5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nové obchodní praktiky šmejdů

Taky jste se nechali nachytat na zázračné kapky lečící nedoslýchavost?  Je to podvod a spíše ještě zhoršuje sluch a dokonale zaneřádí zvukovod. Na dotaz na reklamaci  mají takové podmínky, že raději oželíte vyhozené peníze. Proto nereagujte na lákavé nabídky vytištěné v různých časopisech slibující doslova zázračné zlepšení sluchu. Jsou to opravdu jen vyhozené peníze! Šmejdi přešli na jiný způsob okrádání lidí!

Ivan
22. Listopad 2018 - 17:33

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Tak na toto už jsem též narazila. Chodí mi od nich email. Vůbec nevim, kde vzali kontakt. a reklamu na netu jsem tez videla. Maji to zpracovane dobre, ale zarazilo mne, že to prodavají jen přes internet.
23. Listopad 2018 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Lidi mějte rozum! Už jsou tady zase s novým kšeftem. Je to ŽenŠenový koncentrát, malou lahvičku za 1750 + poštovné a nikdo vám nic nezaručí! Hlavně, že si udělají zase krásnou dovolenou a vy jím to zaplatíte! Jediná pomoc je aby museli ke každému preparátu dodat certifikát Státní zkušebny léčiv a bude od těch Šmejdů pokoj!
11. Prosinec 2018 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak! (anonym)
A šmejdi jenom změnili praktiky a jedou klidně dál a když potřebujete kontakt na ně tak jsou nedostižní! Co nato ta naše zkorunpovaná Česká obchodní inspekce? Nepřišili si jenom na kabáty větší kapsy, aby se jím tam vešly nadité obálky? No uznejte jaký je to trapas, když jim chce obchodník strčit obálku všimného do kapsy a ona se mu tam nevejde ?
16. Prosinec 2018 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
ivo (anonym)
Stači poslouchat bednu a podle těch reklam už k těm šmejdům patří i Doktor MAX. Jenom oblbují lidi a tahají z nich peníze za přípravky které stejně nemají žádný účinek. Co jim říká Hipokratova přísaha? Absolutně nic! Peníze jsou to hlavní a prvořadý pro co to dělají. A to je v celém našem zdravotnictví!
18. Leden 2019 - 17:40

Přidat komentář