403 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Oberon - léčba

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Nemáte někdo zkušenost s léčením přístrojem Oberon? Na jakém principu to funguje? Není to jenom takové placebo?
21. Březen 2008 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaruš (anonym)
www.biolaz-oberon.wz.cz pokud jde o seznámení, prezentaci, diagnostiku či spolupráci, více na b.jarus"seznam.cz
31. Říjen 2008 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Nemáte někdo zkušenost s...www.oberon.webnode.cz
2. Prosinec 2011 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
www.oberon.webnode.cz Zkušenosti mám dělá to tam jeden pán celkem slušně předtím jsem jezdila do Prahy kde jsem si musela ještě koupit přípravky tak za 1500 Kč jinak mě nechtěli objednat v Písku vám nikdo nic nenutí a mají tam nejmodernější řadu oberonu jinak je jedno jestli oberon nebo diacom ten mají v Plzni jinak spokojenost jak Plzen diacom tak Písek oberon
8. Prosinec 2011 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Myslím si, že Oberon už dnes nemá adekvátní postavení. Jejich přístoroje jsou zastaralé ( už dávno používá konkurence mnohem spolehlivější čidla, která Vám narozdíl od Oberonu nevecpou do vyšetření bordel z Vašeho okolí ). Tzn. mohu-li doporučit za sebe, tak Oberon rozhodně ne, ten se mi opravdu neosvědčil. Navíc jakékoliv pokusy zjistit více o tomto přístroji končí jakýmisi neurčitými odpovědmi, komunikace s nima je mizerná a nejsem jediná, kdo s nimi nemá příliš dobré zkušenosti. Volila bych spíš Sensitiv Imago - co se vyšetření týče, tak možná o pár stovek dražší, nicméně momentálně světová špička a lidi, co na tom dělají, se tomu skutečně věnují a VÍ co dělají, nekašlou na pacienty ;)
30. Leden 2012 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Pokud mohu poradit tak se zeptejte o jaký oberon se jedná typ já se léčím na oberonu jiš 8 let a prví oberony jsou již zastaralé sedná se hlavě o řadu 8,11,21 je lepší ale všechny pracujou s fregvencí 2.4 GHz stejně jako diacom poslední model Oberon Titanium pracují s fregvencí 4GHz ale provozovatelů je velmi málo Sensitiv imago pracuje ze stejnou fregvení teda podobnou 4,3 GHz tak pokud půjdete na oberon tak si zjistěte co je to za model jinak i starší modeli prcují celkem přesně tak 70 procent vyší řady 90procent
9. Únor 2012 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Pozor, Oberon Titanium je pouhou kopií, nepřidává nic moc nového ;) Nemluvím o starších Oberonech, mluvím aktuálně o tom, co má výrobce na trhu ( což předpokládám je nejnovější typ ). Oberon má určité nedostatky ( kvůli čemuž také nemůže obdržet tak rozsáhlou certifikaci ani oceněn ve srovnávacích testech ( soutěžích ) ). Sensitiv Imago má přesnost až 96% :)
13. Únor 2012 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Oberon je podvod, založený na tom , že nahlásíte věk. Nepozná ani teplotu ani tlak, vyšetří Vám orgány které nemáte. Je to jen zneužívání nemocných lidí.
16. Květen 2012 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jejda (anonym)
tím podvodem se ještě někdo vůbec zabývá?
16. Květen 2012 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Alan (anonym)
Oberon je podvod, založený...Vystihl jste to přesně. Jedná se o podvod
27. Červen 2012 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Oberon? (anonym)
Jaká léčba vy ňoumové? Oberon byl král Amberu vy tubci! http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hand_of_Oberon
27. Červen 2012 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
IVA (anonym)
Pokud mohu poradit tak se...OBERON 4 Ghz MAJÍ V PÍSKU JINAK SPOKOJENOST
21. Září 2012 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tento přístroj vyzkoušet,bylo mi doporučeno diagnostické centrum v Plzni-Slovanech na Poliklinice. Máte s tímto pracovištěm někdo zkušenost?
24. Březen 2013 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jurky (anonym)
Paní Alice nezkoušejte ani Plzeň ani jiná pracoviště a podobné přístroje.Dělají si z klientů akorát kasičku ze které tahají peníze.A pořád je potřeba dále kupovat nějaké nové preparáty.Tyto přístroje nefungují-jsou to pouze animované obrázky,přesvědčivě vypadající.Majitelé těchto přístrojů umí dobře přesvědčovat své klienty,kteří hledají pomoc.Věřte skeptikům a najděte si názory odborníků-skutečných lékařů a také z oboru elektroniky,případně zklamaných klientů. Přeji hodně zdraví. J/Z
29. Březen 2013 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Hujer (anonym)
Jurky má pravdu, Oberon je podvod.
29. Březen 2013 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Elis (anonym)
Oberon není podvod. Mně významně pomohl i s doporučenými přípravky. Po těhotenstvní a porodu jsem byla v katastrofálním stavu, cítila jsem se hrozně vyčerpaně, ale podle lékařů jsem byla zdravá a v pořádku. Diagnostika a potravinové doplňky mě vrátili zpátky do normálu.
5. Květen 2013 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
adamka (anonym)
Nemáte někdo zkušenost s...Oberon neléčí jenom diagnostikuje
15. Září 2013 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Souhlasím, Oberon je podvod,...Dovolím si nesouhlasit, jsem vystudovaná molekulární bioložka s doktorátem, genetik s praxí z onkologické laboratoře a výzkumu. Za negramota se rozhodně nepovažuji, navíc neustále dále studuji. S Oberonem pracuji a jako vědec testuji, jestli "nekecá". Co naměří plně koreluje s diagnózami klientů. Před měsícem jsem měřila i celiakii, kterou lékaři diagnostikovali pár dní přede mnou. Pravda je, že neléčí, diagnostikuje. Ale dá se používat k harmonizaci tj. popostrčit tělo k samoléčebným procesům, to jsou meta terapie.Vyléčit se musí člověk sám.
30. Prosinec 2013 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Dovolím si nesouhlasit, jsem...Přesně tak,oberon je velmi přesný diagnostický přístroj,je daleko přesnější,než kdejaké MR,CT atd.Tedy jak v čem,oberon nevidí vyhřezlou ploténku,nebo jiné mechanické poruchy,ale nemoci,nebo spíš příčiny nemocí určitě ano a v tom je oberon zcela nenahraditelný.
30. Prosinec 2013 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Mickey (anonym)
Tak funguje, nebo ne?
31. Prosinec 2013 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
A přitom stačí jen trochu používat mozek. Jaká asi zázračná technologie může být v krabičce 15 x 15 x 6 cm ? Jaká asi informace může jít z trubky, kterou člověk drží v ruce ? Úplně to samé, jako při tzv. "fotografování aury". Tam se aspoň braly hodnoty ze všech 10 prstů, ale tady jde jediná hodnota do krabičky, kterou sestrojí každý, byť jen průměrný elektrikář podle přiloženého schématu. Tato jediná hodnota se pak jednou znásobí, podruhé vydělí, potřetí zlogaritmuje, umocní, odmocní, přičte 359 atd., a máme zde x hodnot, která se spřáhnou s počítačem a vytvoří se řada pofidérních grafů a značek na obrázcích lidských orgánů, atd...
15. Duben 2014 - 3:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
A přitom stačí jen...Toto může napsat jen člověk,který vůbec neví oč jde a nikdy se oberonem nenechal vyšetřit.
15. Duben 2014 - 6:41
Obrázek uživatele Návštěvník
haniball (anonym)
Nemáte někdo zkušenost s...Je to predevsim obchod s lidskym nestestim.
