Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
116 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nosiíte rády punčocháče

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ahoj, nosite taky rady punčochače. Ja je nsim moc ráda. Mám zvlášť ráda punčocháče s lycrou, protože mi na nohach děla dobře ten pocit mirného sevření a myslim ze je to hezčí než hole nohy.
17. Únor 2008 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ariesek (anonym)
Pavle ano nosím je také rád,ale proč se zkovávat pod ženská jména???
17. Únor 2008 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Jestli jde o mne, tak já Pavla nejsem a punčocháče nenosím, nosím punčochy.
17. Únor 2008 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ja jen, ze nektera moje kolegyne poncochace moc rady nemaji a divi se mi, tak jsem sem dala tu otazku. Pavel opravdu nejsem.
17. Únor 2008 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Taky znám několik žen, které punčocháče nosí jen minimálně a jen z donucení. Za sebe dodávám, že nosím zdravotní kompresní punčochy a i když to taky není vždy nejpříjemnější (hlavně v létě), nosím je rád, protože mi výrazně pomáhají.
17. Únor 2008 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Pet (anonym)
Pro Pavlu: Ahoj, chci se Tě zeptat, píšeš o příjemném svíravém pocittu, a co hlazení, dotyk přes punčocháče? Je to zvláštní, elektrizují pocit, dělá Ti to něco? P.
18. Únor 2008 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ariesek (anonym)
Také není na nasnadě zeptat se jestli máš na mysli klasické silonky nebo bavlněné punčocháče??
18. Únor 2008 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Samozřejmě mám na mysli klasické silonky, co jiného. Jen pocit hlazení mam také ráda.
19. Únor 2008 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
pedys (anonym)
Jo miluji punčocháče.
22. Červenec 2008 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Samozřejmě mám na mysli...ahoj, to ja take rad, je to prijemne hladit slecnu tak :)
28. Leden 2011 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Paľo (anonym)
Nosím ich strašne rád a vzrušujú ma.
23. Květen 2011 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Můj partner je ujetej na „silonky“. Přišla jsem na to až po skoro pěti letech vztahu. Loni to začalo tím, že chtěl, abych víc nosila šaty a sukně s halenkou a boty na podpatku. K tomu pochopitelně punčocháče. Ale o těch nemluvil přímo. Všimla jsem si, jak ho to vzrušuje, když jsme měla šaty a punčocháče tak se na mě vrhl, hned když jsem přišla domů. Pomilovali jsme se třeba ještě na půl oblečení v bytě na chodbě nebo někde venku, když jsme nešli domů a bylo proto vhodné místo. Punčocháče kupuji skoro vždy tělové barvy. Na to, že barva může hrát také velkou roli, jsem přišla náhodou. Slavili jsme teď jeho narozeniny, navíc kulatiny a chtěla jsem mu udělat radost. Vzala jsem si na sebe bílou halenku a sukni, nalakovala si nehty na nohou a k tomu jsem si koupila skoro bílé punčocháče (tělové v mojí velikosti právě neměli). Vraceli jsme se z té oslavy autem a byl celý nervózní, pořád se na mě díval. Když jsme parkovali, poněkud dál od našeho paneláku, mě začal divoce líbat a v kalhotách se mu udělala obrovská boule. Tak jsem mu je rozepnula a najednou cítím na noze něco horké. On se udělal! To ještě ale nebylo všechno. Prosil mě, abych si sundala lodičky a šla domů jen tak v těch silonkách – bosá. To jsem odmítala. Byl z toho úplně vedle. Klekl si u auta a prosil na kolenou a pořád říkal, že má narozeniny. Tak jsem si sundala lodičky, vzal mi je do ruky a šla jsem bosá v punčocháčích domů. Nezpustil ze mě na vteřinu oči. Zavřeli jsme dveře od bytu a nádherně mě pomiloval. Trval na tom, že chce ty bílé špinavé punčocháče a dal si je do kufříku. Nosí si je všude s sebou. Asi to není úplně normální, ale jsem ráda, že mu to udělalo radost. Od té doby mě pokaždé prosí, abych chodila v silonkách bosá s nalakovanými nehty i po bytě. Není to vždy úplně příjemné, ale chci mu udělat radost. Vždyť pořád jen pracuje a stará se o nás o oba.
1. Srpen 2011 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
viki (anonym)
Nosím pančucháče kvôli mojmu frajerovi. Neviem ale presne povedať, či ich nosím rada alebo nerada. On je rád, keď ich mám na sebe a po postupnom presviedčaní ako mi to v silonkách svedčí a ako sa mu v nich páčim, som ich začala kvôli nemu nosiť oveľa častejšie ako predtým. Po polroku som si tak zvykla, že už nad tým ani nerozmýšľam a automaticky si ich oblečiem takmer na každé rande. On je spokojný, pozornejší, takže mi to celkom vyhovuje.
8. Srpen 2011 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kotě (anonym)
Jsou pecka není nad ně miluji je jak silonky tak ostatní...
12. Březen 2012 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolka (anonym)
Já punčocháče ráda nenosím, jsou mi nepříjemné, ani po třiceti letech si na ně nemohu zvyknout, ale společnost je vyžaduje, tak co mám dělat? Jednak v práci je to povinné, ale i jinak se od ženy očekává, že bude v punčocháčích (případně v punčochách.) Štve mě to, ale nic s tím asi nenadělám.
15. Březen 2012 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Já je nosím ráda. Kamarádkám i kolegyním v práci je to divný, ale já se v nich opravdu cítím dobře a příjemně. A taky v nich nohy lépe vypadají. Často je nosím i když nemusím, na nákupy, na procházky nebo jsem v nich i doma.
22. Březen 2012 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Já je nosím ráda....Pracuji v nemocnici jako zdravotní sestra. Hlavně v zimě, když je chladno si to bez silonek nedokážu představit. K sesterským šatům nosíme jenom tělové barvy, aby to nebylo vidět. Bez silonek při přecházení mezi budovami nemocnice by to opravdu nešlo, to by bylo opravdu o zdraví. Holky co dělají na ARO, na sálech a prostě tam, kde je dost teplo, je nenosí, jinak by se upekly. Jim stačí jen ponožky. A ještě je jedno fajn, když mám v práci silonky, tak tím, že stahují, tak mně po práci nebolí nohy. No prostě všechno má svoje výhody a někdy i nevýhody, záleží na každé z nás.
23. Březen 2012 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Julča (anonym)
Nevadia mi a som rada že existujú. Nosím ich často, oveľa viac ako napríklad moje kamarátky, hlavne preto aby mi nebola zima. Takže asi od októbra do marca aj pod nohavice a zvyšok roka k sukni. Iba vo veľkom teple alebo na letnej dovolenke ich k sukni nenosím. Hoci pre istotu si ich vždy do batožiny zbalím :-)
29. Březen 2012 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Pracuji v nemocnici jako...Veroniko a jaké silonky (punčocháče) v práci nosíš? Kolik DEN? Hezký den, R.
29. Březen 2012 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Já je nosím ráda....Ahoj Ivano, chci se tě zeptat, jsou pro tebe silonky i něco jako fetiš? Já mám k tomuto dámskému doplňku ohromě pozitivní vztah.Pro mě je žena s takovýmto vztahem jako máš ty k punčochám naprosto fenomenálně přitažlivá.Rád se pokochám pohledem na dámské nohy v punčochách a co teprv se s nimi mazlit...!Napiš mi kdyžtak něco na puncosky@seznam.cz Ahoj Martin
21. Květen 2012 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Ahoj Ivano, chci se tě...Fetiš v tom sexuálním smyslu určitě ne. Jenom jsem je zvyklá nosit a bez nich si připadám tak nějak nedooblečená. Podobně jak jiné ženy a dívky nosí s každým oděvem podprsenku a kalhotky, tak já k nim přidávám punčocháče. Můj manžel proti tomu nic nemá a myslím si, že se mu to i docela líbí. Když si je kupuji tak mi dokonce někdy poradí, které se mu líbí. A myslím, že kdybych je přestala nosit, tak by mu to možná i trochu chybělo. :-)
5. Červenec 2012 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Erica (anonym)
já mám ráda punčocháče. v pubertě sem na to přišla, pak sem si v 18 focením v nich vydělávala a miluju je nejen na nohou:) třeba bondage, od hlavy k patě v punčochovině, nebo zentaie sou fajn taky...
3. Září 2012 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
puncochace nemam rad a nenosim je uz leta,ja mam nejradeji bile ponozky.
3. Září 2012 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
holcicka459875 (anonym)
Já nosím punčocháče ráda a skoro pořád, mého kluka to fascinuje :-), takže si je oblékám i kvůli němu. Nosím je kvůli němu i do školy vždy pod sukni a často taky pod kalhoty. Když je mám ve škole pod kalhotami, tak si neodpustí to, že mě zatáhne někde do kouta a musím mu je kousek ukázat nebo se taky přesvědčí sám rukou pod mými kalhotami :-)
7. Září 2012 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
Manželovi se líbí tzv.punčocháče s třemi otvory, které mají díry v rozkroku a na bocích. Sice trochu dražší legrácka, ale v letním parnu je to i docela praktické.
11. Září 2012 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
XXX (anonym)
Manželovi se líbí...to i v lete nosite puncochace? ja tedy v lete nenosim ani ponozky,kdyz je venku teplo... puncochace nenosim jiz hezky dlouho (20 let i vic) a ponozky nosim jedine bile.
29. Prosinec 2012 - 2:11
Obrázek uživatele Návštěvník
lucio (anonym)
Ahoj, nosite taky rady...Taky miluju punčocháče proten nádherný pocit z jejich nošení.
25. Říjen 2013 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
to i v lete nosite...Dělala jsem si pruzkum a vyšlo z něj že punčocháče a sukně odmítají ženy nosit hlavně s lenosti. Je jednodušší se navléci do džínsu protože si není třeba holit nohy a dbát jaké boty si vybrat.
25. Říjen 2013 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Já je nosím ráda ale smrděj mi pak hrozně nohy.
25. Říjen 2013 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Teď už je nosím celkem ráda. Dělám servírku v hospodě a asi před rokem přišel nový majitel a jedna z prvních věcí co změnil byla, že všechny holky jsme museli začít nosit černé sukně nad kolena a tělové punčocháče. Nejprve jsem myslela, že to nezvládnu být deset hodin navlečena v punčocháčích i v parném létě a uvažovala jsem i nad výpovědí, ale sama jsem byla překvapená jak brzy jsem si zvykla a teď je nosím často i mimo práci.
18. Únor 2015 - 15:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Karboš (anonym)
Já je taky nosím rád,hlavně když je zima,nosím je od dětství a je mi už 57 let a budu je nosit stále,v tomto věku si tělo už moc neudrží teplo a tak oblékám punčocháče,slabé 20 den až 120,ty mám dnes na sobě
21. Únor 2015 - 7:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavol (anonym)
Ahoj, nosite taky rady...Silonky pre mužov a ženy z celého sveta tu.. http://www.pantyhose8.weblahko.sk https://www.youtube.com/watch?v=OQ6nQ_p5qe0 https://www.youtube.com/watch?v=AcUoQVccCVI https://www.youtube.com/watch?v=KRn7XDtbVcc https://www.youtube.com/watch?v=_sfTZol-CFA https://www.youtube.com/watch?v=sQJM6Shi-ts https://www.youtube.com/watch?v=OFW_67VY3a8 https://www.youtube.com/watch?v=ZUyKUOvYhRY https://www.youtube.com/watch?v=FnKE3kG_cH4 https://www.youtube.com/watch?v=DbgRRq1voa8 https://www.youtube.com/watch?v=zuP0tILg7lQ https://www.youtube.com/watch?v=OsaW4tDZJAk https://www.youtube.com/watch?v=knptb7hAU-c https://www.youtube.com/watch?v=ppFRsVF0SFo https://www.youtube.com/watch?v=B5gWrbohNEg https://www.youtube.com/watch?v=1ETpHL8EoS0
25. Červen 2015 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
pamětník (anonym)
Nevíte náhodou někdo, kde by se dali sehnat klasické krepsilonové punčocháče (jak se nosili před lety) nebo nějaké nejvíc podobné v dámských nebo větších dívčích velkostech? Jenom nové. Sháním je pro manželku už nějakou dobu, no neúspěšně. Díky za info.
29. Červenec 2015 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Pančuškár (anonym)
Žiaľ poradiť neviem, lebo tiež ich zháňam. A neviem, či ich ešte aj zoženmieme. Lebo echt krepsilonové - vrubkované boli hlavne v 60 -tých rokoch. Potom neskoršie vrubkované len v telovej časti, druhá časť bola s tzv. copíkmi. A úplne na koniec keď výroba skončila v prvej polovici 90 rokoch celé s copíkmi.
4. Září 2015 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
patrik (anonym)
Dámy, nosíte niekedy ešte tie socialistické bavlnené béžové riadkované pančucháče? Asi pred dvoma rokmi si ich manželka náhodou obliekla, keď sme boli na návšteve u jej rodičov a tak mi v nich pripadala sexi, že som jej kúpil niekoľko párov a prehováram ju aby si ich obliekla pri každej možnej príležitosti. Pamätám si, že ako deti sme tie pančucháče neznášali, no nemôžem si pomôcť, mne sa teraz na manželke páčia...
30. Září 2016 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
ariesek67 (anonym)
Dámy, nosíte niekedy ešte...Já je přes zimu nosím pořád.
2. Říjen 2016 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Karboš (anonym)
Já taky nosím jen se ochladí
4. Listopad 2016 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Emil (anonym)
Já je přes zimu nosím...Prosím, kde je kupujete?
5. Listopad 2016 - 5:24
Obrázek uživatele Návštěvník
ariesek 67 (anonym)
Prosím, kde je kupujete?www.detskepuncochace.cz
5. Listopad 2016 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Holky, opravdu rády nosíte punčocháče?? Já je mám na ženách rád, ale už mnohokrát jsem slyšel, že to až tak úžasné ponošeníčko není. Mnohokrát za den si je natahovat je prý docela otravné.
7. Listopad 2016 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Jo, opravdu, nohy v nich vypadají o moc lépe jak bez nich. A když nekupuji ty nejlevnější, tak jsou příjemné i na nošení. A oblékám si je jenom jednou, ráno když jdu do práce. A pak někdy ještě večer, když jdeme s manželem do kina, na večeři nebo tak. Proč bych si je měla natahovat mnohokrát za den?
7. Listopad 2016 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Axel (anonym)
Jo, opravdu, nohy v nich...Asi kolega Petr myslel popotahovat, že ty s lycrou přece jen sjíždějí.
7. Listopad 2016 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Moc ráda,sice mi z nich kapánek smrděj nohy ale to mě neodradí:-)
7. Listopad 2016 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Milá Dano, nohy je totiž třeba i mýt, a někdy i dvakrát denně :-)
8. Listopad 2016 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Holky, opravdu rády nosíte...Taky bych řek, že to moc žen s povděkem nekvituje, nosit punčocháče. A je to škoda, vypadají pak mnohem líp:). U nás v práci se teď řeší v rámci novýho dress codu řeší situace u holek stop kalhotám, pouze sukně a v chladnějším období roku pochopitelně punčochy/áče. No a holky z toho teda dvakrát odvázaný nejsou... Přitom si myslím, že to není o nic nepohodlnější než kombinace kalhoty/silonový ponožky a pod nohy si přitápět malým topením. A taky nevím, rpč by je měly natahovat (teda ve smyslu oblíkat) víckrát za den. Chce to holt připlatit si za kvalitu, je to jako se vším...
8. Listopad 2016 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Na léto jsou dobré punčocháče s otvory, přece jenom se tolik nepaříte a ještě je to docela sexy.
9. Listopad 2016 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Miki (anonym)
Na léto jsou dobré...Nevim s jakymi otvory ty puncochace maji byt-asi sitovane.Ovsem na leto,krome 6-8-10DEN jsou super takove,jako maji na sobe zpevacky,nebo tanecnice-treba ve Star dance.Je to takova jemna sitka,ale vlakno zas tak slabe nebude-kvuli trvanlivosti.Ale i na dalku je videt,ze je jejich nositelka dama,protoze ta nikdy nevyjde na verejnost bez puncoch.A co zkusit klasicke puncochy ze 100% nylonu-dlouhe FF,nebo RHT.To asi u Vas nehrozi.....
9. Listopad 2016 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Punčocháče jsou krásné na lýtkách a na stehnech, ale potom tam ty silné švy od pupíku až přes zadek, případně povislý zesílený rozkrok, a pod tím pomuchlané kalhotky, no to je hrůza!!!
15. Listopad 2016 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
uznávám, že punčocháče od rozkroku nahoru nejsou příliš pohledné. ale co jiného máte nosit? stejně vám přes den tak daleko pod sukni nikdo nekouká. no a večer se prostě musím rychle převléknout, podvazky a punčošky, a spokojenost na všech stranách.
1. Prosinec 2016 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
uznávám, že punčocháče...Tak ten můj proti punčocháčům vůbec nic nemá. Naopak, někdy se mi zdá že je nemile překvapen když je nemám na sobě. A často se dokonce stává, že mi řekne abych si je večer vzala nebo i do postele. Zjevně ho punčochy tak nerajcují i když někdy mám sobě i ty.
2. Prosinec 2016 - 12:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama