14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nutricap - jaké s ním máte zkušenosti?

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s tabletami Nutricap, dále šamponem a kondicionérem stejného názvu. Léčím se totiž na onemocnění štítné žlázy a začaly mi silně padat vlasy, tak jsem se rozhodla proti tomu něco dělat a tyhle výrobky mě docela zaujaly. Dále bych chtěla poprosit, pokud někdo doma máte ty tabletky Nutricap, jestli byste mi nemohli napsat jejich přesné složení. Podle mojí lékařky potřebuji nějaké tabletky, které obsahují hlavně selen a zinek. Tak by mě zajímalo, jestli tyto prvky ty tabletky obsahují. Za každou vaši radu a nebo zkušenost s Nutricapem předem moc děkuji.
27. Květen 2005 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Tak skutečně nikdo z vás nemá s Nutricapem zkušenosti? Nikdo jstE tyto výrobky ještě nevyzkoušel?
27. Květen 2005 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Vážně se nedočkám žádné odpovědi?
30. Květen 2005 - 6:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Jak to tak vypadá, asi ten Nutricap nikdo nekupuje.
31. Květen 2005 - 6:20
Obrázek uživatele Návštěvník
kerolin (anonym)
nutricap obsahuje bílkoviny,cukry,tuky,vit c,vit b1,vit b2, vit pp,vit b6,vit b9,vit b8,vit b 5,vápník,cystin,methionin,jinak začala jsem ho používat dnes,takže vysledky zaručit nemohu,snad se jich ale dočkám
17. Leden 2007 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj Aleno, já nutricap užívala hodněkrát,ale vždy s pauzou.Funguje zajisté,já to pocítila snad už po dvou dnech.Dostala jsem doporučení od své kadeřnice.Přestalo,nebo aspoň umínilo padání vlasů.Je to tuším francouzká farmaceutická firma,která je se distribuje a v hodně lékárnách je mají pouze na objednávku.Oproti jiným takovým to prostředkům jsou cenově někde jinde,tím myslím,že je cena přijatelná.Zkus a uvidíš.Já si pro ně dnes taky jdu..:-)Rozhodně neublíží... Hodně štěstí
13. Březen 2008 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Dobrý den, téměř po několika letech mého snažení, aby se mi přestaly třepit a lámat nehty, kdy už jsem šnědla všechny doporučované přípravky a doplňky,myslím, že právě nutricap mi pomohl, odpovídá to odstupu, kdy nehet musí dorůst. Měla jsem dvojité balení. Trpím suchou kůží, jemnými vlasy a lámavými nehty, nyní OK konečně se nestydím podat někomu ruku :-).Nyní hledám kde ho tady pořídit, dokonce jsem našla že byl někde naIT odbchodě stažen z prodeje a zatím jsem nenašla kdo ho má.Já ho koupila tehdy v lekárně, ale chtěla jsem to zkusit tady. Doufám, že v ňom "něco" nenašli a že ho zase seženu a preventivně budu užívat. Doufám, že zabral právě on a že mi zase pomůže udržet nynější ideální stav. Ať se daří i Vám a doporučuji!! :-)
23. Srpen 2008 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
mam moc dobrou zkusenost,doporucuju 44836
9. Září 2008 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Už několik měsíců se snažím Nutricap sehnat v našem městě/Most/,ale marně. V lékárnách shodně uvádějí,že jej už nelze ani objednat-protože se prý ustalo s jeho výrobou..:o(( -(nebo spíš distribucí u nás?? -zde nahoře někdo napsal,že je to francouzs.firma..) Máte prosím teď někdo současnou zkušenost s jeho sháněním?-je to celorepublikový,nebo jen místní výpadek../nebo úplný konec..:-/ Vkládala jsem do něj dost naději..
2. Říjen 2008 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Nutricap tablety sháním už 2 roky,ale marně. Výsledek byl neuvěřitelný.Při kojení mi moc vypadávaly vlasy a objevily se mi na čele kouty.Asi po 14 dnech užívání Nutricapu začly kouty opět zarůstat.Sama jsem tomu nemohla uvěřit. Moc bych si přála, aby se dal zas koupit.
1. Srpen 2010 - 22:55
Obrázek uživatele Maria2010
Maria2010
Dobrý den, téměř po...Známá mi poradila vyzkoušet www.nutricap.cz nebo www.maxi-lekarna.cz, objednala jsem si je na dobírku. A jsem spokojená. Vřele doporučuji.
29. Říjen 2010 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabča (anonym)
Pro všechny, kteří kupují Nutricap, nyní ve slevě za 280,- Kč (kompletní balíček: kapsle, šampon a balzam) http://slevomor.cz/slevy Hned jsem si koupila 2 balíčky :o)
17. Březen 2011 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Nutricap tablety sháním už...jenomze nutricap není urcen pro tehotné a kojící zeny.jak jste to mohli uzívat behem kojení???milá Elisko
5. Květen 2011 - 23:43

Přidat komentář