0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nosiíte rády punčocháče

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ahoj, nosite taky rady punčochače. Ja je nsim moc ráda. Mám zvlášť ráda punčocháče s lycrou, protože mi na nohach děla dobře ten pocit mirného sevření a myslim ze je to hezčí než hole nohy.
17. Únor 2008 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ariesek (anonym)
Pavle ano nosím je také rád,ale proč se zkovávat pod ženská jména???
17. Únor 2008 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Jestli jde o mne, tak já Pavla nejsem a punčocháče nenosím, nosím punčochy.
17. Únor 2008 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ja jen, ze nektera moje kolegyne poncochace moc rady nemaji a divi se mi, tak jsem sem dala tu otazku. Pavel opravdu nejsem.
17. Únor 2008 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Taky znám několik žen, které punčocháče nosí jen minimálně a jen z donucení. Za sebe dodávám, že nosím zdravotní kompresní punčochy a i když to taky není vždy nejpříjemnější (hlavně v létě), nosím je rád, protože mi výrazně pomáhají.
17. Únor 2008 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Pet (anonym)
Pro Pavlu: Ahoj, chci se Tě zeptat, píšeš o příjemném svíravém pocittu, a co hlazení, dotyk přes punčocháče? Je to zvláštní, elektrizují pocit, dělá Ti to něco? P.
18. Únor 2008 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ariesek (anonym)
Také není na nasnadě zeptat se jestli máš na mysli klasické silonky nebo bavlněné punčocháče??
18. Únor 2008 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Samozřejmě mám na mysli klasické silonky, co jiného. Jen pocit hlazení mam také ráda.
19. Únor 2008 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
pedys (anonym)
Jo miluji punčocháče.
22. Červenec 2008 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Samozřejmě mám na mysli...ahoj, to ja take rad, je to prijemne hladit slecnu tak :)
28. Leden 2011 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Paľo (anonym)
Nosím ich strašne rád a vzrušujú ma.
23. Květen 2011 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Můj partner je ujetej na „silonky“. Přišla jsem na to až po skoro pěti letech vztahu. Loni to začalo tím, že chtěl, abych víc nosila šaty a sukně s halenkou a boty na podpatku. K tomu pochopitelně punčocháče. Ale o těch nemluvil přímo. Všimla jsem si, jak ho to vzrušuje, když jsme měla šaty a punčocháče tak se na mě vrhl, hned když jsem přišla domů. Pomilovali jsme se třeba ještě na půl oblečení v bytě na chodbě nebo někde venku, když jsme nešli domů a bylo proto vhodné místo. Punčocháče kupuji skoro vždy tělové barvy. Na to, že barva může hrát také velkou roli, jsem přišla náhodou. Slavili jsme teď jeho narozeniny, navíc kulatiny a chtěla jsem mu udělat radost. Vzala jsem si na sebe bílou halenku a sukni, nalakovala si nehty na nohou a k tomu jsem si koupila skoro bílé punčocháče (tělové v mojí velikosti právě neměli). Vraceli jsme se z té oslavy autem a byl celý nervózní, pořád se na mě díval. Když jsme parkovali, poněkud dál od našeho paneláku, mě začal divoce líbat a v kalhotách se mu udělala obrovská boule. Tak jsem mu je rozepnula a najednou cítím na noze něco horké. On se udělal! To ještě ale nebylo všechno. Prosil mě, abych si sundala lodičky a šla domů jen tak v těch silonkách – bosá. To jsem odmítala. Byl z toho úplně vedle. Klekl si u auta a prosil na kolenou a pořád říkal, že má narozeniny. Tak jsem si sundala lodičky, vzal mi je do ruky a šla jsem bosá v punčocháčích domů. Nezpustil ze mě na vteřinu oči. Zavřeli jsme dveře od bytu a nádherně mě pomiloval. Trval na tom, že chce ty bílé špinavé punčocháče a dal si je do kufříku. Nosí si je všude s sebou. Asi to není úplně normální, ale jsem ráda, že mu to udělalo radost. Od té doby mě pokaždé prosí, abych chodila v silonkách bosá s nalakovanými nehty i po bytě. Není to vždy úplně příjemné, ale chci mu udělat radost. Vždyť pořád jen pracuje a stará se o nás o oba.
1. Srpen 2011 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
viki (anonym)
Nosím pančucháče kvôli mojmu frajerovi. Neviem ale presne povedať, či ich nosím rada alebo nerada. On je rád, keď ich mám na sebe a po postupnom presviedčaní ako mi to v silonkách svedčí a ako sa mu v nich páčim, som ich začala kvôli nemu nosiť oveľa častejšie ako predtým. Po polroku som si tak zvykla, že už nad tým ani nerozmýšľam a automaticky si ich oblečiem takmer na každé rande. On je spokojný, pozornejší, takže mi to celkom vyhovuje.
8. Srpen 2011 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kotě (anonym)
Jsou pecka není nad ně miluji je jak silonky tak ostatní...
12. Březen 2012 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolka (anonym)
Já punčocháče ráda nenosím, jsou mi nepříjemné, ani po třiceti letech si na ně nemohu zvyknout, ale společnost je vyžaduje, tak co mám dělat? Jednak v práci je to povinné, ale i jinak se od ženy očekává, že bude v punčocháčích (případně v punčochách.) Štve mě to, ale nic s tím asi nenadělám.
15. Březen 2012 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Já je nosím ráda. Kamarádkám i kolegyním v práci je to divný, ale já se v nich opravdu cítím dobře a příjemně. A taky v nich nohy lépe vypadají. Často je nosím i když nemusím, na nákupy, na procházky nebo jsem v nich i doma.
22. Březen 2012 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Já je nosím ráda....Pracuji v nemocnici jako zdravotní sestra. Hlavně v zimě, když je chladno si to bez silonek nedokážu představit. K sesterským šatům nosíme jenom tělové barvy, aby to nebylo vidět. Bez silonek při přecházení mezi budovami nemocnice by to opravdu nešlo, to by bylo opravdu o zdraví. Holky co dělají na ARO, na sálech a prostě tam, kde je dost teplo, je nenosí, jinak by se upekly. Jim stačí jen ponožky. A ještě je jedno fajn, když mám v práci silonky, tak tím, že stahují, tak mně po práci nebolí nohy. No prostě všechno má svoje výhody a někdy i nevýhody, záleží na každé z nás.
23. Březen 2012 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Julča (anonym)
Nevadia mi a som rada že existujú. Nosím ich často, oveľa viac ako napríklad moje kamarátky, hlavne preto aby mi nebola zima. Takže asi od októbra do marca aj pod nohavice a zvyšok roka k sukni. Iba vo veľkom teple alebo na letnej dovolenke ich k sukni nenosím. Hoci pre istotu si ich vždy do batožiny zbalím :-)
29. Březen 2012 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Pracuji v nemocnici jako...Veroniko a jaké silonky (punčocháče) v práci nosíš? Kolik DEN? Hezký den, R.
29. Březen 2012 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Já je nosím ráda....Ahoj Ivano, chci se tě zeptat, jsou pro tebe silonky i něco jako fetiš? Já mám k tomuto dámskému doplňku ohromě pozitivní vztah.Pro mě je žena s takovýmto vztahem jako máš ty k punčochám naprosto fenomenálně přitažlivá.Rád se pokochám pohledem na dámské nohy v punčochách a co teprv se s nimi mazlit...!Napiš mi kdyžtak něco na puncosky@seznam.cz Ahoj Martin
21. Květen 2012 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Ahoj Ivano, chci se tě...Fetiš v tom sexuálním smyslu určitě ne. Jenom jsem je zvyklá nosit a bez nich si připadám tak nějak nedooblečená. Podobně jak jiné ženy a dívky nosí s každým oděvem podprsenku a kalhotky, tak já k nim přidávám punčocháče. Můj manžel proti tomu nic nemá a myslím si, že se mu to i docela líbí. Když si je kupuji tak mi dokonce někdy poradí, které se mu líbí. A myslím, že kdybych je přestala nosit, tak by mu to možná i trochu chybělo. :-)
5. Červenec 2012 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Erica (anonym)
já mám ráda punčocháče. v pubertě sem na to přišla, pak sem si v 18 focením v nich vydělávala a miluju je nejen na nohou:) třeba bondage, od hlavy k patě v punčochovině, nebo zentaie sou fajn taky...
3. Září 2012 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
puncochace nemam rad a nenosim je uz leta,ja mam nejradeji bile ponozky.
3. Září 2012 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
holcicka459875 (anonym)
Já nosím punčocháče ráda a skoro pořád, mého kluka to fascinuje :-), takže si je oblékám i kvůli němu. Nosím je kvůli němu i do školy vždy pod sukni a často taky pod kalhoty. Když je mám ve škole pod kalhotami, tak si neodpustí to, že mě zatáhne někde do kouta a musím mu je kousek ukázat nebo se taky přesvědčí sám rukou pod mými kalhotami :-)
7. Září 2012 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
Manželovi se líbí tzv.punčocháče s třemi otvory, které mají díry v rozkroku a na bocích. Sice trochu dražší legrácka, ale v letním parnu je to i docela praktické.
11. Září 2012 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
XXX (anonym)
Manželovi se líbí...to i v lete nosite puncochace? ja tedy v lete nenosim ani ponozky,kdyz je venku teplo... puncochace nenosim jiz hezky dlouho (20 let i vic) a ponozky nosim jedine bile.
29. Prosinec 2012 - 2:11
Obrázek uživatele Návštěvník
lucio (anonym)
Ahoj, nosite taky rady...Taky miluju punčocháče proten nádherný pocit z jejich nošení.
25. Říjen 2013 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
to i v lete nosite...Dělala jsem si pruzkum a vyšlo z něj že punčocháče a sukně odmítají ženy nosit hlavně s lenosti. Je jednodušší se navléci do džínsu protože si není třeba holit nohy a dbát jaké boty si vybrat.
25. Říjen 2013 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Já je nosím ráda ale smrděj mi pak hrozně nohy.
25. Říjen 2013 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Teď už je nosím celkem ráda. Dělám servírku v hospodě a asi před rokem přišel nový majitel a jedna z prvních věcí co změnil byla, že všechny holky jsme museli začít nosit černé sukně nad kolena a tělové punčocháče. Nejprve jsem myslela, že to nezvládnu být deset hodin navlečena v punčocháčích i v parném létě a uvažovala jsem i nad výpovědí, ale sama jsem byla překvapená jak brzy jsem si zvykla a teď je nosím často i mimo práci.
18. Únor 2015 - 15:56

Stránky

Přidat komentář