5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

nucení na stolici

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Paní doktorko,už asi 10 dní mám neustále nucení na stolici a vždy,když jdu na záchod,tak ze mě odcházejí jen hleny.Na stolici chodím obvykle,tak třikrát do týdne.Můžete mi poradit co se děje?K lékaři zatím chodit nechci.Děkuji.
3. Září 2003 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Dobrý den, mám dotaz, před 3 dny mi začala horečka 39, pak se dostavil průjem, ale nijak moc hroznej. Druhý den ráno jsem šla k lékaři, kde mi řekl, že mám středně silný zánět močového měchýře a nasadil antibiotika Zinnat 500, po kterých prý bývá také průjem. Neměla jsem ale žádné bolesti, až večer mě začalo bolet v podbřišku a aby s emi ulevilo, tak jsem si šla sednou na záchod, jelikož jsem měla stále i průjem. Teď mě už ale v podbřišku nebolí, ale mám pořád nucení na stolici, vždycky to mnou tak projede a musim jít, ale když sednu, tak mi to nejde, akorát naprázdno a bolestivě tlačim, sem tam třeba něco málo vytlačim, spíše řidké. Už z toho mám i hemeroid. Nechápu, ale proč pořád mám to nucení, něvíte někdo čím by to mohlo být, je to fakt bolestivé, ale ne v břiše, jen v konečníku. Něco takového mám i někdy, když mám mít menstruaci (tu mám teď taky dostat), ale zanebývá to přitom tak časté. Myslíte si, že by to mohlo být spíše už psychické (když totiž nejsem doma, tak to nemám tak často, protože na to asi nemyslim) nebo tim zánětem, či antibiotiky, že na to pořád myslim, co by to mohlo být a tak, nebo, že by to mohlo být něco vážného. Moc děkuji za odpověď, pořád jen nad tím musim přemýšlet.
21. Květen 2010 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Katerina (anonym)
Dobrý den, mám dotaz, před...Ahoj Moniko, mam stejne priznaky jako ty uvadis v tvem prispevku, ale nikde jsem nenasla odpoved na tvuj prispevek, muzes mi prosim rict, cim to tedy je, mam tento prujem uz skoro 2tydny a nevim co mam delat, na zachode jsem tak 20x dene a to si myslim, že to pokazde nedonesu a pak skoro nic. I ten pocit jako pri menstruaci mam taky, porad jsem si to nemohla vybavit, odkud ten pocit znam a když jsem si to precetla, tak to bylo presne ono, to je ten pocit.Diky moc jestli jsi tu obcas na diskuzi.
26. Březen 2012 - 5:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexander (anonym)
Bral jsem lék na cukrovku - Siofor. Nikdy předtím jsme průjem neměl, i když jsem chodil třeba 3x denně, ale tvrcou stolici a nikdy to nebyl problém udržet. Ale jak jsem začal brát tento lék, tak to přijde na mne neočekávaně a bez varování, do 5 minut musím se jít vy..., jinak bych se po...., nejde to udržet, promiňte Doktorka mi to vyměnila za nějaký Janumet, tím se to sice trochu zlepšilo, ale úplně nevyřešilo. Mám to teď někdy tuhé, ale někdy stále velmi řídké nutící na okamžité vyprázdnění. Máte podobné zkušenosti? Nenávidím velkou potřebu.
15. Únor 2013 - 10:03

Přidat komentář