5018 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
korkoklub - kluk (anonym)
Nyní si představte: Krásné dlouhé mužské chodidlo ... až tak dlouhé, že korkáče musí popsat velmi dlouhou dráhu, až se setká s patou a Plesk o ni! Není to úžasné?
2. Květen 2021 - 16:55
Jana (anonym)
Odpověď na Nyní si představte: Krásné
A hlavně když má na sobě dotyčný šaty,co?
2. Květen 2021 - 17:19
Luboš (anonym)
Odpověď na Díky, jsem ráda, že se
Nosíte korkáče I na ven?
2. Květen 2021 - 17:19
Jirka (anonym)
Odpověď na Nosíte korkáče I na ven?
Já jo,k šatům nebo legínám to je sexy a spousta buzen to vzrušuje
2. Květen 2021 - 17:20
Jana (anonym)
Odpověď na Nosíte korkáče I na ven?
Často v nich vyběhnu nakoupit a někdy v nich jdu i procházku.
2. Květen 2021 - 17:50
Luboš (anonym)
Odpověď na Často v nich vyběhnu nakoupit
Teda super.
2. Květen 2021 - 17:52
Jana (anonym)
Odpověď na Děkuji Jano za odpověď. Musím
Přítelovi nohy v korkáčích mě nesmírně vzrušují. Má taky bílé s krásně vyhlazenou hnědou stélkou, více povolený pásek, takže mu prsty trochu vyčnívají ven. Velikost 44, takže i záruka toto krásného pleskání o paty, které k tomu bezpochyby patří a dělá korkáče tou nejvíce sexy obuví.
2. Květen 2021 - 17:59
Luboš (anonym)
Odpověď na Přítelovi nohy v korkáčích mě
To taky na ženách miluji
2. Květen 2021 - 18:03
Pavel (anonym)
Jak je,Jirko?
2. Květen 2021 - 18:16
Odpověď na Jak je,Jirko?
skvělé, nebudu lhát. Velmi vzácné ... ženy jsou velm skoupé podělit se o své vnitřní svět. Takže velmi to oceňuji!
2. Květen 2021 - 20:28
Jana (anonym)
Když bych byla široko daleko s korkáči osamocená, tak bych se snažila svoji úchylku utajit a vůbec se neprojevovat a nevybočoval z řady, vždyť korkáče nosí také mnoho jiných. Jenže s korkáči doma přítel, plno známých a přátel s korkáči a v neposlední řadě mnoho kolegyň a kolegů v práci, také celý den s korkáči na nohou. Není možné to proto utajit, prakticky z pohledů a chování poznáte, jak to s korkáči na nohou máte. Tak proč tajit svůj vnitřní svět, když mnozí jsou na tom obdobně. Je to pro některé prostě jejich svět. Že se to tady některým nelíbí je mi absolutně jedno, korkáčky jsou moje potěšení a nemám problém se o tomto s nikým bavit. Je dost těch, které toto téma zajímá a tady to beru jako zpestření svého korkáčového života.
3. Květen 2021 - 10:02
Pavel (anonym)
Odpověď na Když bych byla široko daleko
Jirko,tak to ses hned při pondělku rozepsal.
3. Květen 2021 - 10:52
jen mě napadlo, proč je to tak vzácné u žen, obdiv k mužským chodidlům. Neboť, podle mě je mužská noha velmi pěkná v korkáčích. Samozřejmě, musí tam být pěkné, pravidelné křivky, bezchybná hladká pokožka. No a mužská noha má o něco více ostřejší rysy. Například hrubší a výraznější patu. Jano, máte raději hrubou a výraznou patu u mužů, nebo jemnější menší a zaoblenější? Neboť právě pata dělá rozdíl v tom plácavém zvuku.
4. Květen 2021 - 15:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jen mě napadlo, proč je to
Jirko počkej chvíli a Jana ti určitě odpoví,ostatně jako vždy když si pišeš sám se sebou.To je pak komunikace paráda.
4. Květen 2021 - 15:32
Odpověď na Jirko počkej chvíli a Jana ti
Psalo se tu dávno přede mnou a bude se i po mně...s tím nic neuděláš. Hlavní je, že se dozvím o postoji ženských dřevákokorkobosochodidlomilkyň... Je mi jedno, jak tuto tématiku vnímáš ty.
4. Květen 2021 - 16:45
Pavel (anonym)
Odpověď na Psalo se tu dávno přede mnou
No než jsi sem strčil ten svůj deviantskej rypák tak to tu bývala celkem normální diskuze.O tom ale víš hovno a vlastně tě to ani nezajímá když tu píšeš ty zhovadilosti včetně psaní sám se sebou pod různými jmény včetně těch ženských.Spíš bys měl opět chodit do diskuze "muži v dámských šatech" a podobných úchyláckých diskuzí kde exhibuješ mezi svými.
4. Květen 2021 - 17:36
Odpověď na No než jsi sem strčil ten
Peace, Pavle...Hele, neber to tak vážně, vždyť život je krásný a není jenom o povinnostech, ale o taky o kráse, co mi "devianti" vnímame o trochu více...no tak nás mučte, trapte a zabíjejte. Vždyť se pusť na vlny krásy a lásky Peace,...a uvidíš jak je krásné žít a nechať žít.
4. Květen 2021 - 18:00
Odpověď na Často v nich vyběhnu nakoupit
Jano a jaké jsou reakce lidí? Nějaké příhody, zážitky. Bylo by fajn se vžít do vaši situace a vašich emocí!
4. Květen 2021 - 18:16
Jana (anonym)
Odpověď na jen mě napadlo, proč je to
Jestli máš korkáče jako fetiš, tak k tomu neodmyslitelně patří i nohy. Jestli je noha taková nebo maková fakt neřeším, beru to jako celek.
4. Květen 2021 - 19:11
Jana (anonym)
Odpověď na No než jsi sem strčil ten
Napíšu slušně blbečku. Já tu začala psát více než před rokem a máš pravdu, to bývalá diskuze. Pak se sem dostali tobě podobní a je to tady na prd.
4. Květen 2021 - 19:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli máš korkáče jako fetiš
No Jirko vidíš že to šlo.Za chvilku si napiš jako korkokluk a večer uteče raz dva.
4. Květen 2021 - 19:17
Odpověď na Jestli máš korkáče jako fetiš
Ano, ano... dřevákokorkobosonohochodidlo!
4. Květen 2021 - 22:18
Odpověď na Napíšu slušně blbečku. Já tu
Právě oni určují kdo, kde a jak má psát? Jsou trapní a směšní zároveň, ale mají právo svobody projevu. Já jim to právo nepopírám. Ale mohli by se konečně vyjádřit k tomuto tématu: Nosíte rádi korkové dřeváky?
4. Květen 2021 - 22:26
Monika (anonym)
Čtu tady různorodé příspěvky o korkáčích. Uvědomte si, že chodidla jsou velmi citlivé a nošení korkáčů je vcelku i příjemná záležitost. Můj muž nosí už roky speciální ortopedické vložky v botech vyrobené na zakázku, aby cítil tlačení na klenbu chodidla. Má to tak rád a má je v każdych botech. Pro úplnost korkáče nosíme taky oba.
4. Květen 2021 - 23:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Čtu tady různorodé příspěvky
Tak to jsi Jirko napsal moc hezky.
5. Květen 2021 - 7:40
Jana (anonym)
Odpověď na Tak to jsi Jirko napsal moc
Na każdý příspěvek tady prakticky ihned reaguješ, tak si myslím, že budeš ještě větší uchylák než my s korkáčkama tady dohromady, kteří se za to nestydíme a otevřeně se bavíme.
5. Květen 2021 - 10:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na każdý příspěvek tady
Jirko,nečil se.Natáhni legíny,vezmi korkáče ať buzny vidí ty tvoje chodidla a máš klid.
5. Květen 2021 - 13:56
I tak mám rád dřevákokorkonohobosáchodidla. Ale to on nepochopí. Nechápu však, proč tu vůbec diskutuje s námi. Vždyť, když není jedním z nás, tak ať jde tam, mezi své, kde bude šťastný. Zde bude zbytečně trpět ...
5. Květen 2021 - 20:54
Jana (anonym)
No máš Jirko pravdu.A ty nosíš legíny???
5. Květen 2021 - 20:57
Škoda, že je velmi málo žen s oblibou na mužské dřevákokorkobosonohochodidla... a škoda, že už když se jedna konečně najde, tak se nechce dopodrobna rozepsat o svoji vášni...
5. Květen 2021 - 20:59

Stránky

Přidat komentář