6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Oberbeil Klaus

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
I zde na Doktorce jsem našla článek z jeho knihy. Koupila jsem si jeho knihu a jsem nadšená, jak konečně někdo populárně vysvětlil potřebu vitamínů, minerálů, spánku apod. pro naše zdraví. Zjišťuji, že člověk je nabádán k péči o své zdraví někdy špatně. Zajímalo by mě, jestli někdo víte, co je profesí tohoto pána? Nemůžu ve vyhladávačích nic najít(tedy v českých, cizími jazyky příliš nevládnu). Doufám, že tento příspěvek nebudet brát jako reklamu, název knihy záměrně neuvádím.
27. Září 2006 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Fifina (anonym)
To napsal Klaus?!
27. Září 2006 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
Fifino, ne tak familierně :) Klaus je jméno, Oberbeil je příjmení.
27. Září 2006 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
"Pravdoml (anonym)
"Pravdomluvný" prezident !! „Pokud nechcete dbát tisíciletých tradic naší civilizace, jejich křesťanských hodnot, důrazy na klasickou rodinu a úctu ke každému lidskému životu, nevolte mne, neboť já tyto hodnoty ctím,“ tato slova pronesl Václav Klaus při projevu na prezidentské volbě, při páteční inauguraci ještě přidal poděkování manželce Livii a rodině. Jak vidno z fotografií Aha!, moc se slovy neřídí. Jen pár hodin po složení prezidentského slibu a slovech o morálce se ocitl v náručí 25leté atraktivní blondýnky Petry Bednářové. Ta je už šestým rokem letuškou vládní letky a podle všeho se zná i s paní Livií. Klaus s Petrou v pátek nejdříve strávili asi hodinu v golfovém centru Erpet na pražském Smíchově. Před půl jedenáctou večer Klause s milenkou odvezla ochranka v Audi A8 do Sporthotelu ve Vestci u Prahy. To je oblíbené místo členů ODS, třeba šéf strany Mirek Topolánek tam slavil padesátiny. Prezident tam se sexy letuškou strávil celou noc, z hotelu vyšli až v šest hodin ráno. Klaus poté Petru odvezl na letiště do Kbel a vydal se za manželkou Livií. To jí dal opravdu pěkný dárek k MDŽ!
12. Červen 2012 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
naturista (anonym)
I zde na Doktorce jsem našla...Je to německý specialista na molekulární biologii a novinář.Poskytuje rady zdravého životního stravování,píše knihy o zdravém stravování,kuchařské recepty a pod.Je znám hlavně z televizních vystoupeních,rubriky v časopise a jeho knih o základech stravování a fitnes pro aktivní dlouhověkost.Je i na fb,twitru,prodává své knihy přes internet.Knihy překládá v 15 jazycích.Je populární hlavně ve skandinávských zemích.
13. Červen 2012 - 10:37

Přidat komentář