6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

nosite radsi podpatky nebo tenisky?

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele mirkakorka
mirkakorka
Ahoj,ráda nosim kozačky nebo boty na podpatku,sousedka co bydlí pod námi mi nedávno vynadala,ze jsem ji vzbudila klapotem,když jsem prisla v noci domu.co vy,a libi se vam klapot podpatku?
17. Únor 2013 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Žena 25 let (anonym)
Mirko, jsi dost neohleduplná, pokud v noci mlátíš podpatky do dlažby. Máš těch pár kroků ujít po špičkách. Jinak je fajn, že nosíš podpatky, tenisky jsou neženská obuv vhodná jen na sport.
18. Únor 2013 - 19:31
Obrázek uživatele mirkakorka
mirkakorka
Mirko, jsi dost...to nejsem to mne holka neznas,sla jsem domu,bylo to pred domem kde bydlim a pak na chodbe domu,chtela bych videt tebe po par deci vinka-:)))
19. Únor 2013 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Ahoj, taky mám problém s klapajícími podpatky. Jde o to, že já jsem zvyklá doma chodit v botách a zouvám se až večer, když vím, že už nikam nepůjdu a není mi zima na nohy.Teď nosím hlavně zimní boty s podpatky, takže je jasné, že to pode mnou docela klape. Problém je, že v létě se do bytu o patro níž přistěhovali manželé s malým dítětem. Dokud bylo teplo a chodila jsem po bytě v teniskách či balerínách, byl klid, ale teď si stěžují na klapot mých podpatků. Já se jim nechci přizpůsobovat, protože stará paní, která v tom bytě bydlela před nimi, si nikdy nestěžovala a přece nebudu měnit své zvyky kvůli někomu, kdo se přestěhoval až po mně
30. Listopad 2016 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Ahoj.Jednoznačně dávám přednost podpatkům.Máme výhodu,že pod náma nikdo nebydlí.Klidně si můžu chodit v dřevákách.Po chodbě se snažím našlapovat tak aby to necvakalo.No ale nejhorší jsou kovové.To je fakt rachot.Kolikrát si říkám jak domina která jde trestat.
30. Listopad 2016 - 18:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama