Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Novinky.cz

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Jaké máte kdo zkušenosti s touto rubrikou? Taky na vás použily nezákonné postupy? Byli jste zablokovány a byl vám vymazán email? Toto jejich konání porušuje ústavu České republiky a listinu základních lidských práv. Konkrétně část hlava druhá,oddíl druhý, články 17/2 a 17/3. Podle těchto článků je cenzura u nás nepřípustná a přesto jí veřejně provozují. Pokud máte někdo své zkušenosti přidejte se!
28. Únor 2012 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Erik (anonym)
Miho znamiho taky blokli,to sou diskuze na nic kde nemuzes vyjadrit svuj nazor a jeste je blby jak je tam zverejnene cele jmeno.
2. Březen 2012 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Oni neporušují jen ústavu a listinu práv a svobod, ale oni dokonce trestají pisatele tím zablokováním, aniž by měli k tomu jakýkoliv pravomoc. Jejich trestání je nezákoné !!!
2. Březen 2012 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
A to uz ho bloknou trvale?
3. Březen 2012 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Milostivě ti napíšou, že máš možnost požádat o amnestii. Je to stejně nezákonné jednání.Je to jako by pokladní v supermarketu tě chtěla trestat, že jsi si zboží vzal z prostředka a ne z kraje regálu. Od toho jsou represivní složky jako soud,čojka nebo NKU. Žádné Novinky.cz nejsou oprávněny někoho trestat!!
3. Březen 2012 - 9:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama