3775 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Odpověď na Však jsem říkal, nakonec se
Už se těším
20. Listopad 2020 - 20:06
Petr (anonym)
Jsme tu samí zvědavci... Uvítáme i domácí focení.
20. Listopad 2020 - 21:36
Rosťa (anonym)
Odpověď na Taky mám rád, když doma vidím
Mám doma tři ženský, tak čryři páry. Je to občas složitý, korkáče se mnou dělají hodně, ale je to nádhera to množství nohou v korkáčích.
21. Listopad 2020 - 7:16
Iveta (anonym)
Korkáče nosím od střední jedny doma druhé na ven.
21. Listopad 2020 - 9:34
Pavel (anonym)
Odpověď na Mám doma tři ženský, tak
Závidím. Jestli můžeš, něco bližšího, jaké korkáče nosíte, případně jak dlouho ?
21. Listopad 2020 - 11:33
Pavel (anonym)
Odpověď na Korkáče nosím od střední
Taky se zeptám jaké nosíš?
21. Listopad 2020 - 11:36
Jaroslav (anonym)
Nestydím se za korkáče i přes to, že je nás poskromnu a registrují spíš negativní názory. Před časem jsem si pořídil nové bílé Vanimary a ještě k tomu ty na vysokém klínku. Skoro všichni se dívají a myslím, že nevěří co mám na nohách. Chodí se v nich strašně dobře a jejich výška ješte umocňuje jejich neskutečnou mohutnost a můj pocit, že mám suprové korkáče. Na fejsu jsem viděl jedny bílé korkáče asi taky Vanimary, které mají korek dvakrát vyšší než normální. Ty se mi strašně líbí a chtěl bych je taky mít. Nevíte jestli se dají někde sehnat?
22. Listopad 2020 - 9:06
Rapid (anonym)
Odpověď na Nestydím se za korkáče i přes
Vím, co myslíte, zkuste napsat nositelce, její jméno i web je známý, Myslím, že jsou to Vanimary.
22. Listopad 2020 - 11:09
Iveta (anonym)
Odpověď na Taky se zeptám jaké nosíš?
Ahoj, Protetiky jsem nosila doma, teď jdou na dvůr a zahradu. Doma krásné Vanimary halux jsou pohodlné a mají naprosto hladkou stélku. Oboje bílé.
22. Listopad 2020 - 11:33
Alice (anonym)
Dřeváky jsem nosila v mládí i celé studium v jiném městě v tu dobu, chodil ve dřevákách i jeden kluk v sousedním městě. Když jsme se poznali byla jsem ráda, že můj kluk nosí dřeváky, mu se také líbily a tenkrát se prostě nosily mnohem více. Celý náš život jsme prochodily v korkáčích, naše děti je také měly. Dnes už jako starší generace je stále milujeme a častokrát jsme je použily k oživení sexuálního života. Jsou úžasné a naprosto se v nich dokážeme i dnes naprosto uvolnit.
22. Listopad 2020 - 17:16
Tak (anonym)
Odpověď na Dřeváky jsem nosila v mládí i
teď ještě tu o Budulínkovi,to je taky krásná pohádka.Kurde to je ale pekelná úchylka o těch dřevácích.Jsem myslela že tu je diskuze nějak odbornější a ne nějaká úchylárna na to :-))))
22. Listopad 2020 - 18:07
Jana (anonym)
Odpověď na teď ještě tu o Budulínkovi,to
Úchylka pekelná, pro některé mnoholetý fetiš, tak to ber nebo ne. Jestli máš zájem, nebo otázky, tak odbornější znalosti a zkušenosti s korkáči mám a ráda poradím. Ostatní asi taky.
22. Listopad 2020 - 22:21
Alice (anonym)
Odpověď na teď ještě tu o Budulínkovi,to
Za to že i v mých 52 letech mě obutí dřeváků vzruší, prostě nemůžu. Mám to tak od mládí a s touto pekelnou úchylkou jsem v životě zažila zřejmě více příjemných chvil, prožitků a orgasmů než ty.
22. Listopad 2020 - 22:47
Laďa (anonym)
Doma taky mám korkáče, nikomu se nechlubím, ale vždycky je rád obouvám. Svým provedením a pohodlností v nich musí chodit každý rád.
23. Listopad 2020 - 11:13
Rosťa (anonym)
Odpověď na Závidím. Jestli můžeš, něco
Máme to jednotné, před rokem jsme koupily 4x bílé Vanimary.
23. Listopad 2020 - 22:17
Verča (anonym)
Korkáče jsou balzám na moje nohy. Jsem kadeřnice, celý den na nohou a nesmírně mě vyhovují. To nás bude ale jistě víc co je máme jako pracovní obuv.
24. Listopad 2020 - 23:04
Rapid (anonym)
Odpověď na Korkáče jsou balzám na moje
Jo, kadeřnice, tam jsou občas k vidění. V naší skupině kluci ze severu Moravy/Slezska dávali nějaké kadeřnictví, kde je měla každá. A při poslední návštěvě své holičky mi málem vypadly oči z důlku, protože je začala nosit. Asi budu častěji zkracovat střih.
24. Listopad 2020 - 23:34
Rapid (anonym)
Zvědavý dotaz: tvoje volba, typ velikost a barva, prosím.
24. Listopad 2020 - 23:35
Vojta (anonym)
Jestli máš prstíky venku a u toho trošku elegantně nadzvedlou nohu opírající předek korkáče, tak to je to nádhera. Miluji ženy v korkáčích a třeba u kadeřnic je to neskutečný rajc, jak chodí v korkáčích okolo křesla. Když v nich jseš v práci, nosíš je i doma?
25. Listopad 2020 - 7:39
Martina (anonym)
Retro korkáče jsou luxus!!! Dnes dorazil balíček od Rapida a já se neskutečně kochám. Náááádhera. A jak příjemné jsou na nohu. Moc díky.
25. Listopad 2020 - 14:44
Verča (anonym)
Odpověď na Zvědavý dotaz: tvoje volba,
Vanimar, normální a masážní, 6, bílá.
25. Listopad 2020 - 17:03
Verča (anonym)
Odpověď na Jestli máš prstíky venku a u
Prsty mám určitě trochu venku u korkáčů je to normální, jinak to ani nejde. Nohu asi nadzvedlou mám sama se nevidím, ale předek mám dost sjetý. Korkáče máme všechny a je pravdou, že se setkáváme s názorem, že je to pěkné a sluší nám. Doma korkáče nosím samozřejmě také, nějak jsem si je už dávno oblíbila a nosím je ráda.
25. Listopad 2020 - 17:10
Jana (anonym)
Odpověď na Retro korkáče jsou luxus!!!
Taky mám několik starých kousků "retro", jedny celkem zánovní a jedny super starý ješte po mamce staré špičaté Protetiky, pásek pravá kůže s neskutečným prolisem, vyboulením stélky. Tlačí na chodidla, až to bolí, občas si je vezmu a užívám si je.......... prostě vzpomínky.
25. Listopad 2020 - 17:41
Martina (anonym)
Odpověď na Taky mám několik starých
Ty retro, co jsem dostala, je novovýroba jednoho nadšence. Voní novotou a jsou strašně fajn na chodidla.
25. Listopad 2020 - 17:56
Jana (anonym)
Odpověď na Ty retro, co jsem dostala, je
Novo nebo staro výroba na tom nezáleží. Doufám, že si je užiješ, jako všichni co milujeme nosit korkáče.
25. Listopad 2020 - 19:00
Rapid (anonym)
Odpověď na Retro korkáče jsou luxus!!!
Díky. Jsem rád, že potěšily. A podle toho, co jsem viděl, taky sluší. Trocha trpělivosti se ti vyplatila, nakonec zamířily za tebou.
25. Listopad 2020 - 19:57
Rapid (anonym)
Odpověď na Vanimar, normální a masážní,
Děkuji. Že Vanimar, to ani moc nepřekvapilo. Zvláštní, kolik nositelů upřednostňuje bílou barvu. Příznivci barevných jsou celkem v menšině. To je, myslím, trochu škoda. Ale samozřejmě respektuji vkus nositelek a nositelů.
25. Listopad 2020 - 20:02
Pslino (anonym)
Odpověď na Ty retro, co jsem dostala, je
tie retro by som rád videl a velmi rád aj objednal
25. Listopad 2020 - 21:56
Marketa (anonym)
Zajímavá diskuse, též se přidám. Korkáče nosím od svých 19 let a neměnila bych. Jsou strašně pohodlné. Nejraději barevné provedení.
26. Listopad 2020 - 12:45
Rapid (anonym)
Odpověď na Zajímavá diskuse, též se
Tak pokud je ti dvacet, tak to moc dlouho nenosíš. To je prosím, lichotka. Jinak jsem nadšený dvou preferencí barevných, je nás málo. Jaké barvy máš? Klidně i výrobce a velikost. Děkuji
26. Listopad 2020 - 14:43

Stránky

Přidat komentář