Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
2887 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Od nového roku hubnu!

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Inez (anonym)
Ahoj, je mi 40 let, měřím 164 cm a vážím 72 kg. Do konce března chci zhubnout 8 kg. Hledám spolubojovnice s podobným cílem pro vzájemnou podporu. Není asi nic, co bych o hubnutí nevěděla, ale zatím jsem se nedokázala přimět ke změně životosprávy a k pravidelnému pohybu. Přes vánoce to asi nezachráním, takže se budu alespoň snažit nepřibrat, ale od nového roku jdu na to!
19. Prosinec 2006 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj, napiš e-mail,hned se ozvu, jdu do toho s tebou.
20. Prosinec 2006 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
bx1 (anonym)
od Nového roku bude hubnout asi hodně lidí. Já taky.
20. Prosinec 2006 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
pro Inez a ostatní - zatím jsem zhubla 18 kilo,podařilo se mi to po 14 letech boje,je mi 39.Jenže teď jsem zase dost povolila, dvě kila jsem nabrala a mám strach,že to nebudu zvládat a zase se dostanu do toho kolotoče.Na kurz se mi už nechce chodit,i když mi to hrozně pomohlo a nastartovalo to moje hubnutí.Takže ráda bych se připojila,třebas (a doufám že ano) se zase dokážu k něčemu dokopat a zhubnout dalších pár kilo.
20. Prosinec 2006 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
. .. ..
21. Prosinec 2006 - 2:54
Obrázek uživatele Návštěvník
ela (anonym)
Přidávám se k vám, od novýho roku hubneme.Potrebuju zhubnout 15 kg.
22. Prosinec 2006 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Helga (anonym)
Taky tak, od ledna do června jsem shodila 8 kg (cvičila - posilka a rotoped a počítala kJ). Teď jsem ale povolila, 2 kg nahoru. Teď mám asi 68 kg. Od ledna do toho jdu znovu, mít do června 62 by bylo fajn.
22. Prosinec 2006 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Mám podobné plány. Při výšce 153 cm vážím kolem 58 kg a ráda bych tak 10 kilo zhubla. Zhruba před měsícem jsem se dostala téměř na 60 kg, téměř do ničeho jsem se nevešla, tak jsem si řekla, že se svou postavou začnu něco dělat. Poměrně rychle jsem se zbavila 2 kg, ale od té doby stagnuju. Musím přiznat, že je to z velké části dáno tím, že nemám dost pevnou vůli. Pár dní se vydržím hlídat, ale pak mě začne honit mlsná (hlavně po večerech), jdu a sním, na co přijdu. Třikrát až čtyřikrát týdně cvičím aerobik v kombinaci s posilováním problémových partií, ale jak je vidět, chtělo by to umět se i hlídat v jídle.
22. Prosinec 2006 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
bx1 (anonym)
už si chystám zásoby. Rýži, sojové maso, citróny a jiné vitamíny.
22. Prosinec 2006 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
bx1 (anonym)
tak co? vykašlali jste se na to?
2. Leden 2007 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Inez (anonym)
Nevykašlali! Přes vánoce jsem teda ještě 2 kila přibrala, mám 74, tak se to bude aspoň dobře počítat, kila určená k zhubnutí jsem zaokrouhlila na 10. A od včerejška mám střevní chřipku...
2. Leden 2007 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Já už se snažím zhubnout delší dobu, ale nový rok pro mě znamená novou motivaci. Většinou třikrát týdně cvičím aerobik v kombinaci s posilováním, ale v jídle si moc odříct nedovedu, takže to cvičení samo o sobě nemá takové výsledky, jaké bych si představovala. Ráda bych to ale změnila.
2. Leden 2007 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina pro Inez (anonym)
mám úplně stejné parametry jako ty, včetně věku, tak bychom se mohli povzbuzovat, kdyžtak napiš mail, nebo to můžeme probírat zde
2. Leden 2007 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
princessx (anonym)
Ahoj ráda bych se připojila. Taky teď dělám velké zdravé nákupy. Jendu szkušenost s hubnutím už mám před 4 roky jsem shodila 30 kilo. Ale našla jsem si přítele a ten mě vykrmil... potřebuju shodit astronimické číslo a doufám že mi v boji pomůžete.
2. Leden 2007 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
kasie (anonym)
Jak tak koukám tak je nás víc a dokonce ve stejné věkové skupině. Já jsem se dnes postavila a nastačila jsem se divit 75kg, výška 176cm a věk 38. Potřebuji shodit aspoň na 70kg. Před vánoci jsem měla 73. Potřebuji těch 70 a to dost nutně, vždy jsem měla širší krk - problém se štítnou žlázou, ale teď to vipadá jako druhá brada - hrůza a břišní pneumatika. Doktorka řekla shodit mám mít příjem 5000kj deně. Tak jdu na to - tak se ozvěte jak pokračujete.
2. Leden 2007 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Já budu teď v lednu zažínat s klubem Diana. Máte s tím některá zkušenosti? Myslím, že to člověka psychicky vyburcuje a vovovo tom to je
2. Leden 2007 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Inez (anonym)
Pro Tinu a ostatní, jdeme do toho! Nejlepší bude scházet se tady, aspoň se budeme mít všechny navzájem pěkně na očích, je to lepší než přes mail. Vím, kde dělám chyby, pracuju z domova a mám sedavé i koníčky, nikdy jsem intenzivněji nesportovala, ale do 35 let se to dařilo držet na uzdě pomocí jídelníčku. Ten mám teď ovšem tragický, nesnídám a na noc se přecpávám, navíc jsem na sladké, čokoláda+nugát jsou moji spojenci a zároveň nepřátelé č.1! Zítra jedu do marketu pro bílé jogurty, racio chlebíčky, ryby a mrkev.
2. Leden 2007 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Inez (anonym)
Jo, a ještě - Tino, kluby jsou super, nemám sice osobní zkušenost, ale kamarádka chodila do kurzu snižování nadváhy STOBu, shodila 18 kilo a už tři roky si váhu drží. Je to dobré v tom, že je tam vzájemná podpora, a navíc tě naučí, jak zatočit s jídelními zlozvyky, protože jednorázové diety, adipex a tukožroutské polévky jsou nanic, musíme změnit životní styl. Jo, to se mi krásně teoretizuje...:)))
2. Leden 2007 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
U mně není problém pocit hladu, ten se dá něčím malým zahnat, ale žravost a chuť, to se těžko ovládám, ale teď jsem nabrla 4 kg a už to musím ztopnout, měřím taky 165 a váha 74, to už je moc. Kurz začínám 11.1. Prý je dobrá Syrovátka a nápoj z ní. Další můj problém, věčná zácpa a tím pádem člověk nevidí ty výsledky -zase na to prý výborná ta syrovátka, pište zkušenosti. Každý den se tu takhle sejdeme a musí to nějak jít, když se podpoříme. á jinak chodím svičit 2x týdne, teď chci zařadit ještě orbitrek, který mám doma a zanedbávám ho. Ale hlavně nežrat !!!
2. Leden 2007 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
No, tím co Vy, jsem já procházela loni touto dobou.. 165 cm, váha 70 kg, 40 let. Medvídek. A taky zdravotní problémy. Naštvala jsem se sama na sebe a do května jsem měla 57 kg. Chce to jen sebeovládání, houževnatost a jasný cíl: proč to dělám, jak to budu dělat a vydržet. Žádnou dietu jsem nedržela, jen vyváženou stravu, ale vtip je v tom, že normálně snídám, normálně obědvám. Pak už nic. Jen nápoje a ovoce v malé míře. To tělo si na to tak zvykne, že po měsíci, když jsem byla na večeři s přáteli, tak jsem snědla pouze třetinu masa a trochu zeleniny, prostě žaludek nebere. Fajn je pohyb, takže každodenní rychlá dvacetiminutová procházka do práce a domů mi nahradí tělocvičnu. A kupodivu, tělo to vydrželo v pohodě i teď o vánocích a žádné pneumatiky se nekonají. A když občas zhřešíte, nic se neděje, to tělo má pomalý cyklus, stačí se vrátit do vyjetých kolejí a klidně si můžete dovolit občas i mlsat. Na váhu nelezu, přijde mi to zbytečný, reguluju to jednoduše oblečením, jak začne škrtit, nastane přísný doobědový režim. Takže kdyby to někomu pomohlo, je to taky řešení.
2. Leden 2007 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
helena (anonym)
tak se k vam pridavam, musim do brezna shodit 5 kg. Ted 178cm/67kg. Neni mi to prijemne, cely zivot jsem mela 62. Problem je ten, ze moje dalsi predsevzeti je prestat kourit, po cemz se, jak znamo tloustne, tak jsem na sebe zvedava. Chci to udelat tak, ze budu chodit kazdy den behat na pul hodiny a nejist sladky. Co myslite?
2. Leden 2007 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ahoj Olgo, ráda bych o tvém systému věděla víc. Napiš mi, prosím, na mail alena.1957"seznam.cz
3. Leden 2007 - 7:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Já myslím, že to tady Olga popsala docela jasně. Já taky snídím a obědvám, ale doma pak něco pozobnu a to je kámen úrazu. Chce to hlavně disciplínu!!
3. Leden 2007 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Holky šla bych do toho s váma,ale po přečtení vašich příspěvků asi patřím do jiného oddělení,protože obezita 67kg při výšce 178cm se mě moc netýká.Potřebovala bych dát dolů cca 30 kg a myslím tedy,že asi potřebuji trochu jiný systém :o) ale jinak všem tady přeji krásný nový rok a hodně úspěchů v tom,po čem toužíte..
3. Leden 2007 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
kasie (anonym)
Tak je 11.30hod a já si spočítala příjem kJ, dle tabulek od doktorky a vyšlo mi 2529kJ. Budu se snažit dodržet limit 5000kJ. Naštěstí jdu večer cvičit. Tak se mějte pá.
3. Leden 2007 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Včera mi můj idol řekl, že sice nejsem tlustá, ale mohla bych pár kilo shodit. Sice mě to od něj mrzelo, ale neřekl to nijak ve zlém a navíc má pravdu. Třeba se to pro mě stane natolik silnou motivací, že už konečně zhubnu (postupně) tak, jak bych chtěla. Při výšce 153 cm vážím kolem 58 kg, ráda bych měla tak o 10 kilo méně.
3. Leden 2007 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Člověk by měl samozřejmě hubnout v první řadě sám kvůli sobě, ale motivace navíc není nikdy na škodu.
3. Leden 2007 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Romita (anonym)
Ahoj holky,tak se k vam pripojuji.Dokopalo me k tomu to,ze jsem za dva mesice pribrala ze 72 kg na 83 a to pri vysce 175.Zavidim Helci jakou ma vahu ,takze ani nechapu proc chce hubnout?!Ja kdyz mam 70 kg pri tyhle vysce tak jsem stihla,ale kazda to mame asi uplne jinak!Zacala jsem uz vcera a to tim,ze cvicim a hlavne od 17 hoid nebudu jist.Nemam ani tak problem s jidlem,jako se zravosti a mlsanim.A ted kdyz stojim pred zrcadlem,tak je mi spatne.Mam speky a strasne povoleny bricho.Vzdycky jsem koukala na porad jsme to co jime a u toho se cpala cokoladama atd.Mate to taky tak,ze kdyz ztloustnete,tak vas nic nebavi a jste otraveny?Ja teda jo.Do niceho se nevlezu a nema chut niukam chodit.Tech mych nabranych 11 kg je strasny a hlavne mam prsa jeste asi o 2 cisla vetsi nez normalne.Teda mam 5,ale ted je mam jeste asi 2 krat plnejsi a tecou mi z podprdy.Ach jo.Tak at to zvladnem!drzim nam vsem pesticky!Hlavne vydrzet.Ja mam cil ten,ze mi bude za 3 mesice 30 a tak chci byt krasna tricitka,ktera to slavi s jinou figurou.Mejte se krasne!R
3. Leden 2007 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dany (anonym)
Holky já beru 2 měsíce prášky hormony bez vysazení, přibrala jsem 5 a pul kila..co s tím platim si BBC a vubec tam nechodim, zkrátka jsem líná:-(...výška 169 váha 68 hruza...jak se mám k tomu dokopat, když ani to, že si to platim mě nedonutí???
