7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nosní mandle v dospělosti

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Je mi 23 let a zjistili mi, že mám ještě nosní mandle. Doktor mi řekl, že je to jen na mně, jestli si je nechám vzít. Chci se zeptat, co to obnáší, jak se zákrok provádí, jestli musím být poté hospitalizována a zda to hradí pojištovna. Děkuji.
17. Leden 2008 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj Kláro.Nepíšeš jestli máš nějaké potíže,protože pokud ne nevidím důvod proč by sis je měla nechat vytrhávat.
3. Červenec 2008 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Je mi 32 let a nevím zda jsem v dětství byl na operaci s mandlemi, spíše ne. Jsem ale alergik s mírnějším průběhem a občasným zásahem lečiv spíše pouze v silné sezóně pilů. V zimních obdobích trpím častou rýmou. Včera jsem ale v jedne části nosní dutiny objejil takový podivný volný útvar, pevný a celistvý, něco jako nafouklý balónek, lze jej nahmatat i povrchově na pokraji nosní skořepiny, občasně však zmizí hlouběji v nosní dutyně? nepůsobí zásadní problémy, snad až na občasné horší dýchání, ale po chvíli stažení do dutiny je opět nos plně půchodný. Může se jednat o nosní mandli? Je nutné s tím něco dělat? Na okraj uvádím že se nejedná no žádný hlen a nebo jiný úkaz běžné rýmy, vysmrkat nelze. Díky za radu, pokud by začal působit výraznější problémy, navštívím lékaře. Nakonec mne zajímá, Kláře nezodpověděli, zda zákrok trhání nosních mandlí hradí pojišťovny, předpokládam, že ano, nejedná se o kosmetický zákrok, od čeho by pak pojišťovna byla.
3. Prosinec 2009 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
tereza (anonym)
Dobrý den, já jsem před 5 dny dostala rýmu a v levé nosní dirce jsem cítíla nějaký špunt od kterého jsem cítila bolest v oku v tváři a v zubu. dnes jsem ráno vysmrkala velký tvrdý kus. Vypadal asi jako kouřecí srdíčko jen byl bílí a průhledný. Nevím zda se jednalo o mandli, ale po vysmrkání tohoto kusu mě netekla krev z nosu nic, ba naopak se mi ulevilo rýma ustává zub tvář i oko cítí úlevu. po zmáčknutí útvar praskl a vytekla z něj obyčejná voda.
12. Červenec 2011 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Dobrý den, já jsem před 5...Že by cysta?
12. Červenec 2011 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
tereza (anonym)
asi jo taky sem si to řikala :) a to je dobře ne že sem ji vysmrkala ne jinak bych šla asi na řezání co :) a z čeho se ty cysty dělaj ?
12. Červenec 2011 - 15:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama