Listopad 2006 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva* (anonym)
Děkuji všem, kteří se s námi dělíte o své zkušenosti s novými diagnostickými přístroji, a konečně se tato diskuze trochu rozjela. Zatím to vypadá, že jde o dobrou věc. Případně pište, jaké zdravotní potíže se vám daří na přístrojích léčit, či mírnit. Prosím oznamte ostatním, když ve vašem okolí začnou tyto přístroje provozovat, a tím zkrátíte mnohým cestu za touto procedůrou. To Pepek: Ověřené to nemám, ale slyšela jsem, že cena Oberonu je asi 140 tis. Kč. O zaškolení by ses mohl dozvědět více od těch, co přístroj už provozují! Libore, můžeš nám prosím sdělit, kde v Praze Oberon provozují a jak jsi spokojen s jeho aplikacemi.
21. Listopad 2006 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
*Marek* (anonym)
Začal jsem více po první terapii na tomto přístroji pátrat a začínám mít z toho poněkud smíšené pocity, i když první poznatky byli pro mě osobně poměrně přesvědčivé. Trochu mě ovšem začínají nahlodávat dostupné informace o tomto přístroji především na zahraničních stránkách, dokonce přímo u autora a výrobce Oberonu. Zásadní problém je v tom, že už se objevili padělky tohoto přístroje, a jak jinak než ruské provience :o(. Chystám se otestovat více těchto přístrojů u více lidí, kteří jej provozují a výsledky porovnat nejen mezi sebou, ale i vůči lékařským zprávám. Sesbíral jsem i různé lokality (Morava a Čechy), kde nabízejí terapii na Oberonu a není to už taková vzácnost na to, že je to poměrně drahý přístroj. Ochrana unikátního diagnostického software Metapathia byla již rovněž prolomena a tato verze distribuována pod názvem Dianel. Originální verze Oberonu se pohybuje daleko výše než je zmiňovaná cena 140 000kč. Každopádně novější verze software Metapathia 3 a 4 už používají HW klíče a jsou zde i jiné vychytávky, které mají napomoci v rozlišení od padělku, ale i to s výjimkou onoho HW klíče se dá obejít. Takže se nabízejí dvě možnosti, buď je to hezká videohra nebo dokonale odcizena technologie, tudíž funkční i na oněch padělcích a pro nás, kteří hledáme pomoc od nemoci příjemnější, z důvodu dostupnosti přístroje. Na netu jsou bohužel pouze střípky, když pominu některé superlativy na některých cz stránkách a nikde žádné praktické informace. Proto by mě také zajímaly objektivní zkušenosti lidí, kteří již mají za sebou více než dvě terapie na tomto přístroji.
23. Listopad 2006 - 1:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Byla jsem na tomto přístroji a výsledky jsem měla ověřené i u lékaře a vše se shodovalo.Jako rychlá diagnostika je to asi dobré. V Německu je toto vyšetření dokonce hrazeno pojišťovnou.Navíc vyšetřením nelze nic pokazit.Každý musí zvážit sám co je ochoten absolvovat.Já mám výborné zkušenosti.
23. Listopad 2006 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Byla jsem na vyšetření v Litovli já i moje dcera.Přístroj je opravdu o hodně dražší než uvádíte.Jsem hodně realista a čekala jsem na výsledky tohoto vyšetření u známých a u všech výsledky odpovídaly skutečnosti. Buď prodělali různá vyšetření kde si to ověřili a stejné je to u mě.Průběžně to ověřuji u lékaře.Zatím to na mě dělá velmi dobrý dojem a navíc pán ke kterému chodíme má velmi dobré znalosti.Jako rychlá diagnostika je to hodně dobré.Ale vždy si myslím že je to výborné ve spolupráci s lékařem.