3. Leden 2007 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Inez (anonym)
Ahoj holky, motivace je hrozně důležitá! Já mám v dubnu sraz s kamarádkama z vejšky, bude to taková opožděná oslava našich společných čtyřicetin, neviděly jsme se 5 let, nechci tam přijet jako rozkynutá buchta. Romito, mám přesně stejné problémy jako ty, s mlsáním i s těmi ňááádry. Já jsem normálně hadrářka, docela ráda si kupuju oblečení, ale od velikosti 42 mě to přestává bavit, takže chodím v jedné v obří mikině až do jejího rozpadu.
3. Leden 2007 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Teda ty zvětšená prsa vám docela závidím, to mně se ani nehnou, což je blbý, protože tím víc mi vynikne břicho. Když už jsem nakypělá, tak bych si aspon chtěla užít velkých prsou, ale ono nic. Jinak já jsem taková spíš stavěnější, žádný subtilní typ, takže to na mně není zas tak vidět jako na drobné ženské, tam se pozná každé kilo. Dnes si dám asi 40 min na Orbitreku, teď jsem měla jablko, maximálně do sebe ještě kopnu bílou Activii a to musí být vše i přesto, že budu chystat něco k jídlu pro rodinu, což je svízel
3. Leden 2007 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ahoj holky jsem na mateřske dovolené ale věřte že se nezastavím mam tři krásné holky a to 9,6,1 rok tak že jsem v jednom kole a večer jsem tak unavená že jsem ráda že si sednu na gavuč spíš lehnu a do pul hodinky spím jak když mě do vody hodí.Mám vyšku 163 a váhu 68kg prostě hruza ma váha je už několik let stejná a to 61 nic moc ale ujde to Jsem k světu ale takle se mi stracejí boky.A manžel mi říká že jsem jako medvídek pu.A ja vím v čem to vězí neobejdu se každy den bez sladkého ale od zítřka začnu být na sebe přísná ale sladkost si musím vzít jínak jsem nervozní.Tak všem držím palce co chtějí zhubnout.PA PA miška
3. Leden 2007 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Ina (anonym)
Ahoj, potřebuju zhubnout asi 20 kg, jinak se nezúčastním srazu spolužáků z gymplu, no a dívat se na sebe taky už nemůžu. Dávat si k novému roku předsevzetí, to jsem se vždycky bránila, ale vidím, že je to moje poslední šance. Mám pocit, že ty moje motivace asi nejsou dost silné, navíc neoplývám silnou vůlí a jím, co vidím. Diagnoza - zřejmě chorobná žravost.Můžu se s někým vzájemně kontrolovat? Zn:cvičit, často jíst a porce pro vrabce.Je mně přes 40.
3. Leden 2007 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
bx1 (anonym)
jájo, Ino....neutíkejte, taky potřebuji shodit tak 20 kg. Navíc můj problém je hlavně v pravidelném jídle menších porcí. Potřebuji vás tady :-) Díky. Takže se už dva dny o to snažím a připojuji večerní pití citrónové šťávy a kousek bílkoviny.
3. Leden 2007 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Elle (anonym)
Holky, podle toho jak to tu popisujete, tak z vas mam nejvetsi nadvahu:o(. Bohuzel jsem pribrala po lecich a ceka me ted i operace, presto jsem zacala od noveho roku jist zdravejc a cvicit. Z hubnutim mam zkusenosti, hlavne neprestante jist, to je blbost, chce to jist pravidelne, ale zdrave. pa
3. Leden 2007 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Romita (anonym)
Holky ja beru HA uz 12 let a dalsich 16 roku polykam hormony na stinou zlazu,takze jsem taky zvedava,jestli mi to cvicenicko pomuze?Jinak snidala jsem,obedvala a vecerela v 6,uplne normalni jidla,zadny dietni,proste klasiku,ale nechci se uz prezirat!Joo ty prsa to je sila,ale ja jsem celkove robusni,ramenata a velka zenska,takze na me to taky neni moc videt a spis bych rekla,ze mi to pribirani ani nikdo neveri!No holky musime byt krasny!
3. Leden 2007 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ina (anonym)
Nejhorší je, že zhubnu vždycky , když jsem ve stresu, nebo když mám jó moc velké problémy. Když jsem relativně v pohodě, jde to nahoru. Teď jsem nezaměstnaná, nemám pevný režim, nejsem sice psychicky v pohodě, ale nemám tzv. fofr, váha jde i kvůli tomu nahoru a přidává strašně roky, vypadám tak o 10 let starší. Takže bx1, Romito,Elle a další - jdeme na to? Ale nelhat!Zítra začínám, mám už nadepsaný deníček!(asi 50. v pořadí)
3. Leden 2007 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
jdu dotoho s Vámi ,ale nemám pevnou vůli jako dřív!jak se budete snažit hubnout poradte máte nějaký fígl,já jen držela dělenou stravu a kila šli dolů za měsíc 5 kilo ale jak jsem začala opět jíst jako dřív tak to šlo nahoru!pa
3. Leden 2007 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Romita (anonym)
Ino a ostatni,jasne,ze jdem na to!!!Uz se tesim!Taky nam pak napis co bastis,jo? Jani delena strava je dobra,ale neni to dieta,je to zivotni styl a to je naporad!A pokud chceme zhubnout i my,tak to neznamena,ze ted zmenime jidelnicek a za 3 mesice zhubnem a pak se na vse vyprdnem,to nam to pak pekne poleti zase nahoru!Tak holky....ZITRA a OPRAVDU NELHAT!!Dobrou noc.
3. Leden 2007 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
milca (anonym)
To tedy hubnu s VAMI!!!Je mi 48 merim 167 vaha 70 kg.Rada bych alespon 5kg.
3. Leden 2007 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
milca (anonym)
Napiste adresu ozvu se!!!!
3. Leden 2007 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
už jsem jednou psala,podařilo se mi zhubnout 18 kilo,do ideální váhy mám daleko,ale teď bych chtěla ještě 7.Jestli můžu mojí radu-chodila jsem do jedno kursu,dost mi to pomohlo,bylo to hlavně o psychice,povídání si a hlavně společné vážení.V tom kursu jsem dostala dolu 10 kilo,ty další pak sama.Jenže jsem docela polevila,to nevadilo,váha se držela půl roku,ale potom jsem měla nějaký problémy(někdo při stresu nejí,já bohužel žeru) a neměla jsem nikoho,s kým to probrat a kdo by mě podržel,takže jsem totálně rozhodila svůj jídelníček a hlavně návyky.Teď se snažím,naštěstí metabolismus se mi nijak nerozhodil,takže stačil necelý týden a jde to zase pomalu dolu.Každá z nás si našla svůj jídelníček,ale obecně platilo:ráno se najíst-bílkoviny(já slunečnicový chleba,vajíčko nebo sýr cottage,Lučina,svačina-jablko(já ne,mám po něm hroznej hlad),banán,jogurt,k obědu zezačátku těstoviny,tuňák,Šmakoun(=dost dobrý,málo kalorický,nahrazuje maso,hodně bílkovin,připomíná kuřecí maso trochu),zeleninové saláty(ty já můžu).Svačina zase něco z ovoce,nebo jogurt nebo jsem si dávala kafe+nějaký ten plátek s polevou(ty "polystyrénový"),večeře zeleninový salát,nebo sluneč.chleba se šunkou,sýr,ananas,rajčata (ty já můžu pořád).Chce to vyrazit do obchodu a prohlídnout si,kolik kilojaulů co obsahuje a podle toho se řídit - ráno 800.svačina 400.oběd 1600.svačina 400,večeře 800.někdy je člověk až překvapenej,kolik toho může sníst.No teorii zvládám dobře,že jo,v praxi to taky šlo,ale teď už jen nastartovat tu pevnou vůli.
4. Leden 2007 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
jo ale samozřejmě taky chodím cvičit,možná díky tomu jsem nepřibrala, i když jsem se moc nehlídala a občas zhřešila u Meka,2x týdně jezdím na spinning.V tom stresovým období jsem přibrala 3 kila (během měsíce).
4. Leden 2007 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Elle (anonym)
tak devcatka, pekny ctvrtek? copak jste posnidaly?:o) ja activia bila a dve hrsti cornflakes bez orisku a bez cokolady, jen samotny a ted mam cerny kafe. taky jsem si koupila svihadlo a denne doma skacu, to ma asi soused radost:o).
4. Leden 2007 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
kasie (anonym)
konečně jsem dorazila do práce, tak jsem se hned na náš klub koukla. Elle k snídani jsem slupla celozrný rohlík s jablkem a čaj. Včera jsem skoro udržela těch předepsaných 5000kJ. Děvčata musíme vydržet, nejsme žádná béčka. Začínám teď chodit s malou kalkulačkou a tabulkou výživových hodnot v kJ a počítám a počítám. Tak zatím pa
4. Leden 2007 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Líba (anonym)
Holky, to ale budeme muset držet těch max. 5000 KJ až do smrti?
4. Leden 2007 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
kasie (anonym)
To nevím, ale asi by to chtělo změnit stravovací zvyky. Já jsem těď při jídle doma začala používat malé talíře. Jsou to menší porce a vypydá to dobře. Holt nic není zadarmo. Přece nebudu mít v 38 druhou bradu a břicho. Jo abych nezapoměla chci naštvat exmanžela a ukázat, že jsem k světu. Narozdíl ode mě měří 173 a váží 110kg. Holt pomsta je dobrá motivace.
4. Leden 2007 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Mám přesně opačnou motivaci, vsadila jsem se s přítelem že až budu vážit 58 kg.a udržím si to tak mě požádá o ruku:) Teď mám 70kg a je mi 25 let. Ještě doporučuji mrknout se do nového fitness časopisu už zase vyhlásili soutěž postava snů, asi se po už po třetí přihlásim. Tak držte palce:)
4. Leden 2007 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Elle (anonym)
kasie, mohla bys mi říct, kde jsi tu tabulku sehnala? Ráda bych jí měla taky...jinak jsem mela dopoledne jablko a ted se chystam se na obed. Dam si testovinovy salat s kurecim masem a zeleninou bez polivky.
4. Leden 2007 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Elle, dobře zůstanu tady s zkusíme to spolu jo???...Potřebuji dát dolů jak jsem psala asi 30kg a musím to zvládnout do května (si dělám vzdušné zámky že??? :-))no ale aspoň 20, říkám si, že 5kg měsíčně by se snad mohlo podařit..Takže jak to uděláme???? mohly by jsme třeba formou soutěže, nebo já nevím jak se k tomu dokopat:-))
4. Leden 2007 - 11:27

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama