14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co je normální postava?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lissi (anonym)
Ahoj, mnoho let se potýkám s váhou - hubnu, tloustnu, hubnu... Pročítám si tady na doktorce témata o hubnutí a přemýšlím - co je normální postava? Kolik by měl člověk měřit a vážit, aby byla jeho postava považována za normální? Občas čtu příspěvek holky s parametry 175cm/55 kg, která si připadá tlustá, jinde spokojená baculka obhajuje svých pár kilo navíc. Vím, existují tabulky a indexy, ale jak to vnímáte vy?
4. Červen 2008 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Norm
9. Červen 2008 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Luky (anonym)
tak jako podle mě je mi ukradený kolik holka váží nebo měří líbí se mi když má holka šiřší stehna větší zadek a ploché bříško to je nej a taky sexy!!!!!!
20. Únor 2009 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Věstonická Venu (anonym)
to je symbol krásy a ženy.
20. Únor 2009 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
každý to vnímá jinak...někomu se naopak líbí silikony a malý zadek!
20. Únor 2009 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jmesser (anonym)
jsem chlap 45 let 179cm/ 88 kg, mám ale břicho, váha je ale už asi 15 let stálá 85-89 kg, nechce se mi rozhoupat jojo efekt, za břicho se ale stydím, nelíbí se mi.
20. Únor 2009 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
emma (anonym)
Podle mě,když vám nesjou vidět kosti,ale na druhou stranu zas neplandají špeky. Clověk se má o tělo starat-má sportovat-svyly se mají udržovat v kondici.Takže máme mít púohyb,protože naáš pohybový aparát a metabolismus není určen k zahálce -pak bolí páteř a tělo je rosolovité.Ideální je podle mě rozumně vysportované,pevné tělo,kde nic nevisí,ale také nechybí:-)
20. Únor 2009 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
emma (anonym)
No to jsem nějak spěchala..prominte ty překlepy
20. Únor 2009 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
VV (anonym)
Bříško u chlapa v rozumný velikosti se mi líbí. Tedy nad 40letém,u mladých to není hezký.Ale u středního věku působí mužně.
20. Únor 2009 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Vě Ve (anonym)
Náhodou ,malé bříško u chlapa po 40 je sexy.Vypadá mužně.Mladí jsou hezký hubení ale starší plnější.
20. Únor 2009 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
kika (anonym)
já to vnímám, že tohle je spíš věc mysli... já osobně se třeba cítím líp když cvičím a jím zdravě. A pak jsou naopak období (jako třeba teď), kdy mi všichni říkají, že jsem zhubla, ale přitom si tam vůbec nepřipadám. prostě u mě jde spíš o pocit a když žiju zdravě, tak se cítím fajn a kila nepočítám :) Zkuste třeba zumbu, já chodím v Brně do TŠ Dynamic a jsem spokojená :)
12. Únor 2011 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Juji (anonym)
Ahoj, mnoho let se potýkám...Ahoj, pokud si připadáš trochu při těle, určitě zkus DIET DOTS Acai, zdravé tablety, bohužel se to nedá moc sehnat v Česku, ale tady pro tebe jsem našla někoho, kdo to prodává. Určitě zkus, pomáhá to a je to z USA.
15. Únor 2011 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Elena (anonym)
Typ na krásnou postavu! :) Já mam 162 , jsem štíhlounká, mám 50kg, jsem akorát, prsa akorát, a jím celý den uplně všechno ;-) . Samosdřejmě pár krát do týdne si zacvičím, takže mám zpevněné tělo. Ráno snídám, k obědu si dám klidně knedlo zelo vepřo, ke sváče jogurty, k večeři další pořádný jídlo, někdy si namažu i chleba se sádlem. Samosdřejmě to prokládám zeleninou, ovocem. Jsem zdravě štíhlá, mám hezký zadek, prsa. A chlapi po mě šílej. Naopak skoro žádný chlap nemá rád vychrtlý ženský, co jsou kost a kůže. Je to antierotický a antipřitažlivý.. A naopak, když budete hladovět, tak vaše tělo si bude vytvvářet tukové zásoby, protože neví , jak dlouho ho opět necháte hladovět, takže si vše co sníte raději uloží do zásob.. Ale pokud budete jíst pravidelně normální jídla, metabolismus se zrychlý a nemusíte se bát tloustnutí.. Naučte se mít rádi sami sebe a až když se přijmete, takové jaké jste, pujde vám i snadněji hubnutí. Doporučuji knihu : Miluj svůj život, Luise L. Hay (tahle kniha mi velice pomohla). Jezte, sportujte a mějte se rádi! užitečné rady Hladověním a dietama si zbytečně odvápnujete kosti, ničíte celé tělo, ztrácíte minerální látky a vitamíny, tzn. vlasy, plet, zuby jdou do háje..Orgány též.. Pak jsou problémy s plodností.. Zažívací trakt je poškozený, nafukuje se břicho, vytváří se vředy, klesá hormonální hladina, začínají vyrůstat po těle chlupy.. Jezte, pijte hodně vody a sportujte.. Po dietních výrobcích se tloustne, protože naše tělo nedokáže zpracovat umělé látky (do dietních potravin se nedává cukr, ale chemie, kterou naše tělo nedokáže zpracovat a vyloučit, proto to ukládá). Když si dáte přírodní cukr, živočišný tuk, tak to ztrávite a odejde to z těla.. Ale uměliny ne..
10. Leden 2012 - 1:15

Přidat komentář