23. Listopad 2006 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
*Marek* (anonym)
Díky nejenom za sebe za info, nicméně aby byla jistota, že se bavíme o stejném přístroji uvádím tady jeho fotky. Když tak ještě prosím uveďte, o který přístroj se konkrétně jednalo. 1. Biolaz-Oberon - ve verzi standard nebo profi - převážně Čechy a Morava http://www.zdravi4u.cz/aliasy/oberon6.jpg 2. Originál Oberon označovaný též jako Metatron http://www.oberonpl.pl/ nebo http://www.oberonwelt.de/ Pro lepší představu nějaké orientační ceny jednoho z distributorů přístroje. http://www.oberon-italia.it/polish/oberon-sprzedaz.htm
23. Listopad 2006 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Marku, ráda bych s Vámi hovořila soukromě. Potřebuju se v této problematice zorientovat. Mohl byste se mi ozvat na adrese helliann"seznam.cz. Děkuji a přeji vše dobré. Anna
26. Listopad 2006 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Mam problem s cukrovkou 2, byla jsem na oberonu ve Zline, byla jsem tam 3x a me vysledky u lekare byly fantasticke, muj stav je mnohem lepsi Eva
30. Listopad 2006 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Dobry den Anno, reaguji na vas rozhovor ohledne oberonu a mam dotaz. Ve Zlině jsem byl na dvou oberonech u doktora Mačka a u pana Topiče a na eav jsem byl na harmonii na Hostyne u pana Janečky. U doktora Mačka v Otrokovicich 577512516, to byla docela velka rychlovka , do 15 min jsem byl venku. Oberon moc nepouzil, pracoval u vysetreni s virguli, pomackal mi par bodu na tele, dostal jsem cinske caje za docela hodne penez. Byla to velka rychlovka. Mozna je dobyry, ale mne to docela odradilo. Manželka mne dovedla na Hostyn na Harmonii, kde to bylo mnohem lepsi a citil jsem se po eav mnohem lepe i stav se zlepsil. Maji tam i jine pristroje ale delaji tydenni pobyty 573378840. Jeste jsem byl u pana Topiče ve Zline 777669888 s kamaradem doktorem, ktery zna muj stav a vysledky na oberoun sedely. Stav se mi zlepsil po dvou navstevach a hodnoty hodne klesly. Ma tam ted akci prvni navsteva zdarma. Nemate nahodou nejake adresy na jine oberony v okoli Ostravy a dobre zkusenosti ? Dekuji Martin polasekm"centrum.cz
2. Prosinec 2006 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vážený pane. Jste pravděpodobně jediný ze zdejších přispěvatelů, kdo se skutečně zamýšlí nad skutečnou funkcí Oberonu. Toho si velice cením (i když Vám to asi nebude moc platné). Doplnil bych k tomu následující : Jak může přístroj, který snímá pouze vodivost kůže a možná nějaké magnetické pole hlavy, být schopen tak podrobně diagnostikovat tolik orgánů v těle ? Proč jsou skutečné lékařské přístroje mnohem komplikovanější, větší a dražší ? Proč je skutečné lékařské vyšetření také mnohem komplikovanější a přitom dokáže obvykle vyšetřit jen jednu věc ? Proč musí lékař napřed 6 let studovat, aby mohl provozovat praxi, zatímco provozovatelé Oberonu nemusí před žádnou komisí prokazovat nic ? Kdyby takový přístroj skutečně toto všechno uměl, potom bychom mohli celou lékařskou (a nejen lékařskou) vědu zrušit a zahodit. Podle mne je diagnostika tímto přístrojem velmi promyšlený a rafinovaný podvod s cílem vytahovat z důvěřivých lidí peníze. To, že se výsledky získané tímto přístrojem "shodují" se skutečností osobně vysvětluji tím, že většinou každý máme nějaké problémy, takže když se použije univerzální tvrzení že nejsou v pořádku játra, ledviny, žaludek, slinivka, plíce atd. a vhodně se to zkombinuje, potom vždy něco z toho souhlasí. Další velmi rafinovaná metoda tohoto přístroje a spolupracujícího software podle mne spočívá v tom, že využívá (zneužívá) osobní data pacienta zadaná do databáze. Podle data narození není problém vypočítat věk pacienta a k tomu ihned přiřadit odhad, jakými problémy asi bude trpět. A opět se výsledek diagostiky bude většinou "shodovat" s nezávislým lékařským vyšetřením, neboť lze předpokládat, že úměrně věku bude potíží přibývat. Správně by se do databáte mělo zavést jen pořadové číslo pacienta a nic víc, aby se z těchto ůdajů nedalo nic využít a ohlupovat tím důvěřivé pacienty. Potom by přístroj byl asi zmaten. Podezřelé je i samotné provedení přístroje. Vzhled je doslova pouťový. Jeho skříňka je vysloveně lagricová. Nedodává se k němu žádný platný certifikát, který musí mít skutečné lékařské přístroje. Připojení elektrodami na zápěstí pacienta s sebou přináší riziko úrazu elektrickým proudem, což by se mohlo stát v případě průrazu izolace napájecích zdrojů Oberonu a připojeného PC. Pokud by měl být přístroj skutečně bezpečný, musel by být napájen pouze z baterií nebo mít bezpečnostní oddělovací transformátor, což není splněno. Skutečně solidní výrobci a provozovatelé lékařské techniky by si toto nikdy nedovolili. Provozovatelé thoto přístroje by si měli pro zajištění bezpečnosti pacientů pořídit alespoň zmíněný bezpečnostní oddělovací transformátor na společné napájení celé sestavy PC a Oberonu. Je přímo neštěstí, že náš právní řád a příslušné oficiální instituce provozování takových podvodných živností dovolí. Doufám, že je jen otázkou času, než si lidé uvědomí, jak jsou v tomto klamáni a budou tyto služby odmítat. Kdo má zájem se o odhalování podobných podvodných praktik dovědět více, ať navštíví stránku www.sisyfos.cz, kde najde mnoho zajímavých (a skutečně pravdivých a odborných) informací. Závěrem přeji všem i sobě aby nám Pánbůh zdravý rozum zachovati ráčil, neboť jinak to s námi půjde s kopce. S pozdravem. libor.korista"seznam.cz
3. Prosinec 2006 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Pane Libore, vas nazor je vas nazor, ma dcera trpi cukrovkou. Po jednou sezeni na oberou nam dal doktor po peti letech konecne pochvalu, nebot nam hodnoty klesaji a po dalsi navsteve oberonu opet jdou hodnoty dolu a lekari nam to jen doporucuje. Romana
3. Prosinec 2006 - 19:09

Stránky

Přidat komentář