25. Červenec 2014 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Václavková (anonym)
Podvody typu Oberon byly popupární v devadesátých letech. Dnes už na tyhle komické rekvizity snad nikdo nevěří.
26. Červenec 2014 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Jsme zajímaví lidé.Když něco opravdu funguje,tak je to podvod.Asi jen proto,že kdyby měl oberon každý doma,doktoři by byli zbyteční.
26. Červenec 2014 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Už to, prosím, nehul......Máme tak krásně rotichudny názory,že mám obrovskou chuť,tě pozvat na kafe,at si můžem pokecat osobně a možná by to bylo pro oba i fajn.Myslím to vážně,ale možná jsme od sebe hodně daleko,ale možná bydlíme kousek od sebe,nevím,co ty na to?
26. Červenec 2014 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Nemáte někdo zkušenost s...Oberon nebrat, najděte si někoho, kdo pracuje se senzitivem Imago 530
10. Květen 2015 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
scorpion (anonym)
Oberon a jiné tzv přístroje jsou velký švindl. Jak mi může radit nějaký nedouk chytřejší jak deset lékařů. Vypráskejte je z domu.
28. Červen 2015 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Mik (anonym)
Proboha! To ještěněkdo kupuje a taky tomu věří?
29. Červen 2015 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Europa (anonym)
Samotný přístroj švindl rozhodně není :D Musím se smát, když všichni si myslí,že české zdravotnictví je asi to nejlepší co může být :D Roky jsem trpěla anginami,zánětem jícnu,zánětem žaludku, problémy se srdcem,močový měchýřem.. Doktoři mi dycky tak nějak naznačili,že simuluji,i když jsem.měla často horečky a šílené křeče například se zánětem žaludku. Samozřejmě jsem byla na gastroskopii, tam mi řekli, že mám zánět jícnu, ale přišlo mi divné, proč mě bolí celý žaludek. Nicméně i jiné problémy přetrvávály. Tak jsem jela k jedné z největších kapacit v ČR,která pracuje s oberonem,normální lékař, pracuje v nemocnici,nepoznali by jste rozdíl. Byla jsem trochu skeptická,to přiznávám. Ale léta beznaděje a nezájem doktoru, když trpíte,udělá svoje. Pan doktor mě velice překvapil, opravdu profesionální doktor. Když pak měl výsledky z přístroje,moc dobře to nevypadalo,ale jako jediný doktor z těch všech,kde jsem za celý svůj život byla,mi byl schopen potvrdit mé bolesti a opravdu nefunkci žaludku, dvanáctníku, špatné mandle, jícen apod. Ovšem tohle jsem věděla, že je v nepořádku. Otázka byla,proč? Pan doktor udělal proto bližší vyšetření a nejpravděpodovněji mi tuhle paseku způsobil ADENO virus,Streptokok,Stafylokok. ( Má obvodní lékařka jeden čas při testech říkala, že mám v sobě "něco" virového původu, ale že není schopná zjistit co přesně a že se s tím mám smířit) Okamžitě mi byla nasazena homeopatika,poté detox na vyčištění organismu a ještě budu brát pár doplňků stravy na obnovení funkce žaludku. Když jsem ty léky hledala na internetu,zcela jistě odpovídaly diagnostice,co mi udělali na gastroskopii. Říkala jsem si,proč mi ta doktorka sakra nenapsala tohle, když to má větší účinnost než léky,které beru?? No,zřejmě proto,že jsou ze zahraničí. Takže je asi blbost aby nemocným lidem,co se neúspěšně léta léčí, stačily naše české léky a naši "odborní lékaři" ,že? Spousta lidí tvrdí, že lidi s přístrojem oberon se snaží dostat z lidí peníze. Ano,jsou takoví. Ale musíte umět hledat správné doktory. P.S Léky diagnostikované oberonem zabraly za týden a opravdu to není placebo. Homeopatika berou běžně lidi všude;-) Přeji hezký den.
15. Srpen 2015 - 9:14

Stránky

Přidat komentář