582 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nosit na přání přítele plenky?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj, mému příteli (je mi 18, jemu 25) se líbí ženy které nosí plenky, jsme spolu už 3 roky a tato jeho záliba je trochu divná, ale zas tak mi nevadí. Dost často jsem si třeba plenky dala před sexem na předehru nebo v nich spala, aby měl radost. Nikdy jsem ale plenky moc nepoužívala, i když poslední dobou jsem se do nich na prosby přítele sem tam vyčurala a jednou jsem byla s plenkou pod oblečením i venku. Chodím ještě na střední, ale toto léto jsme se k sobě nastěhovali a těch hrátek s plenkama přibylo. Teď mne ale přítel poprosil, abych je nosila doma i venku častěji a požívala je, prý zatím alespoň na malou ať chodím do plenek a že až si zvyknu, můžu do nich dělat všechno. Prostě přišel s tím, že je mi vděčný za mou toleranci, ale že nesnesitelně touží po tom mít dívku, která je opravdu odkázaná na plenky a musí je nosit. Tvrdí že stejně jako se dítě učí na nočník, tak počurávání se člověk naučí taky, prý si po delší době v plenkách tělo zvykne. No prostě po mne chce abych co nejčastěji nosila plenky a co nejvíc je používala a vlastně se stala inkontinentní. Myslím, že ten požadavek je od něj dost nefér, on to ostatně uznává ale tvrdí, že si nemůže pomoct. Neptám se ani tak na názor, jestli to mám udělat nebo ne, spíš by mne zajímalo co by mne v případě toho že budu souhlasit a fakt budu časem inkontinentní, čekalo. Jak se okolí dívá na mladé lidi s tímto problémem a podobně.
22. Srpen 2010 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
,,, (anonym)
No,tak to je síla...
24. Srpen 2010 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
no dobrý, a pak se rozejdete a ty si budeš dělat do plenek a kvůli tomu si nenajdeš normálního chlapa. Je to magor, ale ty ještě větší že na to přistupuješ.
24. Srpen 2010 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
holka (anonym)
neblbni i ty když už ten tvůj takhle vyvádí..........co kdyby si je musela nosit doopravdy?!?
24. Srpen 2010 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Ahoj, mému příteli (je mi...pošli ho někam, když má úchylku, nemá právo k tomu nutit druhé. Ano budeš úplně inkontinentní a nebudeš už nikdy normálně fungovat, takové lidi znám.
24. Srpen 2010 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Ann (anonym)
Jo Lucko, tvoje tělo by přestalo normálně fungovat, už bys nadosmrti byla odkázaná na plínky.
25. Srpen 2010 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
Ať si je nosí sám když se mu to tak líbí:-D
25. Srpen 2010 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
no jemu se to líbí na holikách, v tom směru že se mu líbí jak to vypadá i to že mě může třeba přebalovat a tak....
25. Srpen 2010 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ann (anonym)
A ty jsi schopná si kvůli němu zkazit život tím že budeš mít zdravotní problémy?
25. Srpen 2010 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
No já si spíš myslím, že je blbost, aby mi to, že budu nosit plenky a místo chození na malou čurat do nich mít nějaké zdravotní problémy - myslím, že přítel bude spokojený no a kdybychom se nedejbože někdy rozešli, tak je prostě nosit přestanu, nebo ne? I když on tvrdí, že po nějaké době chození do plenek se prý začnu sama počurávat, že si tělo zvykne... nevím. Nějaké potíže samozřejmě mít nechci, ale samotné nošení plenky pod oblečením mi zase nepřijde tak hrozné
25. Srpen 2010 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
No já si spíš myslím, že...Ahoj Lucko, není to blbost, přítel má pravdu v tom, že si tělo po určité době opravdu zvykne a nebudeš to později moci ovládnout. Lze se to sice zase naučit, stejně jako u dětí, ale je to daleko těžší a ne stoprocentní.
26. Srpen 2010 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Nebude lepší počurat přítele než ty plenky?
26. Srpen 2010 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
jituška (anonym)
Lucko a nechce po tobě přítel,aby jsi se do plínek vykakala?Můj to chce.
26. Srpen 2010 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Aha :-/ Sašo a nevíš proč to naučení se znova není 100%? Děti se to přece taky naučí. Jako nosit plenky ze srandy nebo aby měl radost mi nevadí, ale do konce života se počurávat není asi žádná výhra, to bych nechtěla
26. Srpen 2010 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Aha :-/ Sašo nevíš proč to není 100%? Děti se to přece taky naučí. Jako nosit je ze srandy nebo jemu pro radost nic není, i když je to divný, ale do konce života se fakt počurávat, to bych nechtěla
26. Srpen 2010 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Aha :-/ Sašo nevíš proč...U dětí je to trochu něco jiného, ony se teprve učí reagovat na tu potřebu, na pocit, že se jim chce a odhadnout, zda to vydrží. U dospělého, který se to učí znovu to jde jednak pomaleji a funguje to trochu jinak u malé i u velké potřeby.
29. Srpen 2010 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Danka (anonym)
Aha :-/ Sašo nevíš proč...Lucko Saša má pravdu, naučit se to zpátky je těžší a někomu se to nemusí povést vůbec. To bych si teda musela být partnerem hodně jistá, abych byla schopná něco takového podstoupit.
1. Září 2010 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Kukulík (anonym)
Jsi mladá , nikam nespěcháš, tak si najdi normálního chlapa.
1. Září 2010 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Jsi mladá , nikam...To nemůžeš takhle odsuzovat. Můj přítel má taky zvláštní zálibu a pokud je to mezi dvěma, kteří s tím souhlasí tak není problém. Jinak je to taky normální chlap, nemůžeme přeci říct, co je a co není normální jen podle svých domněnek. Mimochodem Lucko, docela tě obdivuju, že jsi ochotná uvažovat o takovém závazku.
1. Září 2010 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
a co tomu jenou řeknou vaše děti?
1. Září 2010 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Máte samozřejmě pravdu, stejně tak Pavlína, přítel není žádný úchyl, prostě se mu líbí tohle, jinak je úplně normální, osobně jsem z toho žádnou vědu nedělala, prostě jsem si občas do postele nebo někam ven vzala na sebe plínku, nic mi to neudělalo a on měl druhé Vánoce :) Ale tohle si musím projít hlavou, nevadilo by mi zas tolik nosit ty plenky častěji nebo pořád, protože to před okolím jde utajit, ale vadilo by mi být pak kvůli tomu na nich zdravotně závislá. Neměli jsme ve vztahu za 3 roky jediný problém, neumím si představit, co by se muselo stát, aby ten vztah skončil, ale v 18 je moc brzo na to myslet si, že to bude do konce života a jestli fakt jak píše Saša hrozí, že pro mě by to pak znamenalo nosit plínky ať už bych chtěla nebo nechtěla, tak mi to přijde jako dost riziko, nevadilo by možná na to tělo zvyknout, ale ne s vidinou, že už by mi to mohlo zůstat
1. Září 2010 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj Lucko, asi jsem podobný tvému klukovi, představa, že se mladá holka z lásky k příteli stane dobrovolně inkontinentní mě fascinuje a docela doufám, že najdeš odvahu. Myslím, že jestli si troufneš, tak přítel určitě rád přistoupí na kompormis, že se budeš do plen jen počurávat, protože pokakávání (ještě kdyby se i toto v nejhorším tělo naučilo taky a ty ztratila schopnost ovládat svěrač) by už byl velký zásah do života - tam by se ti to asi moc dlouho před okolím tajit nepovedlo. Ale i kdyby ses jen počurávala, vidím problém v tom, jak to pak vysvětlíš třeba při jakémkoli pobytu v nemocnici, když žádné takové problémy nebudeš mít v kartě z dřívějška uvedené.
1. Září 2010 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj Lucko, tak jak válčíš?
25. Září 2010 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj Pavle, zatím to docela jde, dohodli jsme se na kompromisu, plenky nosím pořád ale venku do nich jen dělám malou potřebu, doma se sebezapřením i to druhé. Nějaké ztrácení kontroly nepozoruju, ale uznávám že doma je moc pohodlné nemuset vstávat ráno na záchod nebo odbíhat od televize,o možnosti vyhnout se venku dámským veřejným záchodkům ani nemluvím. No ale největší pozitivum je naprosté nadšení přítele, ten si mě teď rozmazluje jako nikdy před tím a ta pozornost je mi moc příjemná :-)
25. Září 2010 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Zita (anonym)
Lucko, snaž se zachovat zdravý rozum. Tvůj přítel má jakousi sexuální odchylku a ty ji akceptuješ. Rozvaž dobře, jestli jsi ochotná tohle dělat celý život, ostatní lidé, žijící běžným sexuálním životem, to nebudou považovat za normální. Ve vztahu platí, že co chtějí oba, tak se prostě dělá, ale já myslím, že ty to děláš jen z počáteční nadšenosti novým vztahem a neuvědomuješ si při svém mládí dopady. Držím ti palce, aby ses do toho moc nezamotala.
25. Září 2010 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Nevěřím téhle historce ani jako,taky mám názor, že to je výplod nějakého úchyla, co mu dělá dobře tohle téma rozvádět.
25. Září 2010 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Zito, ta jeho záliba je hodně hodně divná, to uznávám, ale je to přece naprosto neškodné, komu tím ubližuje? Nikomu. A nikdo jiný než on o mých plenkách neví, pod vhodným oblečením se to schová, samozřejmě že bych nechtěla aby to věděly kamarádky nebo spolužáci ve škole. Ale už je nosím skoro 3 týdny a dá se to v klidu maskovat, chlap má radost no a jak jsem psala má to nošení plínek i výhody. Nejsem moc schopná koukat do budoucna, ale když to nevyjde, tak plenky prostě nosit nebudu, že jo, nosím je kvůli němu a kdybys viděla jak úplně pookřál, úplně mě to hřeje u srdce když ho vidím.
25. Září 2010 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Zita (anonym)
Lucko a ty sama to cítíš jako v pořádku? Pokud to spolužáci nesmějí vědět? Co myslíš, že by na to řekli? Abych pravdu řekla, zdá se mi to divné, pokud si normální osmnáctka, tak nosíš džíny a v těch by se asi plínka neschovala. A jak dlouho máš toho přítele?
25. Září 2010 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
ROMČA (anonym)
DĚVČE ZLATÉ, TEDA NENÍ TI CO ZÁVIDĚT.ZAMILOVANOST JE KRÁSNÁ VĚC A ČLOVĚK JE OCHOTEN PRO DRUHÉHO UDĚLAT TÉMĚŘ NEMOŽNÉ.ALE TOHLE JE FAKT PŘEHNANÉ.BUĎ SAMA SEBOU A NENECH S SEBOU MANIPULOVAT.MUSÍŠ UZNAT,ŽE TOHLE NENÍ NORMÁLNÍ.
25. Září 2010 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Tak já nevím, už jsem mu to slíbila, dělám to 3 týdny, co by si o mě pomyslel kdybych teď chtěla věechno měnit. Tak jasně že přece nepřiznám před známýma a lidma z okolí že nosím plínky, vždyť by to byl trapas. Ale takhle je to naše tajemství. Bokovky nebo mini samozřejmě s plínkou nosit nemůžu, ale ve volnějších kalhotách nebo dlouhé neprůsvitné sukni se plínka schová v pohodě. Jinak s přítelem jsem přes 3 roky, být to někdo po pár týdnech tak to nedělám.
25. Září 2010 - 16:13

Stránky

Přidat komentář